Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Жанна, Екатерина

1, 2, 3, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 56

СообщениеПт май 24, 2013 22:58 

Нарешті дійшли руки поділитися фотовраженнями від осінньої подорожі Туреччиною. Повний «звіт» вирішив не писати, натомість обмежуся просто викладанням фотографій з коментарями.
Трохи загальної інформації: Подорож тривала 30 днів і планувалася як соло, але в останній момент, коли вже були куплені квитки, знайшлася-таки попутчиця, і змогла купити квитки на ті ж рейси. Ну що ж, вдвох веселіше))
Приблизний маршрут – Львів -(авіа)- Кайсері – Кападокія – Ерджияс – Аладаглар – Лікія – Памуккале – Стамбул -(авіа)- Львів. Переїзди по країні автостопом, ночівля в наметі або у друзів, харчування – власного приготування з докуплянням різних екзотичних смаколиків. Тобто, варіант доволі бюджетний, хоча мети встановити рекорд бюджетності не було. (Впевнений, що якби така мета була, рекорд я би встановив.)
Отже – перше місто – Кайсері. Прилетіли пізно, вже було темно, тому перше враження від міста склалося вже вранці. Воно було, як і вся подорож, неймовірним і захоплюючим: о 5 ранку, коли мене розбудив мулла, я вийшов на балкон і тут же побіг назад – за фотоапаратом. тому що вид з балкону був ось такий:
1.
Изображение
Було заплановано один день присвятити огляду міста. Одразу скажу, що спокійно можна було скоротити прогулянку містом до декількох годин і вирушати далі по маршруту.
У цетрі міста знаходиться фортеця, давня, але багато разів перебудована. Всередині – базар.
2.
Изображение
На базарі відбувається перше знайомство з місцевою екзотикою: сушені огірки - мрія легкохода))
3.
Изображение
Нами було виявлено нечисленні релікти османської архітектури, але страшенно занедбані, кращі з них виглядали як трущоби, гірші – це просто руїни. Але навіть у вигляді трущоб вони виглядають незвично і цікаво. Думаю, якби цих пару кварталів відреставрувати, цінність Кайсері як туристичного об’єкту зросла би у рази.
4.
Изображение

5.
Изображение
Ерджияс нависає над містом, видно практично з будь-якого місця, вибираю найбільш, на мій погляд, екзотичний вид.
6.
Изображение
Ми з моїм другом Хаканом за дегустацією турецьких сирів домашнього виробництва.
7.
Изображение
Протягом подорожі нас постійно пригощали чаєм, але цей, перший, смакував просто неймовірно. Його нам запропонував продавець у книгарні, в якій ми придбали словничок.
8.
Изображение
Кападокія... Країна печерних міст... слова зайві...
9.
Изображение
Печерні хмарочоси
10.
Изображение

11.
Изображение
Кам'яні джунглі печерного мегаполіса
12.
Изображение
Вгадайте, у якій із цих освітлених електрикою печер можна переночувати абсолютно безкоштовно? Правильно, у будь-якій. Ми обрали двокімнатні апартаменти з гарним видом...
13.
Изображение
Вид з наших печерних апартаментів))
14.
Изображение
Вхід до печерної церкви
15.
Изображение
Осінь додає краси і без того неймовірним пейзажам
16.
Изображение
Можливо, єдиний у світі абстрактний пейзаж
17.
Изображение

18.
Изображение
Є такий кольоровий фотофільтр - Cockin Gradual Tobacco, його використовують, щоб надати драматичних кольорів небу. В мене такого нема, але тут для мене його застосував Той, Хто Робить Погоду
19.
Изображение

20.
Изображение

21.
Изображение
Последний раз редактировалось Serhiy_Floyd Сб май 25, 2013 23:12, всего редактировалось 2 раз(а).

СообщениеПт май 24, 2013 23:21 

Продовження. Кападокія.
22.
Изображение

23
Изображение
Печерні інтер’єри
24.
Изображение

25.
Изображение
Житло сучасних печерних людей
26.
Изображение
Гараж сучасних печерних людей
27.
Изображение

28.
Изображение

29.
Изображение

30.
Изображение

Наступний пункт подорожі - вулкан Ерджияс
31.
Изображение
Ночівля у кратері вулкану))
32
Изображение

33.
Изображение

34.
Изображение
В Туреччині прекрасно працює автостоп
35.
Изображение

СообщениеПт май 24, 2013 23:52 

36.
Изображение
Капузбаши...водоспади, що вириваються прямо зі скелі. На жаль, у цьому місці долина сильно звужується, і тут тяжко зробити гарне фото.
37.
Изображение

38.
Изображение

39.
Изображение
Можливо, перше на Тревелі нічне фото з Капузбаши))
40.
Изображение

41.
Изображение

СообщениеСб май 25, 2013 08:52 

Національний парк Аладаглар. Довга долина, в якій знаходяться водоспади Капузбаши, то звужується до каньойна, то знову розширюється. Ми виділили окремий день для того, щоб по ній погуляти, частково пішки, частково стопом
42.
Изображение
Поки ми їхали, екскурсія турецькою не припинялася ні на секунду)) Ми робили зацікавлений вигляд, посміхалися і кивали))
43.
Изображение

44.
Изображение

45.
Изображение

46.
Изображение

У чайхані, біля якої ми "міняли машину", нам влаштували концерт народної музики. Музиканта звати Джума Акчакоджа, при бажанні його відео можна знайти в неті (латинкою набирати так: Cuma Akcakoca). Він дуже просив надрукувати і вислати йому його фото, що я і зробив одразу по поверненні.
47.
Изображение
Віра пила чай і слухала дуже уважно
48.
Изображение
А потім була ночівля на футбольному полі - це виявилося єдине рівне місце в околиці.
49
Изображение

СообщениеСб май 25, 2013 09:39 

Кольори Аладаглару. Зібрано на ділянці 2 кв.м
50.
Изображение
Далі наш шлях пролягає у бік плато Єдігьоллєр.
51.
Изображение

52.
Изображение

53.
Изображение

54.
Изображение

55.
Изображение

56.
Изображение
Єдігьоллєр - основна мета всієї подорожі. Всі сподівання справдилися.
57.
Изображение

58.
Изображение

59.
Изображение

60.
Изображение

61.
Изображение

62.
Изображение

63.
Изображение
Такі ранкові кольори не снилися навіть фотошопу
64.
Изображение

65.
Изображение

СообщениеСб май 25, 2013 10:43 

Ночівля приблизно на півдорозі з Аладаглару до Лікії. Ми приїхали сюди у темноті і завалилися спати прямо на пляжі. Рано-вранці рибалки почали збори.
66.
Изображение
Лікія...Цикламени ростуть просто під ногами.
67.
Изображение

68.
Изображение

69.
Изображение

70.
Изображение

71.
Изображение

72.
Изображение
Памуккале. Найкращий сезон - туристів мало і тепла вода під ногами приємно гріє))
73.
Изображение

74.
Изображение

75.
Изображение

СообщениеСб май 25, 2013 11:00 

76
Изображение
Стамбул. Фотографій було зроблено багато, викладу декілька. Ми у Європі, але це колорит східного міста.
77.
Изображение

78.
Изображение

79.
Изображение
На цьому березі Золотого Рогу не так туристично, і смажену рибку готують краще
80.
Изображение
Продавець чаю
81.
Изображение

82.
Изображение

83.
Изображение
Мій друг Арда проводить майстер-клас з приготування турецької кави. Перед цим був майстер-клас з пиття турецької ракії. Додому я повернувся духовно збагаченим.
84.
Изображение

85.
Изображение

86.
Изображение
Последний раз редактировалось Serhiy_Floyd Вс май 26, 2013 10:33, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 52

СообщениеСб май 25, 2013 20:06 

Классный oтчет. Спасибo

Посты: 147

СообщениеСб май 25, 2013 21:29 

Фото-супер ! |#smile10|

Посты: 83

СообщениеВс май 26, 2013 08:37 

Дякую за гарний фотозвіт. А могли б Ви написати проходження маршруту по днях?

Посты: 3383

СообщениеВс май 26, 2013 19:45 

гарний звіт, кльові фото |#smile10| .

СообщениеВс май 26, 2013 21:10 

dimalaz
elima1
bermooood
Ymka

дякую на доброму слові))

Стосовно маршруту по днях...складно.. що цікавить - як планувалося, як вийшло, чи як я тепер вважаю за краще зробити - бо цифри у трьох випадках будуть геть різні))
Реальна ситуація вносить корективи...і багато що розумієш тільки потрапивши на місце. Наприклад, коли у Лікії зіпсувалася погода, ми скористалися планом "Б" і чухнули звідти у Памуккале, що якраз було більш-менш по дорозі на Стамбул.

Посты: 6

СообщениеСр июн 05, 2013 09:21 

Serhiy_Floyd писал(а):[b]dimalaz

Стосовно маршруту по днях...складно.. що цікавить - як планувалося, як вийшло, чи як я тепер вважаю за краще зробити - бо цифри у трьох випадках будуть геть різні))
Реальна ситуація вносить корективи...і багато що розумієш тільки потрапивши на місце. Наприклад, коли у Лікії зіпсувалася погода, ми скористалися планом "Б" і чухнули звідти у Памуккале, що якраз було більш-менш по дорозі на Стамбул.

Serhiy_Floyd, хороший отчет и отличные фотографии!!!
Сам недавно вернулся из Турции, но путешествовал один и гораздо меньше по времени и не автостопом. Так что Ваша поездка выглядит поколоритнее моей.
Имею 3 вопроса:
1.) маршрут в части "як я тепер вважаю за краще зробити", но не всех 30 дней, а основные места посещений/стоянок, представляющие наибольший интерес;
2.) нитку маршрута (на карте) наиболее точную, т. е. максимально приближенную к пройденному пути;
3.) когда выполнялся поход (сентябрь/октябрь?).

СообщениеЧт июн 06, 2013 23:05 

Hitman, дякую.

Ви ставите мені важку задачу, щоб зробити і відповісти на все, про що ви питаєте, мені треба витратити декілька годин. І все одно ж ви не будете повторювати мій маршрут, то може краще задавати конкретніші питання. Спробуйте також пошукати детальні звіти по конкретних місцях, їх є багато В Інтернеті, і на цьому сайті також

1.. Окремі моменти: 2 дні на Каппадокію - мало, але я не шкодую, бо точно ще там побуваю. Якщо в планах є Аладаглар, то, можливо, від Ерджиясу можна відмовитися. Він дуже ефектно виглядає з віддалі, але коли лізеш на нього, цього не бачиш. Хоча все одно він, фактично, "по дорозі" Точно більше часу треба на Лікію, але звідти нас вигнала негода

2. я, звичайно, можу засісти на пару годин за Гуглмепс і відновити всі наші автостопні поневіряння, але, по-перше, я не писав детального звіту, бо мені не хотілося цим займатися, а по-друге, правда, нема змісту наводити у деталях маршрут, бо він не завжди був оптимальним, часто диктувався варіантами типу "ви на цьому повороті не виходьте, вже пізно і сьогодні тут вас ніхто вже не забере, поїхали краще до мене (70 км), в мене повечеряєте, приймете душ і переночуєте, а зранку поїдете іншою дорогою, там машин буде більше", і ми робили великий гак і назавтра їхали іншим маршрутом))...і не шкодували)) З Ерджиясу ми не поїхали одразу далі, а поверталися у Кайсері, бо я забув там телефон на зарядці. З Аладаглару ми спускалися шляхом підйому, бо не ризикнули у сильний вітер йти через Челікбуйдуран без кішок. Можливо, там і не було нічого страшного, але ми не стали цього перевіряти. І т. д.

3. час поїздки - 17 жовтня по 17 листопада, я взагалі хотів їхати тижнів на 2 раніше, але не виходило з незалежних від мене причин

Посты: 533

СообщениеПт июн 07, 2013 17:21 

Отличный отчет. Спасибо.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.