Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5 ... 9, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3372

СообщениеВт июл 07, 2015 13:17 

Привіт всім, хочеться викоремити інформацію про цей хребет в окрему тему. А то в темі з Чивчинами приходиться займатися "риболовлею"

Почнемо з цього посту

senet писал(а):Ходив Чорним Долом (з півдня на північ) колись давно. Піднімався з Калиничів, спускався до злиття Перкалабу і Сарати.
Внизу на карті коричневий колір - хороша стежка по хребту Чорний Діл, де-не-де лавочки і столики (були). Ділянка червоним пунктиром - то власне заросла стежка (+ величезна кропива) крутого спускупідйому з хребта.
Позначка на карті Прикордонна застава - то власне застава Калиничі, від неї на карті дорога вздовж контрольної смуги якою зручно підніматись на Чорний Діл.
Стосовно що подивитись - то, зокрема - це частина НПП Черемоський, крім скельних утворень там багато рідкісних рослин.
На додаток, з місця злиття Перкалаби і Сарати позначив коричневим маршрут (на початку стежка не дуже чітка, проте чим вище - тим краща :)), яким можна підніматись з виходом на хребет лівіше від 1582 і далі на пол. Глистовату.

Те що мене цікавить в даний момент :

Чи заїде Спрінтер в Калиничі?
За який відрізок часу можна пройти Чорний Діл але в лоб від злиття Сарати і Перкалабу?
Чи є на хребті місця для ночівлі?
Хтось конкретно може сказати де там найбільші скелі? І показати їх на фото?
Чи є нормальний перехід з Палениці на Прилучний, чув за Хитанку, де то і шо то?
Хто тицьне на карті де закинуті марганцеві штольні на Прилучному?

Посты: 3424

СообщениеВт июл 07, 2015 15:17 

с Палэныци на Прэлучный идёт дорога, уровень - "шоссэ"...(( я как раз последних два похода ею ходил...))...(дальше - не ходил, не знаю, хотя по гуглу видно неплохо...)...

Посты: 1820

СообщениеВт июл 07, 2015 17:28 

Планируя поход, на протяжении года, на форуме собираю инфу того района.
Про Черный Дол есть лишь это (кто-то узнает свой текст):
...хребет Чорний Діл, заходити на нього тільки з Сарати або Калиничів, стежки з Перкалабу немає давно, точніше вона загачена повністю щоб "зберегти" звірів для мисливців (мисливський будиночок якраз на полонині на хребті) - поряд із мисливським будиночком на полонині є таблички про спелеозаказник, хребтом пройтись радіалку до Білої Скелі гарно.
1. якщо Ви вже на Памірі, то спускайтесь прямо в Сарату і з неї піднімайтесь на Чорний Діл - з Чорного Долу спускаєтесь до Калиничів (на другий бік хребта в долину потока Перкалаб)... Сенсу йти спочатку з Паміру до Перкалабу, а потім іншою долиною до Калиничів і підніматись на Чорний Діл не бачу, хіба що план просто зробити кільце з Паміру на Памір і повертатись на чернівецький бік.
2. Підйом від самого перкалабу вздовж потоку я так розумію то якраз отой непрохідний.
Правильно розумієш що стежки на підйом вододілом хребта від Перкалабу немає.
3. Від кляузи Перкалаб пройти потоком Прилучний до першого підйому (вправо по ходу),
заночувати можна на Прелуках - там є де.
Подъём на хребет Чорний Діл пологий, наверху полно грибов, олени бегают. До Сараты часа три-четыре.
Чорний Діл непрохідний тільки вододілом від Перкалабу, а піднятися чи від Сарати чи від Калиничів - будь ласка, дорога
стежки безпосередньо від гамованки давно вже нема, більш як 10 років - треба вздовж потока по дорозі пройти 1-1,5 і там вже дорога піднімається на Прилучний... або стрімка стежка одразу від лісництва

СообщениеВт июл 07, 2015 20:02 

Те що там непрохідно, трохи мене дивує. Але не лякає. Стайки-Микулєска, було як тренування. Спробуємо таки бахнути в лоб.
Те що є дорога на Прелучний це є гуд. Питання ще буде заключатися з відвідуванням Гнатасі але у нас є варіанти |#smile785|

Чув що печери закриті. Ну вони нас не цікавлять, лише скелі.

Буду радий якщо хтось дасть інфи поібльше, можна в приват.

Посты: 208

СообщениеВт июл 07, 2015 22:28 

Спринтером до заставы - ох, вряд ли. 6 дней назад наблюдал, как дорогу к заставе от Перкалабы ровнял грейдер, но даже после него не стоит туда соваться на недоприводе. Дорога до слияния рек от Устерик проезжаемая, но на третий час пути возникает чувство, что ЭТО не закончится никогда.

СообщениеСр июл 08, 2015 12:25 

А до Перкалабу думаю мав би доїхати?

Посты: 208

СообщениеСр июл 08, 2015 12:47 

Так, то без проблем, навiть Трохи далi можна протягнути, до кляузи. Довго та нудно лише. А скелi якраз над кляузою бачив - височенна стiнка. Показати не можу - в горах ще.

СообщениеСр июл 08, 2015 20:17 

Вдячний вже. Буду вдячний більше, як поділитесь фотографіями.

СообщениеЧт июл 09, 2015 09:21 

Просочилась інфа про ще одне успішне відвідування Гнатасі. В дозволі вказувалось, з прикордонниками не було проблем. Грррр.. і ми маєм там бути :)

Посты: 4134

СообщениеЧт июл 09, 2015 09:38 

Та на Гнатасю дорожка заросла, від Калиничів на дорозі 3 метрові березки і кущі жерепу - ніхто не їздить. Головне не заблукати в жерепі на переході від повороту до кордону.

Посты: 95

СообщениеЧт июл 09, 2015 15:02 

Ми були в тих краях 5 днів (2-6 липня ). Якщо до неділі ще не підете то я планую викласти звіт (субота-неділя). Були і на Гнатасі, просто написали у маршруті її і нам дали дозвіл без зайвих питань.

Изображение
Последний раз редактировалось sjann Чт июл 09, 2015 15:07, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеЧт июл 09, 2015 15:05 

sjann писал(а):Ми були в тих краях 5 днів (2-6 липня ). Якщо до неділі ще не підете то я планую викласти звіт (субота-неділя). Були і на Гнатасі, просто написали у маршруті її і нам дали дозвіл без зайвих питань.

От це фист. Нє, ми ще так скоро не йдеме, збираємо інформацію по тому району. Буду дуже чекати, знаю що звіти та фото у Вас файні!

Гнатася..була така недосяжна..Що ж далі..???

Посты: 4134

СообщениеЧт июл 09, 2015 15:57 

А далі Торояга.... Або на Родну - від Гнатасі якраз хребтик веде...... |#smile761|

СообщениеЧт июл 09, 2015 16:18 

Сла я не хочу бан )))

Цікавить все ж в чому заключається непрохідність від злиття Сарати і Перкалабу?

В синьому кружку спуск - пройдемо?

На все про все вихідні :) В Перкалаб плануємо заїхати зраня. Допускаю йти зворотнім шляхом, єдиний нюанс зайти на Гнатасю, хотілось би вже після чекапойнту на Калиничах.

То шо малював так навколо вершинок а не по стежці - не звертайте уваги, я то все хочу облазити по можливості.
Попередній план:

Изображение

Посты: 1402

СообщениеЧт июл 09, 2015 17:21 

А хтось знає в якому стані дрога від застави до Сарати?
І що таке Калиничі?

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.