Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Жанна, Екатерина

1, 2, 3, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 79

СообщениеСр фев 20, 2013 18:58 

кльовий звіт! і мабуть, поїздочка теж кльова :wink:

теж хотів би з дружиною зганяти туди-назад, але спочатку хтів би з Вашого дозволу розкочегарити топік своїми можливо банальними і самособоюзрозумілими питаннями)
1) віз немає, а штам вїзду безкоштовний - так?
2) готель-мотель, де Ви жили - вартий тих грошей, чи реально знайти бюджетніші варіанти (не те що би дуже жмотився, але переночувати пофігу де, хоч в палатці)?
3) в яку пору року би поїхали наступного разу? читав що взимку можна на відстійну погоду нарватися...
4) чи є резон їхати на будні дні (з понеділка по пятницю)?

буду дуже вдячний за будь-яку інфу!
------------------------------------

Посты: 3993

СообщениеСр фев 20, 2013 21:25 

Дякую за відгук!
Тепер по Ваших запитаннях:
1. Штамп безкоштовний.
2. Готель тих грошей вартий, при тому, що в нашому номері реально спати мож 3-4. Хіба що трабли зі світлом, які я описував. Знайти можна й ще бюджетніші варіанти - від 100 грн хостел, намет на Принцевих островах - безкоштовно. Ну й за 30-40 баксів є нормальні готельчики, шукайте на Букінгу і на форумі Вінського, там купа корисної і найсвіжішої інфи.
3. Травень або вересень-жовтень. до речі, в травні їду в Ізраїль-Йорданію через Стамбул, по дорозі назад буду мати в Стамбулі чистими 7 годин, подивлюсь на життя на азійській стороні. Ну й літом варто їхати, море тепле. Ще в планах маю злітати на Пн Кіпр і Грузію десь в серпні-вересні, там гарні ціни на перельоти. Але то в планах.
4. В будні дні, на мою думку, в будь-які розкручені туристичні місця їхати набагато краще, ніж на вихідні (на вихідні купу народу зазвичай).
Ще щось цікавить, питайте, чимось зможу, допоможу.

СообщениеСр фев 20, 2013 21:50 

в свою чергу дякую за відповіді!

просто дуже хочу в Стамбул. але лоукости на то й лоукости, шо незручні дати і час прибуття - у Вас по суті вийшло вечір+ціла доба. тут вже вступає в дію "жадібнсть":twisted: і, як це не дивно, логіка.
прикинув, що з набагато більшим ефектом можна зїздити в вересні Стамбул+Бурса+Ізмір, і вже з Ізміра цурюк нах хауз. виходить місто+гори+море.
буду штудіювати інтернет, інфи то є багато, але комерція зараз всюдисуща, не можна вірити нікому, тому і питаю.
ще раз дякую і гарних подорожей!

СообщениеСр фев 20, 2013 22:53 

Ще гугліть Скайсканнер, а також сайти турецьких лоукостерів а-ля Anadoly Jet, Onur Air, Pegasus. Easy Jet також пробуйте, вроді там літає. Ну й автобуси-поїзди зі Стамбула. На ці травневі недавно була кльова ціна 106 баксів, навряд чи дешевше буде. А в мене дійсно получилось ніч + доба. Те, що графік не зовсім зручний, то правда, але я наразі не готовий переплачувати 200-300 баксів з людини за зручність. А щодо жадібності, то просто чітко знаю, куди піду в Стамбулі наступний раз. До речі, по роботі часто їжджу в Москву, так от, якщо лечу літаком, то на відрядження вилітає 3 дні, з них чистого часу в Москві - доба, яка присвячена роботі. А різні цікавинки обдивитись не встигаю (на Красній площі вже пару раз був). Зараз маю дилему - за 6 повних діб оглянути Ізраїль і кавалок Йорданії. От тут вже жадібність немає меж :twisted:. Буду брати авто на прокат, інакше без варіантів. Ну й бабла треба порядно, Ізраїль недешевий, готелі треба відтепер бронювати, щоб ціна більш-менш була.

СообщениеЧт фев 21, 2013 00:13 

в мене знайомий в ізраїлі в аспірантурі - казав, шо там по суті унило, хіба їхати по святинях+ мертве море. ну, то на любителя звісно. але 100% дорогоооо.... а ше субота-неділя майже все закрите.

повертаючись до теми туреччини - навіть якби з києва літало щось, але зранку - було би кльово - нічний поїзд зі львова і вуаля)

СообщениеЧт фев 21, 2013 10:00 

З Києва літає ВіззЕйр. Ну а на рахунок унило - на вкус і цвет. Читав про інакше. Планую Святі місця один день, Мертве Море, ну й пустеля, там має бути дуже кльово:
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B0
http://alexcheban.livejournal.com/27316.html
http://alexcheban.livejournal.com/27065.html
Ще б хотів на Голанські висоти махнути, але по часу ну ніяк, бо ще 2 дні хочу зависнути в Акабі на морі

СообщениеЧт фев 21, 2013 12:32 

кагбе в Стамбул віззейр не літає з києва, принаймі зараз. тільки в Анталію.
а пустеля дійсно на любителя, бо як казав гєнєрал Власов: "...ні зайчика ні мишки, ні білочки...")))

Посты: 1605

СообщениеЧт фев 21, 2013 17:30 

Визэйр из Киева в Турцию? Да на хіба оно надо??!

Про Израиль свежачок

СообщениеПн фев 25, 2013 12:30 

TourOk, дякую за свежачек |#smile09| .

Посты: 74

СообщениеЧт мар 14, 2013 21:25 

В 2000 году в небольшом отеле в р-не Лалели, комната на двоих нам стоила 28$. Номер правда не супер, но был телевизор, ванна с туалетом и кондиционер. Если собираешься весь день ходить по городу ,зачем брать дорогие номера? Правда думаю цены за это время подскочили в разы. И сейчас наверно есть недорогие отели.

СообщениеПт мар 15, 2013 00:59 

Та э й дешевші варіанти, але стараюсь підібрати ціна-якість

Посты: 38

СообщениеЧт апр 25, 2013 10:26 

Привіт! Планую зі Стамбула добратися до Фетхіє. Розглядаю як основний варіант Львів - Стамбул - автобусом до Фетхіє (якщо встигаю) або Анталії (є пізніші автобуси). Що краще зробити:

1. Їхати напряму на автобусний вокзал в азійській частині.
2. Їхати до офісу певної автобусної компанії.

Також розглядаю варіант перельоту в Даламан, але часу на пересадку може не вистачити.

СообщениеЧт апр 25, 2013 11:05 

Привіт! Я б на твому місті летів до Анталії або Даламану зі Стамбулу, там деколи дешеві квитки є (сам бачив 30 баксів в одну сторону). Погугли то й же Пегасус або Anadolu Jet. Буде і швидше і дешевше автобуса. Туркіш аірлайнс деколи також гарні акції дає, але вони літають з Ататюрка, треба буде покататись ще по Стамбулу.

Посты: 38

СообщениеЧт апр 25, 2013 11:09 

Дякую за відповідь. Справа в тому, що ми прямуємо на Лікійський шлях. Прибуття вночі в Даламан дещо буде напряжне, оскільки доведеться брати таксі до старту шляху або ночувати в аеропорту/готелі. Я схиляюся до подорожі автобусом в одну сторону. Побачу більше Туреччини :) А назад вже літаком до Стамбула.

Посты: 1605

СообщениеЧт апр 25, 2013 20:29 

nevisand, трудновато отвечать, т.к. вопросы слишком общие. Я вначале подумал, что нужно добраться из ISG до Büyük Otogar и предложил расписать кусок, который отсутствует в данной теме.

Если же планируется трансфер ISG - Harem Otogar, то тут и говорить не о чём - всё и так понятно.

А в целом, зачем вам автобус из Стамбула, кроме как ради приключений? |#smile14| Авиакомпания Пегасус многое решает |#smile03|

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Сколько глаз было у Мао Цзэдуна? (Введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.