Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, 4, 5, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 2271

СообщениеЧт мар 12, 2015 10:53 

Подскажите, есть ли в окрестностях Сколе турстоянки, где можно стать группой человек в 40. Или может есть какая то совсем дешевая турбаза?
Вообще по Карпатам информации очень мало. Ни стоянок, ни родников, ни маршрутов.
------------------------------------

Посты: 1160

СообщениеЧт мар 12, 2015 13:04 

Paganel писал(а):Подскажите, есть ли в окрестностях Сколе турстоянки, где можно стать группой человек в 40. Или может есть какая то совсем дешевая турбаза?

Біля самого Сколе, на хребту? Якщо без підйому перше. що приходить в голову це полонина за водоспадом камянка. Але на вихідні там купа народу в автобусах на шашлики приїжджає. Плюс не так шоб отак відразу біля Сколе. Можна рухатись в сторону підйому на Лопату і вздовж річки. Але я б там в житію не ставав. Трохи детальніше куди плануєте?
Paganel писал(а):Вообще по Карпатам информации очень мало. Ни стоянок, ни родников, ни маршрутов.

По Карпатах чи Бескидах? Якщо друге - з джерелами так і є. Хребтів де є вода на горі дуже мало. От так в голову приходить 3 штуки)) Маркування маршрутів присутнє але зачасту воно ненадійне+старе. Відповідно можна на вирубку зайти) а де погуляти є. Просто в більшості це одноденки. Як правило це теж через відсутність джерел
Короч краще пишіть, що плануєте. сподіваюсь щось, та й підкажу

СообщениеЧт мар 12, 2015 15:16 

Обычно я хожу с компанией детей 8-12 человек. В этот раз мне нужно организовать в начале июня поход для целого класса 12-13 лет. Это более 30 человек. При этом кроме самого похода предусмотрены и занятия (ботаника, минералогия, астрономия итд) - около 10 дней из которых 5-6 ходовых. В Крыму мы это делали без проблем. К сожалению в Карпатах я еще не был, поэтому не знаю как там со стоянками, водой, маршрутами и лесниками.

Изначально я планировал поход из Трускавца в Сколе, чтобы не связываться с заказом автотранспорта. Потом посчитал, что стоянка и три 2-3 дневных радиальных похода позволит мне значительно разгрузить рюкзаки и снять много других проблем.
Ориентировочно прикидывал маршруты к Водопаду Каменка, на гору Лопата и трехденвную петлю по хребту.

Ни одного нормального отчета по этому району я не нашел. Напротив Сколе на другом берегу Опира я нашел в OSM вроде как отмеченные стоянки или турбазы. Что там на самом деле не знаю, но место для центра радиалок очень удобное.
Расселить такое количество людей под крышей думаю проблематично. Плюс я знаю как весело собираться после ночевки не в палатках :-)

Скорее всего придется на майские ехать и смотреть все своими глазами.
Вот где то такая проблема.

Посты: 114

СообщениеЧт мар 12, 2015 15:41 

біля водоспаду Кам'янка є притулок для туристів. Тому там не буде проблем із такою кількістю дітей. Лиш там потрібно добратися до нього.Детальніше не можу сказати, бо не доводилося в тому притулку бути. А там справді є що глянути |#smile746|

СообщениеЧт мар 12, 2015 15:45 

http://carpathian.land/skole тут є координати людей, які точно все скажуть

СообщениеЧт мар 12, 2015 15:50 

ще як варіант отаке
http://www.rovin.com.ua/index.php/ua/pro-nas/turystychnyi-oseredok-rovin
правда тоді особливо десь в гори лазити не вийде. Зате можна зводити на 2 водоспади. А також махнути на скелі біля урича. Якщо буде тепло - буде де скупатись
Плюсом йде ціна і змога домовитись за їдло теж по нормальній сумі
Але з варіантом прогулянок біля самого Сколе це малосумісне

СообщениеЧт мар 12, 2015 15:55 

щодо того що побачити, то окрім вдсп. Кам"янка, озера Журавлиного та гори Ключ я б додав сюди гору Парашку та вдсп Гуркало в один день або з ночівлею там. також цікавим в тому регіоні є район Уричі та Ямельниці, де просто неймовірних розмірів каміння

Посты: 38

СообщениеЧт мар 12, 2015 21:15 

Також (порівняно) поблизу Сколе є Скелі Довбуша та скельний монастир, якщо маєте бажання скину в пп приблизні мапи.

СообщениеПт мар 13, 2015 00:37 

Paganel

Планування маршруту по Карпатах трохи відрізняється від Криму. Зазвичай нема такої прив"язки до води, значно простіше з лісниками (їх менше і вони не такі жадібні). Більше простору для творчості )

По Ваших планах:
З Трускавця до Сколе - не варіант. хіба будете по шосе марширувати.
Урицькі скелі красиві, але платні (
Далі є скелі біля села Ямельниця (стоянка на межі лісу біля річки, або вище біля скель (є джерело). Туристи там практично не ходять, часом навідуються скелелази
Далі до села Корчин, в 2-3 км. від нього в бік хребта Параски є водоспад Гуркало. Там широка долина, біля самого водоспаду можна ставити табір, з місцем проблем нема. Звідти радіалку на Параску. Але майте на увазі, що хребет Параски ходиться зазвичай з самої Параски до Сколе, в протележний бік з великою групою дітей ходити не можна - хащі, буреломи. Кільце на 2-3 дні з Гуркала також проблематичне - вийти на Параску, далі йти в бік Сколе (вода на півдороги, джерельце, місця для табору нема). Якось ходив з Гуркала до Сколе - без треку не раджу.

Чи є де стояти біля самого Сколе - не знаю. Якби було, то місце дійсно досить зручне. Але в бік Лопати, здається стояти ніде. Біля водоспаду Кам"янки - також (був один раз, можу помилятись).

Скелі Довбуша хороше місце для табору, але від залізниці далеко, треба переїжджати.

Загалом складно по Бескидах.

Раджу розглянути варіант Боржави. В межах від Воловця до Міжгір"я є де походити і що подивитись. Значно простіше з орієнтуванням\транспортом.

Посты: 1006

СообщениеПт мар 13, 2015 00:39 

ВИбачаюсь. Вище - моє. Забув залогінитись |#smile805|

Посты: 1141

СообщениеПт мар 13, 2015 09:22 

Вот действительно, Боржава - отличный вариант для первого раза, а по добиралову не сложнее Сколе.

СообщениеПт мар 13, 2015 09:56 

Изображение
1 на картинці 1 - водоспад, 2 здоровенна галявина. Якщо туди не дійшли не значить що її нема
2 То шо в сторону лопати на мапсі важче розидивитись. Сподіваюсь потім скину
3 Про складність пійдому з грукала - є тільки одна: не пропустити вихід на бічний відріг, а не валити по дорозі до останнього. Поворот відразу після галявини напроти вдоспаду. Все решта просто Думаю Паганель здатен на таке
4 Про платні скелі не знав. саме в уричі був давно. Але їх там багато. І не тільки в Урчиі. І не тільки, де лазять
https://plus.google.com/photos/104303813153545111806/albums/6121735275759813089

Посты: 84

СообщениеПт мар 13, 2015 10:35 

З Трускавця до Сколе можна, звичайно, і по шосе, але насправді весь маршрут йде горами і по шосе (якщо не рахувати території міст) проходить лише пару км від Урича до Підгородців (в загальному Трускавець-Цюхів Діл-Урич-Підгородці-Кобила-Крушельниця-вдсп.Гуркало-Татарський Камінь-Сколе і далі через водосп.Кам'янку-Ключ до скель Довбуша). Він навіть частково промаркований жовтою міткою. Від Гуркала звісно можна до Сколе йти через Парашку.
Урицькі скелі (Тустань) мабуть дійсно єдине "платне" місце в Бескидах (і в принципі видно що частина грошей йде на облаштування території), але це тільки якщо заходити від автостоянки через головні ворота. Ще гроші збирають на шлагбаумі в сторону водосп. Кам'янка, але тільки з автотранспорту.
Щодо інформації - по Карпатах її маса, але це не Крим, тут своя специфіка. "Турстоянок" тут немає, щось подібне є лише в межах заповідних територій. Джерела критичні для високогір'я, зокрема в посушливий сезон (листопад-грудень), по низах води часто більше ніж треба. Маршрути - по більшій частині туристичних районів зараз найповніша інформація на картах "Карпатських стежок". Сколівський район має трохи іншу специфіку, туди зручно і дешево їздити зі Львова, Стрия, Дрогобича на один-два дні, з інших міст чи на довше не має особливого сенсу.

Якщо залежиться саме на цьому районі то для дитячого табору вказане вами місце за мостом через Опір я б не радив, там розташовані відомчі бази відпочинку з відповідним контингентом і місця для шашликів, на вихідні маса народу. За рікою відразу починається місто. Плюси в тому що поблизу починаються маршрути на Лопату, Парашку і Кам'янку, а від вокзалу 10 хвилин йти. Можна шукати місця нижче від моста по течії Опору.
Дешевих "баз відпочинку" різної сумнівності по району багато (дитячий табір Карпати на усті Кам'янки, Межиброди, Зелем'янка, Коростів, Славське і.т.д.), але це треба особисто їхати і їх перевіряти. Ще згаданий shkar'ом "Ровінь", там в околиці є що подивитися.
Дитячі наметові табори ще влаштовують в районі водоспаду Гуркало (5 км від с.Корчин), ну і поляни біля водоспаду Кам'янка, але на вихідні дні це дуже поганий варіант через тисячі шашличників які їх окуповують.

СообщениеПт мар 13, 2015 11:02 

Ну те, що місця там не дуже я теж писав. і в цілому погоджуюсь. Бескиди то варіант для радіалок на 1 день. Хочеться похід - краще шукайте шось інше. Але якщо якась відпочинкова база і бігати туди-сюди то доволі незле

СообщениеПт мар 13, 2015 12:38 

shkar писал(а):Ну те, що місця там не дуже я теж писав. і в цілому погоджуюсь. Бескиди то варіант для радіалок на 1 день. Хочеться похід - краще шукайте шось інше. Але якщо якась відпочинкова база і бігати туди-сюди то доволі незле

То, что в этом районе нет пробитой тысячами ног канавы с маркировкой на каждом дереве длиной километров в 50 меня не напрягает, а даже радует, что район не истоптанный как вокруг Говерлы. Мы умеем ходить и не заблуживаться там, где троп никогда не было. А то, что туда легко добраться, один из важных для нас плюсов.
Спасибо за список достопримечательностей. Большинство из них я уже нашел на карте. А вот, чтобы проложить маршрут, нужно понять и почувствовать рельеф. А для этого, либо походить там самому либо иметь достаточно подробный отчет (типа такого http://hllab.dp.ua/Tour/reports/index.htm). Но таких теперь никто не пишет. :-(
Но у меня еще есть месяц подумать и пара дней на майские, чтобы посмотреть. В любом случае мне почему то хочется именно в этот район. :-)

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать четыре минус семь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.