Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 50

СообщениеВс янв 08, 2017 21:24 

Доживсі,я як старий дід,скучний і нецікавий поїхав в гори сам.Перший раз соло похід,де я залишився на сам з природою,а вона шось розкіпішувалась,-27 на термометрі в Ільцях,така цифра мене потішила коли я тільки вийшов з маршрутки,задумався,чи варто пертись,вирішив не сцати по штанах і піти! 16 км селами і пустими дорогами,за цей час бачив тільки дві людини і дві машини які проїхали мимо мене коли я пробував їх зупинити.

Декілька перекурів,не хотілось лишній раз витягувати руку з теплої рукавиці,вони відразу ж мерзли,і зігріти було тяжче,аж пекло.Доходячи до колиби в Дземброні зустрічаю трьох хлопців які спускаються вниз,на них лиця немає,пита: -як там на Попівані??
-*не вийшли,буря,ніч в колибі ледь пережили,на Смотричі -30*-побажали мені удачі і плентаючи ноги пішли.Мінімум слів,здавалося їм говорити було навіть тяжко.

Підійшов до колиби,а там два поляки,заледь розмовляють російською,перекидуємось словами,вони трошки швидче мене прийшли до колиби,і вже йдуть штурмувати Вухатий камінь,я зрозумів шо їх було більше,якось метушились.Не знаю чого,але вони так втішились коли мене побачили,дивно.Провів їх поглядом на стежку що йде до Вухатого,і пішов в колибу,дров немає,хлопаки яких бачив на спуску не топили піч,от чого ледь пережили,а в колибі такий же мороз,тільки вітру немає.Дістав газ,натопив снігу,випив чаю,перекусив,і почав збиратись.

Сонце інколи проглядалось із-за хмар і туману,і Смотрич гарно було видно,стежки не було,але видно було сліди які замело.А йшов я з надією попасти на Піп-Іван,мене там чекали,та і бажання було велике вийти...

Все зібрав,причепурився,ше хотів зарядити гоу-про,але мій повер банк не включався,один айфон ше півбідово дихав,ну короче,зібрався та й пішов в гості,Ярік чекав колядника,а Смотрич мав інші плани на мене,не любить мене ця гора,не так складно на Піп-Іван вийти як на Смотрич,хочааа,якби гарна погода все би було по іншому.

Так вот,вийшов на маршрут,пройшовши лісом згадав як ми карапкались тут поміж дерев в березні минулого року,пройшов ліс і проща.Пориви вітру ледь не здували мене з гори,тут мені вже нічого не хотілось,бува,отак сідав,тай файно так було,на сон хилило,гаааа,не тут то було,знаю я до чого це веде.Вітру такого я ще не бачив,холод пронизував повністю,моментами так хотів додому,думав жмурнусь там.Туман час від часу зникав,і вже було видно хребет і вершину Смотричу,але в якихось 100-150м до вершини вирішив вернути назад,тільки почавши спуск і сонце визирнуло,хмм,це певно знак шо я зробив все правильно.

Спустився до колиби я швидко,витягнув спальник,трішки погрівся,перекусив,випив чаю,але ночувати я шось перехотів,як думав раніше,заночую,та й вранці попробую ше раз вийти на хребет,але нє,лежати було холодно і в спальнику,ноги аж німіли від холоду,так само як лице,пробував говорити сам до себе,навіть мова стала невнятна,треба спускатись.Галопом все зібрав,та й пішов вниз до села,оглядаючись на хребет,взимку тут все по особливому,але не зараз,зараз там особливо те як можна замерзнути.Майже спустившись до села зустрічаю ще двох мужичків,привітавшись зі мною у відповідь я тільки міг кивнути головою,вони пішли до сироварні,а я в темпі хотів якнайшвидче спуститись.Дійшовши до нижньої Дземброні мене самі підібрали люди,я навіть не пробував зупиняти,а машин вже було більше.Доїхав до Ворохти,звідти до Коломиї і вранці був вже у Львові.

Переживаю тільки за поляків,Ярік який чергує на Попівані каже шо гості не приходили вже давненько,4-5 днів така погода там,і за той час шо я потратив на сходження на Смотрич,і час який сидів в колибі,думаю вони мали би повернутись,але їх не було,приблизно в 13.00 я вийшов на маршрут,біля 17.00 я спустився до сироварні,а їх не було,хочеться надіятись шо все з ними добре.

Посты: 232

СообщениеПн янв 09, 2017 12:46 

Сміливо, в таку погоду.

А "холод пронизував повністю" це в якому одязі? Для себе щоб знати, коли що.

СообщениеПн янв 09, 2017 12:55 

фліс,лижна курточка,один шар термухи,самоскиди.Вітер був досить сильний,тому і так чогось продувало,а внизу де вітру не було то більш менш тепло було)

Посты: 122

СообщениеПн янв 09, 2017 22:17 

А який спальний мішок у Вас?

Посты: 294

СообщениеВт янв 10, 2017 10:52 

Ви що, в таку погоду самому ходити не можна!
Мда... чи не буде після цього всього повідомлень про замерзлих відчайдух?..
Доречі, мені телефонував рятівник 7-ого, питав де я, сказав, що всих обдзвонює, бо вони на пост (я так зрозумів Білий Слон) не змогли вийти.

СообщениеВт янв 10, 2017 13:25 

Спальник комфорт -8,назви не знаю,старенький)

СообщениеВт янв 10, 2017 13:29 

Ну а за поляків мені ше досі нічого не відомо,хоча думаю все з ними добре..

СообщениеВт янв 10, 2017 18:08 

комфорт спальника -8 а на дворе -27 вы себя не любите мягко говоря |#smile784|

Посты: 92

СообщениеВт янв 10, 2017 20:48 

Гость писал(а):комфорт спальника -8 а на дворе -27 вы себя не любите мягко говоря |#smile784|

Якби себе любив, то сидів би вдома, а так любить мороз, сніг, гори і трішки себе- бо повернув назад.

Посты: 39

СообщениеВт янв 10, 2017 21:39 

promalpservise писал(а):
Гость писал(а):комфорт спальника -8 а на дворе -27 вы себя не любите мягко говоря |#smile784|

Якби себе любив, то сидів би вдома, а так любить мороз, сніг, гори і трішки себе- бо повернув назад.
А шо, прогноз погоди подивитися нє? Вони ж передавали на вівторок класну погоду і таки сьодня на Смотричу був кайф!!! Три дні дочекатися не вийшло? Я розумію, може робота і все таке, але ті два дні то була жесть...

СообщениеВт янв 10, 2017 22:26 

Ви мене в чомусь звинувачуєте??в ті дні мав можливість заночувати на Попівані разом з рятувальниками,от і пішов,не вийшло.нічого страшного в цьому не бачу,наступних вихідних пробую знову,тільки вже на Петрос

Посты: 39

СообщениеСр янв 11, 2017 08:02 

Нащо мені когось звинувачувати. Але при такому розкладі- не було у вас ніякої можливості заночувати на Попівані. Бажання бажанням, а прогноз погоди ніхто не відміняв. Добре, шо повернув назад і живим залишився.

Посты: 4134

СообщениеСр янв 11, 2017 08:42 

MishkaZver писал(а):.....Але при такому розкладі- не було у вас ніякої можливості заночувати на Попівані. .....

А прочитать выше:

УбийцэКровопийцэ писал(а):....
.А йшов я з надією попасти на Піп-Іван, мене там чекали,та і бажання було велике вийти...
.....

Если ждут тебя спасы, то можно и летний спальник брать. На ночь они буржуйку гасят, но к утру ниже плюс 8 в пункте не бывает.

Посты: 1231

СообщениеСр янв 11, 2017 10:49 

slv писал(а):Если ждут тебя спасы, то можно и летний спальник брать.

А Вы считаете, из Ильцев через Смотрич на Поп-Иван по свежему снегу в мороз -30 было реально дойти за день? А если реально, то разумно ли?

СообщениеСр янв 11, 2017 11:00 

Реально,минулої зими так і забігали,о 7 вечора були вже біля обсерваторії,при -10

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.