Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 70

СообщениеПн июн 15, 2015 21:54 

Добрый день, уважаемые форумчане. Обращаюсь за советом. К сожалению в этом году не смогу пойти в полноценный поход, т.к. травмировал ногу и несколько дней ходьбы с рюкзаком она не выдержит. Но несколько километров в день налегке вполне по силам. Поэтому планирую приехать в Ивано-Франковск, снять жилье в этой области и побродить по окрестностям.

Порекомендуйте пожалуйста, где лучше остановиться, чтобы:
-рядом была речка, пригодная для купания (чтоб хоть по пояс можно было зайти и окунуться) и/или водопады;
-рядом были красивые и интересные места для пеших прогулок в пределах светового дня. Утром вышел, и к вечеру вернулся на базу;
-была возможность совершать экскурсии в пределах одного дня на общественном транспорте. Имеется в виду музеи, старые замки, крепости и т.д.;
-желательно, не очень людное место. Мне шума и суеты хватает по месту жительства :-) ;
-в пределах областей, отображенных на этих картах - https://www.google.com/maps/d/viewer?dg=feature&msa=0&mid=zYMHBKU4R_pk.kSiMssxhlzN8 Хочется с картой походить, Но, это не твердое условие, поэтому если будут интересные варианты за пределами этих карт, то я их тоже рассмотрю.

Я нашел несколько сайтов с предложениями различного жилья в Карпатах. Начиная от частного сектора и до пансионатов и гостиниц. Их очень много, глаза разбегаются. А Карпаты я знаю плохо, какое место предпочесть могу судить только по карте, потому и обращаюсь за помощью к туристам, чтоб определиться с местом и затем уже искать предложения в конкретном населенном пункте.

Ветку данного форума по аренде жилья читал и кое-что оттуда выписал.
Однако, если у форумчан буду конкретные предложения - дом, садиба, коттедж и т.д., с удовольствием рассмотрю, но пишите в личку, чтоб тут не оффтопить.

Для этого случая напишу требования к жилью:
- на двух человек (я и жена);
- двуспальная кровать или диван;
- электрическая розетка;
- душ с теплой водой;
- желательно отдельный санузел;
- телевизор вообще не нужен. Его отсутствие считаю плюсом;
- интернет приветствуется, но необязательно;
- возможность питания у хозяев за доп.оплату (завтрак-ужин).

Требования скромны, подойдет даже комната в сельском домике. А если еще рядом можно будет покупать у местных жителей свежее молоко, это просто замечательно.
------------------------------------

Посты: 3326

СообщениеПн июн 15, 2015 22:47 

Оскільки сам з Івано-Франківщини то і пораджу, пробувати шукати тут.

1) Щодо річок. Місцеві засмічують їх порядно. Дуже сильно псує воду Буковель. Тому якщо треба річки в даному випадку Прут бажано купатися вище, до впадіння Прутців Чемигівського та Прутця Яблуницького.

2) Можна пробувати щось шукати біля колії, зручно буде добиратися. Можна Татарів, Микуличин, Ворохту..але не центри сіл, а десь в глухих закапелках. Звідти легко і ходити в гори і в затишку відпочивати.

З одного Микуличина перелічу пару одноденок:

1) На гору Костел
2) На гору Ягідна (присілок Підліснів)
3) На Женецький водоспад (присілок Підліснів)
4) На Рокиту Велику через Петраш
5) На Маковицю через петраш і в Ярмчу
6) На Горган-Явірник через Свинянку, Круглоявірник та пол.Явірник.

Шукати треба однозначно попри дорогу. При бажанні з цих сіл/міст можна за тиждень облазити одноденками досить прийстойну частину гір.

Посты: 3943

СообщениеПн июн 15, 2015 23:11 

Осмолода.
Мислівка.
Кривопілля.
Слобода (то Закарпаття, але там непогано)
Є все вищенаписане + гриби

СообщениеВт июн 16, 2015 17:05 

Дякую за відповідь!
Виходить так, що купатися у Пруті у Микуличині та північній частині Татаріва Ви не радите. Шкода, я вже приглядаюсь до житла у Микуличині. Одна пивоварня чого варта :-) Тим більше, Ви перелічили стільки можливих одноденних маршрутів. Звичайно, можна розглядадти Татарів, Ворохту, Кривопілля та ще далі на південь. Але мені потім далеко вертатися до Івано-Франківскька. Я планував ще до поїзду подивитись Івано-Франківськ, бо я там ніколи не був.

Зараз намагаюсь знайти зазначені Вами місця для прогулянок.

P.S. Ой, щось у мене погане передчуття. Не можу знайти прямого потягу від себе до Івано-Франківська. Але ж я у квітні його бачив у розкладі. Чорт! Якщо це не помилка, то я можу доїхати тільки у Львів. А вже звідти прямувати до Івано-Франківська і далі.
Підкажіть, як зручніше дістатися до Микуличина зі Львова ?

СообщениеВт июн 16, 2015 17:24 

Senip писал(а):Дякую за відповідь!
Виходить так, що купатися у Пруті у Микуличині та північній частині Татаріва Ви не радите. Шкода, я вже приглядаюсь до житла у Микуличині. Одна пивоварня чого варта :-) Тим більше, Ви перелічили стільки можливих одноденних маршрутів. Звичайно, можна розглядадти Татарів, Ворохту, Кривопілля та ще далі на південь. Але мені потім далеко вертатися до Івано-Франківскька. Я планував ще до поїзду подивитись Івано-Франківськ, бо я там ніколи не був.

Зараз намагаюсь знайти зазначені Вами місця для прогулянок.

P.S. Ой, щось у мене погане передчуття. Не можу знайти прямого потягу від себе до Івано-Франківська. Але ж я у квітні його бачив у розкладі. Чорт! Якщо це не помилка, то я можу доїхати тільки у Львів. А вже звідти прямувати до Івано-Франківська і далі.
Підкажіть, як зручніше дістатися до Микуличина зі Львова ?

Купатися чи не купатися (с) питання звісно особисте. Я купаюся в Пруті нижче Коломиї і нічого, просто в мене берегова лінія чиста, тай того сміття не бачу. Раз хотів в Тисі скупатися, але як побачив що там всередині в тій ріці перехотів. У Ворохті біля турбази Україна, смітник на мості, то у воді і капці, і пакети і пляшки.. Яксь лиш ноги вмочив і все.

Там не тільки Прут тече, он у витоках Прутця Бурачиківського - буль ласка, там і каньон гарний. І чисто, головне і після себе залишити чистоту :)
Добратися просто потяг Львів-Рахів. Звісно можна Шукати потяг на ІФ а потім маршрутками.

Посты: 73

СообщениеВт июн 16, 2015 17:34 

Senip писал(а):Підкажіть, як зручніше дістатися до Микуличина зі Львова ?

Є чарівний потяг Львів - Рахів. Зі Львова відправляється о 15.57, до Микуличина прибуває о 21.10. Ніц іншого прямого немає.

Посты: 4

СообщениеВт июн 16, 2015 21:25 

Якщо Ви з Дніпра, то можете добратися до Києва а там є потяг Київ-Рахів

Посты: 4

СообщениеВт июн 16, 2015 21:28 

Treker писал(а):...З одного Микуличина перелічу пару одноденок:

1) На гору Костел
2) На гору Ягідна (присілок Підліснів)
3) На Женецький водоспад (присілок Підліснів)
4) На Рокиту Велику через Петраш
5) На Маковицю через петраш і в Ярмчу
6) На Горган-Явірник через Свинянку, Круглоявірник та пол.Явірник.

+ також підтримую ідею з Микуличином. Збираюся в серпні туда з сімєю.)))

СообщениеСр июн 17, 2015 10:32 

Потяг Київ-Рахів не зупиняється у Микуличині. Найближчі зупинки - Яремче та Ворохта.
Ось тут можна подивитися http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/?ntrain=53115&by_id=1

У зв'язку з цим запитання:
- Чи є автобуси з Яремче до Микуличина ?
- Як часто їздять?
- Може зручніше автобусом їхати з ІФ Я бачив наші приміськи автобуси, так вони набиті и посеред маршруту туди майже неможливо залізти. Тому більше шансів сісти в автобус на початковій станції.
- Або якісь приватні перевізники. Буду вдячний за контакти.
Последний раз редактировалось Senip Ср июн 17, 2015 10:38, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеСр июн 17, 2015 10:34 

Senip писал(а):Потяг Київ-Рахів не зупиняється у Микуличині. Найближчі зупинки - Яремче та Ворохта.
Ось тут можна подивитися http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/?ntrain=53115&by_id=1

У зв'язку з цим запитання:
- Чи є автобуси з Яремче до Микуличина ?
- Як часто їздять?
- Може зручніше автобусом їхати з ІФ Я бачив наші приміськи автобуси, так вони набиті и посеред маршруту туди майже неможливо зализти. Тому більше шансів сісти в автобус на початковій станції.
- Або якісь приватні перевізники. Буду вдячний за контакти.

З Яремчі можна до Микуличина ..дійти пішки..Через Маковицю, і з Петраша спуститися)..

Транспорту там купа. Плюсую Київ Рахів.

СообщениеСр июн 17, 2015 21:21 

Отже, варіант с пересадкою у Києві відмінився. Потяг 457 Київ-Рахів відсутній по неділях у липні.
Тому буду їхати у Львів, а звідти до Микуличина.
Один мій знайомий львівянин написав ось що:
"Зі Львова - економ варіант - Рахівський поїзд. Будете в Микуличині десь 21.30 ( бо цей поїзд не їде а повзе по горах).
Є ще варіант - приватні бусики які набирають людей біля самого залізничного вокзалу у Львові за маршрутом Львів - Івано-Франківськ - Буковель (сам не їздив) але готуйтесьна на добру трясучку в бусику оскільки дороги погані."

Я ж так розумію, що ці приватні бусики Львів-Івано-Франківськ-Буковель проїжджають через Микуличин, і гадаю, що вони швидчі за потяг, так ?

Посты: 127

СообщениеСр июн 17, 2015 23:05 

Не зовсім зрозуміло, з якого саме міста на Дніпрі, якщо з Дн-ска то швидше буде їхати до Тернопіля, а далі маршруткою до Франківська, через Львів втрачаєте багато часу

СообщениеЧт июн 18, 2015 08:53 

Я буду їхати з Запоріжжя.
А є маршрутка з Тернопілю до ІФ ? Як часто ходять ? Де можна подивитися розклад руху? Ага, знайшов ! Навіть є до Микуличина http://ticket.bus.com.ua Але тільки два рейса і вони не підходять, тому що потяг прибуває до Тернопіля значно пізніше. Бажанно робити менше пересадок, бо там втрачається час. Я рахую, що не менше години на кожніцй пересадці. І часу на дорогу можна втратити бульше :-)
Отже, якщо немає інших маршруток до Микулична, то цей варіант не підходить.

Шановні, хтось може підтвердити наявність приватних маршруток "Львів - Івано-Франківськ - Буковель" від Львівского залізничного вокзалу ? Бо мій знайомий вже декілька років не живе у Львові, тому може помилятись.
Последний раз редактировалось Senip Чт июн 18, 2015 09:02, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 163

СообщениеЧт июн 18, 2015 09:00 

Senip писал(а):Я буду їхати з Запоріжжя.
А є маршрутка з Тернопілю до ІФ ? Як часто ходять ? Де можна подивитися розклад руху? Ось тут я знайшов тільки два рейса і вони не підходять, тому що потяг прибуває до Тернопіля значно пізніше.
Отже, якщо немає інших маршруток, то цей варіант не підходить.

З Тернополя доїхати до івано-Франківська ну дуууже складно.
http://bus.com.ua/cgi-bin/tablo.pl?as=610100

Посты: 73

СообщениеЧт июн 18, 2015 09:04 

Senip писал(а):Я буду їхати з Запоріжжя.
А є маршрутка з Тернопілю до ІФ ? Як часто ходять ? Де можна подивитися розклад руху? Ось тут я знайшов тільки два рейса і вони не підходять, тому що потяг прибуває до Тернопіля значно пізніше.
Отже, якщо немає інших маршруток, то цей варіант не підходить.

Шановні, хтось може підтвердити наявність приватних маршруток "Львів - Івано-Франківськ - Буковель" від Львівского залізничного вокзалу ? Бо мій знайомий вже декілька років не живе у Львові, тому може помилятись.

Йой, друзі, гугля - велика сила. http://bus.com.ua/

Зі Львова до Франика маршрутки ходять мало не щогодини)) від автостанції № 8 (то біля головного залізничного вокзалу) або вже з головного автовокзалу, що по вул. Стрийська, 109

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube ABBC3_YOUTUBE1
Цвет шрифта
Вопрос
Сколько ног было у Мао Цзэдуна? (Введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.