Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 326

СообщениеПн авг 24, 2015 20:50 

Bagira, удалось осуществить задуманное (первый пост темы)?
------------------------------------

Посты: 98

СообщениеПн май 16, 2016 10:41 

На травневих (7-9 травня) пройшли Верховинським вододільним хребтом за маршрутом Сянки - Пікуй - Щербовець.

Ділюся враженнями по маршруту.

Ділянка залізниці з Волосянки до Сянки дуже мальовнича!

В Сянках одразу після виходу з електрички прикордонник перевірив документи.

Від пам'ятника Січовим стрільцям до підйому на гору Перейба пройшли грунтовою дорогою, що під хребтом. Далі вийшли на хребет (там була дорога на підйом). Одразу почалося маркування http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=48.987033&lon=22.914648&z=15&m=b Тут же більш-менш придатне місце для ночівлі. З львівського боку залишки окопів другої світової війни заповнені водою.

Наступна ділянка від Перейби до гори Ближня здалася нам дуже довгою, стежка не ходжена, заросла молодим лісом, є кілька повалених великих буків, в цілому прохідна. Доречі, маркер аж до виходу на основну частину хребта (вершина Дрогобицький камінь) подвійний - червоний (показаний на мапі "Стежок") та старий жовтий №14. Що цікаво, жовте маркування в кращому стані ніж червоне. Спуск з Перейби дуже крутий! Не хотів би там спускатися після дощу.

Коли проходили над селом Карпатське нас настигла злива, заночували там же поруч з дорогою.

Наступного дня, вранці долали підйом на хребет - там суцільна наїжджена автотранспортом багнюка!

Після підйому на Дрогобицький камінь пішов звичний підйом-спуск хребтом.

На хребті дуже багато спалених афин. Ділянки підпалів великі, особливо на львівському боці Старостиної. Часом стежка йде суцільним пепелищем :( Ніхто не знає, хто і з якою метою підпалював восени там кущі чорниць та підстилку?

Воду на хребті набирали перед горою Листковання (ввечері з мапою стежок скоректую, якщо помилився), там із боку Закарпаття тече добре джерело з "бульбашками". Два роки тому воно було чисте, цього року всуціль заросло рудими водоростями, видно дуже склад води їм подобається. Вода чиста, та про всяк випадок, не вживали до кип'ятіння.

На хребті вже другий похід нас супроводжував відчутний вітер, особливо на перевалі Руський путь. Біля Припір нас трохи накрапало дощиком, що йшов у Закарпаття. А на вершині 1304 метри нас накрив град (добре що не з грозою |#smile805| ).

На Пікуй виходили радіально, рюкзаки лишили біля початку маркеру спуску у Щербовець.

Вид із Пікуя справді незрівнянний, і в правду кажуть "Не видел Пикуя, значит не видел ни-че-го" :))

На ночівлю спустилися аж до закінчення лісу перед Щербовцем, хотіли від вітру укритися. Та не вийшло :) Хоча на половині спуску була придатна для ночівлі галявина http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=48.823989&lon=22.987089&z=15&m=b Навіть лавки там є (треба пошукати). Перед спуском на цю галявину від джерела (є на мапі стежок, не дуже інтенсивне, воду треба зачерпувати) бачили зайця. Ніколи не думав, що вони такі здоровенні бувають! По листю шовгав не гірше за нас).

Усього того дня ми здолали 26 км хребтом.

Наступного дня сіли в обідню пору в автобус Щербовець - Свалява і назад, додому потягом :)

Посты: 248

СообщениеПн май 23, 2016 16:32 

Теж пройшлись Сянки-пер.Руський путь-с.Перехресний-Гостра-Руна-Воєводин.
Sugataua часом не Ви трекпалку Leki там зламали? (на спуску з Ближньої здається)
По темі:

Изображение

1. Стежки від Руна-Плай до Воєводина як такої нема вже, може колись і була, бо траплялась марка. Спускались напряму, ліс не густий і легко прохідний. Вийшли трохи вище водоспаду.
2. Від Воєводина веде синя марка у Збини, на моїй карті АССА 14р вона ще не до кінця промаркована. У Збинах хороший клаптик землі відгородив собі ТОЙ, що у Мислівці має вертолітний майданчик. Певно і не тільки там. Огорожа під напругою і охороною.
3. На Руні ми бачили все: від мотокросів-квадрациклів-Ланосів-Нив і закінчуючи парашутистами.
Пару хфоток
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 98

СообщениеВт май 24, 2016 13:36 

ivhay, ні, у нас трекінгові палиці іншої фірми. :)

На Руні ми були восени, тоді бачили на руїнах бази групу фанатів радіо. Вони стояли окремим табором з купою антен, мабуть прибульців шукали :)

Посты: 72

СообщениеЧт май 03, 2018 19:16 

Вітаю шановне панство! :)
Собрались пройтись от Сянок до Воловца, но как обычно, поход задумался сегодня,а выезжать через 3 дня))) Потому карта Стежок пока едет почтой и информацию черпаю из похожих тем. Так что прошу помощи бывалых Пикуйцев и всяческих опытных Вододельцев)))

Пока основные вопросы:
1) как с погодой,температурой наверху? был кто в тех районах на майские? как со снегом на хребте?
2) я так понимаю, что трек от Сянок до Билосовицы часто ходится и с ним все ок, а вот от Биласовицы до Воловца по красному маркеру кто-то ходил? как там состояние троп?
3) можно ли надеяться на карту Стежок относительно воды на маршруте? трек "пропоходы" я, конечно же, тоже скачаю-тут писали,что точки с водой там весьма ок.
4) в целом по маршруту-все идется по красному маркеру на Ассовской карте? никаких "подводных камней"? там вроде бы что-то такое при спуске с Пикуя в Биласовицу было...
5) запланировали на 4 ночи 5 дней, с учетом первого в году похода, логистических трудностей(в пути аж 4 суток туда-назад) и того,что идем вдвоем с девушкой в неспешном темпе...не слишком ли много на 62 км? может по пути еще что-то захватить поблизости?

Заранее всем мэни сенкс! :)

Посты: 1521

СообщениеЧт май 03, 2018 20:59 

Присоединюсь к вопросу. Особенно по участку Беласовица - Воловец. Есть там смысл ходить? Вроде, ЗТШ, но как-то сёла вокруг, фото в Google нет, восторженных отзывов об этом участке тоже не видел.

По поводу снега. В горах лето. Скорее всего на тех высотах не будет уже вообще ничего.

Посты: 108

СообщениеЧт май 03, 2018 20:59 

Був на "майскіє". Жара. Снігом і не пахне. Води на хребтах не бачив. Стільки доріг що можна тупо йти по азімуту.

Посты: 291

СообщениеЧт май 03, 2018 21:31 

Як на мене, то там і три ночі це багато) Ну тобто робити там є що, там гарно, а якщо фотографи, то взагалі не проблема) Можна зловити більше світанків, але переходи будуть точно дуже короткі) Ми ходили колись на три ночі, то лише перший день (з Щербовця до Панської полонини) був схожий на повноцінний перехід, а решта днів це було просто матраснічество з виходом майже в обід) Дві ночі оптимально для цього хребта (для мене).

З водою там нормально все має бути в таку пору. Принаймні ми знаходили воду за позначками на карті і влітку, і восени. Панська полонина обов*язкове місце для ночівлі (це там де на карті руїни притулку показані) Там є вода, дрова, класні краєвиди, для мене одна з улюблених стоянок)

Спуск з Пікуя в Біласовицю якийсь трошки дивний. Я тим краєм не ходила, але минулого року з нами був чоловік, він якраз саме з Біласовиці піднімався, то щось скаржився на незрозуміле маркування і десь він там плутався) Можу уточнити) Сама дуже люблю спуск у Щербовець, там гарно і саме село красиве, але виїхати звідти важче.

Заблудитись там майже нереально, дороги по всьому хребту, все видно, і навіть в туман розібратись можна (мені з цим щастило, за три походи по цьому хребту кожного разу якась ділянка проходилась в тумані).

СообщениеЧт май 03, 2018 21:49 

Alex_1987
я и маршрут выбрал потому что высоты не слишком - должно быть теплее и без снега))
думаю,маршрут от Беласовицы в Воловец не очень зрелищный: высоты малые, большая часть, вероятно, в деревьях...но, хотелось бы, конечно, мнения эмпирического.

Віра
Дякую! Саме про цю стоянку читав на форумі - дуже там хотілося застопитись. Ну шо ж, матрас так матрас))) На травневі це пробачити можна) Але нам ще до Воловця топати, там ще 20 км...

СообщениеЧт май 03, 2018 22:01 

Я десь колись бачила звіт по тій частині з Біласовиці до Воловця. Чисто по тому звіту нічого цікавого) Низькі вершинки, кущі) Але може то просто таке враження з монітора, а вживу щось там буде)

СообщениеЧт май 03, 2018 22:26 

Віра писал(а):Я десь колись бачила звіт по тій частині з Біласовиці до Воловця.

Сцылку в студию! |#smile615|

СообщениеЧт май 03, 2018 22:57 

Alex_1987 писал(а):

Я навіть не знаю, що то було))) Щось гуглила, а що де і коли - не знаю) Але мені здається, що то був звіт туристів (здається, хлопець з дівчиною), які йшли ЗТШ. Точно було таке, але от знайти його знову це треба добре погуглити)

СообщениеЧт май 03, 2018 23:27 

Віра писал(а):
Alex_1987 писал(а):

Я навіть не знаю, що то було))) Щось гуглила, а що де і коли - не знаю) Але мені здається, що то був звіт туристів (здається, хлопець з дівчиною), які йшли ЗТШ. Точно було таке, але от знайти його знову це треба добре погуглити)

О,точно, згадав! То є Lamas Travel, теж колись їх читав. Дякую за нагадування, Віра. Судячи з опису на тій ділянці справді нічого цікавого. Ось сциль:
https://lamastravels.in.ua/travels/transcarpathian-trail-part-3-107

Шож робити тепер? Куди податись з Пікуя\Білосовиці і щоб до Воловця дійти...)))

СообщениеЧт май 03, 2018 23:45 

Ах, вы об этом... Тот отчёт читал. Ok, посмотрим на месте, стоит ли идти в Воловец пешком или таки уехать из Беласовицы.

СообщениеПт май 04, 2018 11:54 

В силу неясности части маршрута Биласовица-Воловец, думаем о возможности скорректировать его следующим образом...пешком Сянки-Биласовица за 2 ночевки 3 дня, оттуда доехать до Воловца. Кто знает как это сделать, учитывая, что с Пикуя спустимся далеко после обеда? Маршруток не нашел, а за сколько могут местные доставить?
Преночевать рядом с Воловцом. А утром почапать на Стій, Иволове. Давно хотел посмотреть и на базе заночевать, но все мимо проходили. Переночевать и на следующий день в Воловец. Как раз выйдет 5 дней/4 ночи.

Віра, то до вас вже питання, як до знавця Боржави,бо профільна тема кудись поділася...За скільки часу можна з Воловця до Стія-Іволове дотопати? Як швидше підійматися(ми ходили с Шипіта,але то вже Пилипець, та через Цицьку). Де там ночувати краще? І чи є вода на базі чи Іволове, на карті нема,але я так розумію,що на базі якась там труба є?

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.