Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, 3, 4, 5 ... 8, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3380

СообщениеВс май 03, 2015 20:01 

Оскільки чітко визначеної теми по цьому району нема, а людей багато принесе після травневих свят інформації - започаткуємо нову.

Изображение

На вершині г.Ротило

Пройшли маршрут Космач - Суропатул - Ледескул - Лисина Космацька - Пожеретул - Мунчелик - Грегіт - Космач

Станом на 03.05.2015 на всіх північних схилах вище 1200 стабільний сніговий покрив від 20 до 50см.

Що стосується колиб :

1) пол. Причул- нормальна хата, 4-5 може спати в хаті, дрова є але тре пиляти і колоти.
2) на пол. Мунчелик їх є аж три штуки, недобудована дача, на початку полонини з сторони Горді, біля неї прибудова може спати до 8ч.
по середині полонини Мунчелик - помістится 4-5 чол, дрова напилені, лиш поколоти, верхню колибу не перевіряв.
3) за 1,5 км від Ротила, там де SLV поправляв стовп з маркерами(стоїть, правда одну табличку розстріляли браки) - хата повне лайно, хіба може згодитися перечекати зливу. Без дверей, дров нема.
4) під Греготом пол.Крами - сама залікова хата на даному маршруті, на лежаках може вміститися до 8 чол. Дрова напилені, наколені.
5) Є ще хата на Веснарці, гадаю про неї викладуть інформацію
6) Хата під г.Кедроватий на спуску у Волову (її стан невідомий)

Всі хати курні. Джерела скрізь з нормальним дебетом.

По місцевості найбільше сподобався Пожеретул з малюсінькою капличкою на вершині. Перехід від цієї вершини був майже у воді, на стежці струмок зі снігом. Лисина Космацька - не надто виразна вершина. Викладений тур з стовпом та надписом K.V.

Не пощастило нам трохи з погодою тому Версалем та Ротило, які вчора були в повному молоці - не відвідали. Хоча я був на Ротилі раніше, гарні каміння та кедр. Рекомендую. Грегіт - вершина невиразна, а от на спуску до хр.Прелуки в сторону с.Космач є гарні греготи.

Це мабуть місця де можна зустріти найбільку кількість капличок в Карпатах, важко сказати але я бачив певне більше 5 чи 7.
На полонинах вже відцвітають крокуси, їх тут дуже багато, відповідно все перерито кабанами. |#smile778|

На пол. Мунчелик за 10 метрів від колиби, пройшов пару днів тому ведмідь |#smile780| у напрямку витоку р.Пістинька

Оскільки ми ходили собі, льонтом, то на північних траверсах бачили сліди оленів але таких розмірів, що диву давалися, монстри якісь))

Панорами гір в основному схожі до хребтів Кукула та Костричі, але Чорногори виглядають трішки дальше.

Зустріли 1 групу з Одеси та форумчанина killerofmood , який з товаришем до цоту обстежував цей район, привіт!

В загальному для сніжного та дощового міжсезоння - хороші місця, в чому ми переконалися. Успіхів!

На вершині Лисини Космацької

Изображение

Горгани з Запрутських Горган

Изображение

Перехід з Лисини на Пожеретул

Изображение

Спуск з Пожеретула та перехід до Мунчелика

Изображение

Хата після Пожеретула

Изображение

Хата на Мунчелику. Я помітив сліди ведмедя :)

Изображение

На пол.Мунчелик

Изображение

Чорногори

Изображение

Хата під Ротилом

Изображение

Хата під Греготом

Изображение

На вершині Грегота

Изображение

Гордя з вершини Грегота

Изображение

Больбона на р.Пістинька

Изображение
Последний раз редактировалось Treker Ср май 06, 2015 15:07, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 64

СообщениеВт май 05, 2015 10:25 

Treker ,
этой карте можно доверять? тропы есть? :)
на сколько дней примерно можно планировать маршрут?

Изображение

СообщениеВт май 05, 2015 10:59 

Можна довіряти. Правда на ній нее вкзані колиби. Доповнюйте все космознімками. Де можу (тобто де був) можу тицьнути на карті що і до чого. Стежки є, навіть марковано. Хоча я на маркер вийшов аж на Пожеретулі. А на Лисину я піднімався наскрізь. Потім в правій частині пол Мунчелик теж є маркери.

Все залежить від того звідки і куди будете йти

Верховина - Яремче - буде дуже гарний маршрут.
Верховина -Татарів
Татарів - Яремче(Дора)

Або можна додати до цих комбінацій Ворохту.
Последний раз редактировалось Treker Вт май 05, 2015 11:01, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 4175

СообщениеВт май 05, 2015 11:01 

Я ориентировался на Східні Горгани и Чорногора.
Ну и еще спутник очень рулит. На некоторых участках колыб аж 3 штуки - из космоса их очень четко видно, а на картах нет.

Посты: 1055

СообщениеВт май 05, 2015 11:05 

тільки більшість курні. Кому як, але якщо погода не повна кака - то мені краще в наметі, аніж просмерджуватись

СообщениеВт май 05, 2015 11:09 

shkar писал(а):тільки більшість курні. Кому як, але якщо погода не повна кака - то мені краще в наметі, аніж просмерджуватись

Ну ми тусувались в колибі а спали в наметах в першу ніч, в другу, спали в колибі. А на рахунок просмерджуватися, нам свистати--похід без ватри і без диму не похід, імхо.

СообщениеВт май 05, 2015 11:13 

ясно. спасибо !
по поводу маршрута ещё непонятно.
с поездом из Киева немного проблематично.
хотели бы уехать 21го числа, а поезд есть только 22го до Яремче.
поэтому смотрю вариант Черновцы- Космач - Яремче, т.е. из Космача выйти во второй половине дня.

СообщениеВт май 05, 2015 11:18 

А хатка на Мунчелику - та, де в другій кімнатці а-ля купе в потязі...

Изображение

А едьте до Коломыи. А там и Космач близко.

СообщениеВт май 05, 2015 11:22 

А едьте до Коломыи. А там и Космач близко.

вроде видел автобус в расписании прямо до Космача, проверю информацию, если так, то лучше прямым бусом до Космача. А так, выходит, что нужно реально до Коломыи, а оттуда до Космача.

СообщениеВт май 05, 2015 11:46 

Киев-Рахов через Коломыю идет.

СообщениеВт май 05, 2015 11:52 

Перший з Коломиї на Космач в 6,15 наступний 7,15 чи 7,20 потім аж в 11. Берете таксу і вьйо на автовокзал.

СообщениеВт май 05, 2015 12:11 

slv писал(а):Киев-Рахов через Коломыю идет.

он то идёт, ежедневно, но 21е мая выпало из расписания :) вот незадача.

СообщениеВт май 05, 2015 13:32 

Ми в Космач їхали власним транспортом. Дорога туди - жесть, що через Яблунів, а через Шешори ще гірша. Тому таксісти будуть дерти дуже багато. |#smile784|

Посты: 101

СообщениеВт май 05, 2015 19:15 

Добавлю і я трохи фото з того маршруту, що пройшов Treker. Ми його проходили 3 травня. Снігу ще добряче є, мокрий і повністю провалистий. Бачили оленя офігітільних розмірів, спочатку подумали що то кінь, дуже зраділи що таки є в нас дичина. У всіх тих колибах літом навряд чи зупинитися, там пастухи і їх багато. Я скільки там бував, то вони майже постійно бухають, правда до колиби також постійно запрошують. Як сказав Treker, сама залікова колиба під Греготом.

Изображение
вид на Космач з перевалу Рунок

Изображение
річка Пістинька

Изображение
полонина Пожеретул

Изображение
колиба на Пожеретулі

Изображение

Изображение
крокуси тут вже відцвітають

Изображение
руїна перед Ротилом

Изображение
вид на Чорногору

Изображение
травневі сніжники під Ротилом, вид на Лисину Космацьку

Изображение
колиба під Греготом

Изображение
колиба під Греготом

Изображение
зачотна лавочка

Изображение
на горі Грегіт

СообщениеВт май 05, 2015 19:21 

sjann писал(а):Бачили оленя офігітільних розмірів, спочатку подумали що то кінь, дуже зраділи що таки є в нас дичина.

Оооо ось то певно його сліди ми бачили!
Гарні світлини. В колибі під Греготом як поклали дві дощещки на стіл щоб казанком з банушем не пропалити скатертину, так вони на фото і є :) А і на пол.Пожератул свічку голубеньку впізнав)) Залишили))

СообщениеВт май 05, 2015 19:28 

Вершина гори Ротило.

Изображение

Изображение

Изображение

На гору Ротило я б не радив підніматися з малими дітьми, не для них ті каменюки. Краще піднятися на гору, що між Ротилом і Версалем. Там рівненька площина як в лісі так і на каменюках, а види ті самі що з Ротило.

СообщениеВт май 05, 2015 19:37 

За Ротило цілком згідний. Зимові фото просто шик. Восени спробуємо там грибами поласувати. А плюс наявність колиб з пастухами, то і будзом і вурдою!

Посты: 3499

СообщениеВт май 05, 2015 20:30 

последнее фото просто вышибает мозг из черепа....и шо это я так зимние горы люблю ?!...шиза какая то...

Посты: 261

СообщениеСр май 06, 2015 08:11 

І від мене пару слів...без фото...внаслідок маніпуляцій знайомої подружки всі фотки видалились ще в поїзді...журбинка. Тож буду передавати атмосферу словами. Стартували у 12,00 з Волової, по зеленій марці дійшли до Веснарки. провідали колибу в якій 2 тижні тому ночували, випили в ній чаю і поперли на Грегіт. Вершина заліснена, але від неї в сторону Бережниці відходить хребет з моцним полем цекотів на кінці. Спустились з Грегота і заночували на пол. Крами. Зранку зарядив дощ, тож ми не поспішаючи зварили кулешу з бринзою, під це діло прийшло 2 гуцулів з Космача, поговорили і вони побрели на Волову, а ми на Ротило. Під Ротилом застали звалений стовп зі вказівниками і закидану яму від нього. Поправили . Збігали на Ротило. По дорозі до пол. Мунчелик зустріли Trekerа з бандою, погомоніли і розбіглись хто куди. На Мунчелику нас зустріли також 2 гуцулів з кіньми і хотіли нам здарувати пса, але ми чемно відмовились ))) Переночували на Мунчелику у "купе" як написав slv.На третій день погода була багатообіцяючою тож зранку побігли траверсувати Гордю по зеленій марці. По дорозі зустріли ше пару колиб на траверсі Горді,нові, але сильно засмічені. Чого там лишень не було...Обійшовши Гордю і вийшовши на Гордю Доброківську, побачили гребінь із цекотів на вершині Горді, тре буде якось на неї збігати тим паче стежка з середини траверса проглядалась. Від Горді Добротівської до Буковинки хребет являє собою плавну лінію з переходами ліском, від Буковинки на Ліснів тре повертати наліво і троха скидати-набирати висоту. Вийшли на Ліснів, колиби заняті, на крайній колибі навіть гупала модна музика ))) на розвилці спустились по зеленій марці до Татарова, де і заночували. Зранку "весело" добирались до Чернівців. От і все.
По маршруту: На мою думку це швидше "зимовий" варіант ніж "літній". Чорногору видно всю від і до, найбільше мені сподобався її вид з Погара на Ліснові. З вершин най-най то Біла Кобила, на яку ходив на Паску, з неї види просто шикарнячі. З колиб то найкращі на Крамах і під Бубенською. Всі курні хати. На майбутнє хочу пройтись ше маршрутом Trekera через Лисину Космацьку
Вибачте що без фото, так сталось, прикра випадковість

СообщениеСр май 06, 2015 13:40 

Переглядав вчора батькові фото з походу 1983 року. На початку пол. Мунчелик були руїни схроніска. Тепер той фундамент отримав друге життє. За деякими даними її відновляють комусь під дачу. Глянемо що з того буде.

Фото Гольча А.

Изображение

СообщениеСр май 06, 2015 13:57 

Дача, а поряд корівник ? Я б такої дачі не хотів...але мені ніхто і не дає !!! Шось воно по конструкції дійсно більше виглядало на притулок або дачу ніж на колибу. Ромку шось не можу вдуплити де ви ночували в першу ніч тут, чи на пол. Причул ? Тута нам гуцули хотіли пса спулити і була ше тепла ватра, а в тій де "купе" взагалі не було помітно, щоб хтось розводив вогонь. Третя найдальша колиба виглядала як покинута...Взагалі склалось враження, чим дальше колиба від військової дороги тим вона чистіша.

СообщениеСр май 06, 2015 14:17 

killerofmood писал(а):Дача, а поряд корівник ? Я б такої дачі не хотів...але мені ніхто і не дає !!! Шось воно по конструкції дійсно більше виглядало на притулок або дачу ніж на колибу. Ромку шось не можу вдуплити де ви ночували в першу ніч тут, чи на пол. Причул ? Тута нам гуцули хотіли пса спулити і була ше тепла ватра, а в тій де "купе" взагалі не було помітно, щоб хтось розводив вогонь. Третя найдальша колиба виглядала як покинута...Взагалі склалось враження, чим дальше колиба від військової дороги тим вона чистіша.

Поряд прибудова дл робочих. Там вони спьют. Ватра тепла була від групи з Одеси, які з Верховини йшли. Першу ніч ночували на Причул. Там де купе, я лиш зайшов,глипнув шо почім, тай вергси слідів міська тай утік назад на Причул.

СообщениеСр май 06, 2015 15:18 

Щось вилетіло з голови, є ще одна колиба під Ледескулом як підніматися з Космача. Але її стан не відомий, я зрозумів що мені не по дорозі до неї, тому не обстежував її.
В більшому кружку Лисина Космацька, в малому хата.
Десь приблизно так я йшов, але я йшов наскрізь стежку видно було спочатку далі по снігу вона втратилася. Десь на половині шляху від вершини Л.К до Пожеретула вийшов на біло жовтий маркер.

Изображение

СообщениеСр май 06, 2015 15:50 

Є хороша колиба під Кобилою ближче до крайнього хутора (Пд-Зх). Навпроти якоїсь буржуйської будови з Катерпілларами.

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеСр май 06, 2015 18:33 

Лисина Космацька хоч і невиразна гора але й звідти можна побачити класні краєвиди.

Изображение

Изображение
на вершині, до каміння 10 метрів

Изображение
світанок

Изображение
захід сонця з ЛК, вид на Горгани

Изображение

Изображение
кажись Коломия та Франківськ

Изображение
Горгани

СообщениеСр май 06, 2015 19:18 

[quote="slv"]Є хороша колиба під Кобилою ближче до крайнього хутора (Пд-Зх). Навпроти якоїсь буржуйської будови з Катерпілларами.
ми там на паску ночували. суперова колиба !!! На новій мапі чорногори вона вже позначена

Посты: 161

СообщениеПт май 15, 2015 07:45 

Treker писал(а):Переглядав вчора батькові фото з походу 1983 року. На початку пол. Мунчелик були руїни схроніска. Тепер той фундамент отримав друге життє. За деякими даними її відновляють комусь під дачу. Глянемо що з того буде.

Фото Гольча А.

был в этой колыбе неделю назад . хорошо сделано .
а вот колыба на спуске с полоныны Верхняя Зеленица (возле горы Синяк) вообще крутая . Накрыта металлопрофилем . На ней висел замок ,но выбиты двери с гвоздями вместе ) .
Прошелся на майские от с.Кривополье по полоныне Германовская -г.Ротыло - г.Гордя Дорбокиевская - г.Ягодная - Микуличин - вдсп Гук - полонына Верхняя зеленица (просто райское место) - г.Синяк

СообщениеПт май 15, 2015 07:49 

Изображение
Полонына Ротундул

Изображение
Буковель (вид из горы Синяк)

Изображение
подьем на Ротыло

Изображение
Подьем на Синяк (снега около метра !!! )

Изображение

Изображение
Вид из полоныны Зеленица на Малый горган

Изображение
Полонына Германовка (вид на Черногорский хребет )

Изображение
вдсп Гук

Изображение
гора Хомяк

Изображение

Изображение
гора Ротыло

СообщениеПт май 15, 2015 07:51 

Изображение
Гора Гордя Доброкиевская

Изображение

Изображение

Изображение
Верхняя Зеленица

СообщениеПт май 15, 2015 07:52 

Изображение
Подьем на Ротыло

Изображение
Верхняя Зеленица

Изображение
Полонына Германовка

СообщениеПт май 15, 2015 07:53 

ballistic89 писал(а):[quote="Treker"
полонына Верхняя зеленица (просто райское место)

Є фото? В чому заключається її помічність?

Від Гука на Верхню зеленицю стежкав якому стані?

В якому стані стежка з північної сторони на Синяк?

Буду вдячний за відповіді.

СообщениеПт май 15, 2015 08:37 

Treker писал(а):
ballistic89 писал(а):[quote="Treker"
полонына Верхняя зеленица (просто райское место)

Є фото? В чому заключається її помічність?

Від Гука на Верхню зеленицю стежкав якому стані?

В якому стані стежка з північної сторони на Синяк?

Буду вдячний за відповіді.

фото закинув . Дуже гарний панорамний краєвид .
Стежка від Гука до полонини в поганому стані і дуже крута . Різкий набір висоти .Але якща хочеш поглянути на водопад і заодно з нього піти на полонину ,то це найкращий шлях .
Можна іти іншою дорогою . Не доходячи до водопаду ,на Хом*як ,полонину хом*яків ,але не побачиш водопад .
Увага ...йти с полонини на Синяк або навпаки без gps не реально . Стежок я не знайшов, дуже багато снігу ,є якісь звірячі тропи в лісах .(дуже багато кабанів в тих місцях) .
Підіймались на Синяк просто напряму - через жереп ... це була жесть ))

СообщениеПт май 15, 2015 09:06 

ballistic89 писал(а):Увага ...йти с полонини на Синяк або навпаки без gps не реально . Стежок я не знайшов, дуже багато снігу ,є якісь звірячі тропи в лісах .(дуже багато кабанів в тих місцях) .

Стежка там є, її навіть на гугл картах видно. Просто Ви на неї не втрафили.
Є бажання нею пройтись

Изображение

СообщениеПт май 15, 2015 09:47 

Treker писал(а):
ballistic89 писал(а):Увага ...йти с полонини на Синяк або навпаки без gps не реально . Стежок я не знайшов, дуже багато снігу ,є якісь звірячі тропи в лісах .(дуже багато кабанів в тих місцях) .

Стежка там є, її навіть на гугл картах видно. Просто Ви на неї не втрафили.
Є бажання нею пройтись

але все ж gps з собою візьми ))

СообщениеПт май 15, 2015 09:50 

Все буде окей))). Я спускатимусь :) Тре відей трек записати для того би народ не блудив там..

Посты: 229

СообщениеПт май 15, 2015 10:22 

Стежка точно є, бо одного разу зустрів на Бладживі одиного туриста, який саме тим шляхом піднімався на Синяк

Посты: 402

СообщениеПт май 15, 2015 11:41 

Верхня Зелениця справдi дуже гарне мiсце... Колись там газдувала Баба Настя - тепер ii внук з Черника. Саме там зустрiв свою майбутню дружину))). Ми спустились з Явiрника i стояли табором на полонинi, а вони якраз тiэю стежкою з Синяка зiйшли... Саме цiкаве що в них була компанiя людей, котрi вперше самостiйно вибрались в гори, на день, i вибрали не сами легкий маршрут Микуличин - Хомяк - Синяк - Верх-Зеленицi - Гук - Микуличин

Посты: 20

СообщениеПт май 15, 2015 12:58 

Раніше стежки ще не було (були старі, в тій чи іншій мірі зарослі траверси). З того, що я нарив в інеті, її в 2010 прорубали туристи спеціально для зручності проходження.
У 2013 пройшовся і я.

Изображение
Вхід на стежку на вершині Синяка

Изображение
Стежка

Изображение
Вихід стежки внизу з жерепу до межі лісу.

До речі, внизу вона виходить не строго по вододілу з Синяка на хребтик до Верхньої Зелениці, а дещо лівіше (якщо дивитись зверху вниз) до верхів'їв зрубу.

СообщениеВт май 19, 2015 19:26 

Якщо хтось надумає провести простенький відпочинок з сім’єю поблизу Космача, то вам дорога тільки на цю вершинку, бажано з ночівлею. Вершина знаходиться перед Ротилом. Внизу на полонині є добротне джерело, дров масса. Єдиней недолік - це ночувати там у сильно вітряну негоду. Ліс хоч і казковий але старий, є достатньо вже впавших дерев. Для однієї ночівлі з дітьми там просто казка, краєвидів стане на довший час.

Изображение
вид на Ротило

Изображение
вище до лісу рівна камяниста площадка

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
вершинка

Изображение
Чорногора

Изображение

СообщениеВт май 19, 2015 19:39 

А є фото з Версалему?

СообщениеВт май 19, 2015 20:01 

Вершинка гори Версалем заростає лісом. Є невеличкий клаптик каміння, види ті самі що і з Ротило. Розвернутися толком не має де, дуже там тісновато. Перед самою вершиною після кінця лісу є десь 50 м дуже стрімкого підйому мохом поміж каміння. Ночувати можна перед лісом, в кінці полонини, недалеко в лісі є джерело. Фото не дуже, так собі. Мені та гора запам'яталася якраз тим 50 м. підйомом, вірніше великою різноманітністю моху.

Изображение
власне це і є той клаптик

Изображение
підйом на вершинку

Изображение
на вершині

Посты: 1

СообщениеСр июл 15, 2015 23:50 

Подскажите пожалуйста места стоянок на маршруте Яремче - Водопад Гук - Татаров (1 стоянка), и дальше 3 стоянки от Татарова до Космача (через г.Версалем, г.Ротило, г.Грегіт, г.Лисина Космацька)? что бы была вода и дрова? Может кто подскажет что еще интересного посмотреть на этом маршруте;) Идем первый раз, беспокоимся можно ли останавливаться с палаткой, разводить костер.

Посты: 70

СообщениеЧт июл 16, 2015 01:18 

На рахунок стежки на Верх.Зеленицю з Синяка про яку вище говорили, тижня два назад там проходив, з Синяка стежка є, під ногами багато жерепу, але йдеться нормально, за жерепом, в лісі стежка то є то немає, щоб не блукати краще триматись справа від річки, коли десь за кілометр, стежка зближається з річкою, карта сказала що треба пройти метрів 400-500 на схід, там з’являється досить широка дорога яка веде прямо до полонини.
Полонина широка пропустити її важко, але йти все ж краще з навігатором, мої попутчики, яких я підло кинув, з пол. Хом’яків шукали стежку на Верх. Зеленицю до 12 ночі.

Можливо комусь знадобиться трек

СообщениеЧт июл 16, 2015 08:15 

mr-grin писал(а):Подскажите пожалуйста места стоянок на маршруте Яремче - Водопад Гук - Татаров (1 стоянка), и дальше 3 стоянки от Татарова до Космача (через г.Версалем, г.Ротило, г.Грегіт, г.Лисина Космацька)? что бы была вода и дрова? Может кто подскажет что еще интересного посмотреть на этом маршруте;) Идем первый раз, беспокоимся можно ли останавливаться с палаткой, разводить костер.

От читаю Ваше повідомлення і ламаю голову. Гаразд, не буду полемізувати.

Просто відповім.

Яремче - Водоспад Гук - Татарів - сідаємо на автобус, доїхаємо до котеджів Три підкови в присілку Микуличина з назвою Підліснів, виходимо, переходимо через місток через Прут, йдемо 7 км дорогою в урочищі Женець, попередньо заплативши на КПП якусь суму. Вертаємось назад так само, дорогою в Татарів, але нащо?

Варіант нумир два- Яремче-пол.Явір-г.Горган-Явірник-пол.Верхня Зелениця-вод.Гук- Підліснів - вже цікавіше.
Варіант три Яремче-пол.Туршугувата-г.Горган-Явірник-пол.Верхня Зелениця - вод.Гук - Піділсінв - може так?
Варіант 4 - Ямна (присілок Яремчі)- пол.Явірник - г.Горган-Явірник-пол.Верхня Зелениця - вод.Гук - Піділсінв - чи так?

Стоянка 1 де ? Біля водоспаду, на асфальті ? В котеджі?

Бачите скільки питань..

Далі ще гірше, утримаюсь від коментів , поки не почнете мізкувати самі

3 стоянки от Татарова до Космача (через г.Версалем, г.Ротило, г.Грегіт, г.Лисина Космацька)? - печаль...Карту бачили? Гадаю не дуже.

Перший раз.. Ех.. Палатку можна, ватру теж. Зразу записати номер ГРПЗ

Посты: 120

СообщениеЧт июл 16, 2015 08:42 

Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи можна зійти з Синяка до Буковелю відразу, а не через Малий Горган? На мапі якась маркована стежка начебто є, але чи є вона насправді? І скількі часу приблизно це займає? Дуже дякую!

СообщениеЧт июл 16, 2015 08:48 

Helen1 писал(а):Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи можна зійти з Синяка до Буковелю відразу, а не через Малий Горган? На мапі якась маркована стежка начебто є, але чи є вона насправді? І скількі часу приблизно це займає? Дуже дякую!

Можна. Правда маркерів, я там не бачив. Там є пару вараінтів, спускатися старим райтштоком і виходити на дорогу біля 22 траси. Я йшов без стежок. Напряму на пол.Темнатик, потім десь змилив і вийшов на потік Межений, по воді дійшов до Буковелю. За пару годин, треба по фотками дивитися.
Змилили тут, на карті цей участок показаний

Изображение

Посты: 77

СообщениеПт июл 17, 2015 20:39 

Спускались з вершини Синяка в сторону полонини (якраз напроти неї), десь на середині гори попадали на стежку райшток, яка виляючи виходила на полонину (місцями там вроді маркіровка була), вийшовши на полонину перед нами горб, зліва обходили горб і тут, пройшовши одну сторону горба, на розвилці, коли йшли направо - виходили на Бульчиноху, а іншим разом - пішли наліво - по крутих спусках по дорозі (по GPS на розвилках) вийшли в центр Паляниці.

Посты: 142

СообщениеСб июл 18, 2015 10:39 

Стежка є, навіть маркована (черноний). Починається між Синяком і Мал. Горганом.
В суху погоду не є проблемою спуститися без стежки від Синяка.
По стежці не ходив, бо звернули з самой вершини Синяка і попали на стежку вже в лісі перед виходом на полонину.
Бачив групу, яка піднімалась цією стежкою, тому приблизно знаю де стежка виходить на хребет.

СообщениеПт авг 28, 2015 21:09 

Село Бережниця та гора Біла Кобила.
Простий та легкий маршрут для однієї ночівлі з сім'єю в горах.
Стежка хребтом нормальна і видима, підходів до хребта достатньо з усіх сторін.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 1818

СообщениеПт авг 28, 2015 23:25 

Красиво. |#smile807|

СообщениеВс ноя 29, 2015 21:09 

Мо хто із знаючих підкаже - чи є яка стежка на гору Кобила (1337)? планую в грудні поблукати трохи тими краями..

СообщениеВт дек 01, 2015 09:57 

сказано же не раз : не ходите зимой там, где летом не бывали...((( в хорошую и прозрачную погоду и то можно заблудить в распадках и там всю силу потерять на ноль, а что говорить про когда мряка и метель ???? - тут без опыта такого рода форсмажоров, МНОГОКРАТНОГО опыта - вще может быть гибельно...и не верьте тем, кто говорит что невозможно кони бросить в низкогорье, погибнуть можно и прямо под селом, под городом, на высотах в 300-400 м...))) (( я прошлой зимой в мряке свалился потеряв ориентацию - в ручей Росохан под Молодой, у меня были снегоступы, палатка...еда...одежда...а у ручья был снег в 1,5 м в среднем и плюсовая температура...вот и всё...еле выжил...))...

СообщениеЧт дек 24, 2015 18:18 

Щоб оновити трішечки дану тему викладу пару фото з прогулянки від Космача до Микуличина.
Покутсько-Буковинські Карпати то рай для тих хто хоче побачити Карпати і далеко не лізти, особлива уваги до гори Ягідна (над Микуличином). Саме з цих хребтів можна побачити найвищі вершини у всій красі, а вже потім лізти на Говерлу чи ще кудись.
Отож прогулявся я на Миколая з Космача до Микуличина через Горді-Добротівську, Сиголку, Чорний Погар, Кітилівку і Ягідну. Ягідна мене зачарувала краєвидами, суперова оглядова площадка Карпат.

Изображение
полонина Пожератул, і так пів дня, тумани

Изображение
перед Горді-Добротівською

Изображение
на вершинці Горді-Добротівської

Изображение
попереду Сиголка

Изображение
вершинка Чорного Погара

Изображение
капличка на Чорному Погарі

Изображение
Чорногора з Чорного Погара

Изображение
Куніклива

Изображение
до гори Ягідна

Ну а дальше Миколай подарив мені видовище з хмар і гір, тут я вже насолоджувався на всі 100

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
вниз у Микуличин
Последний раз редактировалось sjann Пн дек 28, 2015 18:32, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 1818

СообщениеЧт дек 24, 2015 19:10 

Красиво. Отличные получились панорамы.

Посты: 692

СообщениеЧт дек 24, 2015 20:12 

Офигенные фото, спасибо. |#smile746|

Посты: 1531

СообщениеЧт дек 24, 2015 22:47 

фото супер! особенно понравилась та, что с палаткой!

Посты: 168

СообщениеВт дек 29, 2015 22:15 

В неділю ходили з Микуличина на Ягідну, Ліснів, Кунікливу. Снігу уже не є

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 119

СообщениеПн апр 04, 2016 10:39 

Коли готував різні маршрути то запланував на Рокиту з Микуличина і назад на 2 дні і окремо на Костел одноденку. Потім подивився, і здивувався чому ніде нема інформації, щоб хтось ходив з Бані Березів – ніби непоганий варіант.
Вкінці це все діло об'єднав і 2 квітня разом з дружиною пройшлись одноденку Баня Березів – г. Рокита Велика – г. Костел (Горган) – Микуличин
Згідно записаного треку - 16,43 км, загальний час – 6 год. 35 хв. (хотів засікти ходовий час, але збився).

Автобус з Коломиї вирушає о 8.00, в Баня Березів приїхав приблизно о 9.25

Зупинка, за нею магазин, прямо - наш маршрут:

Изображение

Зліва від напрямку руху - школа (на фото лівіше), за школою є туалет

Изображение

По дорозі ми зустріли привітну жінку, яка нам дуже рекомендувала спуститись до річки де є лавиці і можна гарно відпочити. Ми подякували, сказали, що нам ще до Микуличина йти і вона зі словами "ого" побажала гарної дороги.
Селом йти не далеко, ми швидко минули хати і вишли на стежку, тобто дорогу, тобто на щось, де не росли дерева і вказувало в який бік йти. Яма на ямі чи то яр на ярові, болото. На фото того на жаль не видно. Тут то ми і зрозуміли чого цим шляхом ніхто не ходить |#smile603|

Изображение
Часом продиралися як могли

Изображение

Через деякий час вийшли на полонинку з колибою, на якій висів міцний замок

Изображение

По дорозі знайшли жменьку діамантів:

Изображение

Далі дорога була трошки краща, була навіть майже горизонтальна ділянка, щоправда чи то я прокладаючи маршрут за допомогою гугл супутника прийняв струмок за стежку чи то таки була стежка по якій бігла тала вода

Изображение

Зрештою, через 4 км шляху ми вийшли з лісу і побачили Рокиту Велику з вишкою на вершині. Радості не було меж, ця ділянка нам далася важкувато, напевно легше було б 2 рази з Івора на Близницю В. піднятися і спуститися.

Изображение

Погода нас радувала як і всіх, хто на ці вихідні ходив в похід, краєвиди були просто неймовірні: Чорногора, Близниці, пасмо Синяка, Довбушанка немов запрошували до себе в гості (на правах реклами)

Изображение

Кілька шляхових точок: капличка (пройдено 7,5 км)

Изображение

Полонина під г. Буковина (8 км)

Изображение

Колиби на полонині:

Изображение

Изображение

Джерело попри дорогу біля полонини (думаю, те, що на карті АССА позначене). Пробували, вода нормальна

Изображение

г. Костел (Горган), якщо приблизити видніється скеля

Изображение

Изображение

Роздоріжжя Микуличин/Костел (зелене/жовте маркування). Альтанка, вказівники. Нам - прямо, на г.Костел (8,6 км)

Изображение

Изображение

Перед підйомом на Костел є столик.

Изображение

Підйом відносно стрімкий, але підніматись було легко. На вказівнику пише 20 хв., ми за 22 хв. встигли піднятись, полазити по каміннях, пофотографуватись, і залізти на вершину-камінну площадку. (9,1 км)

Изображение

Изображение

Изображение

Цікава "печерка", ніби спеціально хтось вирізав

Изображение

Так виглядає вершина

Изображение

Изображение

Краєвиди:
По центру Рокита Мала, лівіше - Велика

Изображение

В бік Чорногори (фотоапарат сказав що її там нема |#smile709| )

Изображение

Спуск класичною карпатською стежкою. Зправа - весна, зліва - зима

Изображение

Так виглядає підйом якщо йти з Микуличина

Изображение

Перед Микуличином зелене і жовте маркування сходиться, тут стоїть капличка, лавиця, крите джерело, вказівники і... табличка про заборону проходу бо там ліс рубають (10,9 км)

Изображение

Изображение

Изображение

Це вже в Коломиї з традиційним товарняком набитим лісом (мабуть, знову десь проводились "санітарні чистки")

Изображение

Резюме: Рокита Рокитою, а ось гора Костел - обов'язкова для відвідування |#smile746|
Хотів викласти кілька орієнтовних фоток, а вийшло... так що вибачайте

прокладений вручну трек, відповідає пройденому - http://www.gpsies.com/map.do?fileId=yqqrnsqfxeribneg

СообщениеПн апр 04, 2016 12:17 

молодці...мене тіко завитки беруть з такої погоди й таких походів...респект...гарно...гарний маршрут, можливо скористаюсь порадою й схожу пізніше з дружиною, вона мене давно дрючить на подібні маршрути...треба підкорятись...

Посты: 237

СообщениеСр апр 20, 2016 14:52 

З 15 по 17 квітня сходили в невеличкий похід по маршруту Микуличин-г.Ягідна-г. Буковинка - г.Горді-Добротівська-пол.Мунчелик - пол. Германівка-с. Волова.
Взагалі хотіли піти на Кукул та Костричу, але в останній момент чомусь передумали і пішли на Запрутські Горгани і не пошкодували. Місця тут дійсно гарні, особливо вразила частина, починаючи від Горді і майже до Волової, лісисті вершини з кам*яними "горганськими" розсипами на схилах виглядають мальовничо, потужно і містично. Для себе однозначно записали місцевість у розряд "обов*язково сходимо ще", тим більше, що не встигли піднятись на Ротило. Основне, за чим ми йшли - побачити крокуси, також здійснилось на всі 100%, щоправда подекуди вони вже починають відходити, але нас все ж дочекались. На деяких схилах були суцільні крокусові килими - видовище шикарне. Порадував цей похід і зустрічами із тваринним світом.
Додатковий бонус до походу - це вдала погода, лише в перший день на підйомі на Ягідну нас трошки притрусило сніговою крупою, в решту походу було дуже вітряно (пару разів вітер валив з ніг), але то дрібниці.
Окремо хочу сказати про підготовку, збираючись сюди, читала всю інформацію на форумі і вже в поході питань не виникало, наскільки тут уже все детально описано і розжовано. Тому тим, хто хоче тут щось питати, дійсно треба спочатку перекопати всі відповідні теми форуму, в 99% випадків відповідь ви знайдете самі)
Ну і трохи фотографій з нашої мандрівки:

Изображение
Похмурі Горгани

Изображение
Вершина Ягідної

Изображение

Изображение

Изображение
Цікавий хрест на безіменній вершині

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Ранковий Петрос

Изображение
Видимість цього дня була надзвичайною

Изображение

Изображение
Головні винуватці походу

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Підводне життя карпатських калюж

Изображение

Изображение
Колиба на полонині Мунчелик

Изображение

Изображение

Изображение
Йдучи з ночівлі, трохи прибрали, лишили дров і свічку...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Руїни перед Ротилом

Изображение
Крокуси і Петрос - гарне поєднання

Изображение
Невеличка аварія...поправили як змогли, але не факт, що протримається довго

Изображение

Изображение

Изображение
Ця лісова стежка стала одним із найгарніших моментів походу...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Приємна і несподівана зустріч

Изображение
Теж несподівана, але менш приємна зустріч

Изображение
А от це ні разу не приємно...виною цього завалу дерев на стежку є вирубка, дивлячись на яку, хочеться стрибнути кудись з гори, аби не бачити цього паскудства

Изображение
Чого через гроші люди стають такі дурні?

Изображение
Зіпсований настрій зміг трохи покращити цікавий птах - шишкар.

Изображение
Таким був наш похід, який почався дуже добре, приніс масу гарних вражень і чудових краєвидів, а завершився змішаними емоціями...невже люди через гроші повністю сліпнуть і не бачать, що вони лишають своїм дітям замість зелених гір, потічків і багатої природи? Невже голі схили і обгризені пеньки кращі? Одним словом, після цього походу є багато запитань, на які мабуть ніхто не знає відповіді...

СообщениеЧт апр 21, 2016 14:44 

відповідь дав Вакарчук...і хоча він відповідав на випади Потапа, але по суті відповідь всім : " ...ви коли шось робите, то у вас тільки гроші в голові..." - саме так, тільки гроші в голові, так мені і казав лісник із яким я спілкувався їдучи позавчора в лісовозі, кажу йому - рубаєте так що ніц не лишаєте своїм нащадкам, а він мені, кращє ви нас із нашими вирубками лишіт й не чіпайте, ви там в державі по основним напрямкам розбирайтеся а про нас просто й не згадуйте, бо це ЄДИНИЙ НАШ ЗАРОБІТОК...от так...
http://vk.com/away.php?to=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Famatviychuk%2Fposts%2F1155775674441342&post=189155584_10513

СообщениеЧт апр 21, 2016 14:50 

гарний похід, Веруньо...((купуй собі легеньку однотентову палатку, наприклад forrest (1,6кг, однотентова, можлива покупка у Львові або Київі), вчись швидко ії ставити самотужки, бажано не на рівній місцині і бажано щоб вітер був або краще й дощик+вітер+горби, ТА ВЖЕ ПРОБУЙ САМА ХОДИТИ, ти майже готова до цього, ну майже...((( легка палатка, замінити карімат на полегшений - сіра пінка, тонка(1см), повикидати лишнє з наплічника і вьо...)))...)) ...

СообщениеЧт апр 21, 2016 15:14 

сашко писал(а):гарний похід, Веруньо...((купуй собі легеньку однотентову палатку, наприклад forrest (1,6кг, однотентова, можлива покупка у Львові або Київі), вчись швидко ії ставити самотужки, бажано не на рівній місцині і бажано щоб вітер був або краще й дощик+вітер+горби, ТА ВЖЕ ПРОБУЙ САМА ХОДИТИ, ти майже готова до цього, ну майже...((( легка палатка, замінити карімат на полегшений - сіра пінка, тонка(1см), повикидати лишнє з наплічника і вьо...)))...)) ...

Однотентова легенька палатка це класно, але самій ходити покищо не відчуваю потреби) всякі страхи заважають) хоча, може колись і надумаю)

СообщениеЧт апр 21, 2016 17:30 

надумаєш коли вже старою бабусьою будешь, та пізно буде...((( йду попри довгополянськє лісництво такой позавчора, а там лісники до мене : не боїшся самий по горам(деякі із них мене вже добре знають, сміються...) ?, - та де, кого боятись ? звірів ? - вони безпечні як що їх повадки знаєшь, як що прислухаєшся, нюхаєшь, сліди читаєшь...людей ? - люди в горах не злі, біди не зроблять просто так, здоровья ? - так ви коли за кермом, серце схопить та й перекинешся, загинеш прямо коло хати своєї..., - та то так, - кажуть...)))...

Посты: 1291

СообщениеЧт апр 21, 2016 18:15 

Поход шикарный. Респект. Самому оченно нравятся те места. Колыба на Мунчелике лучшая! Она мне запомнилась ещё из похода в 13 году, а сейчас там ещё и ковры повесили - хоромы! :D

СообщениеЧт апр 21, 2016 19:37 

Alex_1987 писал(а):Поход шикарный. Респект. Самому оченно нравятся те места. Колыба на Мунчелике лучшая! Она мне запомнилась ещё из похода в 13 году, а сейчас там ещё и ковры повесили - хоромы! :D

Да, колиба дуже хороша. Кімнатка з коврами тепла, вода прямо біля колиби, дров у лісі повно) Для мене вона на даний момент мабуть найкраща з тих, в яких доводилось ночувати)

Посты: 111

СообщениеПт май 20, 2016 16:50 

Вихідними збираюсь прйтися Микуличин - г.Костел - Рокита - Маковиця - Яремче. Цікавить питання - чи можна набрати води біля ретранслятора на Рокиті.
Наперед вдячний за відповідь.

Посты: 85

СообщениеПн май 30, 2016 13:40 

По вашому маршруту джерело було якраз не доходячи Рокити, ось тут: https://www.openstreetmap.org/#map=16/48.4136/24.6866 на дорозі вище зруйнованої хати.

СообщениеПт июл 01, 2016 13:53 

Підкажіть будь ласка по маршруту Микуличин - Ягідна - Ліснів - Куніклива- Чорний Погар - струмок Пігий - Татарів:
1. Чи далеко спускатись по воду під час ночівлі на горі Чорний Погар (чи добре там взагалі ночувати чи краще маршрут реверснути?)
2. Наскільки хороша стежка з г. Чорний Погар до струмка Пігий
Изображение

СообщениеПт июл 01, 2016 22:35 

Чугайстр писал(а):Підкажіть будь ласка по маршруту Микуличин - Ягідна - Ліснів - Куніклива- Чорний Погар - струмок Пігий - Татарів:
1. Чи далеко спускатись по воду під час ночівлі на горі Чорний Погар (чи добре там взагалі ночувати чи краще маршрут реверснути?)

Якщо пройдете зайві 20 хв від Чорного Погару, то потрапите на чудові площадки на сідловині під г.Буковинка (біля фундаменту). Вода поряд - метрів 100 по відстані... Вигляд з вершинки просто фантастичний... Координати джерела зможу скинути в неділю.
Стан стежки в долину не знаю але по долині возять ліс, тож дорога там розбита.

СообщениеСб июл 02, 2016 07:30 

Zevstour писал(а):Координати джерела зможу скинути в неділю.

Буду вельми вдячний.
Напевно точно забуду про ту стежку, краще або назад по хребтику піду або продовжу до Кривопільського перевалу через Ротило (але то мені на 3 дні треба планувати)

СообщениеСб июл 02, 2016 10:02 

Чугайстр писал(а):
Zevstour писал(а):Координати джерела зможу скинути в неділю.

Буду вельми вдячний.
Напевно точно забуду про ту стежку, краще або назад по хребтику піду або продовжу до Кривопільського перевалу через Ротило (але то мені на 3 дні треба планувати)

Минулими вихідними за 3 дні пройшли від Буковецького перевалу до Микуличина. З Буковецького стартували близько 10 ранку і вже о 17 були на полонині під Гигою. Наступного дня через Грегіт та Ротило добігли до г.Буковинка. Останнього дня через Ліснів збігли до Микуличина. По відстані - 50км. Йшлось непогано, хоча спека в перший день дошкуляла.
2-х днів до пер.Кривопільський Вам має бути більш ніж достатньо. Також від Горді можна завернути до Ворохти або через Лисину Космацьку повернутись в Микуличин (також за 2 дні вкладетесь).

СообщениеСб июл 02, 2016 10:46 

Zevstour писал(а):від Буковецького перевалу до Микуличина

цікавий варіант, дякую за підказку. І з транспортом зручно, ще й хребет Ігрець прихопити. Єдине не знаю чи не забагато для нас 50 км за 3 дні, хоча маршрут ніби легкий.
трек часом не завалявся? а то на gpsies щось не бачу і намалювати нема як(

СообщениеСб июл 02, 2016 12:45 

Чугайстр писал(а):
Zevstour писал(а):від Буковецького перевалу до Микуличина

цікавий варіант, дякую за підказку. І з транспортом зручно, ще й хребет Ігрець прихопити. Єдине не знаю чи не забагато для нас 50 км за 3 дні, хоча маршрут ніби легкий.
трек часом не завалявся? а то на gpsies щось не бачу і намалювати нема як(

Нам Ромко "Treker" підказав крутєцкий варіант з добиранням на Буковецький перевал. Вранці з Чернівців слід дизелем доїхати до Снятина (там в 5.50), вздовж колії повернутись до переїзду і почекати на ранішню маршрутку "Снятин - Верховина". Маршрутка з Снятина стартує о 6:00. Перед переїздом вона десь о 6:15 - 6:20. Була не забита. тож сісти і кинути наплічники було де. Далі набивається вже маса народу. На перевалі о 9:10.
хр.Ігрець нічим не особливий, тим більше, що по гребню тянуть ЛЕП, тож розрита дорога і вишки через кожні 100м. Краєвиди гарні. Ізюминкою цього переходу буде рух від г.Чорний Погар до пол.Бубенка. Якщо в групі є новачки або люди, котрі не знайомі з рухом по камінню з наплічниками, то раджу обійти той шмат траверсною стежкою або взагалі виключити з маршруту. Перехід від Чорного Погара до Камянистого йде гребеннем з цекотами. Гребінь зарослий але проблем з орієнтуванням нема - стежка вгадується всюди. Води на гребню немає аж до Бубенки, тож варто про те подумати наперед. На траверсі є десь кілька джерел але до них не спускались. На початку пол.Бубенка є кілька господарств, біля котрих можна набрати воду.
Траверс від Бубенки під г.Габорянська проходить по розбитій транспортом дорозі, тож після дощу там буде ж...па. На полонині під г.Габорянська є кілька джерел і непогані місця під намети біля руїн колиби. Ввесь подальший шмат нашого шляху тут вже неодноразово був описаний іншими... Кілька фото та координати джерел виставлю завтра. Трек в л.с.

СообщениеСб июл 02, 2016 13:14 

Zevstour писал(а):На перевалі о 9:10.

У мене трошки простіше з цим бо завжди ночую в Коломиї перед походами, в даному випадку можна вранці автобусом Коломия - Верховина о 6:10 або 7:40, заодно і виспатись можна))

Посты: 168

СообщениеВт июл 05, 2016 22:08 

Нарешті вдалось спокійно вибратись в гори, неспішно погуляти. Без телефону, без gps, навіть без годинника. Повна гармонія з природою та самим собою. Все просто казково - яскраві зелені полонини, різноманіття квітів й трав, ягодів й грибів, добряча гроза накінець - це Запрутські Горгани з Татарова до Волової

Полонини біля Кунікливи:

Изображение

Изображение

Східні Горгани:

Изображение

Чорногора вдалечині:

Изображение

Часом грибочки їстівні трапляються:

Изображение

Дійшов до Буковинки й став на ночівлю:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

А це вже перед світанком:

Изображение

Площадка для наметів таки дійсно хороша:

Изображение

Изображение

Чорногора:

Изображение

Полонини:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Ротило:

Изображение

Зараз почнеться:

Изображение

Гроза влупила на спуску після Германівки, град, грім, блискавки, десь поруч так тряснуло, що вуха заклало, бігме думав що вже долазився)))

СообщениеСр июл 20, 2016 10:06 

Погуляв у жару трохи Покутськими горами. Пройшовся каньйончиком потоку Прутець Чемегівський. Стартував з Космача через гору Лисину Космацьку. Далі спустився до західного траверсу Лисини. А там дорогою до каньйончика. Каньйон вразив феноменально, а в +35 то взагалі казка. Дуже класно про цю місцину написав Роман Тимофійчук http://trekerua.blogspot.com/2015/10/grand.html

Изображение

Изображение
Чорногора (вид від каплички)

Изображение
траверс Лисини Космацької

Изображение
мох потроху забирає стежку

Изображение
цей рік на гриби поки що біднуватий

Изображение
ну а далі власне сам каньйон

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
на горі Котел

Посты: 3

СообщениеПт апр 21, 2017 12:48 

Подскажите пожалуйста, те кто ходил маршрутом с. Волова - г. Ротыло - г. Мунчелык - г. Хорде-Доброкиевска - г. Чорный Погар - г. Ягодна.

Хотим пройти по такому маршруту :
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qjevjstjpedrmlom

Планируем разбить на 3 ночевки - пол. Ротыло, возле Хорде-Доброкиевской, возле г. Лиснив. Как там с водой и колыбами ? Может посоветуете где лучше переночевать на этом маршруте.

СообщениеПт апр 21, 2017 15:54 

Yozhik писал(а):Подскажите пожалуйста, те кто ходил маршрутом с. Волова - г. Ротыло - г. Мунчелык - г. Хорде-Доброкиевска - г. Чорный Погар - г. Ягодна.

Планируем разбить на 3 ночевки - пол. Ротыло, возле Хорде-Доброкиевской, возле г. Лиснив. Как там с водой и колыбами ? Может посоветуете где лучше переночевать на этом маршруте.

Ходили саме цим маршрутом. Якщо ночувати в хатках, то Ротило не підійде, там саме дрантя, стіни і дах, а не хата. Краще дійти до Мунчелика там годна колиба, джерело. Незрозумілий відрізок другого дня, від Ротило (а тим більше від Мунчелика) до Горді йти зовсім небагато. Там може пару годин ходу, що будете робити весь день?) Як на мене, то оптимальніше розбити так:
1. Волова-Мунчелик
2.Мунчелик-колиба під г. Куніклива (теж є вода)
3. на Ягідну і спуск в Татарів чи в Микуличин
Це пройдеться за три дні без особливих напрягів, якщо з Волової виходити зранку.
Окрім колиб, хороше місце для стоянки також на розвилці під Гордею (там ще капличка позначена), наче ще стоять на Буковинці. Але ці місця занадто близько до першої ночівлі.
Изображение
руїни на полонині Ротило

Изображение
хата на Мунчелику

Изображение
вона всередині

Изображение
хатка під Кунікливою

Изображение
ще є хатка під Ягідною, якщо вийде дійти аж до неї з мунчелика, то вона дуже класна)

Изображение
з отакою класною пічкою) ну але з Мунчелика може далекувато до неї за день

СообщениеПт апр 21, 2017 16:58 

Можна з Верховини через порізану ЛЕП йти до перевалу.
Або не на Ротиль, а на Крами. А далі можна і через телевишку в Микуличин.

СообщениеПт апр 21, 2017 17:49 

Віра писал(а):

хата на Мунчелику

вона всередині

Ах, божественная колыба на Мунчелике! |#smile805| Она прекрасна! |#smile746|

Посты: 3

СообщениеПт апр 21, 2017 21:05 

Віра писал(а):Ходили саме цим маршрутом. Якщо ночувати в хатках, то Ротило не підійде, там саме дрантя, стіни і дах, а не хата. Краще дійти до Мунчелика там годна колиба, джерело. Незрозумілий відрізок другого дня, від Ротило (а тим більше від Мунчелика) до Горді йти зовсім небагато. Там може пару годин ходу, що будете робити весь день?) Як на мене, то оптимальніше розбити так:
1. Волова-Мунчелик
2.Мунчелик-колиба під г. Куніклива (теж є вода)
3. на Ягідну і спуск в Татарів чи в Микуличин
Це пройдеться за три дні без особливих напрягів, якщо з Волової виходити зранку.
Окрім колиб, хороше місце для стоянки також на розвилці під Гордею (там ще капличка позначена), наче ще стоять на Буковинці. Але ці місця занадто близько до першої ночівлі.

Большое спасибо, за такой развернутый ответ :)
Но, интересно этот маршрут на 4 дня растянуть. А на счет времени, то с нами "фотографы" так что делать найдут что )
Так как на разных картах отличается инфа о родниках, интересно наличие воды рядом с теми ночевками что я написал.

СообщениеПт апр 21, 2017 21:27 

на Ротило джерело позначено, але я не знаю, яке воно там. А після Мунчелика є джерело на стоянці під Горді-Доброкіівською, там де вихід на червоне маркування. І далі, здається, аж на Буковинці. Якщо розтягувати на 4 дні, то я б лишилась на ще одну ніч на Мунчелику і сходила кудись в бік Пожератула і Лисини Космацької. думаю, там є що подивитись і пофоткати, якщо є любителі цього діла)

Посты: 675

СообщениеПн апр 24, 2017 10:08 

На 4 дня тоді так як ми ходили. (https://www.youtube.com/watch?v=jRN7_hUYs8c&t там в описі є ще усі серії і усі колиби на відео)
Перший день на розслабоні до полонини Германівка (дрова є зазвичай вже наколоті, вода також, вид на захід сонця був гарний на сусідній хребет Діл)
Другий на полонину Ротило, потім радіалка на вершину і далі через Мунчел до Горді. Рівно посередині траверсу Горді є полонина (Гордіширка), там є колиби, в двох можна спати. Вони не позначені на карті, як і полонина, тобто її назва. Дууже раджу на захід сонця вилізти на врешину Горді (не плутати з Гордею Добротівською). З самої вершини, треба пройти трохи праворуч щоб вийти на каміння звідки відкривається вид. Рубати від колиб в лоб на вершину, стежки як такої ни є, підйом крутий, але мнякенький, там мох.
Вода від колиби якщо іти в сторону Горді Добротівської по маршруту, праворуч через 50 метрів внизу
Третя ночівля в колибі з пічкою під Ліснівом, вода далі по дорозі в сторону Ягідної

Полонина Гордіширка

Изображение
Після заходу сонця вид з гори Гордя

Изображение
http://stezhky.org.ua

СообщениеВт июл 04, 2017 21:38 

З 29 червня по 3 липня бродив ПБК по маршруту Волова - р. Кізі - пол. Крами - пол. Веснарка - г. Габорянська Гиґа - пол. Бубки - с. Бережниця -
с. Криворівня - хут. Кобилине - хут. Присліп - г. Синиці (1185 - завітав на самісінький верх) - Скельний Коридор Довбушанка - г. Кичера (965) -
присілок Синиці - Верховина. Висновки такі:
1. Річкою Кізі, якою проходить зелене маркування на Веснарку йти можна і треба, дорога не роз'їздена лісовозами.
2. На Крамах і Веснарці колиби зайняті пастухами, любителі ночувати без палаток (такі як я) можуть заночувати в стаї для лісорубів в кінці Веснарки.
3. Нормального проходу на Габорянську немає ні з Веснарки, ні з дороги що траверсує її. На сідловині між Габорянською і Бубенською весь простір зіпсутий лісогубами - повно повалених дерев, суцільне болото. Але на Габорянську іти варто йти - краєвиди на 360 градусів ЧУДОВІ, видно аж Палениці і Гнєтєсу в Чивчинах. Завдяки цекотам можна відчути дух Ґорґан.
4. Дорога, що траверсує Габорянську і Бубенську (на мапі від АССА вона показана як стежка но це пез*ьош) являє собою суцільне болото внаслідок лісорозробок.
5. На магазин в Бережниці нема що сподіватися - він майже постійно закритий, реально щось купити між 10'00 і 12'00.
6. Жовтим маркуванням з Криворівні на Синиці недосвідченому туристу краще не йти: знайти стежку на маршруті між "Палієвою Криницею" (на мапі від АССА вона позначена і підписана) і вершинкою 1046 доволі непросто, в присілку Запогар (на мапі це група будівель за 300 м на південний захід від Палієвої Криниці) стежка губиться між людськими обійстями. Щоправда види з хутора Кобилине (на мапі це дві поляни перед і після вершинки 1046) компенсувати ці труднощі

СообщениеСр окт 25, 2017 12:19 

Имею вопрос о божественной тёплой хатке под г. Ягодная на Лесневском хребте над Татаровым. Был там в 2014 году. На новых картах "Стежок" она не указана, что настораживает, учитывая, что на этих картах колыбы в целом обозначены весьма корректно. Эта хатка все ещё на месте и всё ещё открыта для туристов?

СообщениеСр окт 25, 2017 13:34 

Alex_1987 писал(а):Имею вопрос о божественной тёплой хатке под г. Ягодная на Лесневском хребте над Татаровым. Был там в 2014 году. На новых картах "Стежок" она не указана, что настораживает, учитывая, что на этих картах колыбы в целом обозначены весьма корректно. Эта хатка все ещё на месте и всё ещё открыта для туристов?

Якщо це мається на увазі оця хатка, то у квітні ми там були, там все було добре, була буржуйка, яка добре гріє. Єдине. що як іти зараз, то я б взяла кілька шматків товстої плівки, щоб вікна забити по-нормальному)

Изображение

СообщениеСр окт 25, 2017 14:06 

Да-да, именно она! |#smile805| Спасибо, успокоили |#smile746|
А чего же её на картах "стежок" не обозначили?

СообщениеСр окт 25, 2017 17:36 

Alex_1987 писал(а):Да-да, именно она! |#smile805| Спасибо, успокоили |#smile746|
А чего же её на картах "стежок" не обозначили?

Не знаю, у мене самої нової версії нема, а на тій, що є, ця хатка позначена. Не думаю, що з весни щось сталось і вона пропала, можливо, просто пропустили?

СообщениеСр окт 25, 2017 17:43 

"Видано в липнi 2016. Актуалiзацiя картографiчноi основи - 2012-2014, 2016 роки"

Да, если карта актуализировалась в 2016 и весной 2017 хата всё ещё была, значит, наверно, её пропустили - намеренно или нет...

СообщениеСр окт 25, 2017 17:49 

Alex_1987 писал(а):"Видано в липнi 2016. Актуалiзацiя картографiчноi основи - 2012-2014, 2016 роки"

Да, если карта актуализировалась в 2016 и весной 2017 хата всё ещё была, значит, наверно, её пропустили - намеренно или нет...

Може, воно й на краще? Більша взимку буде імовірність, що хатка вільна, якщо її нема на карті?) Менша імовірність, що всякі приблуди туди прийдуть жити, хоч мабуть, вони про теплі хати не з карт дізнаються...

СообщениеСр окт 25, 2017 17:55 

Я больше переживал, что её спалили. На картах стежок убраны очень многие несуществующие колыбы, которые показаны, например, ещё на польской "Черногоре", т.е. видно, что к этому вопросу отнеслись весьма серьёзно.

СообщениеСр окт 25, 2017 18:05 

Alex_1987 писал(а):Я больше переживал, что её спалили. На картах стежок убраны очень многие несуществующие колыбы, которые показаны, например, ещё на польской "Черногоре", т.е. видно, что к этому вопросу отнеслись весьма серьёзно.

Ну карта раніше була видана, аніж я була в тій колибі, так що сподіваюсь, що просто пропустили) Бо я ту хатку дуже люблю, взимку туди збираюсь)

СообщениеПт окт 27, 2017 10:40 

Був там рік тому, була на місці, завтра йду в той район, якщо дойду до неї, то відпишусь

СообщениеПт окт 27, 2017 10:52 

Bruklin писал(а):Був там рік тому, була на місці, завтра йду в той район, якщо дойду до неї, то відпишусь

Та цієї весни у квітні також була) Я думаю, що все з нею в порядку, то картографи щось провтикали)

СообщениеПт окт 27, 2017 10:56 

Но отпишитесь, пожалуйста |#smile746| А то, я вижу, туда уже очередь на зиму выстроилась |#smile805|

СообщениеВт ноя 21, 2017 18:52 

Це напевно найпростіший маршрут для прогулянок. Дуже зручний доїзд і легенька хода полонинами та лісом. А якщо пофартить з погодою -- то це все просто вибух позитивних емоцій. І це все про Писаний Камінь.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 55

СообщениеВт ноя 21, 2017 19:13 

Супер фото і неймовірно прекрасні краєвиди !!!! Нема слів... В яких числах Ви там побували?

СообщениеВт ноя 21, 2017 19:35 

у четвер -- 16.11.2017

Посты: 1531

СообщениеВт ноя 21, 2017 20:49 

фото - просто супер! |#smile746|

СообщениеВт ноя 21, 2017 21:08 

sjann писал(а):Це напевно найпростіший маршрут для прогулянок. Дуже зручний доїзд і легенька хода полонинами та лісом.

Вже декілька раз насолоджувався фото. А більш детальніше, старт-фініш , за який час пройшли, фото з хлопчиком-це мабуть була сімейна прогулянка ?

СообщениеСр ноя 22, 2017 15:42 

Маршрут починається з Буковецького перевалу. При бажанні машиною можна проїхати ще 1,5-2 км. Якщо пішком йти, то десь приблизно до 2,5 годин в одну сторону, це якщо йти легенько-легенько, тобто по-сімейному з дітьми. Такі тумани там дуже часті, але в більшості тільки зранку. Йти легко і просто. Джипи їдуть аж до Писаного Каменя, є дорога. Порівняно з іншими роками тепер досить чисто. Раніше мені особисто не подобалося туди ходити на вихідні, бо надто багато бидла приїжджало. Коли грибний сезон, людей тьма тьмуща. Можливо краще йти на сусідній хребет Ігрець, види ті самі, а людей мінімум.

СообщениеВс ноя 26, 2017 23:40 

Пройшлись Космач-Лисина-пол.Мунчелик-Ротило-Волова.
Початок жовтої марки від Пістуньки десь провтикали, якась марка хитра.
Пролізли навпростець. Потім стара дорога і, нарешті хребет та маркування.
Жовта марка обходить гору, а на вершину веде зелена марка, якої немає на мапах.
На спуску до полонини провтикали в снігу дорогу і трохи блуканули. На відбудованому притулку горить світло і гуде генератор. Мисливці гудуть. Трохи пострілів на ніч.
Хатка на Менчелику (де купе) вся обходжена ведмедиком та вовчиком.
На Ротилі вже лежить сніг та майорять прапорці. Каміння слизьке від дощу.
На спуску дещо завалено, але свіженько пропиляли.
Стежка в малиннику на підйомі від села - знищена вирубкою, болото та гілки.
Перехід селом і мокріння на зупинці у Воловій, де гуцули просто біля дороги п"ють горілку після весілля, потім Верховинський скотовоз по ганебній дорозі везе нас в сторону Ворохти.... О 16.40 просочуємось на потяг і додому.

СообщениеЧт ноя 30, 2017 18:34 

І ще чуть про Покутські гори.
Прогулявся зі Снідавки в Шепіт через хребет Ігрець, гори Чорний Грунь та Камінистий. Стежка промаркована свіженькою фарбою (синє маркування), завалів немає зовсім. Також спустився до водоспадів у Шепоті. Стежки, дороги - все у чудовому стані.

Изображение
село Снідавка та хребтик Брусний

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
гора Біла Кобила

Изображение
верхній водоспадик (менший)

Изображение
основний водоспад

СообщениеЧт ноя 30, 2017 21:29 

Чудові краєвиди! Цікаво в яких числах цю красоту спостерігали?

СообщениеЧт ноя 30, 2017 22:08 

У суботу, 25 листопада

СообщениеПт дек 01, 2017 12:44 

Alex_1987 писал(а):Но отпишитесь, пожалуйста |#smile746| А то, я вижу, туда уже очередь на зиму выстроилась |#smile805|

Забув відписатись, був пару тижнів тому, заходили на перекус туди, все в нормі. Пічка працює

СообщениеПт дек 01, 2017 12:48 

Это радует! |#smile746|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.