Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3485

СообщениеЧт апр 21, 2016 14:44 

відповідь дав Вакарчук...і хоча він відповідав на випади Потапа, але по суті відповідь всім : " ...ви коли шось робите, то у вас тільки гроші в голові..." - саме так, тільки гроші в голові, так мені і казав лісник із яким я спілкувався їдучи позавчора в лісовозі, кажу йому - рубаєте так що ніц не лишаєте своїм нащадкам, а він мені, кращє ви нас із нашими вирубками лишіт й не чіпайте, ви там в державі по основним напрямкам розбирайтеся а про нас просто й не згадуйте, бо це ЄДИНИЙ НАШ ЗАРОБІТОК...от так...
http://vk.com/away.php?to=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Famatviychuk%2Fposts%2F1155775674441342&post=189155584_10513

СообщениеЧт апр 21, 2016 14:50 

гарний похід, Веруньо...((купуй собі легеньку однотентову палатку, наприклад forrest (1,6кг, однотентова, можлива покупка у Львові або Київі), вчись швидко ії ставити самотужки, бажано не на рівній місцині і бажано щоб вітер був або краще й дощик+вітер+горби, ТА ВЖЕ ПРОБУЙ САМА ХОДИТИ, ти майже готова до цього, ну майже...((( легка палатка, замінити карімат на полегшений - сіра пінка, тонка(1см), повикидати лишнє з наплічника і вьо...)))...)) ...

Посты: 235

СообщениеЧт апр 21, 2016 15:14 

сашко писал(а):гарний похід, Веруньо...((купуй собі легеньку однотентову палатку, наприклад forrest (1,6кг, однотентова, можлива покупка у Львові або Київі), вчись швидко ії ставити самотужки, бажано не на рівній місцині і бажано щоб вітер був або краще й дощик+вітер+горби, ТА ВЖЕ ПРОБУЙ САМА ХОДИТИ, ти майже готова до цього, ну майже...((( легка палатка, замінити карімат на полегшений - сіра пінка, тонка(1см), повикидати лишнє з наплічника і вьо...)))...)) ...

Однотентова легенька палатка це класно, але самій ходити покищо не відчуваю потреби) всякі страхи заважають) хоча, може колись і надумаю)

СообщениеЧт апр 21, 2016 17:30 

надумаєш коли вже старою бабусьою будешь, та пізно буде...((( йду попри довгополянськє лісництво такой позавчора, а там лісники до мене : не боїшся самий по горам(деякі із них мене вже добре знають, сміються...) ?, - та де, кого боятись ? звірів ? - вони безпечні як що їх повадки знаєшь, як що прислухаєшся, нюхаєшь, сліди читаєшь...людей ? - люди в горах не злі, біди не зроблять просто так, здоровья ? - так ви коли за кермом, серце схопить та й перекинешся, загинеш прямо коло хати своєї..., - та то так, - кажуть...)))...

Посты: 1278

СообщениеЧт апр 21, 2016 18:15 

Поход шикарный. Респект. Самому оченно нравятся те места. Колыба на Мунчелике лучшая! Она мне запомнилась ещё из похода в 13 году, а сейчас там ещё и ковры повесили - хоромы! :D

Посты: 235

СообщениеЧт апр 21, 2016 19:37 

Alex_1987 писал(а):Поход шикарный. Респект. Самому оченно нравятся те места. Колыба на Мунчелике лучшая! Она мне запомнилась ещё из похода в 13 году, а сейчас там ещё и ковры повесили - хоромы! :D

Да, колиба дуже хороша. Кімнатка з коврами тепла, вода прямо біля колиби, дров у лісі повно) Для мене вона на даний момент мабуть найкраща з тих, в яких доводилось ночувати)

Посты: 111

СообщениеПт май 20, 2016 16:50 

Вихідними збираюсь прйтися Микуличин - г.Костел - Рокита - Маковиця - Яремче. Цікавить питання - чи можна набрати води біля ретранслятора на Рокиті.
Наперед вдячний за відповідь.

Посты: 85

СообщениеПн май 30, 2016 13:40 

По вашому маршруту джерело було якраз не доходячи Рокити, ось тут: https://www.openstreetmap.org/#map=16/48.4136/24.6866 на дорозі вище зруйнованої хати.

Посты: 119

СообщениеПт июл 01, 2016 13:53 

Підкажіть будь ласка по маршруту Микуличин - Ягідна - Ліснів - Куніклива- Чорний Погар - струмок Пігий - Татарів:
1. Чи далеко спускатись по воду під час ночівлі на горі Чорний Погар (чи добре там взагалі ночувати чи краще маршрут реверснути?)
2. Наскільки хороша стежка з г. Чорний Погар до струмка Пігий
Изображение

Посты: 399

СообщениеПт июл 01, 2016 22:35 

Чугайстр писал(а):Підкажіть будь ласка по маршруту Микуличин - Ягідна - Ліснів - Куніклива- Чорний Погар - струмок Пігий - Татарів:
1. Чи далеко спускатись по воду під час ночівлі на горі Чорний Погар (чи добре там взагалі ночувати чи краще маршрут реверснути?)

Якщо пройдете зайві 20 хв від Чорного Погару, то потрапите на чудові площадки на сідловині під г.Буковинка (біля фундаменту). Вода поряд - метрів 100 по відстані... Вигляд з вершинки просто фантастичний... Координати джерела зможу скинути в неділю.
Стан стежки в долину не знаю але по долині возять ліс, тож дорога там розбита.

СообщениеСб июл 02, 2016 07:30 

Zevstour писал(а):Координати джерела зможу скинути в неділю.

Буду вельми вдячний.
Напевно точно забуду про ту стежку, краще або назад по хребтику піду або продовжу до Кривопільського перевалу через Ротило (але то мені на 3 дні треба планувати)

СообщениеСб июл 02, 2016 10:02 

Чугайстр писал(а):
Zevstour писал(а):Координати джерела зможу скинути в неділю.

Буду вельми вдячний.
Напевно точно забуду про ту стежку, краще або назад по хребтику піду або продовжу до Кривопільського перевалу через Ротило (але то мені на 3 дні треба планувати)

Минулими вихідними за 3 дні пройшли від Буковецького перевалу до Микуличина. З Буковецького стартували близько 10 ранку і вже о 17 були на полонині під Гигою. Наступного дня через Грегіт та Ротило добігли до г.Буковинка. Останнього дня через Ліснів збігли до Микуличина. По відстані - 50км. Йшлось непогано, хоча спека в перший день дошкуляла.
2-х днів до пер.Кривопільський Вам має бути більш ніж достатньо. Також від Горді можна завернути до Ворохти або через Лисину Космацьку повернутись в Микуличин (також за 2 дні вкладетесь).

СообщениеСб июл 02, 2016 10:46 

Zevstour писал(а):від Буковецького перевалу до Микуличина

цікавий варіант, дякую за підказку. І з транспортом зручно, ще й хребет Ігрець прихопити. Єдине не знаю чи не забагато для нас 50 км за 3 дні, хоча маршрут ніби легкий.
трек часом не завалявся? а то на gpsies щось не бачу і намалювати нема як(

СообщениеСб июл 02, 2016 12:45 

Чугайстр писал(а):
Zevstour писал(а):від Буковецького перевалу до Микуличина

цікавий варіант, дякую за підказку. І з транспортом зручно, ще й хребет Ігрець прихопити. Єдине не знаю чи не забагато для нас 50 км за 3 дні, хоча маршрут ніби легкий.
трек часом не завалявся? а то на gpsies щось не бачу і намалювати нема як(

Нам Ромко "Treker" підказав крутєцкий варіант з добиранням на Буковецький перевал. Вранці з Чернівців слід дизелем доїхати до Снятина (там в 5.50), вздовж колії повернутись до переїзду і почекати на ранішню маршрутку "Снятин - Верховина". Маршрутка з Снятина стартує о 6:00. Перед переїздом вона десь о 6:15 - 6:20. Була не забита. тож сісти і кинути наплічники було де. Далі набивається вже маса народу. На перевалі о 9:10.
хр.Ігрець нічим не особливий, тим більше, що по гребню тянуть ЛЕП, тож розрита дорога і вишки через кожні 100м. Краєвиди гарні. Ізюминкою цього переходу буде рух від г.Чорний Погар до пол.Бубенка. Якщо в групі є новачки або люди, котрі не знайомі з рухом по камінню з наплічниками, то раджу обійти той шмат траверсною стежкою або взагалі виключити з маршруту. Перехід від Чорного Погара до Камянистого йде гребеннем з цекотами. Гребінь зарослий але проблем з орієнтуванням нема - стежка вгадується всюди. Води на гребню немає аж до Бубенки, тож варто про те подумати наперед. На траверсі є десь кілька джерел але до них не спускались. На початку пол.Бубенка є кілька господарств, біля котрих можна набрати воду.
Траверс від Бубенки під г.Габорянська проходить по розбитій транспортом дорозі, тож після дощу там буде ж...па. На полонині під г.Габорянська є кілька джерел і непогані місця під намети біля руїн колиби. Ввесь подальший шмат нашого шляху тут вже неодноразово був описаний іншими... Кілька фото та координати джерел виставлю завтра. Трек в л.с.

СообщениеСб июл 02, 2016 13:14 

Zevstour писал(а):На перевалі о 9:10.

У мене трошки простіше з цим бо завжди ночую в Коломиї перед походами, в даному випадку можна вранці автобусом Коломия - Верховина о 6:10 або 7:40, заодно і виспатись можна))

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.