Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21, ВСЕ
Автор Сообщение

СообщениеВт июн 13, 2017 18:43 

Дуже часто використовую Сашкові описи входів-виходів, стежок і райштоків, дуже все детально він описує, іноді навіть роздруковую, якщо йдем кудись, де не були і нема маркування. За що і дякую! Робота по прорізанню - хороша і потрібна справа, бажаючих долучитись є багато, мабуть, але не завжди є можливість. "Райшток від Сашка" - звучить не погано)))) Ще раз дякую!

СообщениеВт июн 13, 2017 22:34 

Ну якщо вже бути зовсім чесним, то райтштоки (стежки не для маркування) почав різати покійний Ігор Перегінець. Тільки він про це не писав так багато ...а просто робив, бо йому це подобалось.
Зрештою і в фундації ми робили піару менше, аніж було зроблено роботи. З появою соцмереж "зірками" стають ті, хто хоче це добре подати...і їм зовсім не цікаво об'єднуватись заради чогось більшого, бо в масі їх можуть і не помітити :).
Якщо робити для свого задоволення, то і соцмережі зовсім не потрібні - а люди і так про це дізнаються по ділах твоїх!

Посты: 860

СообщениеСр июн 14, 2017 10:53 

Василь Гутиряк писал(а):Ну якщо вже бути зовсім чесним, то райтштоки (стежки не для маркування) почав різати покійний Ігор Перегінець. Тільки він про це не писав так багато ...а просто робив, бо йому це подобалось.
Зрештою і в фундації ми робили піару менше, аніж було зроблено роботи. З появою соцмереж "зірками" стають ті, хто хоче це добре подати...і їм зовсім не цікаво об'єднуватись заради чогось більшого, бо в масі їх можуть і не помітити :).
Якщо робити для свого задоволення, то і соцмережі зовсім не потрібні - а люди і так про це дізнаються по ділах твоїх!

Мені здається ті хто хоче отримати таку "зірковість" своїми писаннями щтримують зворотню реакцію від бажаної . Моя особиста думка, бо мене вже шляк трафляє від тих геройств. Піду знесу сміття і напишу на тревелі про то щоб заспокоїтись :)

Посты: 1217

СообщениеСр июн 14, 2017 11:40 

Та не вартує сваритися |#smile737| Кожна людина сприймає світ по-своєму. З цього і слід виходити! |#smile806|
Краще- всім зустрітися в горах! |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile714|

Посты: 3498

СообщениеСр июн 14, 2017 13:12 

кому муляє очі+мозок - а ви не заходьте сюди, не читайте цей "піар", йдіть і робіть СВОЮ справу, робіть її з любов*ю, якісно, Бог вам поможе...((( от цікаво ! ця тема - це як тьма-таракань, сюди зайде раптом одна-дві людини в сутку, причому це будуть одні й ті самі люди, тобто їх пару-трійка штиків, і так виходить що сашко "піариться" для цих 2-3-5 людей, НЕ У СОЦ МЕРЕЖАХ, а саме тут, у глухомані , але навіть як би сашко це писав би у себе на дверях своєї квартири, один фіг це муляло б мозок комусь, бо МУЛЯЄ, бо НЕРВУЄ...ніхто вам, доречі, не заважає а ні працювати, а ні піаритись де забажаєте, а ні шиздіти тут на сашка - будь ласка, ВИ МЕНІ НЕ ЗАВАДИТИ НІ ЧИМ, не забороните нічого,за руку не схопите, охоту працювати на відновленні стежок у Карпатах - не відіб*єте, отже ваші спроби - марні, ваші потуги - наївні і смішні, ваші справи - бізнес та суєта, Богу - богове, Кесарю - кесарєво, всім по їх справах і воздасться, вже воздається, кожну секунду, кожну мить...)))...
(( плани прорізок/прочисток тур-стежок та райтштоків/чіпашів є і у сашка на цей рік, і у Худяка, от лиш не знайти планів різних організацій, у статутах яких пунктом № 1 є "...відновлення та утримання туристичних маршрутів і притулків та організація екологічних акцій на території Українських Карпат. "(це ТТ КС) хоча про плани щось є : "...Найближчим часом Правлінням організації будуть розроблені і запропоновані до затвердження плани діяльності фундації на 2017 рік та деталізовані умови набуття членства в організації, про що буде повідомлено додатково..." (це фундація КС), отже, немає планів, немає звітності, немає і результатів тобто - роботи(про бізнес-роботи я не говорю, бізнес, заробіток - це для підприємців, я говорю про АКТИВІСТІВ)...))...
хлопці, кому щось не так - будь ласка, йдіть на свої сайти(http://stezhky.org.ua/pro-nas)(http://www.stezhky.org/?&showItem=163), там звітуйтесь, спілкуйтесь, пишіть, обливайте лайном кого побажаєте, хоча ...можна і тут, не забороню...

СообщениеСр июн 14, 2017 13:32 

Щодо названих організацій, то згоден з думкою, що там тепер є окремі члени, а не власне організація, як структура. І я написав можливу причину цього.
Мій текст написаний в загальних фразах без згадувань конкретних живих осіб, тому дивною видається реакція Сашка - але звісно писати ти можеш коли завгодно, що завгодно і де завгодно, якщо без цього не можеш
" |#smile805|
про це дізнаються по ділах твоїх" - тут я використав можливо не дослівну фразу з Біблії і вона не стосується конкретної людини.

СообщениеСр июн 14, 2017 13:42 

Ну ось і почалось....нах@@@ було там вище щось втикати Людині, яка реально, конкретно робить??? Пане Василю, в цьому випадку є Ваш косяк |#smile715| Бездіяльність громадського товариства- це і Ваш косяк, так як Ви були при фундаменті і всі негаразди- тре вирішувати. А самоусунення - найпростіший метод. ПОСОНИ, заминаймо тему пальми перошості- задовбали вже в тому відношенні. Бля- взяли граблі та і папісдсаффаліііі! |#smile715|
Підтримую Сашка на 100л%, я - лінивий гниляк |#smile533| .

СообщениеСр июн 14, 2017 18:05 

Логіка "лінивого гниляка" - у всьому винуватий той, хто це все придумав |#smile805| Я не буду пояснювати чому, але на даний момент я повністю розчарований у можливості щось спільно робити туристичною громадськістю!!!
Я не закинув цю справу, але повернення в минуле вже не буде. Я знаю в якому напрямку маю рухатись і я це буду робити - можливо з наступного року, якщо все складеться.

Також вважаю, що не варто тут ділити на лінюків чи трудяг - у всьому "винуваті" ПРІОРИТЕТИ. Кожна людина має в певний час свого життя певні пріоритети і слідує їм!!!
Якщо в людини на даний час такі пріоритети, то не варто його надто захвалювати - чим вище піднімають, тим більшими стають вимоги і тим з більшої висоти прийдеться "падати" |#smile805|
Будь скромнее и к тебе потянуться люди!

СообщениеСр июн 14, 2017 19:56 

Пане Василю. Ви для мене - авторитет 100%. Відносно пріоритетів- згідний. У мене, як, сподіваюся, і в більшості спільноти - пріорітети однакові. Не вважаю за погане притягти необхідне щось для якоїсь хати, щось там зробити, ...знаючи наперед. що тією хатою я не скористаюся |#smile807| Витрат ніколи не рахую, і не згадую. То- крапка. ...... І т.д.... не люблю багато клацати по клавіатурі ))) Згідний відносно зміни пріоритетів - і це офігенно сумно.

СообщениеСр июн 14, 2017 20:51 

доречі, до теми про "якийсь сашко відібрав роботу в двох тур-організаціях" - то це ні є так...бо сашків що "відбирають" стало на одного більше: у р-ні Буковеля за наймом Сашка Шевченко, декілька хлопаків прочищають, маркують(на свій лад канєшна) та знакують(і тоже на свій лад) туристичні стежки та стежки-підходи від Буковеля до основного східно-карпатського маршруту...робота у самому розгарі, прямо сьогодні-вчора-завтра і до 01.07.2017 має бути закінчена ...(( основна теза : "ніхто крім нас", або "хто завгодно але не ми"...))...

СообщениеСр июн 14, 2017 20:59 

Не люблю авторитетів - надаю перевагу зауваженням щодо моїх помилок, але з конкретикою і не загальними фразами! І в даний час це стосується моїх помилок чи неточностей в картах |#smile805| Кращі карти насамперед приносять більше задоволення!
А пріоритети серед туристів будуть мінятися тоді, коли відновленням інфраструктури перестануть займатися ентузіасти типу Сашка. Я вже "перегорів" цим, бо не маю пояснення, чому 50-60 річні дядьки мають піднімати інфраструктуру туризму ціною свого здоров'я для того, щоб хтось зробив селфі і виставив його в соцмережі? Я займався цим настільки довго, наскільки це мені подобалось і дозволяло здоров'я |#smile805|
Саме тому і пишу для Сашка - роби це настільки, наскільки це тобі подобається і "не приставай до інших зі своєю любов'ю"! Їх час полюбити це ще прийде - гори з часом своє візьмуть, і тоді точно знову знайдеться хтось, кому це буде більше всього потрібно!
П.С. Крайній опис Сашка якраз свідчить про те, що комусь це вже стає потрібно |#smile805|

СообщениеСр июн 14, 2017 21:00 

Почалося відхилення від тематики |#smile805| Пропоную- нарешті пройти зі мною старими давно ходженими райштоками. |#smile770| |#smile770| В ці вихідні - починаю.

СообщениеСр июн 14, 2017 22:25 

В нас різні бажання - я їду завтра на 2 дні в одне місце, а на вихідні мабуть в інше. І райтштоків там точно немає і не буде про що писати

СообщениеПт июн 16, 2017 10:03 

райтштоки-райтштоками, але є одне але : практично ВСІ маршрутні стежки через які у серпні того року і навесні цього пройшли буревії - завалені паданками а це зауважу - дорослі, величезні дерева у переважній більшості...
хто буде їх прорізати-відновлювати ?
хто контролює і ревізує (моніторить) ситуацію на маркованих маршрутах ?
хто подасть план дій та звіти по реалізації по конкретним маршрутам(ділянкам маршрутів) ?
поки що цими питаннями займаються точково(регіонально) троє-четверо інтузіастів хоча у статутах багатьох тур-організаціях одним з перших пунктів - прочищати та стежити за якістю маршрутних СТЕЖОК (прорізка, прочистка, маркування, знакування та інш.)...
чому жодна з відомих нам тур організацій не проявляє активності а точніше - відмежовуються ВСІ, від саме підтримки СТЕЖОК-маршрутів, НЕ ВІДОМО НІКОМУ, а любому хто пробує ставити питання на цю тему перед керівництвом цих організацій - обламують "роги" тіпа "самдурак"...
пару слів про кошторис прорубки та прочистки (наприклад) 5 км вщент захаращеної стежки (кожних 15-30 м різка) :
- доїзд і від*їзд "Франківськ-Осмолода" 150-160 гринень (автобуси) АБО 250-300 гривень автотранспорт(бензин/солярка) АБО 150-200 гривень (газ);
- паливномастильні матеріали : бензин 1-1,2 л (25-30 гривень); масло для пили 0,5-0,7л (20-30 гривень); масло для палива - 3-5 гривень;
- харчування (все від вас залежить) в середньому на два дні прорізки(5 км захаращеної стежки) 100-200 гривень;

......
щоб прорізка відбулася потрібна бензопила, це від 2000 гривень і до 7000 гривень але навіть самий бюджетний варіант за 2000 гривень запросто реалізує плани прорізки хоча не на 100 %, але 80% гарантовано;
до пили треба мати комплектуючи НА ЗАПАС :
- свічка (30-100 гривень, я використовую найдешевші);
- шина ( 150-250 гривень, я ношу за 250 гривень)
- ланц (180-220 гривень, я використовую за 220 гр)
-інструмент (частково у комплекті до пили, додатково - мій+приспособи для чистки та ремонту)
- окуляри, спец-одяг ;
отже всі ці витрати не такі вже й накладні як для організації, як що навіть одинак-активіст проживаючий на пенсію, може собі дозволити це зробити;
- час, потрібний ЧАС і на планування "операції" прорізки, а це ВАЖЛИВО (!), бо хто це робив - знає чому саме, потрідний ЧАС і на саму акцію, мінімально - день, номінально - 3 дні (поясню : навіть після виходу у наплічнику на висоту райтштоку, навіть як що вас підвезли під підйом, по виходу і монтажу пили, після підготовки її, пили і вас до праці, ВИ ВЖЕ ВИСНАЖЕНІ і вам СУВОРО ЗАБОРОНЕНО працювати з пилою, отже як що акція на 2 дні, то у перший ви попрацюєте під вечір 2-3 години і не більше, остальне - на другий день з урахуванням що треба ще зійти вниз і дійти до Осмолоди на вечірний автобус(до Осмолоди, або ЛЮБОГО ІНШОГО місця старту-фінішу);
ось приблизно така інформація якою володію я...

СообщениеПт июн 16, 2017 15:09 

супер-звіт від наших туристів ! http://xt.ht/xtreport/0--va-dnya-v----lobozhanskii?_utl_t=fb

респект керівництву нац парку "Слобожанський" - креативно працюють...
Начать новую тему Ответить на тему  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21, ВСЕ

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.