Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3486

СообщениеСр сен 06, 2017 10:00 

колись у горбах будували (і вони дуже успішно працювали!) МАСЛОБОЙНІ, можливо це якісь агрегати з такого собі підприємства...((( у гринявах, ну ти знаєш, ходив там, і маслозавод був, і завод мін-води, і пекарня, і всєкого-нієкого...)))...

Посты: 860

СообщениеСр сен 06, 2017 10:14 

slv писал(а):Сходил недавно на Сывулю из Максимца. Вышел на полонину, думаю есть в кулуар тропка - схожу гляну, как с водой, ибо место уж больно красивое.
Вот что нашел ))))

Кто-то в курсе, что это за шоколадная фабрика. Маленький сосуд явно за Франца Йосифа клепали.

То все що залишилось від фабрики ефірних масел із жерепа. Там ше колесо було :(

Посты: 4156

СообщениеСр сен 06, 2017 10:55 

Уточнюю - це під Боярином (Короткан) з Пд-Сх.

Посты: 50

СообщениеСр сен 06, 2017 11:32 

Так, напевно це: ( (с) книга В.Собашко )

Изображение

Посты: 860

СообщениеСр сен 06, 2017 12:44 

slv писал(а):Уточнюю - це під Боярином (Короткан) з Пд-Сх.

На потічку Дощинка . Я там колись був ;) і не раз . Інформацію про фабрику чув від місцевих і здибав колись у літературі (вона навіть якусь назву мала, на жаль зараз не можу знайти ту інфу)

СообщениеПн сен 11, 2017 18:46 

пару фото з райтштоків масиву Молодої та Яйка Ілемського :

Изображение

Изображение
ці два фото - під Сиванею Лолинською...

Изображение
табличка урочища, яку ставив Юрко : якісь м-ки взимку тупо відірвали від стовба табличку, сам стовб пійшов на дрова, я знайшов залишки сотнею метрів нижче по стежці, видно що вогнище робилося взимку(не питайте як це видно, хто має досвід - знає ознаки); взагалі табличка лежала у кущах, я її виставив приклавши до смереки...сокири і цвяхів не мав, дарма, треба носити пару цвяшків ...

Изображение

з цим коником я вже знайомий, тож він відразу як побачив мене ледве не збив з ніг так підбіг...стрьомно коли такак махіна на тебе валить...

Изображение

мої міточки у руслі Росохана (на фото ріки не видно, вона нижче і зліва): від Солотвинки я їх повісив штук 15-ть до ріки(Росохан) і по ріці вверх до входу на р-к Молодої...можливо цього року проріжу цей р-к...

Изображение
більш ніж метрова гадюка прямо на р-ці, грілася на сонці...я її не турбував, сама потихеньку пішла у цекоти...

Изображение
Укєрна і Сиваня Лолинська : зправа видно маленку полянку, там над нею 20 м вище - йде НИЖНІЙ р-к...можливо він сходить поступово вниз на Росохан...

Изображение
Сиваня Лолинська...

Изображение
полянка на відрогу Молодої - шикарна, тут бувають гриби...

Изображение
цей потік я називаю "Сріблястий", бо він дійсно сріблястий від лишайників білого кольру, які вкрили все каміння вздовж потіка...

Изображение
ну а це стара кварталка біля монастиря, по дорозі у Осмолоду...

Посты: 1198

СообщениеПн сен 11, 2017 20:32 

сашко писал(а):Укєрна і Сиваня Лолинська : зправа видно маленку полянку, там над нею 20 м вище - йде НИЖНІЙ р-к...можливо він сходить поступово вниз на Росохан...

Теж так подумав, коли стояв на його верхньому початку |#smile714|

СообщениеВт сен 12, 2017 09:25 

Андрюха стр писал(а):
сашко писал(а):Укєрна і Сиваня Лолинська : зправа видно маленку полянку, там над нею 20 м вище - йде НИЖНІЙ р-к...можливо він сходить поступово вниз на Росохан...

Теж так подумав, коли стояв на його верхньому початку |#smile714|

я ним пройшов приблизно 1 км, втратив висоту у порівнянні з початком на великих полянах під Укєрною - 60-70 м вниз(була різниця з верхнім, основним р-ком у 40-50 м, стала за 1 км 100-120 м...і він далі видно що йде під кутом у 2-5 гр вниз...

Посты: 1161

СообщениеЧт сен 14, 2017 14:45 

сашко писал(а):табличка урочища, яку ставив Юрко : якісь м-ки взимку тупо відірвали від стовба табличку, сам стовб пійшов на дрова, я знайшов залишки сотнею метрів нижче по стежці, видно що вогнище робилося взимку(не питайте як це видно, хто має досвід - знає ознаки); взагалі табличка лежала у кущах, я її виставив приклавши до смереки...сокири і цвяхів не мав, дарма, треба носити пару цвяшків ...

не на дрова, а на металобазу. Вага конструкції 30 кг.

Изображение

СообщениеПт сен 15, 2017 08:29 

ага....а я прийняв за стовбчик напівспалений стовб 100 м нижче по стежці...ясно...курвамать...не наїдяться афенів та грибів, щє заліза тре...((( бензопилу та матеріали закинув під хату що на р-ку під Коретвиною, працювати не міг - ГРИБИЗАРАЗАНЕДАЛИ, поки ніс старою дорогою-кварталкою нагору до р-ка пилу, за 1 км дороги 4-5 кг, тут їду всираюсе від майже 30кг рюкзаку+кульок у руці з г-ми, жестяк, вийшов під р-к, сховав б/п та всєке і вйо у гриби, пройшов ледве 6-7 км р-ків і не дійшовши до грибних постійних місць тупо пійшов вниз у потоки і там лісовозними д-ми на Осмолоду, бо спина сі вгинала а ноги тремтіли...так "напрацювався"...)))...

Посты: 3598

СообщениеПт сен 15, 2017 09:10 

Losth писал(а):не на дрова, а на металобазу. Вага конструкції 30 кг.

Ну не знаю, метал приймають по 4 грн за кг (у Львові, може в Мислівці чи в Вишкові дорожче, але навряд чи). Аби за 100+ грн валити в гори і виривати трубу і потім ще 10 км тягнути на собі то треба бути або мазохістом або долб..бом. Або одне й друге. Скоріш за все якись добрий ґазда для господарства собі забрав. Але всеодно він явано підпадає під вищенаведені категорії

Посты: 1198

СообщениеПт сен 15, 2017 09:35 

Є там один. або збирає гриби-ягоди, а як нема, то ходить по тих районах з пікалкою. Спілкувався не раз, вроді нормальний, але викопує і траки, і ланци-троси. Навіть ті цвєкі (наз. костилі), якими були прибиті рейки до шпал, теж тягне.

Посты: 3598

СообщениеПт сен 15, 2017 11:38 

Ну хз, то треба взагалі себе не любити аби таким займатись - цілий день ґарувати вбивати спину за якихось 100 грн + якось то вивезти треба, відповідно пальне або фіра з коньом. Не знаю, економічної доцільності від такої фігні немає від слова зовсім.

Посты: 1161

СообщениеПт сен 15, 2017 14:30 

Ymka писал(а):Ну хз, то треба взагалі себе не любити аби таким займатись - цілий день ґарувати вбивати спину за якихось 100 грн + якось то вивезти треба, відповідно пальне або фіра з коньом. Не знаю, економічної доцільності від такої фігні немає від слова зовсім.

Якщо порізати, то спокійно несеться до траси, там лісовозом.

Але тема плавно перейшла у порушення ПЗФ. Хрін з ним, з тим знаком. Треба було не лінуватися, а таки викопати яму. Каміння на тур носив годину. На Негровій забетонував, ніхто ще не вкрав (хоча туди чимось 4х4 доїжджають, тьху-тьху).

Власне відносно забутих райштоків. Дослідили Бертянсько-Буштульські простори. Більшість інфи буде запроповано картографам для внесення у наступну редакцію. Ібо лажі та білих плям, зокрема у Західних Gорgанах, в достатку.

Знайшли фрагменти старої брусиловської дороги, зарослої шикарним мохом, від слупа [хх/x], до [restricted access]. На вході-виході чищена, але далі діло не пішло. Видно хтось (навіть може і джипери) намагалися її уграти. Ось фото на вході:

Изображение

Чудові мохові килими на дорозі:

Изображение

Також в районі Сплаїв випадково знайшли старі мохові серпантини брусиловської дороги на кордон в район слупів 39-40 (скрути основної нитки). Прописати вдалося частково, через юхані гриби. До Сплаїв нарешті дотягнули дорогу і риють далі, можливо, в бік Німпера. Якби ми чекали цього дня, а не відновили буштульський готель у 2014, була б йому пипка.

Вітя Худяк виявив бажання різати Буштул-Берть, але то йде далеко в кінець його довгого списку to do, тобто десь 2018-19 рр. Першим ділом піти і повідкидувати гілки з-під ніг, що Воробей нарубав. Вони так особо не замахують, але запороти можна.

СообщениеСб сен 16, 2017 17:39 

початок р-ку з сідла у р-ні ст.№ 46 :

Изображение

Изображение

Изображение
(можливо !) - на брусилівській дорозі...

Изображение
гарні там місцинки...пологі...з ведмедиками...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.