Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Бармалейка, Burs, Ymka

Модератор темы: сашко

1 ... 19, 20, 21, 22, 23, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 108

СообщениеВс сен 30, 2018 19:07 

Изображение

Райтшток, що йде від потічка від Молода до форельного г-ва:
На початку перспективний (білі мітки лісництва, чищений):

Изображение

Далі починаються потужні завали при зустрічі із верхнім ршт

Изображение

Якщо спускатися вниз до трельовки, пересікати звор, а потім підніматися знову на величезну вирубку, то його можна віднайти, але потім він знову далі йде в завали:

Изображение

Изображение

Тобто, на мою думку, ключове місце по райштокам буде під Мале (якщо по південно-західній частині).
Від 1377 краще перейти на північно-східний, або, як на мене, просто йти на спуск лінією відхребта через 1232.
------------------------------------

Посты: 3631

СообщениеПн окт 01, 2018 19:51 

сзаду наперед :
р-к від мосту (Осмолода) промічений білою міткою я ходи двічи а частково і тричі, тож знаю як і де він закінчується - не актуальний, взагалі - просто грибна дорога на який я двічи зустрів вживу ведмедиків, тож беріть фотік і туди на фотосессію...
завалди що на фото - не страшні, бо це сухостой а він БЕЗ ХВОЙНИХ гілок, тобто це старі мертві дерева які ріжуться аж гай гуде - тобто нескладно і швидко;
трельовками я не хочу скорочувати шляхи бо мені краще різати молодняк, це також не дуже аж склапдно хоча спина болить від них(молодняк вже на самому хребті, так ? стежкою до 1377 ? то я в ньому ходив разів зо 10-ть вверх-вниз, трошки знаю як йде стежка;
тішить твоя ін-фа про колись прорізаний і не дуже завалений р-к який я саме і зібрався прорізати від Лужків - це бонус для нас !
тож інформований - означає що озброєний ! ДЯКУЮ за гарний опис, фото і треки, ще буду вивчати пару днів їх і порівнювати з мапами...

СообщениеПн окт 08, 2018 09:03 

отже всі (майже всі) місця описані як райтшток верхній ми прорізали до зворика під сідлом(прямо під сідлом) між Мале (Середня, Чорна, Чорна Аршиця - різні назви є в цього горба) і 1377м !
залишилося прорізатись до самого хребта і там зробити прорізку наверх під саму 1377 м а там вирішу як скинутись до правого відрогу (1235м) до трельовок, одна з яких виходить прямо під саму 1377 з боку кулуара не доходячи 30-40 м до верхівки;
отже в мене є ще 3 різальних дні (або 4) починаючи з середи (як раз відновлюсь бо руки вже виють від перенапружень);
як що все пройде так само вдало як і все що зробив на Аршиці за останніх пару тижнів - то БІНГО ! ми маємо райтштоковий маршрут з Осмолоди через відхребт 1235 (Середній Грунь) до Мале (Чорна, Середня) і з від Мале до пол.Мшана 34-35 км райтштоків + виходи на 3 озера(Аршиця, Росохан, Лужки)+виходи на верхи (Нивки, два сідла від Нередіва до 1377 м, Горган Ілемський) і подальші маршрутні ділянки або через Пастушаки на Княжий Двір (Мислівка) або через пол.Мшана Правичем до Правича і потім до Мислівки;
це зірковий маршрут ! для гурманів і поцінувачів Аршиці....
до речі ! на всіх стрьомних ділянках що описував Pavel_77 на своїх скрінах - ми прорізали і повісили необхідну кількість червоних стрічок, заблукати тепер практично треба дуже постаратись !
ну і контрольний у потилицю всім скептикам і критиканам проекту "Аршиця" : на сл. рік протягом всього маршруту від оз.Росохан-оз.Лужки-Осмолода ми встановимо близько 35-40 табличок вказівників маршруту, інформативних і просто вказуючих напрямок, але нажаль на те щоб МАРКУВАТИ цей гіганський маршрут, пари в дупі моїй вже не стає, тож червоні мітки, вказівники, сама як така стежка - вам в допомогу і буде вам щастя і гарний тревел;
не скажу що всі ділянки на цьому маршруті виглядають по фен-шую, "атнюдь" ! є багато місць де око страждає, серце ридає, мозок кипить від бажання вбити всіх причетних до вирубок а ноги виють матом, АЛЕ ! таких місць є повно і на маркованих офіційних маршрутах, тож...вибачайте;
хочу ПОДЯКУВАТИ Pavel_77 за потужну фінансову допомогу у проекті, також хочу йому ж подякувати за його фото-скріно звіт по тим місцям і ділянкам що як раз я мав опрацьовувати на цій останній акції - ДЯКУЮ Паша ! мені згодилась більша частина цієї інформації !
також хочу подякувати Юркові Гудимі, він мужньо витримав удари судьбєца і надав мені ще більше натхнення у цій нелегкій роботі - ДЯКУЮ Юрко !
ну хочу виділити окремо подякою людину, яка просто шикарно відпахала на останній акції, це Віталік зі Львова (stalker0803), який сам приїхав до мене на Лужки і два дні працював як віл, як запряжений у важку повозку віл - ДЯКУЮ Віталік ! ти - "лутший" !! (після проходу Віталіка стежкою яку я ріжу, на стежці залишається тільки стежка ! все інше летить по схилу вниз !)
ну і ДЯКУЮ всім хто фінансово проплатив практично всі наші витрати, ВИ МОЛОДЦІ ! як би не ви, не було би і цих проектів ! особливо саме цього, Аршицького...уффф....написав..........

Изображение

Посты: 108

СообщениеПн окт 08, 2018 15:58 

сашко писал(а):отже всі (майже всі) місця описані як райтшток верхній ми прорізали до зворика під сідлом(прямо під сідлом) між Мале (Середня, Чорна, Чорна Аршиця - різні назви є в цього горба) ...

І вам спасибі!
Малі згідно легенд...
https://en.calameo.com/read/00373595927eb7ce28b3a

Изображение

Изображение

Посты: 1248

СообщениеВт окт 09, 2018 11:01 

Изображение

З дозволу Сашка прочищена на даний момент частина 17 км

Посты: 89

СообщениеВт окт 09, 2018 11:22 

обновились карти супутник ArcGIS.Imagery - дивився район Малий Горган - там де були хмари - зараз чіткий знімок - можливо знімки осінь 2018 - дивився в SAS;
обновлення на eos.com / landviewer - дозволяє скачати виділену область (раніше я це робив через скріншот екрана) - фото самих нових карт google

Посты: 7

СообщениеЧт окт 11, 2018 20:53 

сашко писал(а):отже всі (майже всі) місця описані як райтшток верхній ми прорізали до зворика під сідлом(прямо під сідлом) між Мале (Середня, Чорна, Чорна Аршиця - різні назви є в цього горба) і 1377м !

Спасибі Вам за титанічну працю!

СообщениеПт окт 12, 2018 13:08 

отже траверс-райтшток Аршиці(ВЕРХНІЙ !) прорізано, прочищено(де гарно а де і не дуже, а на зрубах просто погано я чистив бо там треба людей на таку роботу);
від пол.Мшана(Мислівка) тобто від розвилки на Горган Ілемський - цей маршрут вам всім відомий бо він популярний і маркований (жовтим), близько 14 км і закінчується перехрестям Росохан-Нивки; друга його, цього ж райтштока-траверса ділянка це від цього ж перехрестя і до оз Лужки, 11,8 км, середня ділянка якого не зовсім феншуйна бо йде зрубами, але - байка ! це не так важливо бо колись там буде ліс а стежка буде жити !
ну і третя ділянка що прорізана і прочищена йде від перехрестя НАД озером, це за 200 м до виходу до озера, йде круто під 15-20 гр вверх до рівня 1240 м(Лужки на 1040 м) і продовжується аж до самого ребра Аршиці що прямо над Осмолодою ! ця ділянка близько 8-8,5 км до ребра, тобто сам траверс+спуск по ребру до Осмолоди ще 2,8-3 км, і закінчується цей маршрут прямо біля КПП що рядом з мостом через Молоду;
отже, весь ТРАВЕРС Аршиці тепер у діючому стані але без новігатора з закаченими в нього тур-мапами від Василя Гутиряка немає що туди пхатись бо буває всяке і заблукати поки там немає маркування і табличок - як раз плюнути, хоча мітки у вигляді бордових та помаранчових стрічок я там навішав сотні;
отже весь траверс складає близько 34 км стежок+3 км від пол.Мшана+3 км спуску ребром Аршиці у Осмолоду, загальний шлях близько 40 км, дуже цікавий для гурманів траверсних походів маршрут !
особливий момент: спуск по ребру Аршиці настільки пікантний, що такого не існує у Горганах більше ніде: ширина верхівки ребра, яким останніх 400-500 м йти до Осмолоди, складає від 0,5 м до 1,5 м, тобто це надзвичайно вузьке майже альпійське ребро ! ви зацінете...
маркування навряд чи я встигну зробити цього року, хоча б встигнути зробити таблички і виставити їх на всіх перехрестях;
хочу ще раз подякувати Павлу (Pavel_77 ) за докладний опис своїх досліджень, він взагалі вже відомий у Осмолоді як дослідник райтштоків, там його називають "турист зі Львова" !
всім хто долучився допомогою до проекту "Аршиця" - моя подяка і респект, ви всі молодці;

Изображение

Посты: 719

СообщениеПт окт 12, 2018 13:22 

Подякував за роботу усім, ви красавці! Наступного року пробіжусь там обов'язково
http://stezhky.org.ua

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.