Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Екатерина, Жанна

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 155

СообщениеВт июл 10, 2012 10:23 

Скільки всього цікавого та прекрасного, але водночас такого невідомого, знаходиться поряд з нами. Правда ж так буває – живеш собі живеш, долаєш повсякденні проблеми, досягаєш поставлених цілей, відпочиваєш, подорожуєш, заглядаючи за далекі обрії, аж тут – раз, і в якийсь момент виявляється, що поруч - зовсім не далеко, в межах твого ареалу існування є Щось наскільки колосальне та дивовижне, що одразу собі думаєш : «Ну як це так!?» (це якщо культурно, а насправді буває крутяться інші слова від побаченого)))). Отже, запрошую ділитись своїми знахідками цікавих місць, які знаходяться буквально «під носом» у пересічного туриста.
Останнім часом більшість моїх мандрів важко уявити без двохколісного росінанта, тому буде прослідковуватись певна велосипедна тематика (ну принаймні на даний час ). Ну то поїхали…
Не буду вдаватись до подробиць: як і чому, але вирішив я цього року проїхатись на велосипеді через всю нашу неньку з півночі на південь, від Чернігівщини до Криму. Затія це непроста, тому вирішив готуватись до цього заздалегідь. Почав прикидати куди б то поїхати – спочатку 50-60км за день, потім більше. Проте, головне в цих покатушках було не скільки кілометраж, як можливість відкрити для себе нові горизонти за допомогою велосипеда – два в одному !
Отак катався в околицях Франківська і дійшов до позначки в сотню кілометрів. Ну думаю, пора перевалити за цю цифру – вирішив за день зганяти з м. Ходорів (куди мав дістатися потягом) через Рогатин/Галич до Івано-Франківська .
Спочатку хотів «підсісти» на «Рахів-Львів» (у Франківську згідно сайту Укрзалізниці – 5:47), приїхав до вокзалу десь біля 5:30, зайшов до центральних кас, і тільки тут, тітонька мені розказала, що рахівський вже відправляється, тому козаче «сорі» - і прийнялась собі копошитись у своїй сумці, бо в 6:00 в неї вже закінчується зміна - «чемоданний настрій», так би мовити. Ледь випитав я в неї, коли наступний на Ходорів – аж пару хвилин по дев’ятій ((((ну думаю – торба, встав в п’ятій годині, ліг спати – коло третьої, і тут така справа). Думаючи дану думку та не відходячи від каси, видаю фразу, яка заставила касиршу відволіктись від своїх турбот та подивитись на мене великими очима : «А на Коломию є щось швидше?» .
Після декількох секунд мовчанки : «5:57... А Ви в курсі, що Коломия і Ходорів – то різні напрямки?!!! ». Зрозумівши, що тітонька не встигла зловити хід моїх думок (мабуть не телепатка))), кажу «Так, просто плани змінились». Знову бачу вдруге цей її погляд – оплачую, беру квиток, дякую і на перон. Вже сівши в поїзд, думаю, що веселий сьогодні буде деньок. Поїзд рушив, сонце потрохи пробивається крізь листя дерев, будинки – кидаючи химерні тіні та силуети всередину вагона (чесно, було дуже гарно).
Потрібно сказати, що в Коломиї я вже бував двічі, але цього разу за допомогою ровера, а не «своїми двома», вдалось побачити значно більше та відкрити для себе Коломию по новому.
До тепер мені якось не траплявся на очі Парафіяльний костел Матері Божої (1775р) (на даний момент - Церква Святого Йосафата (дитяча церква)), хоча він знаходиться в центрі.

Изображение
Мандруючи до площі Ринок зустрічаємо ще один храм Коломиї - Церква Святого Архістратига Михаїла (Руська церква), 1855-1871.

Изображение
Площа Ринок залишилась такою ж чепурною та охайною, тільки головна споруда – ратуша, змінила облік

Изображение
А була ось такою

Изображение
Ну і куди ж без візитної картки Коломиї – музей «Писанка»

Изображение
Взагалі, Коломия дуже приємне та спокійне містечко, в центральній частині якого можна прогулятись по вузьких вуличках, споглядаючи чудову архітектуру

Изображение

Изображение
Але це все вже не було аж таким відкриттям. Що мене вразило в Коломиї – Благовіщенська церква (1587р) – вважається найстарішим дерев’яним храмом Галичини.

Изображение

Изображение

Изображение
Далі було вирішено (добре що мав з собою атлас автомобільних доріг України, крім карти Рогатинського району) їхати до Городенки, бо там я же не бував. Зразу скажу, що дана дорога до Городенки подарувала мені не тільки декілька страшенно довгих, крутих,затяжних підйомів , але й зустріч з пам’ятками архітектури національного значення.
Першим мені на очі попався костел у с.Гвіздець (початок XVIII ст). Просто бомбезна, шикарна споруда, яка захоплює дух. Не буду вдаватись в історичні подробиці та перепитії його існування - кому треба, той знайде. Скажу лишень, що крім таблички про захист держави, нічого конкретного не робиться для збереження даної пам’ятки : господарські приміщення зруйновані, ставок перетворився на болото, паркан навколо комплексу розібрали місцеві для свого будівництва, сад та виноградники також запущені. Але навіть при таких справах сюди варто приїхати, походити навколо, послухати розповіді/інколи просто небилиці місцевих жителів.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Трохи відпочивши в тіні величезних каштанів на подвір’ї костелу, рушив далі в сторону Городенки. Діло було вже ближче до полудня, тому сонце шкварило так, що асфальт порозкисав. Не найкращий час для подорожі по дорогах, але я вирішив, що зроблю сієсту десь на в’їзді у місто – так власне і зробив у лісочку за знаком «ГОРОДЕНКА» - дві години відпочинку пройшли чудесно та швидко.
З першого погляду Городенка – нічим непримітне містечко, чогось грандіозного а плані архітектури поки котився до центральної частини не побачив – одноповерхові особнячки біля воріт кожного з яких красуються сині баки для сміття, реально біля кожної хати контейнер – дивина… По мірі приближення до «серця містечка» починають з’являтись сучасні будівлі та споруди, розбавлені вкрапленням типово радянської архітектури… Навіть десь почав жалкувати, що поперся в Городенку (особливо, згадавши про складний рельєф та те, що я віддалився від Франика). Але на одному з перехресть мені трапилась споруда заради якої треба було їхати в Городенку - костел Непорочного Зачаття Марії (1743р.), який є «дітищем» відомого Бернарда Маретина. В храмі багато скульптур було виконано самим Георгом Пінзелем, більшість з них правда експонується в Олеському замку. На даний момент в Городенці залишилась тільки одна робота майстра – колона з скульптурою Мадонни при вході до костелу.

Изображение

Изображение

Изображение
Сонечко перестало вже так безбожно пекти, адже на годиннику була вже практично 17 година – самий час «перти додому і не озиратись», а додому було добрих 75км. В розмові з місцевими відвідувачами костелу дізнався, що в Городенці ще є варті уваги святині : Успенська церква та Вірменський костел. Проте, часу в мене не було зовсім – залишу на наступний раз.
Про дорогу до ІФ взагалі немає що говорити – такі самі «американські гірки», особливо в с. Незвисько – думав вже не викручу наверх (справедливості ради скажу, що цьому апхілу передував 2,5км спуск). Додому приперся «ледве теплий», проте встиг поділитись позитивом від побаченого з своїми домашніми – безсоння мене мучило десь секунди дві)))
Вже зранку, переглядаючи фото, зловив себе на думці, що вчора справді був чудесний деньок.
------------------------------------

Посты: 5

СообщениеВт дек 04, 2012 14:37 

Подорож до Львова і по Львівщині 1-2-3 листопада була цікавою і насиченою. Підгірці: замок-палац - історико-архітектурна перлина України.Історія "Білої панни"-привида замку- приваблює сюди багато туристів що шукають гострих емоцій.Олесько-замок в стінах якого народився один із найавторитетніших Польських королів напів українського походження, шанований українцями і поляками Ян III Собеський.Дегустація пива у підземеллі Львівської пивоварні-родзинка поїздки до Львова.І врешті на машині часу ми перенеслися у далеке 17ст.Там також вирувало життя.Із своми злетами та падіннями, поразками і перемогами, любовью і трагізмом, вірою та жагою до волі людського тіла і духу. Вийшовши із підземель на світ Божий у 21ст.,кожен по своєму дякував Богові за дар життя. Кожен по своєму милувався зоряним вечірнім небом, дозволяв теплому львівському дощу пестити своє обличчя, з насолодою вдихав критально-чисте львівське повітря просочене ароматом кави... Життя буяє, як і 300 років тому....
На другий день водили нас вулички Львова по своїй історії. У супроводі екскурсовода Юлі , душа якої є єдиним цілим із її рідним містом. Кожний закуток Львова істрична память, кожен ріг будинку недочитана книга життя міста.Мене вразила своєю древністю і таємничістю Вірменська церква.Стіни її просочені віковими молитвами. А символіка стінопису-величезний пласт розвитку духовності людства. Поєднання древньої символіки і християнства - потужна перлина мудрості сотень минулих поколінь. Вперше бачу зображення облич Серафимів у вигляді живого вогню, спіралі вічності і часу. Ну і без "Краївки" і опери мандріка до Львова була б неповноцінною.
Третього дня дороги Львівщини привели нас старе м.Жовква. Тут всім дихає Кліо. У повітрі , у храмах, в памяті людей живе дух славної української історії зі всіма поразками та перемогами.
Вразило присутність у Жовкві мощей святого Партенія. Святий , який проживав ще у 250 році. Помер від мученицької смерті за віру в Христа.Ото віра і воля, ото сила духу і любові.Такі народжуються рідко і відходять рано.Цей убогий світ їх не сприймає.Нам би хоч на макове зернятко такої віри і любові.Світ був би іншим, добрішим і не треба було б Богові влаштовувати Апокаліпсис.
Василіянський монастир у Крехові зустрів нас із відкритими воротами. Тиха гавань для душі, клаптик раю на грішній землі, пристань для зболеного серця. Чудотворні ікони Богородиці та Миколая Чудотворця приваблюють своїм духовним миром та спокоєм. Своєю Благодаттю заспокоюють вони наші струдженні життєвими клопотами, душі. Дають надію на краще...
Сядеш там під храмом на лавці і ніби всі негаразди лишилися поза межами воріт монастиря, підставляєш обличчя ніжному осінньому сонечку і почуваєш себе у телих обіймах батька, ніби у Бога за пазухою.Після відвідин таких місць хочеться бути добрішим.Відчуваєш себе маленьким подихом вітерця на фоні минучості століть, величі Бога і розкоші природи...і вічності часу.Безслідно такі поїздки не зникають, зарубцьовуються в серці.

Посты: 2

СообщениеВс дек 09, 2012 23:54 

Очень понравились фотографии. Вспомнил знакомые места.

Посты: 1406

СообщениеСб дек 15, 2012 23:04 

Таки да ....Україна то щось неймовірне зі своєю історією ...і памятками
Я теж люблю таке...невідоме і цікаве :wink: :wink: :wink:
Просто кину паро фоток із часу захоплення подорожами, а особливо замками та палацами :lol: :lol: :lol:

Рівненська обл смт. Клесів....карєри

Изображение

Рівненська обл с. Моквин....костел

Изображение

Львівська обл м. Олесько ....замок

Изображение

Рівненська обл. с. В. Межирічі костел

Изображение

Рівненська обл. с. Губків ....руїни замку

Изображение

Изображение

Изображение

Рівненська обл...Ландшафтний заповідник Надслучанська швейцарія
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеСб дек 15, 2012 23:18 

Хмельницька обл ....Камянець-Подільський
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Тернопільська обл ....м. Заліщики

Изображение

Изображение

Чернівецька обл...м. Хотин..фортеця

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение[img]http://travel.org.ua/
img/forum/8955606228.jpg[/img]

P.S.....якщо цікаво форумчани ...то продовжу далі...|#smile19| |#smile19| |#smile19|
Последний раз редактировалось Ro Man Вс дек 16, 2012 15:16, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 767

СообщениеВс дек 16, 2012 14:07 

Продолжайте, конечно,- очень интересно. |#smile10|
Мечтаю когда-нибудь тоже до тех замков добраться.

СообщениеВс дек 16, 2012 15:41 

Тернопільська обл ----м. Збараж.. замок

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

..... і костел

Изображение

Львівська обл - м. Золочів
.....костел...

Изображение

Изображение

Изображение

.....замок ....Якуба Собєського (батько короля Речі Посполитої Яна III Собеського) у 1634 році збудований

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
.........китайський палац....

Изображение

Изображение

Изображение
..... камінь тампільєрів...

Изображение

Посты: 692

СообщениеВс дек 16, 2012 16:27 

Рома привет!!! Красивые места и отличные фото.

СообщениеВс дек 16, 2012 17:26 

Мої вітання Кержак :D :D :D місця то класні - а фотік то ще паршивенький тоді був :cry: :cry: :cry:
Последний раз редактировалось Ro Man Вс дек 16, 2012 18:29, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВс дек 16, 2012 17:53 

Львівська обл ....Підгірці....
замок ..... було збудовано протягом 1635—1640 років під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Підгорецький замок є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями.
алея до замку

Изображение

Изображение
сам красень

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

залишки фрагментів парку

Изображение

Изображение

Изображение[/url]

СообщениеВс дек 16, 2012 18:09 

Костел Воздвиження та св. Йосипа

Изображение

Изображение

Изображение

Луцьк....замок Любарта

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Тернопільська обл...Ягільницький замок

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеВс дек 16, 2012 18:27 

Волинська обл...Олицький замок Радзивілів

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Колегіальний костел Святої Трійці - 1635 р

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеВс дек 16, 2012 19:16 

Рівненська обл...Клеванський замок Чарторийських XV століття

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Тернопільська обл..... Чортків
костел св. Станіслава - 1619 р

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
замок Гольських

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

далі буде... :)

СообщениеВт дек 18, 2012 15:33 

Тернопільська обл ...Вишнівецький палац...XVIII ст

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Цвинтар у Вишнівці

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Кременець.....замок Королеви Бони....XVI ст

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Кременець із замкової гори

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеВт дек 18, 2012 16:04 

Львівщина .....Жовква
ратуша

Изображение
замок

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
центр міста

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Крехівський монастир

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Замок у Старому Селі...1584 р

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.