Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Серж-Brodyaga, Burs, Ymka, Бармалейка

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

Посты: 50

СообщениеЧт янв 19, 2017 22:57 

Знову Петрос,і знову не вийшли,моя четверта поїздка за цю зиму, вершини які були в планах відганяли мене поганою погодою.Вже як по традиції мало їхати більше,а поїхало троє,Пашка який поїхав перший раз цієї зими,і Христя в якої це взагалі перший зимовий.

Як завжди поїхали рахівським поїздом,в 11 ночі були в Лазещині,і звідти почали шкандибати до самого підніжжя.Хотіли ми короче пройти повз КПП незаміченими,ну йдем собі спокійно і тут вибігає тіп з криком *хєллоу*,почав говорити шоб ми підійшли до нього,ми підійшли,а він був такий сіній,шо я дивувався як він взагалі на очі бачить,разів десять спитався куди ми,і кожного разу я йому відповідав,провів він нас в свою кімнату,тут прийшов ше один,ше більший труп,він навіть говорити не міг,тільки жестами сидячи в кріслі нам шось маячив,ну короче пообсирали нас,за какбє поганий внєшній вид,нда,сто разів сказав шо Петрос велика гора,і що вона зараз *зачинена*,порозказував байок на сіню голову і записав нас.Простояли ми там хвилин 20,після чого ми вже сказали шо треба йти, а йдучи від них він в догонку шось говорив,але це був брєд сивої кобили,який він незамічаючи розказував по колу.

Я звичайно все розумію,немає що робити ,свято,але до пасінєнія бухати на такій відповідальній роботі це перебор,жаль не зняв це все *дійство* на камеру.Трошки відійшовши від КП вони чи то з буху чи то нам на гарну дорогу почали стріляти з ракетниці,вєсєлуха в пацанів))

Досить швидко ми пройшли Козьмещик,де до нас приєднався чотирьох лапий друг і в 2.30 ночі ми вже були в колибі не доходячи до полонини Головчеська,а колиба з кожним разом розвалюється все більше і більше,купа сміття,половину якого ми потім знесли в низ.Поїли і в очікуванні завтрашнього дня полягали спати....

Изображение

Проснулись десь о 8 ранку,поїли хорошенько,зібрались,і пішли в сторону Петросу.Вже ближче до полонини снігу було все більше і більше,але перед нами пішла пара,дорога була протоптана але було шо провалювались і по пояс ,на відкритих участках відчувався вітер.

Якось допливли ми по тому снігу до Головчеськи,в колибі де ми завжди ночуємо все замело снігом,лишатись ночувати ми не горіли бажанням,по сусідству є ще одна колиба,тільки без нар,та і продувало ту колибу зі всіх сторін.Петрос видно взагалі не було,інколи ледь заледь щось проглядалось,ще внизу ми зрозуміли шо не вийдемо на вершину,але полазити по схилах все ж хотілось.
Пішли навпростець,не по маршруту,трошки прогадали зі снігом,а його було дуже багато,та і з набором висоти пориви вітру до 25м/с,трошки побзділи та й на тому хватить,піднялись десь на висоту 1700 м. і вернули до полонини,паралельно нам Петрос штурмувала група з 7 чоловік,ми їх бачили зі схилів,але пробували вийти вони зі сторони перемички з Говерлою,і навіть зійшли назад ще швидче ніж ми.

Изображение
Повернувшись до колиби ми зігрілись кавою,та й почали збиратись назад до тієї колиби де ночували першу ніч,на полонині лишатись не хотілось,вже при темноті ми прийшли до хатки,холодні і голодні ,випили оковитої,та й позалазили в спальники.

Изображение
Ранок наступного дня в нас почався з шуму і стуку в двері які ми закрили від холоднющого зі свистом вітру,20 туристів,хоча як я побачив переважно туристок йшли до Петросу,вони напевно злякавшись мене швиденько повтікали після того як я відкрив двері,йєті бля)))Погода була здається ще гірша,не знаю де вони йшли і на що надіялись)Ми ж неспіша зібрались і пішли в сторону Лазещини,де біля Козьмещика нас підібрали і довезли до села,де ми сіли на електричку до Франика,а ця електричка це окрема розмова,навіть в гори не треба йти,варто тільки проїхатись в ній і емоції аж вивалюються,три години сміятись я вже не стягував,то два десятка патєряних циганів,то дві баби з піснями крістіни сі,ядовито було в ній проїхатись,пацани веселили,я хоч прес накачав)))З Франика сіли вночі на поїзд до Львова і в 3 ночі спати вже в теплому ліжечку.Дякую Христі і Пашці за гарну компанію,надіюсь почастіше будемо так їздити,а я тим часом буду шукати шось нове...

П.С: хто що думає на рахунок рятувальників,чи може таке бути та і чи можна таке допускати???

Изображение

Посты: 1207

СообщениеЧт янв 19, 2017 23:57 

Не первый Ваш отчёт, потому, может не в тему, спрошу: наивысшие вершины в самую гадкую погоду - это принципиальная позиция?
Т.е. я понимаю, хочется куда-то сходить на выходных, а погода так себе - есть Кукул, Запрутские Горганы с тёплыми колыбами, и много других приятных вещей. А ежели хочется именно вершин - ну дождитесь погоды уже, что ли. А так Вашему упорству и храбрости можно позавидовать, но каждый поход какая-то ж*па получается и практически без видов...

СообщениеПт янв 20, 2017 00:18 

жопа не жопа,не знаю ,а для себе з кожного разу я щось беру нове,а погода це так,не від мене ж вона залежить.ходити буду часто,тому і все буде)будуть і Горгани і погода буде гарна
а ось фото з Петросу 15-18 грудня,на погоду я попадаю!не знаєте,не пишіть

Изображение

Посты: 1207

СообщениеПт янв 20, 2017 00:35 

УбийцэКровопийцэ писал(а):а ось фото з Петросу 15-18 грудня,на погоду я попадаю!не знаєте,не пишіть

чОрт! Вот почему этого фото не было в других Ваших отчётах? |#smile805| Взошли тогда?

Остаюсь, однако, при своём мнении в целом. Наверно, мы по-разному походы планируем...

СообщениеПт янв 20, 2017 00:53 

я з того разу звіт не написав,та і не вийшли навіть тоді,пішли отак прямо,не по маршруту,шо зайняло багато часу,і почали спускатись в 100м від вершини,темно ставало дуже швидко,та і вершина як за мету не стояла)) |#smile807|

Посты: 913

СообщениеПт янв 20, 2017 07:49 

Та не сваріться |#smile792| |#smile603| Добре, що стало розуму повернути назад. А в гори йдеш, і завжди підсвідомо надієшся, що ось цього разу погода буде класна. А буває не завжди |#smile748| В кінці 2016 з Сашком під Петросом також попали в жопець, думали що не виліземо. Але на горі побували, трошки втікли нижче від вітру і ще остограмлювалися, полежали, пофоткали.

Посты: 3424

СообщениеПт янв 20, 2017 13:51 

УбийцэКровопийцэ писал(а):П.С: хто що думає на рахунок рятувальників,чи може таке бути та і чи можна таке допускати???

Стандартна ситуація на тому КПП. Пару раз бачив таку ганебну картину.

Посты: 61

СообщениеСб янв 21, 2017 19:35 

а в какого числа вы пробовали заходить ?

СообщениеСб янв 21, 2017 19:48 

14 січня

Посты: 4

СообщениеСр янв 25, 2017 15:01 

vitshlyupka писал(а):а в какого числа вы пробовали заходить ?
Ymka писал(а):
УбийцэКровопийцэ писал(а):П.С: хто що думає на рахунок рятувальників,чи може таке бути та і чи можна таке допускати???

Стандартна ситуація на тому КПП. Пару раз бачив таку ганебну картину.

Хотів зареєтруватись в ГПРП Лазещини. Всі поза зоною...

СообщениеЧт янв 26, 2017 14:28 

ПЛАНУЄМО ПОХІД НА ПЕТРОС З КВАСІВ. 03-02-2017. МАЄТЕ КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН НА БІОСТАЦІОНАР?

Посты: 1431

СообщениеЧт янв 26, 2017 20:02 

Кучер Юрій писал(а):ПЛАНУЄМО ПОХІД НА ПЕТРОС З КВАСІВ. 03-02-2017. МАЄТЕ КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН НА БІОСТАЦІОНАР?

кого ??? і навіщо ???

Посты: 61

СообщениеЧт янв 26, 2017 20:23 

Там и так должно хватить всем места! а если не хватит то на полоныне Менчул есть колыбы одна в норм состоянии!

Посты: 1363

СообщениеЧт янв 26, 2017 22:32 

Кучер Юрій писал(а):ПЛАНУЄМО ПОХІД НА ПЕТРОС З КВАСІВ. 03-02-2017. МАЄТЕ КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН НА БІОСТАЦІОНАР?

не совсем понял, зачем вам телефон биостационара при таком походе?

Посты: 1431

СообщениеПт янв 27, 2017 07:28 

Евгений 2012 писал(а):

не совсем понял, зачем вам телефон биостационара при таком походе?

є різні ситуації ... в т.ч. форсмажори ...
але ...
там люди працюють позмінно ... так що приходите-ночуєте-платите ...
і усьо ...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.