Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Жанна, Екатерина

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

СообщениеПт фев 12, 2016 14:27 

Добрый день. Хочу с девушкой поехать на майские по Балканам на авто. Маршрут примерно такой: Одесса-Молдавия - Румыния - Сербия - Хорватия - Черногория - Сербия - Румыния - Молдавия - Одесса. Встал вопрос какую визу открывать. Ехать хотим дней на 9. Наибольший интерес это Хорватия и Черногория. Визовая история у обоих хорошая, Но без мультивиз. Помогите советом.

Посты: 315

СообщениеПт фев 12, 2016 18:50 

Якби не Хорватія, то потрібна була б лише Румунська віза. Всі решта країни безвізові для українців. в Хорватію треба Шенген. Робите Шенген і їдете без проблем. Якщо виключити Хорватію, то робите румунську візу і вперед. Восени їхали машиною відпочивати в Чорногорію. Робили болгарські візи (значно простіше ніж румунські, дав гроші і паспорти і через тиждень забрав, без всіляких довідок і решти геморою). Але з Болгарською візою прийшлося з Румунії заїжджати в Болгарію, що встало в зайві 13 євро (проїзд через міст Калафат - Видин + виньетка за користування болгарськими дорогами (хоча менше 100 км і дорогами то можна назвати досить умовно, не набагато кращі за наші |#smile24| ). Якось так. Не буду тут розписувати багато зайвого, може воно вам не треба. А як треба буде, то звертайтесь, чим зможу, тим допоможу.

СообщениеПт фев 12, 2016 21:45 

Так вроде как Хорватия не в шенгенской зоне. Зачем тогда шенген?

Посты: 3540

СообщениеПт фев 12, 2016 22:22 

З Шенгеном простіше. Або з болгарською візою:
http://ua.mfa.hr/ua/konzulskainformacija/vizi/
Ну і 9 днів на Балкани, імхо дуже мало. Буде дуже плотний графік поїздки. Хоча я сам в основному тільки так і катаюсь. Щоправда, моя поїздка на Балкани тривала 17 днів і було дуже мало.

СообщениеСб фев 13, 2016 10:21 

Я с этим раньше не сталкивался, немного странно с Болгарской визой не заезжать в Болгарию. Так можно?
А если открыть просто хорватскую визу?
И еще, может кто-то из тех, кто там катался, посоветуйте самые оптимальные трассы по которым ехать?
Вообще Румынию и Сербию хочу проехать транзитом и основной упор сделать на Хорватию и Черногорию.

СообщениеВс фев 14, 2016 00:08 

Денис Неганов писал(а):Так вроде как Хорватия не в шенгенской зоне. Зачем тогда шенген?

Хорватія не в Шенгені, але гемор з оформленням хорватської нац. візи не менший ніж з оформленням Шенгену. І вартість в районі 40 Евро.

СообщениеВс фев 14, 2016 00:46 

Денис Неганов писал(а):Я с этим раньше не сталкивался, немного странно с Болгарской визой не заезжать в Болгарию. Так можно?
А если открыть просто хорватскую визу?
И еще, может кто-то из тех, кто там катался, посоветуйте самые оптимальные трассы по которым ехать?
Вообще Румынию и Сербию хочу проехать транзитом и основной упор сделать на Хорватию и Черногорию.

Ні, з Болгарською візою прийдеться заїхати в Болгарію. Інакше румуни при перетині румунсько-сербського кордону можуть і дострілятись (точніше - однозначно достріляються). Ми з болгарською візою проїхали Румунію, заїхали в Болгарію, звідти в Сербію, потім в Чорногорію. А коли повертались додому, то вирішили ризикнути і не заїжджати в Болгарію (економія на болгарській віньєтці + економія на платі за проїзд через Дунай). От при перетині сербсько-румунського кордону румуни були трохи озадачені. Хвилин 20 вирішували що з нами робити. Але таки пустили. Не факт що зараз таке проканає. То був тільки початок двіжняку з мігрантами. Як тепер там, - важко сказати.
По трассам: дайте більше інфи. ми ж не знаємо де саме ви будете заїжджати в Румунію. Я їхав з півночі Румунії, Умка також. У вас трохи інший маршрут. І даремно ви нехтуєте Румунією і Сербєю. Брашов, наприклад, дуже гарний, Залізіні ворота Дунаю (на кордоні Румунії і Сербії в районі Оршови) теж дуже гарне місце. При їзді по Румунії врахуйте що більшість доріг проходить через населені пункти (за винятком автобанів, які не повністю добудовані). Відповідно "втопити по трасі" не дуже й вийде бо виїжджаючи з одного населеного пункту ви будете в'їжджати в інший. На півдні, щоправда, де менш заселена і більш рівнинна частина, можна валити. З Крайови до Калафата йшов 100-120, а то і 150. По Сербії плотно притопити можна лише на автобані Белград - Ніш, але там скоріше за все вам не доведеться довго їхати. А так, дороги нормальні (кращі за болгарські), але місцевість переважно гориста, багато перевалів.
По Чорногорії: Дороги хорошої якості, але знову ж таки скрізь гори. Так що розраховуйте на досить низьку середню швидкість. Обов'язково відвідайте нац. парк Дурмітор і місто Котор. Я звіт по минулорічній подорожі ніяк не зберуся написати (вже мабуть і не напишу, лінь страшна штука). Але інфи по Чорногорії маю достатньо. Все ж таки 3 роки підряд туди їздив.
По Хорватії: то до Умки, я туди не їздив.

PS: все ж таки 9 днів з дорогою то замало. Буде галопом по Європам. Нічого толком не побачите, а замахаєтесь серйозно.

Посты: 12

СообщениеВс фев 14, 2016 12:05 

вчора була цікава заява, що нам румуни скасують плату за візу

Румунія скасує обов’язковий візовий збір для українців

якщо це відбудеться за 1-2 місяці, то тоді краще буде ставити румунську візу, хоча вслід за Румунією може і Болгарія підтягнутись))

СообщениеВс фев 14, 2016 12:08 

ТкBM писал(а):PS: все ж таки 9 днів з дорогою то замало. Буде галопом по Європам. Нічого толком не побачите, а замахаєтесь серйозно.

теж згідний, 9 днів з дорогою, то буде гонка
Балкани то не Німеччина де нудить від автобанів))

СообщениеВс фев 14, 2016 12:50 

ТкBM писал(а):
ТкBM писал(а):PS: все ж таки 9 днів з дорогою то замало. Буде галопом по Європам. Нічого толком не побачите, а замахаєтесь серйозно.

Ну, до літа ми ж мали й безвізовий режим отримати, якщо вірити Пороху. Але по факту ніхто нам його не дасть ні в 2016, і мабуть ні в 2017. А ця заява теж була на зустрічі Пороха з президентом Румунії. Скоріше за все піар і не більше. На жаль, през. в нас балабол ще той. Так що розслаблятись не варто.

Посты: 184

СообщениеВс фев 14, 2016 13:34 

Который раз тема попадается на глаза, и первое что читается это "Бакланы на авто". Сижу и думаю чем автомобилисты не угодили??? Потом перечитываю - сижу ржу)))))

СообщениеВс фев 14, 2016 13:38 

}{uMEPA писал(а):
ТкBM писал(а):

Ну, до літа ми ж мали й безвізовий режим отримати, якщо вірити Пороху. Але по факту ніхто нам його не дасть ні в 2016, і мабуть ні в 2017. А ця заява теж була на зустрічі Пороха з президентом Румунії. Скоріше за все піар і не більше. На жаль, през. в нас балабол ще той. Так що розслаблятись не варто.

я дещо оптимістичніше налаштований щодо безвізового режиму
думаю що до осені 2016 буде, ні в одних ні в других іншого виходу не має
та й введення безвізового режиму ні чого не міняє, просто економія 35 євро і консульський збір от і все

СообщениеВс фев 14, 2016 19:13 

К сожалению больше 9 дней не смогу выделить. Для меня основные пункты это Хорватия и Черногория. Румынию и Сербию хочу проскакивать транзитом. По Румынии есть два варианта маршрута: через Бухарест либо через Брашов. Через Бухарест получается крюк, Но как я понимаю там что-то типа автобана. То есть по идее будет быстрее, Но не зрелищно. Второй вариант через Брашов по идее более зрелищный, Но будет длинее. По Сербии вроде как попроще с вариантами пути.
В Болгарию если честно не хочется заезжать.
А что если открыть Хорватскую визу и транзитную румынскую?

СообщениеВс фев 14, 2016 20:49 

Денис Неганов писал(а):А что если открыть Хорватскую визу и транзитную румынскую?

нужно уточнить, но вреде между Хорватией и Румынией есть соглашение о признании виз друг друга
тогда можно ставить любую из них и ехать
это можно уточнить по телефону в консульствах обеих стран

СообщениеВт май 09, 2017 22:09 

Доброго вечора
Тільки вчора повернувся з подорожі по Балканах.
Проїхав по маршруту Україна(Тернопіль)-Румунія(Бухарест)-Болгарія(Софія)-Македонія(Скоп"є+Охрід)-Албанія(Тирана+Дуррес)-Чорногорія(Будва)-Хорватія(Дубровник+Спліт+Плітвицькі озера)-Сербія(Белград)-Румунія(транзит)-Україна(Тернопіль).
Забув - ще була Боснія і Герцеговина! 8 країн, 16 печаток в паспорті, 3960км, кожна ніч в новому місці і кожна друга в іншій краіні.
Так от, по візах - їхав по болгарській, питань жодних ніде не виникло, і по дорозі назад їхав з Сербії через Румунію. Румуни жодних лишніх питань не задавали - поставили в"їзд і все.
...
Велика подяка користувачу Ymka - завдяки його посту я наважився на цю подорож!!

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.