Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 176

СообщениеПт апр 21, 2017 18:12 

сашко писал(а):гарний райтшток пройшов позавчора, йде він з полонини Чуфрова, від дальньої верхньої частини полонини(я там повісив довжелезну синю лєнту, видно за сотню м)до крайнього потіка і повздовж його, а потім до ягідного схилу Мунчела,далі по схилу вверх йде стежка(слабка але є) до верхівки Мунчельського хребта...дуже гарний райтшток, прочищений, просто супер !...всім рекомендую як чисто прогулянковий штурм Мунчела(він ВЖЕ двотисячник, добудували 3-метрову піраміду і тепер він 2001 м)...

Очень полезная для меня инф-ия, спасибо!
А как со снегом на под\ъёме? Не мешает идти?

Посты: 3486

СообщениеСб апр 22, 2017 13:42 

коли був я - був асфальт, твердяк-фірн, як буде потім - не знаю, але не парся дуже, це вже не зимовий сніг, навіть як що зверху накидало - байка, розтане в два дні...

Посты: 11

СообщениеВт май 09, 2017 18:17 

Спасибо сашко за идею по Чуфровой и за ленту в начале тропы. Райшток реально красивый и прочищенный, правда мы его потеряли когда он уперлись в последний, засыпанный снегом ручей, но это была не беда, ручей плотно забит снегом и вывел широкой снежной дорогой практически до 1700 (пару раз пришлось пролезть сквозь жереб метров по 5), а там по чистому, мимо каменных выступов, на вершину Мунчела.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеВт май 09, 2017 20:09 

кайфонуло мене ніпадєцкі від фоток, дякую, завтра планую пошук старих райштоків які з*єднують райшток з Чуфрової(чорна марка) з котлами під Розшибеником та Погорільцем, під вихід на Довбушеве Сідельце на яке я ходив останній раз...

СообщениеПн май 15, 2017 16:18 

сашко писал(а):кайфонуло мене ніпадєцкі від фоток, дякую, завтра планую пошук старих райштоків які з*єднують райшток з Чуфрової(чорна марка) з котлами під Розшибеником та Погорільцем, під вихід на Довбушеве Сідельце на яке я ходив останній раз...

дослідив цю ділянку, вона потребує додаткового проходу : треба повісити стрічки на місцях блуду(я це не робив бо не входило у план дослідження) і тоді викладу пару фото та опис маршруту, відразу ж скажу що він вартує того щоб ним ходити, наприклад : Бистрець-Кізі Улоги-Довбушеве сідельце-знову вниз і увійти на райтшток що йде через Степанець Макійюків (плаї)-чорне маркування (Розпуція) в бік пол.Чуфрової(райтшток)-пол.Чуфрова-стежка через котли під Дзембронею(Пільце)-перемичка(1763, Погане Місце)-руїни притулку(1742)-Мікулеска-Стайки-на Шибене або Явірник, досить престижний та амбіційний маршрут...

Посты: 176

СообщениеСр май 17, 2017 22:02 

Ходили на Мунчел. Выход с Чуфровой на райшток к Мунчелу отмечен не был, были красные (Сашко?) ленты на самой полоныне (3 или 4 штуки). В самом начале прорубленой тропы повесили 2 белые ленты - видно их от последней красной очень неплохо.
Подходы к Чуфровой промаркированы идеально, и чёрный, и зелёный маршрут.

СообщениеЧт май 25, 2017 10:27 

у планах на цей літній сезон _____
прорізка та прочистка з частковим промічанням кольоровими стрічками таких ділянок райтштоків Осмолоди:
- р-к від південного схилу Студенця(далі на схід він губиться та множиться на декілька звірячих стежок) до ст.№63/6 хр.Дарів -це ВЖЕ зроблено
- р-к від ст.№ 63/6 по синьому маркуванню до сідла між Попадею та Коретвиною
- р-к від ст.№ 63/6 до хр. Верх Чорної Ріки
- р-к від хр. В.Ч.Р. до хати "На Кориті"
- дорога від хати "На Кориті" вверх на М.Попадю
- р-к спуск до потіка("джерело") від сідла під М.Попадею
- р-к від потіка Ями("джерело") північним схилом Попаді Малої та Попаді, Коретвини, Петріса до спуску на Довгу Поляну
--------
- р-к на Овулі (другий(частково та третій рівні(частково, наскільки не буде губитись)
- р-к на Яловій Кливі (північний) до перемички Гонтарка(можливо знайдеться його продовження на Студенці, тоді + цей участок)
- р-к навколо Молодої (південь-північ) (як що хтось долучиться то і спуск від хати "Під Молодою" на Росохан, я не планував бо не ходив там, не знаю стежки, але як що хтось хто ЗНАЄ і ХОДИВ не раз допоможе мені - то проріжемо і прочистимо)
--------
- як що все що зверху не замахає мене то : р-к від Кізі Улоги до маршрутної стежки з пол.Чуфрова на Косарище

я не зацікавлений аж так щоб хтось долучився до цієї роботи, підмічу - каторжної роботи, це моя особиста зацікавленість бо старовинні райтштоки - ЦЕ НАШ СПАДОК, тяжка праця нашіх ПРЕДКІВ, я її поважаю і вважаю що віддати на загибель цю працю нашіх дідів є злочином насамперед підтриманим мною особисто у разі як що я заб*ю на це, тому, щоб не стати злочинцем я вирішив що наскільки мене вистачить (і фінансів, бо вже декілька тис.гривень пішло), настільки попрацюю там де ВОНИ працювали...дякую за те що прочитали моє те що вище...

Посты: 4156

СообщениеЧт май 25, 2017 11:04 

сашко писал(а):у планах на цей літній сезон _____
- як що все що зверху не замахає мене то : р-к від Кізі Улоги до маршрутної стежки з пол.Чуфрова на Косарище
.

Прорезка в нацпарке привлечет внимание лесников и кого там еще.

СообщениеЧт май 25, 2017 15:06 

slv писал(а):
сашко писал(а):у планах на цей літній сезон _____
.

Прорезка в нацпарке привлечет внимание лесников и кого там еще.

всі прорізки я узгоджую з лісниками які відповідають за ці участки, можливо треба було би ще й з єгерською службою це проговорювати але мені достатньо реакції лісників, а вона не тільки позитивна, всі в один голос запропонували допомогу з бензином, маслами та інш. ...так що все гут...

СообщениеСр май 31, 2017 09:44 

прорізано та прочищено маршрутну стежку від ст.№ 63/6(хр.Дарів, сине маркування) до сідла під Попадею та Коретвиною(перехрестя з табличками), прорізано та прпочищено стежку від перехрестя на сідлі вниз до потіка("джерело")(рівень райтштоку 1300 м, на ньому як раз і появляється потік, рівень сідловини під Попадею та Коретвиною - 1420м), прорізано та прочищено ділянку від "джерела" і майже до повороту райтштока до сходу вниз до ур. Ями (річка Паренка)(майже - це не дійшов 300 м до повороту - закінчилась бензина)...
Брадульську частину райтштока прорізати(а спочатку треба було її знайти !) НЕ СТАВ, побоявся, там треба як мінімум 2-3 людини у поміч, бо щільність заломів та заростей на порядок перевищує ту, що я вже опрацьовую на північному та південному райтштоках Попаді, Коретвини, Петріса та Студенця...отже залишаю питання прорізки/прочистки Брадульської ділянки та ділянки над рікою Чорна - ВІДКРИТИМ ДЛЯ СПІВПРАЦІ, що для цього потрібно ? потрібно буде транспорт для заброски пили та матеріалів, ну і нас У ПІСКАВУ на бригаду що під Чорним Верхом(20 км від Осмолоди), там вихід на х."На Коріті" (3,5-3,7 км) і починати опрацьовувати райтшток у бік хр.Верх Чорної Ріки (це перша ділянка, приблизно 5 км, друга - Брадульська, 4,5 км)...
як що ця частинка проекту буде зроблена, то вона з*єднає в майже коло практично ВСІ ділянки райтштоку масива Грофи та Попаді...
але наразі слідуючою на прорізку/прочистку є ділянка від "джерела" і до х."Млинки", протяжність близько 8-10 км, по ходу є п*ять вирубок що створюють багато проблем як у прорізанні входів-виходів з вирубок(трельовщики нагрібать на краї вирубок зрубані гілки+некондицію дерево, це утворює іноді завали у 2-3 м заввишки), так і у знаходженні локації райтштока, бо він губиться під завалами гілок та дерев від вирубок), за правилом я роблю на входах-виходах якісь позначки(піраміди з каменю, стрічки тощо)...крім того ця ділянка на участку під Попадею має декілька щільних заломів, прорізка яких буде вимагати і багато часу і витрат матеріалів(один залом у 15-20 м випалює бачок бензини і виснажує до "нємогу")(наразі я нарахував тільки на відрізку у 1 км від "джерела" ТРИ таких заломи)...
як що цікаво інформативно те що я тут викладаю про ПРОРІЗКУ/прочистку райтштоків - хто небудь відгукніться, як що ця інформація не цікава то буду її подавати скорочено, тільки по виконаній роботі "від-до"...фото не викладаю бо тупо не роблю абсолютно, не до фотографування: жара, комашня (доречі вже срібляста валить на повну катушку, і появилась чорна, велика, що прогризає шкіру і після інтоксикації місце укусу вспухає), важкі ділянки(заломи) - не до жиру...

СообщениеПн июн 05, 2017 11:53 

дослідили райтшток нижній ур.Лопушна від в.1304 що завершує плай на відхребті Сивулі і до другого лавинного желоба...
райтшток починається від 1304, йде вправо-вниз до 1245(у середньому) на протязі майже 2 км, після 2-го желобу втрачається на полянах і наші намагання "фільтрувати" простір від висоти 1290 до 1230 м на предмет продовження райтштоку - виявились марними, отже міняя відроги ми вийшли на крайню верхню гілку потока ур.Лопушна, відрогом зійшли на верхню бригаду старої вирубки і зійшли потіком(трельовка та дороги на ту вирубку йшли 100% потіком) до розвилки трьох потоків (876м на мапі) і потім до доміка лісників(там була наша авто)...
вважаю цей дослід ВДАЛИМ, бо ми вияснили для себе дуже багато всякої інформації по цьому урочищу, можливо як що зайти з т/с "Боревка" і винайти з неї той самий райтшток, і спробувати пройти ним назустріч тому місцю де ми його втратили, знайдеться з*єднання але не факт...отже - побачимо...
ще одне дослідження треба зробити у ур.Лопата : там,від озера що ми його вписали з В.Гутиряком у перевидану мапу, можливо йде продовження райтштока бо сама стежка до озера йде практично від розгалуження верхньої стежки що йде цим відхребтом (в.1304), отже можна припуститись думки що ця стежка до озера і є самим райтштоком(чіпаш) бо саме озеро є на рівні 1230 м, а середний рівень райтштока що у ур.Лопушна - 1245 м, отже можливо віднайти ЗА озером, перейдучи потік - продовження...це також залишаю собі на "десерт", бо страшно цікаво адже на гуглі явно видно ділянки райтштоку на схілі хр.Менчіл ...пройдусь пізніше, пошукаю...

Изображение
плай на відхребті біля в.1304м...види на Сивулю...

Изображение
останні кроки райтштоком - далі він загубився на старій вирубці...

Изображение
кулуар за кулуаром шукаємо продовженя райтштоку: вверх, вниз - все марно...

Изображение
кулуари настільки глибокі, наскільки й круті...стіни мають градієнт не нижчий ніж 30-40 гр, зійти і піднятись - травичка лоскоче або зад або ніс...

Изображение
хащі надзвичайно непрозорі : заломи, каміння, молодняк+старі дерева - ось калорит цих місцин...особливу пікантність задають сотні слідів Вуйка...і не одного...

Изображение
спуск рікою (трекер показав 6 км від верхньої бригади і до розвилки 876м) - окрема історія, емоційна та фізично важча ніж гульбан кулуарами Лопушної...
ось така одноденка-дослід...

Посты: 1161

СообщениеПн июн 05, 2017 12:52 

Дякую, Сашко! ) Інформація без сумніву потрібна. По Брадулу, думаю, «пройдемося».

СообщениеПн июн 05, 2017 22:02 

відносно брадульської частини райтштока Попаді : у цей четвер планую вихід до точки на якій я закінчив прорізку райтштоку з північного боку Коретвини (там де ми з тобою ночували, біля "джерела" тобто біля потіка), там забазуюсь наметом і не починаючи прорізку спробую перейшовши на інший бік перемички віднайти ВХІД на райтшток брадульської частини з хр.Дарів, це для "розваги", замість того щоб відразу по приходу не починати пахати та сіяти(не починати різку), і як що віднайду вхід(нехай буде заломлений що скорше за все так і є) і усвідомлю МОЖЛИВІСТЬ почати САМОМУ його прорізку(поки що є величезні сумніви) - тоді на другий день перекину пилу і матеріали на брадульський бік і почну...як що сумніви підтвердяться - продовжу прорізку північного участку райтштока Попаді (там дууууууже серйозні заломи, ми тоді з тобою займалися на них акробатичною ходою, мабуть пом*ятаєш)...хотів у вівторок рвонути але дощі...слизько прорізати, можна травмуватись...
що до райтштоку ур.Лопата - ці досліди лишаю на сезон жаркої погоди, тому що у цій місцині на райтштоках ДУЖЕ БАГАТО потіків, море води і тіньовий бік, тому - камільфо у жару...

СообщениеВс июн 11, 2017 13:26 

підвозки не було, не грузилися у цей день на Довгій Поляні отже прийшлося йти 100% дурної ходи 17 км до місця де залишив бнзопилу, отже дослід брадульської частини райтштоку автоматично відпав за відсутністю і сил і натхнення...
прорізано та прочищено ще 4,5 км райтштоку під Попадею, північна частина,міг би і закінчити Млинками але накрилася свічка у пили, але про це я вже зміг вияснити тільки вдома, бо ремонтувати у той час,коли тебе просто роздирають на частини тонни мошкари та мух - анріал, репілєнтам передаю привіт(дружина купила якийсь дешевий, скупий платить двічи)...тепер треба закидатись пилою наверх знову, напряжнєнько !! але варіантів небагато, отже як що нічого не завадить і не буде знову поломок то наступного разу Попаді та Паренки будуть прорізані до самої хати на Млинках...цікава інформація : всі останні вирубки, які пересікали райтштоки(південна та північна сторона масиву), робились явно з урахуванням ЦІЛІСТНОСТІ райтштоку, тобто трактор трельовщик прогортав від краю до краю вирубки райтшток з такою метою, щоб він не був покалічений під час стягуваня дерев вниз, отже на цих ділянках райтшток йде поличкою від 1,5 до 3 м завширшки, А ЦЕ Є ДОБРЕ ! тобто щось такой міняється у свідомості і лісників і водіїв трельовиків...мені залишається тільки вішати стрічки щоб народ не дуже дьоргався у пошуках входів-виходів райтштоку: вони на краях трельовки...((( по завершенню прорізки масиву Грофи та Попаді слідуючий проект - Молода : екостежка (Худяк прорізав заломи але не різав молодняк, а він там дає шмейцу) а потім обидва райтштоки навколо Молодої...
доречі, позавчора Віктор Худяк прорізав маршрутну стежку підйома на М.Сивулю (жерепа), це в нього старт сезону прорізки, взагалі за його планом буде прорізано ще близько 12-ти ділянок маршрутів, отже не один я стружку буду ковтати...

СообщениеПн июн 12, 2017 09:41 

до інформації про прорізку на М.Сивулі : у п*ятницю Віктор Худяк енд К* діставшись через Дальній Бистрик до Рущини, вийшли на маршрут та прорізали близько 300 м жерепів на маршрутній стежці (червона марка)...150 м та боковий траверс що веде на сідло між Сивулями буде прорізано на сл. раз...розумію що нікому це давно вже не цікаво, як і не цікаво споглядати на тотальну бездіяльність ТК КС ((http://stezhky.org.ua/diyalnist)) бо зерна пофігізму та неробства вже посіяні були у 2015(2014-му?) і всходи тепер є, це як будяки коли насіяться у городі, рік прогавиш, на другий - ...опа городу, так і тут, але ніколи не пізно обернутись і почати працювати, бо як що не ВИ то ХТО ??...

Изображение
Начать новую тему Ответить на тему  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21, ВСЕ

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.