Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Екатерина, Жанна

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1218

СообщениеПн окт 06, 2014 20:33 

Почну з того що похід планували в кінці серпня - початок вересня, але у звязку з виробленням візи - час трішки затягнувся. Отож вийшло що похід відбувся кінець вересня - початок жовтня. Нас було 6 чол. Завчасно домовилися з перевізником з Чернівців, який нас мав доставити на місце старту.

25.09 приїздимо у Чернівці о 7.35 і відразу пересідаємо на бус і гайда на Румунію. Перед кордоном стаємо і міняємо грн на леї, за курсом 1 лей - 4.3 грн. Далі о 9.00 проходимо кордон. Румун який штампував нам паспорти попався який нервовий чи то не виспаний....чи то грн хотів і почав відразу водія напрягати, що той не зайняв своє місце в полосі і кричати на нас всіх << BANDA EVROPA>>. Але все ок минулося і ми поїхали. По дорозі хто спав = хто фільми дивися... О 20.30 год ми прибули у Турно - Росо, звідки мали стартувати. Водій завіз нас в кінець села і ми пройшли десь 3 км від села і поставили палатки напроти монастиря Св. Миколая. Чайок і легкий перекус і спати.

26.09 Підйом о 07.00 сніданок і розпаковка продуктів по рюкзаках
Изображение
Погодка не дуже радує, цілком без дощу - а на хребті туман. Отож швиденько збираємся і виходимо. Сам монастир
Изображение

Изображение
------------------------------------

Посты: 3922

СообщениеПн окт 06, 2014 22:18 

Продовження, Ромку, продовження давай! І фоток побільше

Посты: 69

СообщениеПн окт 06, 2014 23:15 

|#smile726| на нині певно все.. чекаєм завтра

СообщениеСр окт 08, 2014 21:25 

Учасники цього дійства |#smile701| |#smile701| |#smile701|
Сергій - Сіма(Калуш)

Изображение
Віталік(Калуш)

Изображение
Саня(Львів)

Изображение
Сергій(Львів)

Изображение
Сергій(Київ)

Изображение
і я

Изображение

Піднявшись на хребет крім туману раз через раз моросить дощик. По дорозі зустрічаються крокуси ні то якись осінні - ні того від того що їм тепла багато

Изображение
Згодом сівши відпочити чуєм який рев не то <<Урсуса>> чи то якогось лося, отож біжком далі від того місця |#smile722| |#smile722| |#smile722| . Прийшовши на перевал La Apa Cumpanita вирішуємо ставити намети і готовитися до ночлігу. Погода кардинально не міняється ще в додачу і вітер

Изображение

Изображение

Повечерявши вирішили з Сімою пройтися - знаходимо в тумані колибу...отож вирішуємо що там кухня в нас буде |#smile805| |#smile805| ...вода поруч і туалет теж. Вночі дощ...вітер...і мокрий сніг.

27.09 Вранці погодка особливо не покращується - отож вирішуємо не блукати в тумані - а чекати погоду і бачити красоти. Кухню як і планували переносимо до колиби. Там варимо і чаюємо.

Изображение

Изображение

Изображение

28.09Погодка знову не радує, але вирішуємо поснідавши рушати все ж таки, а то надоїло нудитися на одному місці. Поснідавши, зібравши майже всі речі - починає падати сильний дощ.... |#smile725| |#smile725| |#smile725| , отож вирішуємо перечекати його. Алеситуація не міняється і далі після обіду. В годині 16 приходять румуни на перевал... і кажуть що завтра вже ніби погода. Отож ми повні оптимізму. В 17 год все те починає осідати донизу і починається прояснення. Отож фоткаєм хоть щось за 2 дні перебування в тумані

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

На вечір все стихає...

Изображение

Изображение

СообщениеЧт окт 09, 2014 08:45 

|#smile746| |#smile746| |#smile746| Краєвиди супер. ... правда ше до недавна думав що сміття в румунських горах нема

СообщениеЧт окт 09, 2014 12:14 

Сміття є всюди, на жаль :(

СообщениеЧт окт 09, 2014 18:55 

Ymka писал(а):Сміття є всюди, на жаль :(

Ці чабани здається любителі зеленого горошку ...чи то так чи то на закусь |#smile806| |#smile806| |#smile806|
А взагалі в горах Фегерашу мені здається що сміття там більше ніж у нас. На кожному перевалі купами його |#smile703| |#smile703| |#smile703| . А старі рефуджії в мусорки перетворили |#smile773| |#smile773| |#smile773| , що реально там могло спати ще чоловік 10

СообщениеЧт окт 09, 2014 21:29 

|#smile773| виходить румунії до Європи ше далеко

СообщениеПн окт 13, 2014 21:38 

29.09Прокидаємося о 6 год. Погодка радує ... небо чисте і отож швиденько снідаємо, чайок і вирушаємо нарешті при нормальній погоді і чудових краєвидах знайомитися з румунськими красотами

Изображение

Изображение
Піднялися на перевал від місця ночівлі

Изображение
[img]http://eurotourist.club/img/forum/2913227957.jpg[/
Гора Surul...її ми траверсуали і сіли на відпочинок.

Изображение
Трохи скидаємо із себе речей, а то жаркувато стає. Сонце починає припікати.
Вдалині гори Retezat і південна Румунія

Изображение
Рівнинна Румунія на північ і місто вдалині Сибіу

Изображение
Далі йдемо на гору Budislavu. На підході гори бачимо гелікоптер .... який згодом як побачили привіз якихось мажорчиків-туристів

Изображение

Изображение
На Budislavu підйомчик засніжений і частково в льоді, отож прийшлося де не де сходинки рубати, оскільки двоє з наших колег пішли в кросовках, що потім дуже жаліли |#smile706| |#smile706| |#smile706|

Изображение

Изображение

Изображение
З Budislavu ....Кавказ в мініатюрі

Изображение

Изображение

Изображение

Перевал 2180 і озерце

Изображение

Изображение

Изображение

Далі прямуємо до оз.Avrig де плануємо обід.

Изображение

Изображение

Изображение

Під час обіду помічаємо місцеву фауну на г. Ciortea

Изображение

Изображение

Далі тяжкуватий підйомчик від озера на перевал, оскільки йшли по північному схилу - сніг і лід. Сіма з Віталіком порцію добру адреналіну отримали.

Изображение

Изображение

Релакс на перевалі... |#smile729| |#smile746|

Изображение

Изображение

Посты: 111

СообщениеВт окт 14, 2014 08:20 

Пишіть далі. Цікаво. Мі цю гілку маршруту проходили ще у 2010 році. Правда влітку. Сніжники були тільки біля Негою та на підходах до Молдов'яну. І ця стежка, якою ви ледь вилізли від оз. Авриг, навіть влітку після дощу слизькувата.

СообщениеВт окт 14, 2014 08:26 

в кросовках по слизькому снігу це реально |#smile647|

СообщениеВт окт 14, 2014 09:06 

Ось наш звіт за цим маршрутом: http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=24&t=83543

СообщениеВт окт 14, 2014 17:08 

Даа, стежка ця слизькувата. Чекаю не дочекаюсь, що там далі - там ще стрьомніші місця є.

СообщениеВт окт 14, 2014 18:12 

Хто відпочивав, хто емоції свої викидав від пройденого підйому з озера, хто ще на підніжжя Ciortea збігав для фоток. Тоді сві вирішуємо ночувати на рефуджії що на пер. Scarii 2146. Отож помаленьку топаємо, оскільки шлях до рефуджії через г. Scara.

Изображение
На Scara заходимо десь 16.15 год. Релаксумо і продивляємся маршрут здалеченька на Negoiu.

Изображение

Звідти ми прийшли

Изображение
Сіма самий перший йде до рефуджії. Прийшовши починаємо сушити речі і палатки

Изображение

Изображение
Рефуджія

Изображение
Далі вечеряємо і лягаємо спатки, оскільки завтра нас чекає Negoiu.

30.09 Прокидаємося як завжди раненько, сніданок - погодка знову суперова.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Scara i Musceaua з пер.Serbotei

Изображение

Далі під час підйому на Serbota ведемо дискусію хто яким маркером піде на Negoiu, була два варіанти червоний (по північному схилу) і жовтий (по південному схилу).
Negoiu з Serbota і червоний маршрут

Изображение
Отож вирішуємо що Саня і Сергій по червоному далі, а ми як не шукачі гострих відчуттів - по жовтому і домовляється перед Negoiu на перевалі зустрітися і пообідати.

Спуск в котел Negoiu - сніг, сипуха, грязь все на купу |#smile784| |#smile784| |#smile784|, але якась помаленьку спустилися
(хто був в кросах ах...єв) |#smile752| |#smile752| |#smile752|

Изображение
Последний раз редактировалось Ro Man Вт окт 14, 2014 20:00, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВт окт 14, 2014 19:55 

Упс. А як ви примудрилися в такий сніжок с Щерботи на Нагой перейти через Кустура Сарацій. Там і влітку - повна шайзі? Ми не встигли вдень пройти бо такий дощець лупонув, що ну його нехай, тому прийшлось спускатися в кулуар, той що з півдня, а потім, наступного дня лізти нагору якраз по початку Кустури зі сходу.

СообщениеВт окт 14, 2014 20:03 

Sergey Khomenko писал(а):Упс. А як ви примудрилися в такий сніжок с Щерботи на Нагой перейти через Кустура Сарацій. Там і влітку - повна шайзі? Ми не встигли вдень пройти бо такий дощець лупонув, що ну його нехай, тому прийшлось спускатися в кулуар, той що з півдня, а потім, наступного дня лізти нагору якраз по початку Кустури зі сходу.

Хлопці в нас скелелази отож вирішили туда, так сказати закріпити теорію |#smile614| |#smile614| - а ми в кулуар, хто слабо |#smile710| |#smile710| |#smile710|

СообщениеВт окт 14, 2014 20:21 

Котел один з найкрасивіших, який я бачив за весь похід - купа струмків, міні озер, водоспадів і цікавого каміння, як на майбутнє чудове місце для стоянки

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Підйом на пер. Cleopatrei

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

З пер. Cleopatrei

Изображение

Изображение
З хлопцями зустрілися на перевалі в 12.00. По північній стороні лід, сніг - трошки попотіли і у Санька палька ушла в котел. Пообідавши вперед на Negoiu

Изображение

Изображение

Підйомчик теж виявився не лайтовий - лід, сніг, де і приходилося на всіх чотирьох карапкатися. На вершині були 14. 20 год. Як на мене це одна з найкрасивіших верин Фегерашу. Декілька фото на вершині

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Вид з Negoiu

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Далі спуск на пер. Strunga Doamnei, оскільки на пер. Strunga Dracului нам румуни сказали що осунулося каміння і прохід дуже складний. З перевалу спуск по цепам. Чесно думали що буде складно, але пройшли все швиденько.

Изображение

Изображение
Вирішуємо що будемо ночувати в рефуджії біля озера Caltun.

Изображение

Изображение

Изображение
В озері купа мусору, в струмку що витікає з озера теж сміття.

01.10 Один з чудових світанків в горах

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Последний раз редактировалось Ro Man Вт окт 14, 2014 22:17, всего редактировалось 2 раз(а).

СообщениеВт окт 14, 2014 21:55 

Пощастило з погодою. А у мене на Негою був "йожик в туманє"

СообщениеВт окт 14, 2014 22:10 

Ymka писал(а):Пощастило з погодою. А у мене на Негою був "йожик в туманє"

так Дімон 2 дні перед цим сиділи як єжикі |#smile805| |#smile805| , хоть щось мали ж побачити |#smile614|

СообщениеСр окт 15, 2014 08:12 

А ми в з Негою спускались через Струнгу Дракулуй. А потім ще зі сніжника на мотузці. На Негою також були як йожики у тумані.

СообщениеСр окт 15, 2014 21:38 

На завтра передали погіршення погоди+плюс маршрут далі після місцями проходить по північному схилу, отож плануємо як найбільше пройти в сторону Moldoveanu. Знову фауна нам зустрічається

Изображение

Изображение

Negoiu і Lespelezi

Изображение

Озеро Caltun

Изображение

Далі нас здоганяють знайомі румуни і радять як краще йти далі

Изображение

Отож далі вирішуємо що йдемо до оз. Balea - спускаємося до кабан пивка попити |#smile09| |#smile09| |#smile09|

Изображение

Изображение

Изображение

Спуск до Balea

Изображение

На озері пообідали, випили пивка. Тут цивілізація - машини, люди..аж відвикли). Наша компашка розділяється. У Віталіка проблеми з колінами, Сіма получив адреналіну, а Сергій з ними за компанію. Врни вирішили добиратися до Брашова і вивчати там місцеві принади, архітектуру |#smile764| |#smile764| . А ми далі на перевал і до найвищої вершиши Фегерашу.

Изображение

Изображение

Изображение

Перевал Сaprei - нам туда

Изображение

Озеро і знаметита магісталь

Изображение

Изображение

СообщениеСр окт 15, 2014 23:42 

Чуть не пустив скупу чоловічу сльозу з ностальгії - до озера Балеа майже наш маршрут 2007-го року, Кустура Сараті, Негою, Леспезі, пиво на Балеа.. До речі, Тімішоарське 1717 саме добре пиво в Румунії (тільки в склі, а не в пластику)

СообщениеЧт окт 16, 2014 09:35 

А ми до Билі так і не спускались. Ночували на південному схилі хребтика. Поблизу того озера, що на фото. На той момент ще не скучили за цивілізацією.

СообщениеПт окт 17, 2014 19:21 

Вийшовши на перевальчик оз. Capra

Изображение

Альпійська долина

Изображение
Далі плануємо дійти до оз. Podgaru - поблище до нашої мети. І вирішуємо йти з пер. Portita Arpasului

Изображение

по синьому маршруту. Да потім пожалкували що пішли по ньому, оскільки через нього до озера таких тра було пройти три перевальчика зі спуском з 2300 до 2000м. Замучені вирішуємо ночувати на оз. Podragel
Изображение

02.10 Як і прогнозували погодка дуже погана - туман, мряка, дощ. Отож цілий день спимо - то карти граємо, то хавати готуємо.

03.10 Просинаємося - швиденько снідаємо, збираємося. Погодка ніби радує але не зовсім. Піднявшись на перевал Lacuri, починаємо спостерігати як з півдня починають перевалювати глобальні хмари

Изображение

Изображение

Изображение

Коли вийшли на перевал Podragului то фактично вже був суцільний туман і видимість 1 - 1.5 м. Да настрій пропадає, і в подумках стоїть лише інтерес спортивний - вийти на найвищу вершину Румунії. Але десь через годину ходу туман сідає до низу, і ми потихеньку афігіваємо

Изображение

Vistea Mare і Moldoveanu

Изображение

Одним словом фартить - туман сідає потихеньку.

Изображение

Изображение

Потім все спостерігається навпаки через хвилин 30 починають підніматися хмари знову, отож трішки порелаксувавши швиденько починаємо підніматися на Moldoveanu. За 40 хв піднялися на Vistea Mare

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеПт окт 24, 2014 21:31 

На Moldoveanu зайшли з Vistea Mare за хвилин 15. Вирішуємо зробити декілька фото, далі легенький перекус і прямувати до Victoria.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Лишаємо запис в ,,бортовому журналі" на горі

Изображение

Спуск до висотb 1400м був в тумані, сніг місцями досягав до колін. Нище 1400 м ми вже розгледіли хоть щось, як ми називали наші українськи Карпати. Вирішуємо як зафартить - то добратися до Брашова.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

У Вікторію прийшли десь о 20.00 год. Отож вирішуємо щось стопити. Особливо зупинятися ніхто не хоче - ніч...темно. Але один бус зупиняється - і підвозять нас до Vistea de Sus. Далі теж стопимо но без результатів, отож виходимо за село - сходимо в поле і ставимо палатку. Всі замахані - отож перекус і сон. Вранці встаємо і збираємося, виходимо на трасу - стопимо і зупиняється нам перша ж машина. Тьотя попалася хороша відвезла ж нас на зупинку в Фегераш - де стає автобус на Брашов. Там ще почекали десь 30 хв і в Брашів. Далі в Брашові нас забрав бус із нашими туристами, які гуляли тут 3 дні. Митницю пройшли за 10 хв. І о 21.00 год ми вже були в Чернівцях....

P.s / якось так ... |#smile714|

СообщениеСб окт 25, 2014 18:22 

Гарний звіт, кльові фото, чудова подорож!

СообщениеСб окт 25, 2014 18:48 

Ymka писал(а):Гарний звіт, кльові фото, чудова подорож!
Дімон писав не так пізнавально як ти |#smile746| |#smile746| , але як вийшло так і є |#smile726| |#smile726|

СообщениеПн окт 27, 2014 16:54 

Ми також спускалися до Вікторії. Але нам підфатило, тому в той же вечір були в Брашові.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать четыре минус семь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.