Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Жанна, Екатерина

1, 2, 3, 4, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 470

СообщениеСр сен 09, 2009 09:39 

minstr! писал(а):Це важкий компроміс між якістю і швидкістю 8) . Краще витрачусь на відеокамеру.

Я так не думаю, в процесі склеювання панорам немає складної обробки фото для якої потрібна потужність процесора. Всі панорами, що тут викладені, в оригінальному розмірі нічим не гірші за стандартні знімки, а зроблені вони самим фотиком :)
------------------------------------

Посты: 408

СообщениеСр сен 09, 2009 09:54 

Яков, вас реально в конце июля так накрыло на озере? Ну и метель летом на такой небольшой высоте! :D

Угу. Накрыло зачетно. Все ночь сыпала "крупа".

Изображение
Часов в 12, ночь разорвал звук сошедшего невдалеке камнепада.
На следующий день планировался Мукал, но пришлось спускаться в низ. Через несколько часов спустились опять в лето.
Про пару недель, я немного ошибся. На озере мы были 10 августа.
Место запомнилось своей красотой и холодом.

Посты: 180

СообщениеСр сен 09, 2009 10:04 

...
Последний раз редактировалось Мих Чт дек 30, 2010 14:38, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 1358

СообщениеСр сен 09, 2009 10:24 

читал, что такого холодного августа как в этом году на приднепровье не было 110лет (мин темп. была 22авг +7,4град)
с таким раскладом синоптики зимой -30 прогнозируют

Посты: 1001

СообщениеСр сен 09, 2009 14:11 

Andrew писал(а):
minstr! писал(а):Це важкий компроміс між якістю і швидкістю 8) . Краще витрачусь на відеокамеру.

Я так не думаю, в процесі склеювання панорам немає складної обробки фото для якої потрібна потужність процесора. Всі панорами, що тут викладені, в оригінальному розмірі нічим не гірші за стандартні знімки, а зроблені вони самим фотиком :)

Нет проблем, если склеивать 2-3 фотографии. А если их 5-10? При печати на большой формат все нестыковки будет видно сразу. Тем более при движущихся объектах - облака, люди, туман. Здесь даже самая навороченная камера ничего не сделает. Про рендеринг можно и не вспоминать. ИМО - только програмная обработка.

Изображение

Изображение

и - результат:

Изображение

Посты: 174

СообщениеСр сен 09, 2009 15:17 

А вот так выглядит Сылтранкельбаши (10июня 2008)

Изображение

и само озеро !!!:( только оно замерзло

Изображение

СообщениеСр сен 09, 2009 15:21 

..точно июнь?

Посты: 651

СообщениеСр сен 09, 2009 15:40 

Тарас, ти б кадри для панорам робив на ручніку. а то у тебе на скріншоті дірки різні у двох кадрів :shock: ,і кста не закриті, по суті. Як шось плавно і змінювати ( напр.,повертаючись кадрами до сонця, чи навпаки в темну зону) то експозицію! По півстопа. стопу на кадр від кадра до кадра, при певних навичках, ПРЕПІДГОТОВЦІ У ФОТОШОПІ ДО ЗШИВКИ кадрів панорамщиком можна згладити перепад яскравостей....і не тільки...у всіх складних випадках, знаючи де панорамщик зхалтурить, треба проводити препідготовку кадрів, підганяти сусідні по кольоровій температурі ( якшо при різному чи швидко змінюваному освітленні робились), доводилось підганяти по масштабу ( хвотік ( не мій ) засипав, а просипався вже з трохи іншим зумом :shock: ( ЕФВ ),різним викривленням, дисторсіям чи просто наклоном кадрів. У фотіках подібним твому ( точніше справа в його оптиці) рекомендую робити кадри для панорами з накладенням у 50%, після чого в Фотошопі робиш дроплет ( згодиться для автоматизації на майбутнє, панорам же після походу може бути й сотня. тобто кадрів і ХХХХ для них)...в якому прописуєш обрізання країв кадрів по горизонталі. залишаючи накладення у 15-30 %, в залежності від тих країв, чи є там передній план, яка різниця між кадрами по освітленню, кольоровій температурі , кількість отих фантомів і т.п. -чим більше розбіжностей -тим більше накладення...але края все одно обрізать, в твоєму фотіку Карл Цейсс не Тессар, тому хроматичні аберрації порівняно сильно хромають..сорі за тавтологію :lol:
А зшити мона шо хоч і скіко хоч кадрів в панораму, враховуючи рухомі об`єкти в кадрах...знову ж таки при певних знаннях ТА ДОСВІДІ не буде ніяких артефактів, Хостів ( ghosts ), шлейфів, двоїнь-троїнь і подібне. Мій невеселий рекорд панорама 124 кадра (сфера) на ЕФВ-8...з чимось там мм :?

СообщениеСр сен 09, 2009 16:12 

minstr! писал(а):
Я так не думаю, в процесі склеювання панорам немає складної обробки фото для якої потрібна потужність процесора.

Помиляєшся...
minstr! писал(а): Здесь даже самая навороченная камера ничего не сделает. Про рендеринг можно и не вспоминать. ИМО - только програмная обработка.

А наворочєнность камєри ніякого значення при зйомці пано не має, якшо там є ручнік та автоспуск. Не зрозумів нічо про програмну :? . Конкретно в цьому випадку, рухомі об`єкти знімаєш в центрі окремого кадра. тобто при плануванні накладань кадрів відштовхуєшся від них. з розрахунком, шоб сусідні з боків кадри не накладались на группу людей. потім непотрібне в зшитому файлі відрізаєш. Це ісчо легкий випадок.
А стосовно рендерінгу "облаков. туману".,це вже фотопуристами пережовано не раз - навіщо вам саме та форма хмаринок. яка була на першому чи другому кадрі. Невже вона так принципово відрізняється від отриманого після Блендеру результату їх змішувань. Шо є історично важливим у першовигляді хмаринки. і тим більш туману ??? Якшо там канєшна нє узор якийсь був...на небі...символічний чи подібне. Загальноприйнято ретушувати помилки програм, включаючи незначні об`єкти, як то кущі, трава, подібне. А це ж об`єкти не "Моментальні", не одночасні..а більш протяжні в системі Простір-час, тобто тільки фотограф вправі вирішувати. чи на його панорамі отой кущик, шо він затер бо той адекватно не зшився із сусіднім, чи подібне -має якесь значення , роль. функцію, чи ні ! Все інші інсинуації пуристів,по типу відстоювань аудіофілами Живого Звуку Платівок.....за яким більше релігія...

Посты: 1358

СообщениеСр сен 09, 2009 16:35 

вот чем панорамы снимать нада)

Изображение

Посты: 1001

СообщениеСр сен 09, 2009 18:09 

Павле, ти буквоїд! :lol:

СообщениеСр сен 09, 2009 18:51 

Дак я ж допомогти хочу, позбавити шаблонів так званих "статтєй" щодо зшивки панорам, що гуляють нетом та водять юзерів хибними шляхами , мовляв для панорам тра спец.хвотіки, спецумови, спецрендерінг...спец....мовляв те не мона...воД те не мона...і ісчо воД те не мона зшивать :? ЗШИТИ МОНА АБСОЛЮТНО ВСЕ ЗРОБЛЕНЕ В БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ з гігантськими навіть помилками чи спотвореннями оптичного чи технічного характеру!!! З високим ступенем достовірності, якшо мало місце хоч якесь накладення....Геть псевдокнижки та саморобні статті недоучених напівюзерів ..ой..перебор :oops:

Посты: 174

СообщениеЧт сен 10, 2009 14:57 

Гость писал(а):..точно июнь?

точно ! :) 100%

СообщениеПт сен 11, 2009 10:12 

Если кому интересно, я тоже недавно отчетик о том походе накрапал
h t t p : / / blog.i.ua/user/638659/

Посты: 54

СообщениеПт сен 11, 2009 10:34 

Выше был мой пост, что-то форум глюкануло :oops:

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.