Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

Модератор темы: сашко

1 ... 11, 12, 13, 14, 15, ВСЕ
Автор Сообщение

СообщениеВс сен 18, 2016 21:49 

В новому виданні номер стовпчика вже змінено на 36/6 - інформацію про це Юрко надіслав раніше. Запізно він надіслав трек серпантинів на Коретвину

СообщениеВс сен 18, 2016 22:40 

Вибачаюсь за помилку вище - стовпчик номер 63/6
Окрім цього хочу наголосити, що знову всі проблеми вирішуються самим простим способом - доплатою працівникам лісу за те, що вони і так повинні робити!!! Ми самі різали, а тут Сашко розводить корупцію |#smile805|
В Усть-Чорній мені лісники казали що єгерська служба в них ніяка і всі стежки через вирубки прочищали і викошували траву саме лісники, за якими закріплені квартали. Головний лісничий області дав команду і вперед - попробуй не зроби!
І чому власне туристичні марковані стежки повинні чистити єгеря - чи туристи вже стали звірями ??? Вирішуючи одну проблему ви закопуєте глибше іншу проблему, бо вам так підходить в даний момент?
Треба змінювати систему і саме задля цього створювались нові Карпатські стежки, а не щоб тільки продовжувати те, що робила фундація! Якщо є способи вирішення проблеми прочистки через систему сертифікації (що здається показує ситуації на Закарпатті), то на цьому треба наголошувати і на це давити у всіх областях! На їхні заперечення може бути наступна відповідь - що ви не маєте права йти з бензопилою в ліс взагалі - то хто ж це має робити?!!!
Лісники чистять стежки, туристичні групи відновлюють маркування - так це працює в усій Європі, до якої ми ніби-то рухаємось.

Посты: 3019

СообщениеПн сен 19, 2016 14:12 

Василь Гутиряк писал(а):Вибачаюсь за помилку вище - стовпчик номер 63/6
Окрім цього хочу наголосити, що знову всі проблеми вирішуються самим простим способом - доплатою працівникам лісу за те, що вони і так повинні робити!!! Ми самі різали, а тут Сашко розводить корупцію |#smile805|
В Усть-Чорній мені лісники казали що єгерська служба в них ніяка і всі стежки через вирубки прочищали і викошували траву саме лісники, за якими закріплені квартали. Головний лісничий області дав команду і вперед - попробуй не зроби!
І чому власне туристичні марковані стежки повинні чистити єгеря - чи туристи вже стали звірями ??? Вирішуючи одну проблему ви закопуєте глибше іншу проблему, бо вам так підходить в даний момент?
Треба змінювати систему і саме задля цього створювались нові Карпатські стежки, а не щоб тільки продовжувати те, що робила фундація! Якщо є способи вирішення проблеми прочистки через систему сертифікації (що здається показує ситуації на Закарпатті), то на цьому треба наголошувати і на це давити у всіх областях! На їхні заперечення може бути наступна відповідь - що ви не маєте права йти з бензопилою в ліс взагалі - то хто ж це має робити?!!!
Лісники чистять стежки, туристичні групи відновлюють маркування - так це працює в усій Європі, до якої ми ніби-то рухаємось.

згодний, але і зависати в очікуванні не треба, справа має рух у одному напрямку але декількома силами, так що все йде непогано : Бурсанов(скільки би я на нього не гнав пургу але ж !) домовився із керівництвом ДЛГ про прорізку стежок, наразі Гудима готує подання із переліком ділянок та ситуацію із заломами на кожній із них, поки що вони(лісники) прорізали (з інформації що я володію) три ділянки : на екостежці (жовте маркування) під М.Попадею та стежку на Явори, а також я був свідком прорізки невеликої ділянки на південному райштоці Молодої, від стежки на Піскаву і в бік пол.Солотвинка близько 30-35 м заломів (10-12 дерев)...наскільки ефективно коли сокирою підчищаєш гілки на заваленому дереві на стежці ? - як на мене, то це хоч і мінімум але з великим плюсом, я сам вже пару разів ходив там ди сам і прочищав - не порівняти як було ДО того, набагато легше йти, звичайно як би прорізано було бензопилою то йти взагалі - халява, але наразі покі що так як є : лісники напередодні підтвердження сертифікації хочуть заробити бонуси і можливо і далі будуть чистити, ми з свого боку - наскільки получається також будемо(на цю акцію ми з Худяком домовились підчистити заломи на пол.Плісце, можливо і екостежку до хатки під Конем прочистимо за раз, подивимось на настрій Віктораі нашу наснагу...
дякую, Василю за критику, ВОНА ПОТРІБНА, бо - профессійна...

Посты: 993

СообщениеПн сен 19, 2016 14:33 

сашко писал(а):Гудима готує подання із переліком ділянок та ситуацію із заломами на кожній із них, поки що вони(лісники) прорізали (з інформації що я володію) три ділянки

Поправка: йде збір інформації про необхідність чистки, подання ― це не моя заслуга.

Посты: 993

СообщениеВт окт 04, 2016 10:47 

Т-а-ак. Дуже несподівано і вже втретє, валандаючись схилом Малої Попаді я таки знайшов оленячо-кабанячу стежку, яку пошепки в товаристських колах можна назвати траверсуючим масив райтштоком.

Раніше я на неї натрапляв, але тоді я шукав полицю австрійського штибу або хоча б вузькі радянські копаночки.... Часи змінюються і я вже готовий на будь-що. Будь-що ― це оце:

Изображение

Изображение
Це найкращий вигляд райштока, що мені зустрівся. Далі було лише гірше.

Ця стара зарубка на дереві свідчить про єгерські тусовки колись давно.

Изображение

Кедрів > 300 років тут чимало, чималої уваги заслуговує цей красунчик:

Изображение

На цьому фото погано видно різаний бензопилою стовбур:

Изображение

Далі звірі перестали траверсувати схил і більш топтаний слід повів десь на пониження (хоча може і десь далі він і вернувся би?). На деревах на тій самій висоті ще зустрічалися старі зарубки єгерів, але стежки під ними як такої вже не було...

Старовинний австрійський тур в районі стежки. На дереві видно стару зарубку:

Изображение

Далі почалися масивні (<100 кв.м.) вітровали, після яких віднайти стежку вдавалося лише фрагментарно (заросла).

На підході до хребта Чорної Ріки почався молодий ліс, райшток тут знищений лісорозробками. До того ж старі та нові вітровали повністю сховали його від стороннього ока.

Якщо біда припече, то пройти від хати МП на Чорну Ріку (як було зі мною у далекому 1998 р.), можна сьогодні за 3 години (5 км), але на даний момент пхатися туди я нікому не рекомендую.

Ось як виглядали мої мандри того дня:

Изображение

СообщениеВт окт 04, 2016 19:21 

Пишете що ТТКС почали індивідуально займатись з ДЛГ щодо прочистки стежок. В мене є пропозиція, як це можна спробувати зробити більш ефективно на всю область.
Прочитав таку об'яву щодо сесії, на якій будуть обговорюватись лісові проблеми

Відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати десяту сесію обласної ради 21 жовтня 2016 року о 10 годині на базі державного підприємства “Вигодський лісгосп” (селище Вигода Долинського району) з порядком денним:
1. Про стан використання лісових ресурсів на території області.
2. Інші питання.
На сесію запросити народних депутатів України, голову обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації, директорів відповідних департаментів, начальників окремих управлінь обласної державної адміністрації, голів районних рад, міських голів міст обласного значення, голів районних державних адміністрацій, представників засобів масової інформації.
Голова обласної ради Олександр Сич

Якось раніше, здається, вони писали що будуть запрошувати і громадськість, то можливо варто їм нагадати про себе і запропонувати офіційно включити в розгляд сесії питання прочистки туристичних маршрутів на території області! Тим більше що фінансування створення більшості даних маршрутів здійснювалось з обласного бюджету. І про туризм начальство говорить при кожній можливості. Запропонуйте їм конкретний алгоритм і приведіть в приклад Закарпатську область. Заодно можете згадати і про осінню сертифікацію - інакше будете весь час ходити і просити по ДЛГ. Але інші директори ДЛГ в області не такі благі як в Осмолодському!!!

Посты: 823

СообщениеВт окт 04, 2016 19:59 

Василь Гутиряк писал(а):Пишете що ТТКС почали індивідуально займатись з ДЛГ щодо прочистки стежок. В мене є пропозиція, як це можна спробувати зробити більш ефективно на всю область.
Прочитав таку об'яву щодо сесії, на якій будуть обговорюватись лісові проблеми

Відповідно до статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати десяту сесію обласної ради 21 жовтня 2016 року о 10 годині на базі державного підприємства “Вигодський лісгосп” (селище Вигода Долинського району) з порядком денним:
1. Про стан використання лісових ресурсів на території області.
2. Інші питання.
На сесію запросити народних депутатів України, голову обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації, директорів відповідних департаментів, начальників окремих управлінь обласної державної адміністрації, голів районних рад, міських голів міст обласного значення, голів районних державних адміністрацій, представників засобів масової інформації.
Голова обласної ради Олександр Сич

Якось раніше, здається, вони писали що будуть запрошувати і громадськість, то можливо варто їм нагадати про себе і запропонувати офіційно включити в розгляд сесії питання прочистки туристичних маршрутів на території області! Тим більше що фінансування створення більшості даних маршрутів здійснювалось з обласного бюджету. І про туризм начальство говорить при кожній можливості. Запропонуйте їм конкретний алгоритм і приведіть в приклад Закарпатську область. Заодно можете згадати і про осінню сертифікацію - інакше будете весь час ходити і просити по ДЛГ. Але інші директори ДЛГ в області не такі благі як в Осмолодському!!!

Але файна і дуже вчасна пропозиція.Я маю трохи "корумпованих звязкив" у нашій "білій хаті" і у колі журналістів.То мож допомогти,щоб у порядку денному в електронному вигляді включили термін"представників громадськості". |#smile807| Я +1(своїм ходом буду там,якщо наша спільнота підніме це питання.Сам не поїду,бо один у полі не воїн.)
Дякую п.Василь за корисну інфу. ТТКС ,Ви як ,годні?

СообщениеСр окт 12, 2016 22:55 

обласну програму в цілому схвалили і вирішили винести на розгляд сесії - здається що їм буде зовсім не до волоцюг. Сподобалось в свій час будувати дороги і двічі заробляти і тепер від цього не відступлять http://kurs.if.ua/news/hto_i_yak_rubaie_i_vyroshchuie_lis_na_prykarpatti_oblasna_rada_gotuie_lisovu_programu_45309.html

СообщениеЧт окт 13, 2016 08:47 

Василь Гутиряк писал(а):обласну програму в цілому схвалили і вирішили винести на розгляд сесії - здається що їм буде зовсім не до волоцюг. Сподобалось в свій час будувати дороги і двічі заробляти і тепер від цього не відступлять http://kurs.if.ua/news/hto_i_yak_rubaie_i_vyroshchuie_lis_na_prykarpatti_oblasna_rada_gotuie_lisovu_programu_45309.html

із програми все ясно що нічого не ясно...дійсно: акцент на будівництво та ремонт лісових доріг, тоб то будуть КРАСТИ і то у великих маштабах...але під цю програму у нас є тепер можливість ДОДАТКОВО впливати на ДЛГ та конкретні лісництва, це ВАЖІЛЬ для спілкування між керівництвом КС та дерикторами лісгоспів (посилатись на основні пункти цієї програми...звичайно що для цього треба ДОСКОНАЛО ВИВЧИТИ саму програму, ВИЯСНИТИ кому та що ПОРУЧЕНО ДО ВИКОНАННЯ, тобто хто ВІДПОВІДАЛЬНИЙ за виконання конкретних пунктів її ...
це дає деяку надію : у любій ситуації є свої плюси і мінуси, використовувати треба ВСЕ, навіть наймінусові мінуси...

СообщениеЧт ноя 17, 2016 13:33 

дурно гукав...проєхалі...

цікавий невеликий райшток який йде відгалуженням від маршруту "Бистриця-Гропа", чорне маркування...
після хати під полониною Гропа, маршрут йде на верх через полонину і входить у ліс, там трохи серпантинить і коли останній закос(поворот), на дереві позначка маркування г-образна, маршрут пійшов вверх направо а цей райшток пійшов вліво вверх а потім за 150 м починає траверсувати на майже одній висоті...йде через 4 потічка 2 з яких - потужні (1-й та 4-й) а два слабких, доходить до верхньої полнини і там після 4 потоку(кулуар) за ребром - хата, не "хілтон" але є...
ось фото :

Изображение

Изображение

Изображение
за тим ребром - хатинка...

Изображение

Изображение
доречі, тут старе маркування, мабуть це колись ця стежка була маршрутною і веде вона до 4-го потічка а десь біля нього(під снігом не бачу але там є) підйом трохи наверх і потім йде такий самий райшток-стежка до ПЕРШОЇ полички на маршруті(всього їх 6-ть, 6-та - остання, з неї стежка йде вліво - на Гропу, вправо - на перемичку та Дурню)...

Изображение
глибина снігу на схилах - 60-70 см, до 1 м...

Изображение
красива полонина...

Изображение
перепочинок у кулуарі 4-го потічка...вітер, заметіль, на хребті - шторм...

Изображение
а це - "гвоздь" програми...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
ну і вьйо назад...змучився...тяжко другий день бити стежку у глибокому пухляку...

Посты: 752

СообщениеЧт ноя 17, 2016 15:03 

Колись відвідував ту хату-руїнку, там чуть нижче далі є стара стежина...)))

СообщениеЧт ноя 17, 2016 19:04 

о, дякую за підказку, на гуглі погано видно але верхню частину траверсу видно, а от стежку від хати - ні є...

Посты: 752

СообщениеПт ноя 18, 2016 08:19 

Тоді було чуть засніжено, можна було і тупо від тої руїнки підніматися вправо-вгору. Взагалі, можна і знову туди податися. Нива тоді ночувала вже за Климпушами, за ставком в лісі.|#smile621|

СообщениеСб дек 03, 2016 12:36 

почистив тему від флуду та оф-топу, дещо залишив але в цілому - зніс більшість топіків(гриби, "сам дурак", "пора в гори")....

СообщениеПт апр 21, 2017 16:57 

гарний райтшток пройшов позавчора, йде він з полонини Чуфрова, від дальньої верхньої частини полонини(я там повісив довжелезну синю лєнту, видно за сотню м)до крайнього потіка і повздовж його, а потім до ягідного схилу Мунчела,далі по схилу вверх йде стежка(слабка але є) до верхівки Мунчельського хребта...дуже гарний райтшток, прочищений, просто супер !...всім рекомендую як чисто прогулянковий штурм Мунчела(він ВЖЕ двотисячник, добудували 3-метрову піраміду і тепер він 2001 м)...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.