Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3481

СообщениеВс июн 18, 2017 20:39 

до теми "піару" : завтра пробую здійснити заброску пили та матеріалів, і, якщо все відбудеться вдало, то і допрацюю східно-північну частину райтштоку Попадів та Паренок...

Посты: 1159

СообщениеВт июн 20, 2017 20:59 

Изображение
Пройшовся оцим. Старі мостики через потоки, малозавалений, приємний.

СообщениеЧт июл 06, 2017 18:16 

випадково знайшов як все починалось : http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=20&t=103245
тоді це виникло як ідея(підтримана була Романівим але...), це квітень 2015-го...пройшло 2 роки і ось вже близько 20 км прорізаних і прочищених майже під "нуль" райтштоків які раніше виглядали ось так :

Изображение

Изображение

наразі роботи призупинились у очікуванні ремонту пили та й здоров*ячко підводить, але як би там не було, а караван іде !
так : помінялись акценти і райтштоки Аршиці та Канусяка відійшли у план 2018-го року, так, райтшток від Солотвинки західний я навіть не дослідив, не стало часу...
так : масив Грофи та Попаді вміщає собою таку кількість км райтштоків, що охопити їх всі - анріал для однієї людини, але очі бояться а ноги йдуть !
так: фото що я виклав як приклад - це райтшток Ялової Кливи, він чи не єдиний у цьому р-ні що має ширину від 1 м і до 1,5 м на всіх участках, і так, я його буду опрацьовувати восени, коли буде прохолодно...
вибачайте за емоції, просто надибалось старе, аж підскочив...

СообщениеЧт июл 06, 2017 18:23 

а ось ще одна історична реліквія :http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=20&t=88637

СообщениеВт июл 11, 2017 09:32 

сашко писал(а):частково прописаний та промаркований на блудах чіпаш від Розпуций що на маршрутній гілці "Косарище-пол.Чуфрова", і до плаю(навіть дещо далі) на Степанці Міхаюковому (це під хр.Розшибеник/Розшибений), мабуть напоки що цей чіпаш не буде актуальним у туристів бо його треба прорізати та чистити+ми не віднайшли гілку чіпаша що йде від плая Мікаюкового до котла на Кізях Улогах, скільки ми не чесала верх-низ рівня 1300, що показаний на польській мапі, жодної стежки не знайшли і пройшли по "чорному" до каньйона річки Кізя(у каньйоні просто жах, там суцільне виживання), отже поки що 1:1 , нічия у грі з природою яка геть все міняє на свойому шляху...пару фото з походу :

це на підйомі з Бистреця(від школи), тут тіпа має бути жовте маркування(воно показане на мапі від АССА)до хати "У Куби", але воно фрагментарне і на вході на маршрут його взагалі немає, я зробив декілька обмоток жовтим скотчем на старті маршруту тобто на перелах мосту через потік і до першого маркування яке з*являється десь за 300-350 м маршруту...

краєвиди на масив Костричі з полонин під хатою "У Куби"...

хатка-готель "У Куби", ось його тел.номер :
067 894 40 04

види на Чорногірський з Косарища : внизу хата Іванова і далі - хата Дмитрова(на мапі позначена як тур-притулок але це не зовсім так, як не зовсім так і з хатою "У Куби") ( ох ці позначки на мапах...прийде турист на таку хату-притулок а там двері на замку і нікого немає, "У Куби" - два-три місяці на рік хтось є, "хата Дмитрова" - взагалі інформації не маю, постійно стикаюсь з тим що вона зачинена у різні сезони)

а це "хата Дмитрова"...

плай Степанець Міхаюків, на нього йде стежка-дорога від мостіка через потік Мариш недалеко від різарні повздовж потіка Степанський(с.Бистрець)...

схил Кедруватого: у пошуках стежки...

місце стоянки у котлі під Погорільцем: вогник, дженжура, закусь, незамінна мівіна...

стенд на вході у котел Бребенескула...наглядна агітація...взагалі ж то є ще один здобуток : я прописав і промаркував жовтим скотчем блудливу взимку ділянку чіпаша-райтштока що веде на Кізі Улоги, це близько 2 км райтштока Погорільця...взимку тут і я блукаю на схилах не раз, а як блукають ті що не є гурманами цієї місцинки - це взагалі торбєц, я взимку їх "просіки" пересікаю під прямим кутом, вони як каже Вася Монстр - роб*ют Z-ти...зараз буде легше...

СообщениеВс июл 23, 2017 15:55 

"ось воно що!" :
каже мені дружина : "тебе всі сприймають як сильну людину з відмінно гидким характером, ось чому тобі всі як один хором дружно відмовляють у допомозі або тупо маланяться..."
хммм....та власне для мене це не новина, бо я дуже добре знаю СЕБЕ, надзвичайно добре...але ніхто не знає РЕАЛЬНОГО мене, і це я теж знаю...та воно особливо і не потрібно людям, навіщо їм знати добре когось як що себе не пізнали як такого ?? ну...ну так...риторично : нікому це не тре...але...пару штрихів не завадить знати читачам цього форуму, отже намалюю їх :
...............................................
хто небудь з вас загоняв скалку у подошву ноги при цьому ходив із цією скалкою годину ? день? місяць? рік ? 10-ть років ? 35 років ? о ! НІХТО...а в мене у правій ступні троха менше 30-ти, а у лівій троха менше 50-ти металевих уламків міни, розміром від 1мм до 2,5-3 см, і я КОЖНИЙ ДЕНЬ, з ранку до ночі, 37-й рік поспіль ходжу з цим залізом у ступнях, одні уламки прямо під шкірою, інші - у глибині кісток, хрящевої тканини, м*язах і сухожилках...чому не витягли ? - ах-ах...а ви гадаєте що ВСІ уламки мін та снарядів витягають з поранених у АТО та Афганістані ? - ледве 5-10% витягають, всі інші залишаються до вашої смерті...з мене пробували на протязі пів року витягати всяку фєрумну дрянь, 3 десятки ледве знайшли бо анріал коли ти робиш розріз і кров перекриває всю видимість, а магніт не реагує на чугун...отже я нагружаю порядка 70ти залізяк постійно і кожноденно, і вони кожен у свою чергу реагують на мене і мою ходу, БОЛЯТЬ і ЗАПАЛЮЮТЬСЯ, а потім я лікуюсь і так лікуюсь по 100 раз на рік...хто зі мною ходив у походи - не дасть збрехати...а ще в мене не тільки у ступнях залізо,бо є ще продовження ніг - голені, бедра, суглобів купа, і там, в них близько 1000 тої дрібноти, колись я сидів і рахував на знімках рентгена...отак я ходжу у горби, отак я іноді прошу допомоги у джеяких з вас, різної допомоги, а ...ну так ! він же сильний хлоп, прикрий, гімнючий але сильний - хулє йому допомогати...хай б йшов ннах і всім буде щастя...
ну так ! я апріорі відправлений ннах навічно, але тепер ви знаєте чим і як я ходжу на цей ннах і що при цьому відчуваю у ногах...щастя вам і здорових ніг, пацани, і благодєнствія тим, що мені у лічку пропонують і грошову допомогу, і підвозку, і пили на вибір, а потім - ЩЕЗАЮТЬ навіки вічні і всьо, тіпа і хата не моя...то навіщо пропонувати допомогу і потім коли я від радості аж пищу і погоджуюсь на неї - щезати або тупо відмовляти по реалу ??? краще знайте про мої негаразди і - мовчіть взагалі, на НОЛЬ, то я не буду на вас розраховувати...ось так...ви всі знаєте про кого я зараз, а навіть як що і не знаєте, то ВОНИ ЗНАЮТЬ...хай їм буде...

Посты: 1194

СообщениеВс июл 23, 2017 19:41 

Сашко - все норма. Якщо тебе обманули з тою пилою, факни їм вдогонку, і їм воздасться. Якщо маєш координати- можна виховати...... спробувати навчити ввічливості. Не розслабляйся, друже! Дзвони! |#smile706|

СообщениеВс июл 23, 2017 20:29 

Андрюха стр писал(а):Сашко - все норма. Якщо тебе ...Не розслабляйся, друже! Дзвони! |#smile706|

я про шахраїв і не казав а ні слова, тут все просто : сашко, не будь лохом і дивись в оба...
я про тих(а ти, Андрію, не у тому числі, твоє слово - сталь, сказав-зробив, абсолютно довіряю), хто багато обіцяє, клятвенно пропонує допомогу, про тих хто у лічку пише що може грошима помогти, про тих хто обіцяє підвозки і заброски, але поки що все це тільки обіцянки-цяцянки, і краще було б як би ці люди, що на протяці останніх 2-х місяців заявлялись, краще було б як би просто МОВЧАЛИ і НІЧОГО не пропонували і НЕ ЗГАДУВАЛИ про це ніколи, я би не розкатував губу, не орієнтувався би на ці пропозиції, я би просто (як завше) надіявся би виключно на себе і тих хто ДІЄ відразу ж після пропозиції...та й бог їм і мені Суддя...я би ніц не писав але...карочє...ловимо погоду, увертаємось від крапель дощу і гайда в горби...може хоч вівторок дасть прогалину...

Изображение

СообщениеПн июл 24, 2017 07:13 

сашко писал(а):...ловимо погоду, увертаємось від крапель дощу і гайда в горби...

На суботу-неділю думаю махнути на Плісце, можу забрати на рожнятівському повороті |#smile737|

Посты: 59

СообщениеПн июл 24, 2017 23:44 

Андрюха стр писал(а):
сашко писал(а):...ловимо погоду, увертаємось від крапель дощу і гайда в горби...

На суботу-неділю думаю махнути на Плісце, можу забрати на рожнятівському повороті |#smile737|

По дорозі, візьми хоча би одну дощечку...

СообщениеВт июл 25, 2017 07:15 

chugaister писал(а):
Андрюха стр писал(а):

Та того і рулю в ту сторону, ще і маю окремі доручення. Можеш приєднатися- місця в машинці ще є.Він стільки не вип"є.... |#smile729|

Посты: 59

СообщениеЧт июл 27, 2017 12:56 

Андрюха стр писал(а):
chugaister писал(а):
Андрюха стр писал(а):

Та того і рулю в ту сторону, ще і маю окремі доручення. Можеш приєднатися- місця в машинці ще є.Він стільки не вип"є.... |#smile729|

Та я за цей місяць двічі на Плісце їздив, на ці вихідні десь інше хочу. Але дякую за запрошення, якось приєднаюсь!

СообщениеЧт июл 27, 2017 17:48 

цікаві як на моє спостереження:
райтштоки за правилом зроблені на рівні приблизно від 1220 м і до 1340, це вважається нижнім рівнем райтштоку, є верхні, в середньому на рівні 1400-1440 м, верхні проходять під/через жерепа, тому швидко заростають і втрачають практично назавжди можливість бути користними для туриста та місцевого грибника-ягідника(або мисливця), так була спроба силами єгерей Гути відновити верхній райтшток Ігровця, було прорізано близько 100-120 м жерепів але стежка зникла("розмазалась") і єгеря вирішили далі не рубати, цей райтшток був би вкрай цікавим для туриста бо з*єднував би 2,5 км шляхом маршрут з чорним маркуванням з пол.Середня...
мені вдалося прочистити верхній райтшток який йде схилом Петріса та Студенця(починається з нижнього р-ку від останнього кулуару на Петрісі), звичайно що моя прочистка не досконала, я дещо робив обходи дуже захаращених місць...можливо я такой прочищу цього разу більш ретельно, бо цей райтшток того вартий: він підходить під сідло між Петрісом та Студенцем, туди інакшого шляху немає, тільки взимку через верха...зараз стоїть нагальним питанням прочистка верхнього р-ку Попаді від хр.Дарів до хр.Верх Чорної Ріки...це унікальний другий випадок для відновленя верхнього р-ку...але треба і кошти і фізична допомога...
ну і ще одна цікавинка: нижній райтшток Студенця, який йде від відхребта-сідла (Гонтарка), по опису лісорубів, знаходиться на рівні 1160-1180 м (!), тобто на рівні, на який сходить р-к Ялової Кливи, який у свою чергу від початку йде рівнем 1220-1240 м і поступово сходить на 1160-1180 м..цей р-к(Ялової Кливи) йде траверсом Гонтарки і входячи в молодняк який виріс на колишній вирубці - губиться як раз проходячи вершину Гонтарка...р-к старовинний, 1,5-2 м завширшки...
ну ось таке...хотілось для гуманів гір пару слів сказати - сказав...хто оцінить це - той поцінувач...а то всі "вершина, вершини,хребти..."...з вершинами все зрозуміло, про них ВСЕ є на мапі, а от райтштоки...це не хухри-мухри...

СообщениеПт июл 28, 2017 13:39 

"кожен пан має свій план..."
звичайно, всі йдуть у горби(або де інде) за своїм планом, своєю необхідністю, за своїми сподіваннями, і це НОРМАЛЬНО бо ТАК Є...інакше не йшов би як би не було МОТИВУ...у кожного свій мотив, своя ідея "фікс" або хочаб образ ідеї, "намьок"(натяк), марево, і як воно є, та ще й карта лягає таким чином що хтось тебе спонукає до дії - вьйо, шмір на Галич, пійшоуінебояусі у гори;
отже про кожного я - написав, тепер про себе-коханого, отож, чому і якого милого ЯЯЯЯЯЯ ходжу-заїхаю у Карпати ??;
мої мотиви постійно різні, у більшості - дослідництво, вивчання, пізнавання у різних прошарках знань та досвіду;у інших випадках - якась ідея, стала одиниця, план (( "хмм! - гарний план у вас, містер Фікс!"));
що я досліджую ? - та це не є сікрет: різні місцинки богом забуті, стежки, місця проживання звірів, їх міграції, річки та потіки, сліди звірів та навіть їхній послід(вибачайте за...)...ЦЕ ЦІКАВО !, ну а проекти, роботи, плани - це не дуже цікаво але ...хто ще крім мене ? от лежить сміття на пляжику річки у Франківську, ХТО КРІМ МЕНЕ його прибере ? - мене це НЕ цікавить, мене цікавить те, що впирається В МЕНЕ. в моє особисте "я", в мою сутність : ХТО КРІМ МЕНЕ ЯК ЩО НЕ Я ? - і ось так я живу, впираючись у СЕБЕ і від СЕБЕ ж відштовхуючись, це як спасіня утопаючого його ж руками і от що я хотів донести: це дуже змінює і сам СТИЛЬ Життя(буття) і мене як "центр", як основу цього Життя, змінює так, що я сучасний, це вже абсолютно не той я, що у минулому, навіть хвилину тому...все впирається в мене і відштовхується від мене, і це є добре, не у тому розумінні що я оцінюю як "добре", а це є добре - кайфово на сприйняття, на відчуття, бо тепер я ЖИВУ, а раніше - виживав, і коли я ЖИВУ, я - ЖИВИЙ, і Життя, яке мною, наповнене до країв, переливається через краї, і ...ось такє...хотів сказати - сказав, без образ, це суто сам за себе відносно себе, без натяків на когось(нідайбох!), просто як позначку, мітку поставив а хто побачив і скористається міткю - то вже його справа...колійова...

Изображение

Посты: 44

СообщениеПт июл 28, 2017 19:39 

сашко писал(а):цікаві як на моє спостереження:
райтштоки за правилом зроблені на рівні приблизно від 1220 м і до 1340, це вважається нижнім рівнем райтштоку, є верхні, в середньому на рівні 1400-1440 м, верхні проходять під/через жерепа, тому швидко заростають і втрачають практично назавжди можливість бути користними для туриста та місцевого грибника-ягідника(або мисливця), так була спроба силами єгерей Гути відновити верхній райтшток Ігровця, було прорізано близько 100-120 м жерепів але стежка зникла("розмазалась") і єгеря вирішили далі не рубати, цей райтшток був би вкрай цікавим для туриста бо з*єднував би 2,5 км шляхом маршрут з чорним маркуванням з пол.Середня...
мені вдалося прочистити верхній райтшток який йде схилом Петріса та Студенця(починається з нижнього р-ку від останнього кулуару на Петрісі), звичайно що моя прочистка не досконала, я дещо робив обходи дуже захаращених місць...можливо я такой прочищу цього разу більш ретельно, бо цей райтшток того вартий: він підходить під сідло між Петрісом та Студенцем, туди інакшого шляху немає, тільки взимку через верха...зараз стоїть нагальним питанням прочистка верхнього р-ку Попаді від хр.Дарів до хр.Верх Чорної Ріки...це унікальний другий випадок для відновленя верхнього р-ку...але треба і кошти і фізична допомога...
ну і ще одна цікавинка: нижній райтшток Студенця, який йде від відхребта-сідла (Гонтарка), по опису лісорубів, знаходиться на рівні 1160-1180 м (!), тобто на рівні, на який сходить р-к Ялової Кливи, який у свою чергу від початку йде рівнем 1220-1240 м і поступово сходить на 1160-1180 м..цей р-к(Ялової Кливи) йде траверсом Гонтарки і входячи в молодняк який виріс на колишній вирубці - губиться як раз проходячи вершину Гонтарка...р-к старовинний, 1,5-2 м завширшки...
ну ось таке...хотілось для гуманів гір пару слів сказати - сказав...хто оцінить це - той поцінувач...а то всі "вершина, вершини,хребти..."...з вершинами все зрозуміло, про них ВСЕ є на мапі, а от райтштоки...це не хухри-мухри...

Навіщо прочищати райштоки у глухих місцях?Нехай би звірина там собі спокійно без людини жила.Від людини для природи одне зло.Позасирають і повитоптують люди все довкола як біля озера Несамовите чи Ворожеска.Там тонни сміття і гавна.А в кращому разі ваші труди через рік після бурі знову заваляться і заростуть.У поляків в горах для туристів кілька маршрутів і все.По інших стежках ходити заборонено з метою збереження природи.У поляків біля тур.стежок ростуть едельвейси і ніхто не рве.У нас просто таке не можливо-бо більшість несвідомі неандертальці.Шановний Сашко не трудіться на марно для несвідомих неандертальців.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.