Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

1 ... 12, 13, 14, 15, 16, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3639

СообщениеЧт окт 25, 2018 16:30 

Андрюха стр писал(а):https://www.rufford.org/files/21815-B%20Final%20Report.pdf?fbclid=IwAR2Sh8q8msZ9vO-pUh6mJcoHWKERuJpzKq2qxOPh_xbC77_6kaM_dIgalPk
Шото приблизно туйка щось пропонують троха закинути при бажанню...

дуже неякісно Вася гутиряк подав вам всім інформацію, спотворивши її на глушняк, у розрахунку що по перше :
- більшість НЕ БУДЕ перекладати текст звіту транслейт-сайтом і ПОВІРИТЬ словам( до надзвичайності брехливим !) Василя гутиряка;
- чітко передбачив реакцію людей на МОЖЛИВІСТЬ зазирнути у гаманець іншої людини, бо всім цікаво як, чим і скільки, головне скільки заробляє людина, а вже ЩО САМЕ вона, ця людина робить заробляючи ці гроші - всім пофігу і це також передбачив Василь гутиряк;
- ну і головне що очікував Вася, так це що сашко, наївний і ніколи нічого не знаючий, а також і Влад Корсунь, і Вітя Худяк, всі троє вони ТАК САМО поведуться на пункти №1 і №2 і - пошлють Юрка подалі ннах, помахуючи вслід йому кулаками;
- ну а САМЕ-САМЕ головне, це те, що ПОТІМ, ці троє легінів: сашко, Вітя та Влад строєм і з піснею - гайду у ряди Фундації КС під мудре керівництво Васі;
що ж вийшло з всього цього ?
а от що :
- Василь виявився просто БРЕХУНОМ, який підтасовуючи фактаж і відповідним чином подаючи цю брехню про те, що грантовий проект включає в себе і прорізку стежок і що Юрко з сашком чинно збирали гроші з людей і з англійського фонду, - ОБЛАЖАВСЯ ПО ПОВНІЙ ПРОГРАМІ, і тепер зализуючи сфінктр відновлюється у Польщі;
- якась певна кількість людей ПОЛІЗЛА з розгону заглядати у гаманець Юрка (ой ще б в мій хто заліз !) і почала (як от вибач за прямоту робить Андрій Брошнівський) там виглядати можливість як ними, цими грошима у гаманці Юри - розпорядитись; це АМОРАЛЬНО не знаючи навіть приблизно ЯК людина ЗАРОБЛЯЄ гроші, ДОРІКАТИ їй у цьому заробітку - АМОРАЛЬНО і не по нашому, не по гірському; чому ніхто не каже ВАсилю щоб саме ВІН скинувся на кевларові штани для різки НАШИХ(йобвашумать) стежок, адже він ТАКОЖ МАЄ БІЗНЕС ! хіба ні ? хіба ми всі тут разом не допомогали йому у цьому бізнесі ?! нас тут 5-6 десятків туристів працювали на Васю і що ? комусь він дав хоча б гривню ??? а ти, Андрію, ЗАПЛАТИВ Владу за те, що він працював на твій проект ? а чому ні ? хіба не можна лізти у ТВІЙ гаманець ? ти ж це ЗРОБИВ, хіба ні ??
- більшість людей, розібравшись у цій ганебній брехні ЗРОБИЛИ ВИСНОВКИ відносно гутиряка, з багатьма я вже спілкувався, в ЖОДНОГО з тих з ким я говорив не виникло нерозуміння і сумнівів у тому, що Вася облажався на всі 100% з відповідними наслідками;
- кожен з вас має право загуглити грантові фонди і прийняти участь у конкурсах на грант, а потім як що вдалося виграти цей конкурс - відпахати по гранту, відзвітуватись і як що залишаться надлишки коштів - покласти їх у свій гаманець, тихо, без крику, і зовсім не обов*язково щоб всім про це розхвалитись, чи обов*язково ? - тож всі хто ЗАЗДРИТЬ - йдіть і працюйте, бог вам в допомогу;
по Брадулу:
всі 6 акцій на Брадулі (насправді 7 але одна була самостійно Юркова) були виконані за Громадські кошти які надійшли мені, сашку, на б/р, + були витрачені кошти наші особисті : мої, Юрка, Віктора Худяка, Юрія Барни та Влада Корсуня, і це було наше рішеня і наша воля на то; велику частину кошторису по БЕНЗИНУ на доїзди на Брадул взяв на себе, З ВЛАСНОЇ КІШЕНІ - Юрко Гудима, ще раз повторюсь З ВЛАСНОЇ КИШЕНІ, тому що ЖОДНОГО відношення до гранту, тобто до заробітку Юри НЕ МАЄ проект прорізки Брадульського чи якогось іншого райтштоку,ЖОДНОГО ! - читайте звіт по гранту, я його весь переклав і не полінувався; всі витрати які взяв на себе Юрко - я НЕ ВНОСИВ у свій звіт, можете пересвідчитись, вони всі тут, на темі;
тож почекаємо вибачень від Андрія, бо від гутиряка їх не буде, хлоп вперся рогом і не включе задню - буде йому по справам його;
------------------------------------

СообщениеЧт окт 25, 2018 16:46 

ну і поки один - спробував обіс..ати Юрка та сашка втік у Польшу, други зазирає у кішені своїх знайомих, в цей самий час, ми з Юрком підготували до таблицювання 27 табличок, щоб зробити інформаційно моніторинговими ДВА нових маршрута (11,8 км і 12.7 км) траверсом Аршиці від Озера Росохан і до самої Осмолоди до мосту через Молоду;
насправді не 27 а 20 вже готові на сл. акцію до встановлення, а 7 табличок буду зараз на вечір доробляти, але не суть, головне що ми РОБИМО багато справ і робіт які НЕ РОБИТЬ а ні Вася, і ні інші "васі", тож...шануйте цю роботу, бо вона не для нас з Юрком і Владом, не для Худяка і не для Барни, а для ВАС ВСІХ, для тисяч туристів;

Изображение

Посты: 1542

СообщениеЧт окт 25, 2018 17:32 

Я реалізовую свої теми не заради бабла. І згадуючи Матурині слова початків реалізації його проектів- не ради якихось матеріальних здобутків. і т.д....і .т.п., а заради спогадів від нащадків. Там все обернулося в бабло- Панове-Ваші питання-проблеми та вирішення. Досі не мав можливості бути в он-лайні, інтернеті та інш., тому "Тему..." подав просто, як Матура зауважив, по прямоті та щирості.

Посты: 1258

СообщениеПн ноя 05, 2018 16:59 

Публікується повний трек відновленого Сашком Матурою та волонтерами маршруту в двох частинах: «поворот. на Росохан - оз. Лужки ― р. Мшана» та «оз.Лужки-траверс-с.Осмолода».

Прошу звернути увагу, що дані маршрути в повному вигляді на виданих паперових картах не представлені. Звіряйте свій маршрут з GPS.

СообщениеЧт ноя 08, 2018 17:10 

Андрюха стр писал(а):Я реалізовую свої теми не заради бабла. І згадуючи Матурині слова початків реалізації його проектів- не ради якихось матеріальних здобутків. і т.д....і .т.п., а заради спогадів від нащадків. Там все обернулося в бабло- Панове-Ваші питання-проблеми та вирішення. Досі не мав можливості бути в он-лайні, інтернеті та інш., тому "Тему..." подав просто, як Матура зауважив, по прямоті та щирості.

пане Андрій, от звідки, звідки і чому вас із Василем Гутиряком там штирить що саме відбуваєтьяс у чужих гаманцях ? звідки ця хвороба під назвою "жлобство" ? звідки ці наслідки під назвою "заздрість" ? ой не знаю...а от знаю добре що ви, шановний пане Андрій, не зробивши і десятої долі того що зробив сашко і не зробивши сотої долі того що робить Юра, заздрите їм обом і НІЧОГО не можете вдіяти щоб хоч якось втамувати свою заздрість бо це вимагає ТИТАНІЧНИХ ЗУСИЛЬ, а це - не для кожного у здатності;
тож ми всі вдячні вам за те, що ви ОРГАНІЗУВАЛИ проект прорізки, знакування і маркування довжиною у 5 км, але вибачте, ми тильки от сьогодні запустили ДВА маршрути, маркованих, ознакованих та прорізаних +прибраних як у кота яйця, під нуль, а це 25 км раршрутів(в Юрка там помилки у подачі довжини цих маршрутів але байка)+ крім них ми прорізали та прочистили ще 83 км маршрутів, тобто разом 108 км стежок, і мій з Юрком "заробіток" це покрошені коліна на фарш, це сотні гематом і порізів, це біль в всьому тілі ось прямо зараз, вспухші суглоби пальців і рук(і ніг також !), тож йдіть ви, пане, в дупу, і бажано - в свою, щоб феншуйно;
хто ще не допер що все це організовано і спроваковано Василем Гутиряком за для розбрату(і це подіяло ! - слава Василю ! він молодець, добре дбає за Карпати розсваривши всіх і вся), то ось, це - наслідки, хоча і це ДОБРЕ бо кожен ПРОЯВИВСЯ тим хто він є;
сл. пост про останнє, читайте;

СообщениеЧт ноя 08, 2018 17:31 

Изображение

сьогодні ЗАВЕРШЕНО першу стадію проекту "Аршиця" !
запущено у робочу стадію ДВА маршрути : "оз.Росохан-оз.Лужки" і "оз.Лужки-с.Осмолода";
ці два маршрути ознаковані інформаційними табличками (47 шт.) + марковані помаранчового кольору стрічками (хто бажає промаркувати фарбами - прошу дуже, заплачу і за витратні матеріали і за роботу, бо як каже Брошнівський - "бізнес", бабло ми маємо);
маршрути дуже феншуйні ! ендорфінів ви не зможете навіть наскладувати - захлинетесь від гормонів !
опис :
- "Осмолода - оз.Лужки", цей маршрут починається від КПП в Осмолоді, є відповідна табличка, йде серпантином вверх близько 500 м і виходить на ребро Аршиці, де ребром йден ще 500 м вверх з перепадом висоти у 150-180 м, виходить на площадку з якої починаєтьяс ДВА р-ки: вліво йде до оз.Лужки, вправо - по всій Аршиці аж до під верхівку Горган Ілемський(не досліджено поки що тому не ходіть ним);маршрут йде вліво і далі райтшток йде поступово набираючи висоту до кулуару оз.Лужки де сходить вниз до озера і перед самим озером розгалужується на спуск до озера і знов таки на р-к до озера Росохан, це близько 13 км, 5-7 годин ходу;
"оз.Лужки-оз.Росохан", цей м-т пчинається від оз.Лужки, йде до розвилки(300м) і там розгалуження направо на маршрут траверсом-райтштоком до Осмолоди, наліво - на Росохан; 11,8 км в більшості - мальовничий маршрут, дуже гарний ! 2 км посередині - зруби і там не феншуй але то таке;
обидва маршрути таблицьовані від низу, НЕ ПОМИЛИТЕСЬ ! дуже легко читаються+близько 500 стрічок помаранчового кольору висять по маршрутам;
сходіть, не пожалкуєте !
тепер ви можетепрямо від КПП в Осмолоді піднятись наверх і ПРОЙТИ майже ВСЮ Аршицю трверсуючи її ПРОРІЗАНОЮ, ПРОЧИЩЕНОЮ, ПРОМАРКОВАНОЮ та інформаційно ТАБЛИЦЬОВАНОЮ стежкою-райтштоком, до полонини Мшана, це 38-39 км !
кому цікаво - ставте запитання, готовий всім відповісти;

СообщениеЧт ноя 08, 2018 21:23 

озеро Лужки...тут все складніше;
ми з Владом Анісімовим зі Львова і Вєруньою Волошиною вгатили у дамбу більше тонни щебню та піску, перекрили близько десятка промоїн у дамбі, але, поступлення води у озеро МЕНШЕ ніж ВИТОК з нього через отвори які ми НЕ змогли перекрити, тож ми СПОДІВАЄМОСЬ що під час або дощів зараз, восени, або снігопадів і таяння снігу навесні, озеро НАПОВНИТЬСЯ і БУДЕ тримати рівень який і передбачений ним;
ну і як що на сл. рік ми НЕ отримаєм належного результату, то ми ЗНАЄМО вже практично ВСІ недоопрацьовані протоки в озері і на сл. рік ДОРОБИМО те що не доробили цього;
додам : працювали ми на смерть, важко, дуже важко, тому що нам БРАКУВАЛО помічників (з яйцями, сталевими):
а поки що - ВИБАЧТЕ, бо озера Лужки ще НЕ має як такого;

Посты: 1542

СообщениеПт ноя 09, 2018 13:13 

сашко писал(а):тож йдіть ви, пане, в дупу, і бажано - в свою, щоб феншуйно;

відповів в ПП, просто я культурний, і - щоб не розводити в темі лайнопаду

СообщениеВс ноя 11, 2018 20:20 

для тих хто любить цифри а також для тих хто вважає що я заробляю на Громадських коштах - останній звіт, ДЯКУЮ !

поступлення коштів на проекти прорізки стежок/райтштоків за період з 14.10.2018 р по 11.11.2018р

500 гр – покупка/дарування штільовських рукавиць(дякую!)
18.10
К-ко Володимир 300гр
22.10
Р-к Руслан 200гр
Б-в Тарас 200гр
Г-ко Сергій 400гр
К-й Іван 100гр
Т-н Романа(саме Романа а не Роман !) 200гр
Г-н Олег 50 гр
23.10 .
С-ч Леонід 1000гр
24.10
Д-к Василь 100гр
24.10
Ю-в Сергій 100гр
25.10
Л-х Тарас 100гр
29.10
К-к Ігор 300гр
02.11
З-в Михайло 300гр
Т-ко Юрій 300гр
Ц-к Володимир 100гр
Ш-н Олексій 1000гр
В-к Роман 300гр
03.11
К-ко Володимир 300гр
Є-н Олександр 500гр
08.11
К-й Святослав 500гр

разом надходжень= 6350гр

витрати коштів на прорізки стежок/райтштоків за період з 14.10.2018 р по 11.11.2018р
2 акції :
- маркування м-ту «Лужки-Осмолода»
- допрорізка м-ту «Лужки-Осмолода»

заточка ланців 3шт= 60 гр
трансфер 2 поїздок включно з: перевозками на таксі 160+160+50(таксі)=370гр
бензин для б/п 1л=35гр
масло для змащення шини 0,5л=20гр
витрати на харчування(дод.) = 100+100=200гр
купівля коси для скошування малини та дрібних кущів-дерев=70гр
лист оцинковки 2шт. = 170+170= 340гр
друкарня(оракали) = 250+165=415гр
гралі для чистки стежок = 10гр(!)
саморізи для табличок (70шт/0,3гр)=21гр
витрати на технічні переїзди по місту на авто(мойому)(( друкарня,база будматеріалів і т.п.))
бензин 10 л = 350 гр
закупка продуктів для волонтерів на акцію(Лужки):3 уп.мисл.ковб.= 30+32+36= 98гр,
2 б. тушняк,1риб-консерва,шоколад,вафлі,каші = 260гр

третя акція – Лужки-Осмолода: знакування+спроба№1 відновити озеро;
витрати на трансфер мене і волонтера(Волошина) 100+100+40+35=275 гр
дозакупка продуктів (Осмолода)=90 гр
купівля саморізів (60шт/0,3гр)=18гр
купівля акумулятора до ф-та Pentax = 320гр
купівля ножиць для різки оцинковки =180гр

четверта акція – Лужки-Росохан: знакування+спроба№2 відновити озеро;
трансфер =160 гр
продукти для себе і волонтера(Віталік) = 200 гр
акуми для фонаріка 6шт(два комплекти)=125 гр

всього витрат =3625 гр

дебіт:6350гр-3625гр= 2725 гр(всі є в наявності !)

Посты: 2

СообщениеСр ноя 14, 2018 11:03 

Всім доброго дня

Купила карту Західні Горгани, і вдячна Карпатським стежкам за внесок у неї.

Є питання з приводу стежки в обхід г. Молода. На карті вона позначена, але єдина згадка, яку я знайшла про неї в інтернеті - це те, що цю стежку хтось шукав і не зміг знайти. Звучить не дуже обнадійливо.

Наскільки цією стежкою взагалі можна пройти?
Чи є якийсь трек, щоб можна було її відшукати?

Стрілочка вказує на цю стежку:

Изображение

Посты: 1488

СообщениеСр ноя 14, 2018 12:45 

Dashok писал(а):Всім доброго дня

Купила карту Західні Горгани, і вдячна Карпатським стежкам за внесок у неї.

Є питання з приводу стежки в обхід г. Молода. На карті вона позначена, але єдина згадка, яку я знайшла про неї в інтернеті - це те, що цю стежку хтось шукав і не зміг знайти. Звучить не дуже обнадійливо.

Наскільки цією стежкою взагалі можна пройти?
Чи є якийсь трек, щоб можна було її відшукати?

Стрілочка вказує на цю стежку:

Минулими вихідними ми ходили іншим,північним траверсом Молодої,від потоку Росохан.Та стежка просто шикарна,без перепада висот,прочищени від завалів й промаркована червоними стрічками.ВЕЛИКА ПОДЯКА |#smile748| Сашку і його помічникам за цю титанічну роботу.Від пол.Солотвинка до хати під Молодою неспішно ми зайшли за неповних дві години,а затім за три(!) години вийшли на Осмолоду,хоча на вказівниках писало:12.5 км-4 год.. |#smile722|

Посты: 62

СообщениеСр ноя 14, 2018 13:12 

to Dashok

Ось слямзила зі сторінки Сашка у ФБ. Сподіваюсь, він не буде проти:

Изображение

Посты: 2

СообщениеСр ноя 14, 2018 17:54 

Shelax71 писал(а):
Минулими вихідними ми ходили іншим,північним траверсом Молодої,від потоку Росохан.Та стежка просто шикарна,без перепада висот,прочищени від завалів й промаркована червоними стрічками.ВЕЛИКА ПОДЯКА |#smile748| Сашку і його помічникам за цю титанічну роботу.Від пол.Солотвинка до хати під Молодою неспішно ми зайшли за неповних дві години,а затім за три(!) години вийшли на Осмолоду,хоча на вказівниках писало:12.5 км-4 год.. |#smile722|

in_love_with_freedom писал(а):to Dashok
Ось слямзила зі сторінки Сашка у ФБ. Сподіваюсь, він не буде проти:

Велике дякую! Це чудово, що там немає перепаду висот. Взимку пройдемось там на лижах :)

СообщениеЧт ноя 15, 2018 09:53 

"смєшалісь в кучу коні, люді..." (Бородіно)
отже ДВА райтштоки траверси : північний, з боку Росохану, і південний, з боку Піскави-Менчіла, власне про нього і стоїть питання прохідності, і власне про нього написав Богдан коли описував завали та гіганський зруб;
тож внесу кінцеву ясність : ПІВНІЧНИЙ р-к/траверс прорізаний, прочищений і висять червоні марки, ним всі ходять і не жалкують що пішли, це 6 км цікавенної стежки яка виходить перед Солотвинкою на виток потіку Росохан і йде 200 м цим потіком звертаючи потім на стежку до Солотвинки (800м);
цей р-к я збираюсь ще в цьому році ТАБЛИЦЮВАТИ, тож буде ще легше і цікавіше;
другий р-к - ПІВДЕННИЙ, тут я ще і не дуже брався, хоча міточки пробував вішати але в мене їх тупо не стало навіть на пів р-ку, тож що там відбувається ? а там вірно казав Богдан Ломпас - від Солотвинки йдуть пару завалів, потім пів км зрубу і хто не шарить той НЕ знайде вхід на продовження р-ку, але навіть і як що знайде, то за км він вже втратить його бо там декілька розривів з перепадами висот і підзаросли молодняком, а стрічок в мене не стало щоб добре це показати туристу; потім ще пару розривів які можна розрулити але не факт, не кожен вміє шукати;
отже я поки що НЕ РЕКОМЕНДУЮ туди пхатися, хоча на 2019-й рік в мене ЗАПЛАНОВАНО прочистити його, промаркувати стрічками помаранчового (це вже мій "бренд" !) кольору і виставити таблички у всіх стрьомних місцях;
на невеликій ділянці цього р-ку, лісники піскавського л-ва прорізали 2 роки тому пару завалів, їм за це дякуємо але ця ділянка становить всього 200-250 м, а сам р-к довжиною більше 8 км, тож...
гадаю що я все пояснив добре;

Посты: 1488

СообщениеЧт ноя 15, 2018 10:41 

сашко писал(а):"смєшалісь в кучу коні, люді..." (Бородіно)
отже ДВА райтштоки траверси : північний, з боку Росохану, і південний, з боку Піскави-Менчіла, власне про нього і стоїть питання прохідності, і власне про нього написав Богдан коли описував завали та гіганський зруб;
тож внесу кінцеву ясність : ПІВНІЧНИЙ р-к/траверс прорізаний, прочищений і висять червоні марки, ним всі ходять і не жалкують що пішли, це 6 км цікавенної стежки яка виходить перед Солотвинкою на виток потіку Росохан і йде 200 м цим потіком звертаючи потім на стежку до Солотвинки (800м);
цей р-к я збираюсь ще в цьому році ТАБЛИЦЮВАТИ, тож буде ще легше і цікавіше;
другий р-к - ПІВДЕННИЙ, тут я ще і не дуже брався, хоча міточки пробував вішати але в мене їх тупо не стало навіть на пів р-ку, тож що там відбувається ? а там вірно казав Богдан Ломпас - від Солотвинки йдуть пару завалів, потім пів км зрубу і хто не шарить той НЕ знайде вхід на продовження р-ку, але навіть і як що знайде, то за км він вже втратить його бо там декілька розривів з перепадами висот і підзаросли молодняком, а стрічок в мене не стало щоб добре це показати туристу; потім ще пару розривів які можна розрулити але не факт, не кожен вміє шукати;
отже я поки що НЕ РЕКОМЕНДУЮ туди пхатися, хоча на 2019-й рік в мене ЗАПЛАНОВАНО прочистити його, промаркувати стрічками помаранчового (це вже мій "бренд" !) кольору і виставити таблички у всіх стрьомних місцях;
на невеликій ділянці цього р-ку, лісники піскавського л-ва прорізали 2 роки тому пару завалів, їм за це дякуємо але ця ділянка становить всього 200-250 м, а сам р-к довжиною більше 8 км, тож...
гадаю що я все пояснив добре;

Саша,коли будеш таблицювати північний р-к цього року,візьми мене із собою.Але попередь заздалегідь.І ще.Треба трохи краще помаркувати захід-вихід,особливо в районі хати.Якщо хтось іде від Осмолоди через хату,то захід на цей р-к поганенько видно,як на мене.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.