Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Екатерина, Жанна

1, 2, 3, 4, 5 ... 26, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1753

СообщениеПт мар 12, 2010 13:26 

„Товтри - це місцева назва скелястої дугоподібної гряди, висота якої в межах НПП досягає 401 метрів над рівнем моря. Над оточуючою рівниною ця гряда піднімається на 60 - 65 м.” Національний природний парк „Подільські товтри” – це і багато об’єктів природозаповідного фонду, археологічних та історико-архітектурних пам’яток. Прочитав якось сусідню тему „с палаткой в Каменец-Подольск” http://eurotourist.club/viewtopic.php?t=35573&start=0 , походив по лінках, які люб’язно підказав baboshyn , і задумався. Я кожний рік по кілька разів буваю майже в самому серці цього чудового природного пам’ятника. Мало того, я і непогано знаю той чарівний куточок Поділля, де пройшло моє дитинство, і який ми з друзями тоді об’їздили на велосипедах. Боже, як давно це було. Ну що ж, прийшов час знову прогулятися тими місцями, і не тільки.
На минулі березневі свята вдалося побувати в тих краях. 7 березня був у Кам’янці, а 8-го з сином трохи прогулялись. Ось про це кілька слів і фото.
Для початку заглянемо у Старе місто Кам’янця-Подільського. Стара фортеця.
1.
Изображение
Каньйон річки Смотрич біля фортеці.
2.
Изображение
На розі площі Вірменський ринок та вул. Домініканської. На передньому плані будинок Дворянського зібрання(1857-1893рр).
3.
Изображение
Площа Польський ринок.
4.
Изображение
Дзвіниця біля кафедрального костьолу(1646-1648рр).
5.
Изображение
Тріумфальні ворота(1781р).
6.
Изображение
Петропавлівський кафедральний костьол(XVI-XVIIIст) та Турецький мінарет(1670р).
7.
Изображение
Вид на фортецю від костьолу,
8.
Изображение
Та на церкву Святого Георгія(1851,1861)
9.
Изображение
Польський магістрат (XIV-XIXст) та Вірменський колодязь (1638-1760рр)
10.
Изображение
------------------------------------
Последний раз редактировалось Дед Пихто Вт авг 10, 2010 20:23, всего редактировалось 5 раз(а).

СообщениеПт мар 12, 2010 14:31 

Ще раніше було продумано кілька варіантів маршрутів одноденних прогулянок та можливість проведення кількаденного походу влітку. Цього разу був обраний маршрут, що показаний нижче ( генштаб 1:100000 М-35-114, 15км північніше м.Кам’янець-Подільський)

Изображение
Взагалі то, ми мали б дійти вздовж Смотрича до Карачківець, подивитися там кілька цікавих товтр, ГЕС, а вже потім повертатися. Але ми скористалися запланованим скороченим маршрутом, тому що син натер мозолі на ногах, та і погода не дуже сприяла. Тож 8 березня, ще не було і 8-ї години ранку як ми вирушили на прогулянку із робітничого селища з цікавою назвою – Сахкамінь. Було пасмурно, на термометрі -6С, з перервами посипав лапатий сніжок. Вийшли на околицю селища біля костьолу, що стоїть на пагорбі (відм.290,1) обабіч автодороги Кам’янець-Подільський – Ярмолинці.
11.
Изображение
Костьоли, щоправда як і церкви, стали звичними останнім часом в цих краях.
Взявши курс на с.Нігин, швидко дійшли до саду.Тут, в дитинстві, ми колись добряче бешкетували. Погляд назад, на селище.
12.
Изображение
Костьол непогано виглядає здалеку .З правої сторони фото, на задньому плані видно рукотворні товтри. Це відвали доволі потужного Нігинського кар’єроуправління, яке добуває та переробляє місцеві вапняки. Зліва від костьолу видно завод по переробці вапняку, місцеві називають його „фабрика”. В роки
незалежної України кар’єроуправління майже перестало працювати. І, напевно, це добре. Але я відволікся. Обійшовши сад , підходимо до Нігина. Тут повертаємо направо, і йдемо по дорозі вздовж північної околиці села. Ось вже видно Нігинські товтри. Гряда Нігинських товтр простягнулася вздовж північно-західної околиці села більше як на кілометр.
13.
Изображение
Пройдемося по верху вздовж неї. Переходимо місцеву щебеневу дорогу між селами Нігин та Залуччя, і просуваємось далі.
14.
Изображение
15.
Изображение
16.
Изображение
17.
Изображение
18.
Изображение
Дійшовши до кінця гряди(відм.316,6), кидаю погляд назад.
19.
Изображение
Ну що ж, тепер вниз до річки.
20.
Изображение
21.
Изображение
В місцевих лісах переважає граб. Вздовж стежки на кількох деревах помітки. Але що вони означають не знаю.
22.
Изображение
Хвилин десять по лісі, і ось він – Смотрич
23.
Изображение
24.
Изображение
Ще трохи, і ми обережно, через щілину у скелі, по крутому борту каньйону спускаємось до річки.
Тут, біля річки, знаходиться кілька цікавих печер. Їх називають і Нігинськими, і Залучанськими, і Черчецькими.
25.
Изображение
Ось стежка до однієї з печер,
26.
Изображение
А ось вхід
27.
Изображение
28.
Изображение
Ще одна печера.
29.
Изображение
Пам’ятний знак.
30.
Изображение
За майже сорок років нічого не змінилося. Ось тільки не пригадую цьго пам’ятного знаку. Але ми і тоді, в дитинстві, знали, що в цих печерах ховались люди з навколишніх сіл від татар. Татари дізнались про це, але люди відмовились виходити. І тоді татари розпалили багаття біля входів, і люди загинули в диму. Пора йти далі вверх по річці до Залуччя.
31.
Изображение
32.
Изображение
Ще раз погляд назад.
33.
Изображение
Ось і Залуччя з першим мостом.
34.
Изображение
Другим мостом переходимо на правий берег, і ми вже в Черче.
35.
Изображение
Трохи пройшовшись селом, ми слідуючим мостом знову переходимо на лівий берег.
36.
Изображение
Піднімаємось до північної околиці села. Звідси відкривається непоганий вид на село і Смотрич, який тут робить петлю.
37.
Изображение
Пора повертати до дому, але спочатку треба підкріпитися.
А в нього непоганий апетит.
38.
Изображение
Сипонув добрячий сніжок.
Цією дорогою , мабуть, дуже рідко їздять і ходять.
39.
Изображение
40.
Изображение
Прямо, на фото, товтра, що на карті позначена відм.298,1.
41.
Изображение
Йти стало важкувато. До капців налипали добрячі пласти чорнозему. Це вам не Полісся.
42.
Изображение
Потихеньку ми знову вийшли на ту ж автодорогу з якої починали, але вже зі сторони Ярмолинців. І не було ще і третьої години дня, а ми вже сиділи в теплій хаті, і син розглядав свої натерті ноги.
І на сам кінець, а чому прогулянки, а не прогулянка? Сподіваюсь, що зовсім скоро будуть ще прогулянки, про які я тут розповім.
Последний раз редактировалось Дед Пихто Вт авг 10, 2010 20:29, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПн май 31, 2010 18:35 

Травневі свята. І ось знову я на Поділлі. Час на прогулянку товтрами викроїв тільки 4 травня. І ввечері треба було виїжджати додому, бо 5-го вже на роботу. Прогулянка була по слідуючому маршруту.

Изображение
На нашому шляху були Вербецька товтра (Чотири кавалери) та Кармелюкова гора. Вони належать до популярних об’єктів НПП”Подільські товтри”, і туди часто возять екскурсантів з Кам’янця.
І цього разу Віктор, мій син, вирушив зі мною. Погода була не дуже. Парило, то йшов дощик, то визирало сонце. Ми взяли з собою парасольки і о 8-й годині вже чимчикували вздовж залізничної колії до станції Нігин. Ось і станція. Звідси можна виїхати до Києва поїздом Кам’янець-Подільський – Київ. Скільки пам’ятаю на станції були печі по випалюванню вапна. Стоять і працюють вони і зараз.
1.
Изображение
Виходимо за станцію в напрямку села Вербка. З правого боку з’являється Вербецька товтра (Чотири кавалери)(в.303,6). Фотографуємо її здалеку, але до неї не йдемо.
2.
Изображение
Ось і Вербка. Перед селом з лівої сторони товтра(346,0). Якщо я не помиляюся, її називають Високий горб або товтра Висока.
3.
Изображение
Йдемо по селу, а село чимале. В центрі села Дмитріївська церква (1909р), що є історико-архітектурним пам’ятником НПП.
4.
Изображение
В кінці села знову можна побачити Чотири кавалери, тільки вже з півдня.
5.
Изображение
За селом зліва ще одна товтра. І знову якщо не помиляюсь, її називають Вербецька гора(335,1).
6.
Изображение
На перехресті звертаємо вліво на Привороття Друге. Йдемо вверх.Перед Привороттям з правого боку знову товтра. Як вона називається, на жаль, не знаю.
7.
Изображение

СообщениеПн май 31, 2010 18:59 

Спуск по висипаній дорозі вниз через Привороття з кількома хатами. Зліва товтра Збручевиця , з правого боку Кармелюкова гора, внизу річка Мукша з греблею і Старим ставом.
9.
Изображение
Збручевиця
10.
Изображение
Кармелюкова гора
11.
Изображение
Переходимо греблю через місток. З лівої сторони нижче греблі старий, напіврозвалений млин. А колись давна він працював, і, кажуть, сам Устим Кармелюк приходив сюди до дочки мельника.
12.
Изображение
13.
Изображение
Спускаємось вниз до млина та річки. Світить сонце і час перекусити.
14.
Изображение
15.
Изображение

СообщениеПн май 31, 2010 19:22 

Перепочивши, знову переходимо через місток, і йдемо вздовж правого берега ставу . Повертаюсь назад і фотографую Кармелюкову гору.
16.
Изображение
Скоро підходимо до Нового ставу. Його появу тут я вже пам’ятаю.
17.
Изображение
Йдемо далі чудовою лісовою дорогою вздовж ставка.
18.
Изображение
Ставок закінчився, а з ним і дорога перетворилася в стежку.
19.
Изображение
Вздовж Мукши, лісом по стежці, доходимо до села Чечільник.
20.
Изображение
21.
Изображение
Звідти повертаємо на північний захід в напрямку кар’єрів та селища Сахкамінь. Трохи проходимо через ліс і виходимо до кар’єрів.
22.
Изображение
23.
Изображение
Бункер підривників
24.
Изображение
25.
Изображение
Колись їх у цьому лісі було кілька невеликих. Зараз майже весь ліс, з південної сторони Сахкаменя знищено, разом з лісовими товтрами (на карті заштриховано синім) Мене це вразило. Як давно я тут не був. Немає того лісу де, в дитинсві ми з друзями, весною шукали підсніжники та інші квіти, літом збирали гриби та суниці, зимою катались на лижах та бігали з „Сменою-8” за оленями... Ось і селище, десь біля 14-ї години, подорож закінчена. До нових прогулянок!

СообщениеВт авг 10, 2010 14:25 

Цього разу прогулянки почалися 3 липня з Старого міста Кам”янця-Подільського. Ми вже давно з сином хотіли провідати Хрестовоздвиженську церкву 1799-1801рр., що в передмісті на Карвасарах. Ще в дитинстві я вперше почув цю назву. Вона мені дуже подобалась, хоча й не знав що воно означає. До цих пір, якщо місцеві кажуть „на Карвасарах”, то це Бог зна де. Отож ми залишили авто на площі Вірменський ринок і подалися до Старого мосту. Пройшли біля костьолу Святої Трійці 1750-1765р.
1.
Изображение
По старих кам”яних сходах спустилися до Смотрича з східної сторони мосту. Перейшли на інший берег річки, і ось вона церква.
2.
Изображение
На задньому плані – Папська башта фортеці.
На жаль вона була зачинена, тому налюбувавшись нею ззовні, ми по підвісному пішохідному містку, що розгойдувався, перейшли на правий берег Смотричу. Фортеця з підвісного містка. Башти Папська, Ковпак та Тенчинська.
3.
Изображение
Далі я вирішив прогулятися через Старе місто до Новопланівського мосту, а потім по Руській, вздовж Смотрича, зі східної сторони, повернутися до Старого мосту. Цим маршрутом рідко ходять екскурсанти.
Гончарна башта(1583р-поч.XVIст) з Новопланівського мосту
4.
Изображение
Ось вона зблизька.
5.
Изображение
Скільки пам”ятаю, ще з дитинства, поряд з нею знаходиться ресторан „Стара фортеця”. Звідти дорога йде вниз до річки.
6.
Изображение
Ось Різницька башта (XIII-XVIст)
7.
Изображение
Кравецька башта (XIV-XVIIст).
8.
Изображение
Ці башти відносяться до системи східних міських укріплень. Назви вони отримали від цехів ремісників, які відповідали за них. Далі прохожу біля Казарм фортеці (1760-1788рр.), і вихожу до комплексу споруд Руської брами.
9.
Изображение
10.
Изображение
11.
Изображение
12.
Изображение
13.
Изображение
А ось і дорога до Старого мосту.
14.
Изображение

Посты: 2

СообщениеВт авг 10, 2010 16:01 

Декілька років тому був там, дякую за фотографії, згадав прогулянку. Крім замку, спускались аж до річки, правда в іншому місці чим оце на фото. Знайшли невеличку печеру.

СообщениеВт авг 10, 2010 17:13 

LiveRivne писал(а):Декілька років тому був там, дякую за фотографії, згадав прогулянку. Крім замку, спускались аж до річки, правда в іншому місці чим оце на фото. Знайшли невеличку печеру.

Дуже дякую! Ви перший, хто відгукнувся на цю тему. Нічого, скоро доберемось і до Вашої печерки, і до Бакотської затоки з Скельним монастирем, і до урочища Совиний яр, і до печери Атлантида. Може вже хтось там бував, і поділиться своїми враженнями?

Посты: 692

СообщениеВт авг 10, 2010 20:12 

Были когда-то в Бакотском монастыре. Красиво... Как и все на Днестре.

СообщениеСр авг 11, 2010 15:22 

4 липня ми з сином вирішили таки дійти до Карачківець, до яких ми не дійшли в березні.
Маршрут був такий.

Изображение
Погода була чудова і ми з хорошим настроєм зранку вирушили на прогулянку. Від залізниці пішли вліво по краю лісу до перехрестя, щоб звідти піти до Цикови. Цей ліс це пам”ятка природи місцевого значення „Циківська дубина”. Місцеві його так і називають. На стежці, вже майже біля перехрестя, лежала старезна повалена лісова черешня
15.
Изображение
Було видно, що впала вона зовсім недавно, але черешень вже не було, напевно об”їли дітлахи. В дитинсві ми теж любили ходити в ліс по черешні. Збирали ті що лежали під черешнею, бо залізти на неї майже завжди було не просто. До цих пір пам”ятаю гіркуватий смак тих маленьких чорних черешень. Знайти солодкі це була рідкість. З лісу ми повертались радісними, з руками та обличчями замурзаними черешнею в синій колір. Дорога до Цикови – це вузька висипана місцева дорога.
16.
Изображение
На підйомі нас наздогнала ГАЗель.Водій притормозив і люб”язно запропонував нас підвезти. Ми з вдячністю відмовились, і він здивований поїхав далі. Дійшли до Цикови. Вздовж вулиць росте багато вишень. В центрі села повернули на захід, і вийшли на дорогу до Карачківець.
17.
Изображение
Сонце припікало. Невдовзі з”явились Карачківці.
18.
Изображение
Ми пішли вниз до річки. З вулички виїхала вже знайома нам ГАЗель. Водій просигналив нам, та приязно, як старим знайомим, посміхнувся. В річці місцеві хлопці ловили рибу. З правого берегу Смотрича за містком вже було добре видно товтру Сокіл, що знаходиться на територіїї заказника загальнодержавного значення „Сокіл”.
19.
Изображение
20.
Изображение
21.
Изображение
Від річки ми почали підніматися по польовій дорозі на південь, тим самим зрізаючи петлю Смотрича. Як же гарно тут! Тиша, на душі спокій і відчуття якоїсь первозданності.
Карачківці і товтра Сокіл
22.
Изображение
І знову спуск до річки. Ми йдемо до ГЕС. Пам”ятаю, я був тут малим в 60-ті, вона тоді працювала.
23.
Изображение
24.
Изображение
О, тут чимало народу.
25.
Изображение
Переходимо на лівий берег і піднімаємось по лісовій дорозі на схід.
26.
Изображение
Ліс закінчується і повертаємо на південь, вздовж лісу. Потім знову ліс, і накінець виходим на місцину, звідки вже видно Сахкамінь, а також товтру Чотири кавалери і Кам”янець-Подільський цементний завод.
27.
Изображение
28.
Изображение
До цемзаводу звідси по прямій, напевно, кілометрів з п”ятнадцять. Ось вже поряд і виробничі споруди Нігинського кар”єроуправління.
29.
Изображение
Стежка через поле.

Изображение
Ми майже дома. До зустрічі.

СообщениеСр июл 06, 2011 17:52 

Я очень люблю черешню. Поэтому каждый год, когда она поспевает, с семьей приезжаю, хотя бы на недельку, в небольшой рабочий поселок в восемнадцати километрах от Каменца-Подольского, к своей любимой теще, у которой этой черешни в изобилии. Не в пример прошлому году, в этом году ее было навалом, также как и вишен.
1.
Изображение
2.
Изображение
3.
Изображение
4.
Изображение
Цены на них на рынке в Каменце удивляли - около 40 гривен за ведро. Но, я немножко отвлекся.
В этот раз мы с сыном решили съездить туда, куда я давно хотел попасть - к Бакотской затоке. Планировали съездить на пару дней с ночевкой. Думали поставить палатку на берегу, сын собирался половить рыбу, а я немножко погулять. Погода, правда, не радовала, но 28 июня мы решили ехать. Туда поехали через Дунаевцы и на Старую Ушицу. Я предполагал, что дорога там плохонькая, но не думал, что настолько. Я то не сильно расстроился, но тем, кто будет ехать со стороны Хмельницкого, и захочет немножко срезать, я бы этого делать не рекомендовал. Лучше ехать через Каменец - Подольский.

Изображение

Изображение
На въезде в село Грушка стоит знак "Кемпинг" и стрелка, показывающая в направлении Каштановки. В разговоре с женщиной, стоявшей у этого знака выяснилось, что если стоять с палаткой у Бакотской затоки, то нам туда, а если к монастырю - то ехать дальше по дороге в сторону Старой Ушицы. Как мы ехали отмечено на карте. Дорога ужасная, особенно за Каштановкой. В принципе доехать можно на любом авто, но лучше на внедорожнике. Исключением является последний участок, метров пятьсот, из 6 км от Грушки. Дорога идет на спуск, и при дожде без трех-четырех здоровенных пассажиров выбраться оттуда на простой машине будет непросто. Честно скажу, я не ожидал, что здесь "все так запущено", и что места тут довольно дикие.
5.
Изображение
6.
Изображение
Удивил шлагбаум в конце спуска и домик, на котором было написано, что это НПП "Подільські товри" и посещение его платное. Шлагбаум был открыт, а будочка наоборот -закрыта. Ниже шлагбаума мы ехать не стали, так как даже не при очень влажной почве мы могли оттуда не выехать. Несколько десятков метров к берегу мы прошли пешком.
7.
Изображение
8.
Изображение
. У меня была с собой распечатка генштабовской километровки этого участка. Я смотрел на карту и никак не мог понять куда же мы приехали. То, что я видел на карте и в действительности (контуры затоки и растительность), никак не стыковалось. Я понял, что тут что-то не так. Как только я добрался до интернета, а это было уже дома, то решил глянуть, как Бакота выглядит из космоса. Все стало на свои места. Хорошо здесь . Были и места под палатки и кострища, но людей не было. Погода обещала неминуемый дождь. Мы посовещались с сыном, и решили смываться пока это еще можно сделать. Обратный путь, как обычно, показался короче. При подъезде к Грушке начался cильный, но кратковременный дождь.

СообщениеСр июл 06, 2011 18:22 

В Грушке мы повернули направо. Не успели нарадоваться более-менее нормальной дороге, как увидели арку и рядом указатель, которые сообщали, что если мы хотим увидеть Бакотский монастырь, то нам направо. Доехать по указателях до самого монастыря не получилось. Дорога до монастыря проселочная и до поворота вправо (показано синим) отсыпана отсевом. От поворота дорога представляла собой месиво из грязи и была проходима только для внедорожников. Мы поехали дальше по отсыпанной дороге в сторону Днестра. Опять уперлись в шлагбаум с будочкой. На этот раз он был закрыт и присутствовал охранник. Я вышел поговорить. Дальше за шлагбаумом у Днестра находились дачи, и как было видно по всему, дачи не простого народа. Охранник сказал, что при такой погоде, съехать нам к самой реке нереально. Рассказал как проще добраться до монастыря. Машину мы оставили, там где на карте красная точка. Ориентир, слева, параллельно дороге со стороны монастыря (на карте обозначен красным крестом), видно часть металлической трубы. Оттуда минут двадцать ходу до монастыря. Сначала дорога идет поверху, потом начинается спуск по оборудованной тропе. Фото идут в той очередности, как были произведены снимки.
9.
Изображение
10.
Изображение
11.
Изображение
12.
Изображение
13.
Изображение
14.
Изображение
15.
Изображение
16.
Изображение
17.
Изображение
18.
Изображение
19.
Изображение
20.
Изображение
21.
Изображение
22.
Изображение
23.
Изображение
24.
Изображение
25.
Изображение
26.
Изображение
27.
Изображение
28.
Изображение
29.
Изображение
30.
Изображение
31.
Изображение
31.
Изображение
32.
Изображение
33.
Изображение
34.
Изображение
35.
Изображение
36.
Изображение
37.
Изображение
38.
Изображение
39.
Изображение
40.
Изображение
41.
Изображение
42.
Изображение
43.
Изображение
44.
Изображение
45.
Изображение
46.
Изображение
47.
Изображение
48.
Изображение
49.
Изображение
50.
Изображение
Ваш покорный слуга на фоне днестровских красивостей.
51.
Изображение
В непосредственной близости от монастыря есть три родника. У каждого из них вывешена информация местной СЭС о составе и качестве воды. Товарищей взымающих мзду я не обнаружил. За все время моей прогулки встретил у монастыря парня велосипедиста с фотоаппаратом и девушку с молодым мужчиной. Прогулка произвела на меня чудесное воздействие. Славное там место. Не успел я вернуться к машине, как снова полил ливень. Пока мы проехали 4 км до автодороги Каменец-Подольский - Старая Ушица он немного помыл авто и прекратился. Мы решили не ночевать, а возвращаться. Планировали заехать еще в урочище Совий Яр, которое является достопримечательностью НПП " Подільські товтри" и находится на пересечении автодороги с речкой Студеница. В самом низу у речки я съехал с дороги и мы остановились. Сделал несколько фото.
52.
Изображение
53.
Изображение
54.
Изображение
Неплохо было бы по Студенице пройтись до Днестра. Снова начал капать дождь и мы поехали дальше. Дорога до Каменца очень живописна, с затяжными спусками, подъемами и крутыми поворотами.
Все прошло не так как мы планировали, но в общем то поездка удалась. Получилась неплохая разведка местности. И надо будет непременно как-то сюда еще наведаться на несколько дней, но уже без автомобиля.

Посты: 1669

СообщениеСр июл 06, 2011 19:33 

И надо будет непременно как-то сюда еще наведаться на несколько дней, но уже без автомобиля.

Очень правильная мысль! :)
(я так и поступил)

Посты: 1669

СообщениеСр июл 06, 2011 19:50 

Очень люблю такие дороги: фото и фото
В тех местах их есть ещё:

Изображение

Изображение
но вы, похоже, туда не заглянули (хотя были совсем рядом)

Посты: 791

СообщениеСр июл 06, 2011 20:30 

Да черешня в тех краях растет в изобилии.
Причем дикая вдоль дорог и полей. Мы ее так объелись ммм...

Теперь буду делать для себя шерешневые туры )))
Так классно срывать с дерева и есть сразу же!!!

СообщениеЧт июл 07, 2011 20:37 

TourOk писал(а):Очень люблю такие дороги...

:D И мне нравятся такие дороги, только не ездить по ним. Ну, а ту дорогу, что на фото, в следующий раз постараюсь не пропустить. :wink:

Эмми писал(а):Да черешня в тех краях растет в изобилии.
Причем дикая вдоль дорог и полей. Мы ее так объелись ммм...

Теперь буду делать для себя шерешневые туры )))
Так классно срывать с дерева и есть сразу же!!!

Согласен! :lol: Сам сидел на дереве, практически каждый день, по несколько часов.

СообщениеЧт авг 18, 2011 20:55 

А рыба там ловится? На Прячках?

СообщениеПт авг 19, 2011 08:23 

DAX писал(а):А рыба там ловится? На Прячках?

:D Вы имеете ввиду те Прачки (Прячки), шо от Вербки за лесом на Мукше? Если да, то рыбу ловил там еще в детстве. Очень много тогда было раков. Мы их тягали прямо из нор руками. Да и рыбу ловили руками. Бывало ставили сак, перегораживали речушку и толпой загоняли в сак рыбу идя по реке. Иногда ловили пескариков и карасей удочкой. Счастливое детство...

СообщениеПт авг 19, 2011 14:37 

Дедушка, назовите свое имя. Может я с Вами её ловил. И сменой оленей фотографировал.

СообщениеПт авг 19, 2011 14:51 

DAX писал(а):Дедушка, назовите свое имя. Может я с Вами её ловил. И сменой оленей фотографировал.

Оце так діла... Точно, "Сменою-8" оленів фотографували. Мене звати Слава. DAX ти обо Володя, або Льончик? В любому випадку, ПРИВІТ! :D

СообщениеПт авг 19, 2011 15:18 

Я так и думал. Не могу же я просто так прицепиться к человеку. Время на всех наложило свой отпечаток. Все приметы сходятся и я тебя вычислил, Последний из могикан.

СообщениеПт авг 19, 2011 15:39 

DAX писал(а):Я так и думал. Не могу же я просто так прицепиться к человеку. Время на всех наложило свой отпечаток. Все приметы сходятся и я тебя вычислил, Последний из могикан.

И все ты помнишь... :wink: Володя, признавайся, это ты? Зарегистрируйся и будем общаться в личке или пиши сюда
pichto@ukr.net

СообщениеПт авг 19, 2011 15:50 

Да, Слава. Это я. Лёлик так не напишет. Он где-то ближе к тебе. Я в Западной Сибири, на Оби. Мыло я заберу и будем общаться. У меня есть скайп.

СообщениеПн мар 19, 2012 19:48 

21 августа 2011 года
Гость писал(а):Почитала на форуме о Ваших путешествиях по Подолью.
Но не пойму все-таки, как лучше спланировать маршрут, если есть 2 дня (сб-вс) и очень хочется пройтись вдоль Смотрича и посмотреть Бакоту.
В Каменце были, поэтому все время хотелось бы уделить новым местам.
Буду очеень благодарна за совет, как лучше спланировать маршрут. Пешеходные походы очень люблю и практикую, но по Крыму, Карпатам.
Может, по толтрам тоже есть карты с маршрутами, как по Крыму? Но я таких не нашла.

Дед Пихто писал(а):О картах. В Каменец-Подольске можно купить кое-какие карты и путеводители, но таких как по Крыму я там не видел. Лучше наберите в поисковике "карта Украины генштаб" и скачайте километровку. Или воспользуйтесь Google maps http://maps.google.com/ .

Возможно Вам окажется полезной эта ссылка

http://www.tovtry.km.ua/ru/index.html

http://www.tovtry.km.ua/ru/natur/p018.html

Чтобы за два дня посмотреть и Смотричский каньон и Бакоту надо будет переезжать. Если Вы прибываете утром в субботу в Каменец, то сразу садитесь на автобус и едте в Старую Ушицу. Попросите водителя, чтобы он Вас высадил у поворота к пещерному монастырю. Если Вы с палаткой то можете там и заночевать или к вечеру возвращайтесь в Каменец. Если будут силы то ночью Вы там не соскучитесь. Смотричский каньон от села Голоскова с севера до села Цибуливка с юга. С утра в воскресенье можно заняться каньоном. Вот такой план. Удачи!

И ответ на вопрос, как все прошло?
Гость писал(а):Мы были только в Бакоте, а на следующий день в Китайгороде.
Очень понравилось, природа сказочная!

СообщениеВт мар 20, 2012 09:29 

Dimmy писал(а):Цікавить можливість пішого походу (5-6 днів) Товтрами на травневі свята (можливо, з відвіданням Кам’янець-Подільської фортеці).

Можете порадити цікавий маршрут?

Заздалегідь дуже дякую.

Хочу попередити, що не являюсь великим знавцем товтр. Більш-менш знаю ті місця де пройшло моє дитинство. Про це я й писав у темі "Прогулянки...". Я також задумувався про можливість пішого походу, хоча б на чотири дні, і зробив висновок, шо без переїздів цікавий маршрут навряд чи можливий. Логічним, думаю, було б планування маршруту вздовж русел річок Дністер, Студениця, Мукша, Смотрич, Збруч. Можна було б почати з Бакотського скельного монастиря, і обійти Бакотську затоку по березі. Потім можна було б дійти до Студениці і по ній, по урочищу Совиний яр піднятись до дороги Стара Ушиця - Кам"янець-Подільський. Це два-три дні. Далі можна доїхати до Кам"янця, та оглянути смотрицький каньон, фортецю і саме місто. Ще 1-2 дні. Ну і заключна частина, це побачити саме товтри. Переїжджаєте до Привороття Друге або Макова (Кармелюкова гора та Збручевиця). Далі вверх по Мукші і через ліс виходите в Вербку. Звідти видно товтри Чотири кавалери. Йдете польовою дорогою до них і далі до села Нігин. Дивитесь Нігинські товтри. Далі лісом с пускаєтесь в каньон Смотрича. Це описано в "Прогулянки..." Біля річки є печери. Далі вздовж Смотрича, через Залуччя, Черче та Карачківці(товтра Сокіл) виходите до смт.Смотрич. Ще 2-3 дні і на цьому похід можна закінчувати. Багато цікавого є на офіційному сайті НПП" Подільські товтри". По району Бакоти, думаю, може допомогти користувач TourOk. Якщо будуть питання з задоволенням відповім. Успіхів!
Последний раз редактировалось Дед Пихто Вт мар 20, 2012 19:11, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВт мар 20, 2012 19:10 

Dimmy писал(а):Дуже дякую за відповідь!

А чи реальний такий маршрут?..

Київ - Кам’янець-Подільський (поїзд) - Стара Ушиця (автобус) - Бакота - Колодіївка - Калачківці - Субич - Демшин - Врублівці - готель "Ксенія" (катамарани) - Китайгород - Суржинці - Дерев’яне - Привітне - Вихватнівці - Кульчіївці - Жовтневе - Кам’янець-Подільський - Слобідка-Гуменецька - Гуменці - Привороття-Друге - Вербка - Нігин - Залуччя - Думанів - Великозалісся - Малозалісся - Голосків - Пудлівці - Зіньківці - Смотрич - Кам’янець-Подільський - Київ (поїзд)

Наскільки він цікавий? І головне - скільки днів він приблизно триватиме? :) Щось мені підказує, що вгору від Кам’янця за свята ми вже не встигнемо... :)

Маршрут реальний, але трохи покручений. Щось корисне я можу підказати тільки північніше Кам"янця -Подільського.
За скільки його можна пройти? Це залежить від багатьох факторів: підготовки вашої групи, знання місцевості, якими дорогами чи стежками ви збираєтесь йти, що ви плануєте оглянути в Кам"янці і т.д. Я думаю, що мені знадобилось би не менше чотирьох днів, щоб пройти першу частину до Кам"янця-Подільського. Це щоб розібратися з стежками та польовими, лісовими дорогами по яких я б йшов, пройти їх, та оглянути все цікаве. Наскільки цікавий маршрут? Можу тільки сказати що цікаві об"єкти є в с.Субіч та с.Китайгород.
Від Кам"янця на північ і до смт.Смотрич, я пройшов би за 2, максимум 3 дні. І там є що подивитись. Також немає потреби повертатися в Кам"янець на потяг до Києва. На ньго можна сісти на станції Балин, що за 8 км від Смотрича.

Посты: 155

СообщениеВс май 13, 2012 20:15 

А можна і я запитаюсь? Чи може хтось відповісти мені на таке питаннячко : чи є десь паромна переправа/пішохідний міст в районі Бакоти, щоб перебратися на правий берег? Дуже вже неохота крутити педалі до Кам"янця, щоб повернутись до Чернівців.

СообщениеПт июл 12, 2013 15:07 

Гость писал(а):Цього разу прогулянки почалися 3 липня з Старого міста Кам”янця-Подільського. Ми вже давно з сином хотіли провідати Хрестовоздвиженську церкву 1799-1801рр., що в передмісті на Карвасарах. Ще в дитинстві я вперше почув цю назву. Вона мені дуже подобалась, хоча й не знав що воно означає. До цих пір, якщо місцеві кажуть „на Карвасарах”, то це Бог зна де. Отож ми залишили авто на площі Вірменський ринок і подалися до Старого мосту. Пройшли біля костьолу Святої Трійці 1750-1765р.
По старих кам”яних сходах спустилися до Смотрича з східної сторони мосту. Перейшли на інший берег річки, і ось вона церква.
2.

На задньому плані – Папська башта фортеці.
На жаль вона була зачинена, тому налюбувавшись нею ззовні, ми по підвісному пішохідному містку, що розгойдувався, перейшли на правий берег Смотричу.

Випадково побачив по TV сюжет про Карвасари та Хрестовоздвиженську церкву. Маю надію, що це відео сподобається та буде корисним не тільки мені.
http://www.youtube.com/watch?v=wVS-v_6sIAY

Посты: 70

СообщениеПт мар 28, 2014 18:10 

Доброго дня! Прокоментуйте, будь-ласка, такий варіант маршруту (початок: п’ятниця, десь 13-14 година, завершення: неділя, перша половина дня):

Маків — Блищанівка — долиною річки Тернава — перехід до річки Студениця в районі села Бровари — долиною річки Студениця до Дністра — вздовж Бакотської затоки — монастир — Стара Ушиця.

Наскільки це взагалі реально? (зазвичай ходимо 15-20 км за день). Де краще вставати на ночівлю? Що з джерелами питної води?

Буду вдячна за допомогу.

СообщениеСб мар 29, 2014 14:54 

Думаю це буде дуже важко. Біля позначених місць ночівлі є джерела (струмки) питної води.
Пропоную вам скорегований варіант із врахуванням власного досвіду. 50 км.
Починати маршрут у селі Сурженці.
Изображение

СообщениеСб мар 29, 2014 19:40 

Дуже дякую! Мабуть, для першого разу у цих місцях, так і зробимо.

Посты: 909

СообщениеЧт апр 03, 2014 21:40 

дед Пихто, спасибо за чудесный познавательный отчёт. летом планирую посетить Каменец- Подольский. Возьму Ваш отчёт за основу.
Очень скучаю по Украине. теперь она для меня - заграница... :cry:

СообщениеСб апр 26, 2014 21:38 

Доброго дня!

У процесі роботи над маршрутом виникли певні запитання:

чи може хтось знайти координати чи принаймні детальний опис, як знайти у Совиному ярі джерело і місце під стоянку?

чи є в когось реальний трек прогулянок у Подільських Товтрах в районі Сурженці - Колодіївка - Стара Ушиця?

Посты: 36

СообщениеСб апр 26, 2014 21:52 

В Совиному яру я позначив на мапі у попередньому пості реальні місця стоянок, де є джерела. Якщо йти Совиним яром, то шукайте струмки, що впадають у річку. Їх достатньо вздовж усього яру (принаймні кожні 3-4 км). Записаного треку не маю, але позначений на мапі - реальний та прив’язаний до місцевості. Якщо будете у Кам’янці-Подільському, то можете звернутися перед виходом. З радістю зустріну і проконсультую (пишіть в лічку при потребі)

СообщениеСб апр 26, 2014 22:11 

О, дуже дякую. Якщо потічок не один, то щось знайдемо.
Що до зустрічі - не обіцяю, бо не так вже і багато часу в нас буде, але все можливо. Дякую за запрошення. |#smile806|

СообщениеСб апр 26, 2014 22:24 

Будьте готові до переправи через р. Студеницю у Совиному яру. Річечка невеличка, але глибиною 2-3 метра. Якраз у тому місці, яке позначене на мапі є брід (до 0,5 м глибиною, взалежності від рівня води).

СообщениеПн май 26, 2014 20:56 

Короткий звіт про триденний похід Подільськими Товтрами.
16.05.2014. (17 км)

Приїхали до Камянець-Подільського приблизно о 5.30. Далі автобусом з автовокзалу у напрямку на Стару Ушиці (6.45). Десь через півгодини були у Суржінцях. Місцевість дійсно така, що здається немов би знаходишся у горах. По йшли селом бачили принаймні два колодязя, де і поповнили запаси води.

Оскільки я забула вчасно включити GPS, трек починається вже біля річки. Треба зазначити, що тропи практично немає і частину шляху прийшлося практично тропити по коліно в мокрій траві. Потім щось схоже на тропу з’являється, але далі знов зникає.

Изображение

Спочатку ми планували пройтися вздовж Тернави до Китайгороду, але зважаючи на відсутність тропи вирішили дещо змінити маршрут і піднялися крутою тропою вздовж струмка, що впадає в Тернаву.

Китайгородське відслонення дійсно цікаве і красиве місце, те саме можна сказати і про урочище Окунь. Там ми обрали не самий найкращій шлях. Краще було б прийти до Демшину так, як показано на мапі пунктиром.

Остання частина спуску до Сового Яру досить незвична: круті скельні сходи. Ще зазначу, що вода у Студениці була світло-коричневого кольору (вона завжди така???), однак поряд є два струмка. Ми брали воду з того, що позначений синьою крапкою (він перетинає дорогу, знайти його легко).

17.05.2014. (20 км)

Изображение

Вранці ми вийшли до броду. Звичайно, перейти річку можна було і біля місця ночівлі, але не було видно надійної тропи на тому березі. Брід виглядав так, що переходити його зовсім не хотілося, переважно через смугу мулу по обидві сторони річки. Крім того, не було помітно, що тут ходили люди. Ми повернулися назад, перейшли річку по колодам і стали підніматися по дорозі, що йде вліво. В результаті все одно вийшли до Колодіївки.

Обійшовши Бакоту (вигляд затоки насправді геть інший, йшли недалеко від води) ми дійшли до дитячого табору, де і заночували. Це і гарячий душ коштувало нам 20 грн. з людини.

18.05.2014. Зранку ми вийшли до асфальтової дороги і дійшли до Старої Ушиці. У магазині біля зупинки нам підказали, що автобус має бути о 10.45. Але на 15 хвилин раніше підійшла маршрутка і підібрала нас.

Взагалі нам дуже сподобалось. Хотілося б повернутися сюди в осені. Монастир просто вразив.
Практично єдиним неприємним моментом був той самий дитячий табір: там ніби ведуться ремонтні роботи, але відремонтоване виглядає так, не мов би будували спеціально, щоб не жалко було зносити. Господар (чи директор?) намагався розговорити нас на політичну тему, причому наголошував на тому, що до влади прийшли євреї і саме вони у всьому винні. Що цікаво — розмовляв російською.

На щастя, позитивних зустрічей було набагато більше.

СообщениеПн май 26, 2014 21:14 

Дякую! Цікаво було б глянути фото, та й від треку не відмовився би.

СообщениеПн май 26, 2014 21:57 

Деякі фото будуть пізніше, а що до треку, то "киньте в личку" ел.адресу. Вам у якому форматі?

СообщениеСб июн 14, 2014 18:32 

Обіцяні фото.
Вид на Тернаву біля Китайгороду

Изображение

Изображение

Річка в урочищі Окунь (як вона насправді називається?)

Изображение

Изображение

Студениця

Изображение

Изображение

Бакотська затока

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Монастир

Изображение

Посты: 358

СообщениеСр авг 20, 2014 11:24 

Были в тех местах в водном походе в 2013 году Днестровское водохранилище — Подольские Товтры.

И в этом году немного отметились Отпуск на мысу!

Река Студеница

Изображение

Посты: 109

СообщениеСб окт 04, 2014 08:33 

Изображение

Спобую освіжити тему.
Екскурсія Шишковими горбами детально і мальовничо

СообщениеВс окт 05, 2014 20:25 

Продовжую спроби зацікавити Товтрами

Изображение

трохи фото

Посты: 1078

СообщениеВс окт 05, 2014 20:36 

Товтрами цікавлюсь. Люблю в походах місця де менше людей та сіл.
В Товтрах цікавить:
1. Каньйони річок Тернавка та Студениця в частині де немає сіл. Ходив разів два.
2. Масив старих гір біля санаторія Товтри, добре видно на гугл-планета лісовий масив - територія розміром десь 20 на 10 км. Вершини Бохіт, Кольда і т.д. Ходив разів 5-7.

СообщениеВс окт 05, 2014 23:11 

Давно-предавно водив трійко зацікавлених Тернавкою від Суржинець до Врублівець і зняв таке собі відео про те
phpBB [media]

А от Супруньківці-Сурженці по Гниловодці ходив і взимку і влітку і навіть велом проривався якось
тут картинки про базники

Посты: 16

СообщениеПн окт 06, 2014 15:32 

Товтри унікальне місце. Були там в поході в 2012 році. Найбільше сподобалось це місце з водоспадом.

Изображение

Изображение

СообщениеПн окт 06, 2014 16:42 

Щось не пригадаю, де то є?

СообщениеПн окт 06, 2014 18:39 

Кузьма. писал(а):Щось не пригадаю, де то є?

Приблизно тут

Изображение

СообщениеПн окт 06, 2014 19:18 

Значить між Китайгородом і Демшином.
Чудово.
Буде нагода катнутись.
Дякую.

СообщениеПн окт 06, 2014 19:47 

Кузьма. писал(а):Значить між Китайгородом і Демшином.
Чудово.
Буде нагода катнутись.
Дякую.

Так, від зруйнованого палацу в Китайгороді треба спутитись в урочище стежкою беручи вліво.

Изображение

СообщениеПн окт 06, 2014 20:36 

Ок, а у Субіч не заходили, там печерний монастир.
Знімав позаминулої зими

phpBB [media]

СообщениеПн окт 06, 2014 20:50 

Кузьма. писал(а):Ок, а у Субіч не заходили, там печерний монастир.
Знімав позаминулої зими

Субіч проходили, але незнали про наявність монастиря.

СообщениеПн окт 06, 2014 20:57 

Значить треба ще разок пройтись.

СообщениеВт окт 07, 2014 18:03 

Кузьма. писал(а):Значить треба ще разок пройтись.

Так, треба колись :)

СообщениеПн окт 13, 2014 06:38 

Свіжі веломандрівки Товтрами.
Багато цікавих фотографій.

Изображение

Фоторепортаж тут

СообщениеВт окт 14, 2014 15:40 

Залучанська печера.

Изображение

Картинки і враження тут

СообщениеВт окт 14, 2014 18:48 

Чудові фоторепортажі! Радий вітати кам"янчан, які люблять свій край в цій темі.

СообщениеВт окт 14, 2014 18:55 

Навзаєм!
Клюб любителів Подільських Товтр.

СообщениеВт окт 21, 2014 06:59 

Изображение

Нові відкриття, нові враження.
тут купа картинок- репортаЖЖ

Дякую Jazzman_88 за наводку.

Посты: 3880

СообщениеВт окт 21, 2014 18:58 

Клас! Давно вже гострю лижі на Товтри, але крім Бакоти поки ще ніде не був.
І дякую за цікаве посилання.

СообщениеВт окт 21, 2014 19:28 

Прошу.
Там, у моєму жж, за останній час додалось репортажів про Товтри.

СообщениеСб ноя 08, 2014 21:26 

Продовжуємо прогулянки Товтрами

Изображение

тиць туйво

СообщениеСб ноя 29, 2014 18:05 

Совиний яр, Студениця, Молочний камінь.

Изображение

фотовраження тут

СообщениеПн дек 15, 2014 07:23 

Горошкова гора над затопленою Студеницею.

Изображение

Весь репортаж тут

СообщениеПт дек 19, 2014 14:09 

Дуже цікаво! Дякую!

Посты: 2313

СообщениеПт дек 19, 2014 17:12 

|#smile746| |#smile805|

СообщениеВс дек 21, 2014 13:26 

Дякую на доброму слові. Наразі готується матеріал про цікавинки Тернавського яру.

СообщениеВс дек 21, 2014 20:56 

Планувалось багато, а в результаті дві каменюки.

Изображение

Далі буде, а поки тільки це

Посты: 859

СообщениеВт дек 23, 2014 00:57 

Кузьма. писал(а):Совиний яр, Студениця, Молочний камінь.

фотовраження тут

С интересом прочёл вашу статью. Но из неё не понятно точное местонахождение указанных достопримечательностей. Не могли бы вы сбросить координаты или же отметить на карте? Интересует Молочный камень, а также пещеры и водопад, если они находятся не в непосредственной близости от Молочного камня.

СообщениеВт дек 23, 2014 20:59 

Там все близько знаходится.
1-водоспад
2-Молочний камінь і печери
3-джерело.

Изображение

СообщениеСр дек 24, 2014 01:11 

Спасибо!

СообщениеСр дек 24, 2014 06:56 

Прошу. Як потребуєте гіда у цих краях - звертайтесь.

СообщениеЧт дек 25, 2014 00:40 

Спасибо, но проводник мне не нужен. Мне нужна только информация. В первую очередь - о достопримечательностях (ради чего все мои походы и затеваются). Также желательно (но необязательно) иметь сведения о тропах, родниках и удобных местах для стоянок с палатками.

СообщениеСб дек 27, 2014 21:21 

Долиною Тернави, забутими селами, безіменними печерами.

Изображение

Фотомандри

Посты: 2313

СообщениеСб дек 27, 2014 22:32 

|#smile746| |#smile807| |#smile614|

СообщениеСб дек 27, 2014 23:19 

Изображение

СообщениеПн дек 29, 2014 16:57 

Ліоновичів камінь і його печери.
Дивитись тут

Изображение

СообщениеСб янв 03, 2015 11:36 

Смотрицький каньйон. В окремих місцях від вивітрювання гірських порід утворилися геоморфологічні об'єкти - останці та утвори. Це, зокрема, карстовий міст, або так звана Райська брама.
Фотки тут

Изображение

СообщениеПн янв 19, 2015 23:18 

Свіже у номері |#smile710|

Изображение

Яцківська штольня, кажани і церква

СообщениеПн янв 26, 2015 22:03 

Свіже у блозі.

Изображение

Пошуки старого села

СообщениеПн янв 26, 2015 23:26 

Спасибо за очередную порцию интересной информации!

Посты: 2

СообщениеВт янв 27, 2015 08:36 

Спасибо... а можно в следующее путешествие с вами?

СообщениеВт янв 27, 2015 21:01 

Майже кожні вихідні я десь вибираюсь. Колись ближче, колись далі. Як будете поряд то давайте знати, щось придумаємо.

Посты: 769

СообщениеВс фев 01, 2015 13:37 

Огромное спасибо зачинателю темы, а также всем, кто делится идеями маршрутов и впечатлениями!
Буду в Каменце с 9 по 14 февраля. Цель - посмотреть город и окрестности - сколько смогу и сколько успею.
Может быть кто-то сможет составить компанию?
Вел кам! ( без коммерции).

СообщениеВс фев 01, 2015 20:28 

Відписав в приват.

СообщениеВт фев 03, 2015 14:26 

Така от зима у Товтрах

Изображение

І навіть маргаритки.

Изображение

Архітектура, щовб, печера, водоспад, все тут.

Посты: 769

СообщениеВс фев 22, 2015 21:29 

Доброго времени суток, друзья!
Большое спасибо всем моим заочным вдохновителям и консультантам, материалы которых были мной проштудированы и использованы в путешествии ( в частности, Деду Пихто и Татьяне 111 ).
А также, прошу прощения у Кузьмы за напрасное сотрясение воздуха.Захотелось молчаливого созерцания. А оно возможно только в уединении..
Ничего не буду писать-добавлять, ибо ничего нового не скажу. Все прекрасно описано в этой теме и на сайте у Татьяны. Разве что.. вот такой обзорный взгляд на город перед отъездом.

Изображение

и еще несколько панорамок )

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеВт фев 24, 2015 17:02 

Дарма вибачатись, у кожного свій стиль мандрівок. |#smile785|

СообщениеСр мар 04, 2015 23:50 

Изображение

Прогулянка покинутим селом тут

Посты: 1

СообщениеСб мар 14, 2015 12:35 

Панове, а чи може хтось підказати приблизне місце, де була зроблена ця світлина?
Изображение

СообщениеСб мар 14, 2015 16:51 

Примерно здесь: N48,612866° E26,780267°

СообщениеСб мар 14, 2015 19:43 

Це устя Тернави, ліворуч вже Дністер видніється, зроблено фото з заказника "Чапля", фотці мабуть не менше 10 років, тому ще нема збудованого борделю "Ксенія"
Ось те місце 09.05.2013

Изображение

СообщениеВс мар 15, 2015 02:12 

Добрый день! Прошу знающих людей поделиться информацией. На майские праздники мы собираемся в пеший поход по следующему маршруту: от Михайловки вдоль Гниловодки до Тернавки, затем вдоль Тернавки до Демшина и Субича. От Субича выход к Студенице, затем вверх по течению Студеницы до Совьего Яра. Интересует ряд вопросов:

1. Транспорт. Приезжать и уезжать мы будем через Шепетовку. Ещё ситуация осложняется тем, что группа у нас будет большая - 15-20 человек. Как проще и быстрее добраться к началу маршрута? Как ходит рейсовый транспорт, каковы цены? Можно ли арендовать автобус? Если подскажете координаты перевозчиков, буду очень рад. Назад собираемся ехать из Совьего яра в Каменец-Подольский, а оттуда в Шепетовку. Как, кстати, ходит рейсовый транспорт по трассе через Совий яр и на Каменец-Подольский?

2. Где имеются удобные места для ночлега в палатках группы 15-20 человек (7-9 палаток)?

3. Где имеются источники питьевой воды (родники, колодцы, чистые ручьи)?

Заранее спасибо.

СообщениеВс мар 15, 2015 20:20 

З Шепетівки до Кам'янця щоденно відправляється 5-6 автобусів, ціни і розклад шукайте на бус.ком.юей.
Назад вийдете в Совому Яру на дорогу і, якщо не всі зразу,то принаймні невеликими групами доїдете до Кам'янця.
Для ночівлі проблем з місцем думаю не буде, гарні галявини є - за Супруньківцями,під Княжполем+джерело, між Княжполем і Сурженцями+джерело,під Фурманівкою,перед мостом під Китайгородом,в заповіднику "Чапля"(якщо не зріжете через урочище Окунь на Демшин), перед Субочем в ліску+джерело трохи далі в бік монастиря, за монастирем на "Стінці", біля Рогізни можна ставати при воді, можна і на горі, минувши Калачківці можна стати за дельтою Студениці, або на місці Нижніх Патринець.

Про воду - само собою в селах набирати, також я вже вказував джерела під Княжполем, між Княжполем і Сурженцями, перед Субочським монастирем два є, на Горошковій горі. Це ті що я точно знаю, може й ще де є.

СообщениеПн мар 16, 2015 00:10 

Спасибо! А не могли бы вы упомянутые вами родники обозначить на карте? Или их координаты указать?

СообщениеПн мар 16, 2015 07:48 

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеВт мар 17, 2015 00:07 

Спасибо! Скажите, а в урочище Окунь вода пригодна для питья? Или лучше не рисковать?

СообщениеВт мар 17, 2015 07:51 

Перед урочищем буде Китайгород, було б дурницею минути його і не пройтись старовинною дорогою,оглянути костел і руїни маєтку, от там і поповните запаси води. Взагалі вода в Окуні візуально чиста, але у верхів'ях є хутір.

СообщениеСр мар 18, 2015 00:43 

Ещё раз спасибо. После похода поделюсь треками, точками, фотками и описанием.

СообщениеСр мар 18, 2015 06:46 

|#smile746|

СообщениеВт мар 24, 2015 00:01 

Изображение

Прийшла весна, а з нею і велосезон

СообщениеСб мар 28, 2015 00:31 

Вопрос к знающим: в сёлах Супруньковцы, Суржинцы, Китайгород, Демшин, Субич, Калачковцы есть магазины? И каковы часы их работы?

СообщениеВс мар 29, 2015 10:09 

Калачківці, Демшин, Рогізна точно є, в Китайгороді теж має бути. Зазвичай у сільські магазини краще заходити після обіду, але не дуже під вечір. Не забувати вітатися з УСІМА селянами - "Добрий день" , вести себе пристойно і виховано.

СообщениеВс мар 29, 2015 15:04 

Изображение

Чергові блукання Zonderbeara - "Несвіжий репортаж"

СообщениеВс мар 29, 2015 17:20 

Кузьма. писал(а):Калачківці, Демшин, Рогізна точно є, в Китайгороді теж має бути.

Спасибо!

Кузьма. писал(а):Не забувати вітатися з УСІМА селянами - "Добрий день"

Я хоть и городской житель, но в сёлах бывал часто, так что в курсе.

Кузьма. писал(а):вести себе пристойно і виховано.

А как иначе? Я думал, это понятно по умолчанию.

СообщениеВс мар 29, 2015 19:37 

Добре що ви в курсі, а інші 15-20? |#smile782|
Але краще на закупи ходити 2-3 чол. |#smile785|
Бажаю гарної мандрівки |#smile722| , як будуть питання, то звертайтесь.

Посты: 196

СообщениеВс мар 29, 2015 20:43 

По поводу летучиъ мышей. Есле не уверены, что спячка закончилась, не рискуйте их жизнями ради лишнего файла на карте памяти фотоаппарата.

СообщениеВс мар 29, 2015 22:16 

Дякую, я в курсі, поводимо себе обережно і швидко.
Миш лишився спокійно спати.

СообщениеВс мар 29, 2015 23:12 

Кузьма. писал(а):Добре що ви в курсі, а інші 15-20? |#smile782|

Обижаете )))
Я кого попало с собой не беру. Люди с мозгами и с опытом.

Кузьма. писал(а):Але краще на закупи ходити 2-3 чол. |#smile785|

Это понятно. Но вот на карте в Суржинцах кафе обозначено, в кафе, я думаю, все захотят )))

Кузьма. писал(а):Бажаю гарної мандрівки |#smile722| , як будуть питання, то звертайтесь.

Спасибо! Как видите, обращаюсь время от времени.

СообщениеПн мар 30, 2015 16:23 

Кафе є, при готелі. На рахунок цін і обслуговування ніц не знаю.

СообщениеПн апр 06, 2015 23:10 

Пара вопросов:

1. Ходит ли рейсовый транспорт из Каменец-Подольского в село Калачківці? И можно ли из Калачківець уехать в Каменец-Подольский утром или в первой половине дня?

2. От Супруньковцев вдоль Гниловодки, а затем вдоль Тернавки до Китайгорода, а также вдоль Студеницы от Калачківець до автотрассы в Совьем яру можно пройти по обеим берегам? Или где-то на одном из берегов имеются непроходимые участки? Можно ли и нужно ли переходить эти реки вброд? Где имеются какие-то мостики?
Более конкретно: после Супруньковцев, очевидно, будем идти по западному берегу Гниловодки. Нужно будет как-то где-то перейти на восточный берег, чтобы посмотреть Сокол-камень, а затем опять на западный, чтобы заночевать на полянах в районе Княжполя. И далее до Суржинцев идти по западному берегу или перейти на восточный?

СообщениеВт апр 07, 2015 16:24 

З Калачковець якраз добре вибиратись у першій половині дня. Рейс на Рогізну охоплює весь той куток, тож сісти на нього можна в Патринцях, Демшині, Субочі, Рогізні, Калачківцях. Довідкова автостанції 03849 3-12-51. Або місцевих перепитаєте.

Будете йти Супруньківцями тримайтесь головної дороги, вона петляє з лівого на правий берег раз зо п'ять містками такого плану

Изображение

Коли дійдете до цього містка

Изображение

і перейдете ним на лівий берег, то є два варіанти:
1-топати лісовою дорогою догори і, коли вийдете, триматися боку долини щоб знайти Сокіл-камінь.
2-йти лісовою дорогою вздовж річки, дійшовши броду перейти на правий берег і тримаючись води дійти до величезної верби, що лежить через річку.По ній перейти і крутосхилом видертись до Сокіл-каменя.

Від Сокіл-каменя рекомендую йти верхом залісненої товтри до грунтової дороги що звертає праворуч і вниз. Нею вийдете до броду, що біля руїни млина.

Изображение

Там можна розбити табір, або піднятись правим берегом проти течії метрів 50-70, там теж є галявина з столиком.

Далі, до Суржинець переправи нема, принаймні не було, тому знайдіть найближче мілке місце, перейдіть вбрід. На лівому березі є дорога, а правий дуже зарослий.

Від Суржинець до Китайгорода краще йти правим берегом, він менш зарослий, і більше краєвидів. Вже перед Китайгородською долиною перейдете знову на лівий, вбрід або знайдете місток(він там був). Від Китайгорода до Рогізни краще йти верхом. І так само від Горошкової гори до Калачковець. Краєвиди там неймовірні.

СообщениеСр апр 08, 2015 00:20 

Спасибо за подробный ответ, но возникает ещё ряд вопросов:

Кузьма. писал(а):Коли дійдете до цього містка
і перейдете ним на лівий берег, то є два варіанти:
1-топати лісовою дорогою догори і, коли вийдете, триматися боку долини щоб знайти Сокіл-камінь.
2-йти лісовою дорогою вздовж річки, дійшовши броду перейти на правий берег і тримаючись води дійти до величезної верби, що лежить через річку.По ній перейти і крутосхилом видертись до Сокіл-каменя.

Каковы плюсы и минусы каждого из этих вариантов? Какой легче, какой интереснее? Почему во втором варианте нужно два раза переходить реку туда-сюда? От Супруньковцев по правому берегу нельзя дойти до вербы? По левому берегу после перехода мостика нельзя дойти до подножия Сокол-камня?

Кузьма. писал(а):Далі, до Суржинець переправи нема, принаймні не було, тому знайдіть найближче мілке місце, перейдіть вбрід. На лівому березі є дорога, а правий дуже зарослий.

Переходить Тернавку лучше ниже по течению места, где в неё впадает Гниловодка? Или же выше по течению (т.е. сначала Гниловодку, а потом Тернавку)?

Кузьма. писал(а):Від Суржинець до Китайгорода краще йти правим берегом, він менш зарослий, і більше краєвидів. Вже перед Китайгородською долиною перейдете знову на лівий, вбрід або знайдете місток(він там був).

А где конкретно переходить? Где этот мостик? Нам нужно обязательно попасть на Китайгородское обнажение (отслоение).

Ещё был бы рад, если бы вы немного рассказали про путь вверх по течению Студеницы от Калачківець до Молочного камня. По какому берегу лучше идти, где переходить реку (если это нужно).

СообщениеСр апр 08, 2015 21:01 

[/quote]
Каковы плюсы и минусы каждого из этих вариантов? Какой легче, какой интереснее? Почему во втором варианте нужно два раза переходить реку туда-сюда? От Супруньковцев по правому берегу нельзя дойти до вербы? По левому берегу после перехода мостика нельзя дойти до подножия Сокол-камня?

1-верхом легше, низом тяжче.
2-верхом легше, низом екстремальніше.
3-крутосхили,рельєф.
4-ні
5-ні

Изображение
блакитним позначив лісову дорогу
1-Сокіл-камінь
2-брід
3,4-місця для табору
5-джерело.

Кузьма. писал(а):Далі, до Суржинець переправи нема, принаймні не було, тому знайдіть найближче мілке місце, перейдіть вбрід. На лівому березі є дорога, а правий дуже зарослий.

Переходить Тернавку лучше ниже по течению места, где в неё впадает Гниловодка? Или же выше по течению (т.е. сначала Гниловодку, а потом Тернавку)?

Переходити нижче злиття Гниловодки і Тернавки, у місці злиття і вище сильні зарості, важкопрохідно.

Кузьма. писал(а):Від Суржинець до Китайгорода краще йти правим берегом, він менш зарослий, і більше краєвидів. Вже перед Китайгородською долиною перейдете знову на лівий, вбрід або знайдете місток(він там був).

А где конкретно переходить? Где этот мостик? Нам нужно обязательно попасть на Китайгородское обнажение (отслоение).

див.карту.

Изображение

1-брід
2-місток, можливо, не пам'ятаю.

Ещё был бы рад, если бы вы немного рассказали про путь вверх по течению Студеницы от Калачківець до Молочного камня. По какому берегу лучше идти, где переходить реку (если это нужно).[/quote]

Від траси йдіть лівим берегом проти течії, спочатку будуть трохи зарості а потім знайдете стару лісову дорогу.

СообщениеЧт апр 09, 2015 00:18 

Бесценная информация! Спасибо огромное! Когда буду писать рассказ-отчёт о походе, сошлюсь на вас и ваш блог.
Но кое-что хочется уточнить:

Кузьма. писал(а):
Ещё был бы рад, если бы вы немного рассказали про путь вверх по течению Студеницы от Калачківець до Молочного камня. По какому берегу лучше идти, где переходить реку (если это нужно).

Від траси йдіть лівим берегом проти течії, спочатку будуть трохи зарості а потім знайдете стару лісову дорогу.

Вы имеете в виду идти от трассы до Молочного камня? Левый берег - это восточный?
А какие-то тонкости на маршруте от Калачківець вверх по течению Студеницы имеются?

И ещё вопрос: что это у вас за такая прекрасная подробная топографическая карта? Можете прислать мне все листы этого масштаба, которые у вас имеются? Если они с файлами привязки, то вообще великолепно. А то я пока что ничего подробнее километровок (в 1 см 1 км) на этот регион не нашёл.

Посты: 3

СообщениеЧт апр 09, 2015 00:55 

Доброго дня, шановні кам'янчани!
На травневі свята хочу навідатись з родиною на 3 дні до вашого міста. Зокрема один день хотілось би присвятити невеликій подорожі у один з місцевих каньйонів, у зв'язку з чим потребую ваших порад.
Я прикинув пару можливих варіантів, і хотів би почути вашу думку про них.
1) Смотрицький каньйон в межах міста або найближчих околицях (Голосків - Цибулівка). Цікавить, чи можливий прохід по дну в межах міста, де краще спускатись до нього і де підійматись.
2) Прогулянка уздовж притоки Тернави (тої що тече від Печери на південь від Китайгорода). Питання майже аналогічні - орієнтири, де краще спускатись до річки і виходити назад в цивілізацію, також цікавить наявність транспорту з Кам'янця до Печери чи Китайгорода і назад.
Буду вдячний за ваші поради і відповіді!

СообщениеЧт апр 09, 2015 13:54 

Андрей Лунячек писал(а):Вы имеете в виду идти от трассы до Молочного камня? Левый берег - это восточный?
А какие-то тонкости на маршруте от Калачківець вверх по течению Студеницы имеются?

Лівий берег завжди лівий берег)), так, східний))
Так, від траси йдете лівим берегом приблизно 2.7 км, почуєте шум цього перекату

неподалік, на схилі, буде старовинне джерело, а над ним, на горі, Молочний камінь.

И ещё вопрос: что это у вас за такая прекрасная подробная топографическая карта? Можете прислать мне все листы этого масштаба, которые у вас имеются? Если они с файлами привязки, то вообще великолепно. А то я пока что ничего подробнее километровок (в 1 см 1 км) на этот регион не нашёл.

О-о-о-о-о, це дуже добра і рідкісна карта, правда вона ще зроблена до запуску Новодністровської ГЕС, і Дністер ще малий,але у всьому іншому просто супер. Чудом потрапила в мої руки. Можу скинути на електронку.

СообщениеЧт апр 09, 2015 14:14 

visnyk писал(а):Доброго дня, шановні кам'янчани!
На травневі свята хочу навідатись з родиною на 3 дні до вашого міста. Зокрема один день хотілось би присвятити невеликій подорожі у один з місцевих каньйонів, у зв'язку з чим потребую ваших порад.
Я прикинув пару можливих варіантів, і хотів би почути вашу думку про них.
1) Смотрицький каньйон в межах міста або найближчих околицях (Голосків - Цибулівка). Цікавить, чи можливий прохід по дну в межах міста, де краще спускатись до нього і де підійматись.
2) Прогулянка уздовж притоки Тернави (тої що тече від Печери на південь від Китайгорода). Питання майже аналогічні - орієнтири, де краще спускатись до річки і виходити назад в цивілізацію, також цікавить наявність транспорту з Кам'янця до Печери чи Китайгорода і назад.
Буду вдячний за ваші поради і відповіді!

1-можливий. Вкажіть конкретний маршрут-межі міста,чи за містом, старт-фініш, чим рухатись будете(ноги, вели, авто).
2-притока Окунь,нижньою частиною проходив-мокро і малоприємно))), але гарні водоспади.У блозі є репортаж,
До Китайгорода ходить Вихватновецький(здається),а біля Печери , яка зараз вже прив'язана до Демшина, проходить Рогізнянський.Розклад потрібно уточнювати.

СообщениеЧт апр 09, 2015 15:16 

Кузьма. писал(а):О-о-о-о-о, це дуже добра і рідкісна карта, правда вона ще зроблена до запуску Новодністровської ГЕС, і Дністер ще малий,але у всьому іншому просто супер. Чудом потрапила в мої руки. Можу скинути на електронку.

Буду очень признателен. Скиньте сюда: serval185@gmail.com
Или можете загрузить на любой удобный вам файлообменник.
Если она не привязана, я попытаюсь привязать.

СообщениеЧт апр 09, 2015 15:28 

Кузьма, я читал эту статью: http://kampod.at.ua/publ/turizm/pishokhidni_marshruti/sokoliv_kamin_i_pechera_rozbijnikiv/8-1-0-377
И авторы статьи пишут, что немного севернее Сокол-камня есть пещеры. Вы там были?

СообщениеЧт апр 09, 2015 17:17 

Мапу відправив.
Про печери,невеличкі такі печерки, згадується в моєму блозі.

СообщениеЧт апр 09, 2015 22:31 

Кузьма. писал(а):1-можливий. Вкажіть конкретний маршрут-межі міста,чи за містом, старт-фініш, чим рухатись будете(ноги, вели, авто).
2-притока Окунь,нижньою частиною проходив-мокро і малоприємно))), але гарні водоспади.У блозі є репортаж,
До Китайгорода ходить Вихватновецький(здається),а біля Печери , яка зараз вже прив'язана до Демшина, проходить Рогізнянський.Розклад потрібно уточнювати.

1 - хотілось би за містом або від центру міста спуститись до одного з найближчих сіл. суб'єктивно по спутниковій карті, дорога на південь, до Цибулівки, здається більш привабливою. рухатись будемо на своїх двох.
2 - дякую, розклад подивимось на місці. сподіваюсь, у травні там трошки сухіше)

СообщениеЧт апр 09, 2015 23:34 

Кузьма. писал(а):Мапу відправив.

Спасибо, получил. Теперь постараюсь склеить эти фрагменты в единое целое. Ещё можно попытаться наложить на карту современные очертания водохранилища. Но это если мне не лень будет.

СообщениеЧт апр 09, 2015 23:52 

Кузьма, а вы не ходили по оврагу немного севернее Суржинцев? Там в лесу какое-то белое пятно (я указал стрелкой), которое может оказаться скалой, стоящей посреди леса.

Изображение

СообщениеПт апр 10, 2015 14:01 

[/quote]
1 - хотілось би за містом або від центру міста спуститись до одного з найближчих сіл. суб'єктивно по спутниковій карті, дорога на південь, до Цибулівки, здається більш привабливою. рухатись будемо на своїх двох.

Изображение

Пропоную такий варіант-
спуститися в каньйон за катедральним костелом(1)сходами Фаренцгольца(2) побачити Польську браму(2) пивоварню баронесси Евеліни Юній(4) перед Новопланівським мостом(5) перейдете кладкою на лівий берег і дійдете до старих шлюзів(6) перейдете на правий берег і пройдетесь вздовж казарм фортеці(7) через Руську браму(8) вийдете до Замкового мосту(9).Повз ГЕС вийдете до Хрестовоздвиженської церкви і продовжуйте рухатись правим берегом до мосту "Стімка лань". Нижче "Лані" червоним зигзагом помітив крутосхил, але здається там має бути стежка натоптана рибалками.Так і вийдете до Цибулівської ГЕС.

СообщениеПт апр 10, 2015 14:05 

Андрей Лунячек писал(а):Кузьма, а вы не ходили по оврагу немного севернее Суржинцев? Там в лесу какое-то белое пятно (я указал стрелкой), которое может оказаться скалой, стоящей посреди леса.

Та мене ще не носило. Дякую, перевірю.

СообщениеПт апр 10, 2015 22:22 

Кузьма. писал(а):Та мене ще не носило. Дякую, перевірю.

По нашему плану мы должны там быть 3 мая. У вас есть шансы нас опередить. |#smile805|

Ещё один вопрос: в районе урочища Окунь и возле Молочного камня есть места, удобные для ночлега? Ровные горизонтальные полянки для палаток?

СообщениеСб апр 11, 2015 08:31 

Андрей Лунячек писал(а):
Кузьма. писал(а):Та мене ще не носило. Дякую, перевірю.

По нашему плану мы должны там быть 3 мая. У вас есть шансы нас опередить. |#smile805|

Навряд, в мене почався велосезон, а Староушицький напрямок занадто горбистий, я його взимку автобусами обкатую)))) Тому чекаю інформації від вас)))

Ещё один вопрос: в районе урочища Окунь и возле Молочного камня есть места, удобные для ночлега? Ровные горизонтальные полянки для палаток?

Біля Окуня не звертав уваги, а от над Молочним каменем гарний рівний ліс.

СообщениеСб апр 11, 2015 14:04 

Кузьма. писал(а):Біля Окуня не звертав уваги, а от над Молочним каменем гарний рівний ліс.

А под Молочным камнем? Вблизи реки?

СообщениеСб апр 11, 2015 18:51 

Біля річки рівно, але, або випалена трава, або каміння. Хоча спробуйте взяти трохи вище по течіїї, може і знайдете годяще місце.

СообщениеСб апр 11, 2015 23:45 

Окей, спасибо, будем пробовать.
P.S. Сейчас сижу и соединяю фрагменты вашей карты в единое целое. Дело не быстрое, но результат будет полезен.

СообщениеВс апр 12, 2015 07:19 

Я вирішив не клеїти, роздрукував шматками, заламінував і користуюсь. |#smile746|

СообщениеВс апр 12, 2015 19:28 

Изображение

Великоднє катання - всього потроху.

СообщениеВс апр 12, 2015 22:44 

Кузьма. писал(а):Я вирішив не клеїти, роздрукував шматками, заламінував і користуюсь. |#smile746|

Моя цель - привязать карту, чтобы можно было на компьютере определять по карте точные координаты точек и прокладывать маршруты. Отмеченные точки сохраню в виде файла и переброшу в навигатор. Карту тоже буду загружать в навигатор.

СообщениеПн апр 13, 2015 08:53 

Кузьма, дякую за цікаву інформацію. Ви знахідка |#smile746| для цієї теми , та й форуму в цілому.

Андрей Лунячек, большая просьба опубликовать хоть небольшой отчёт после похода, а также поделиться уже привязанной картой для навигатора, если это возможно.
Последний раз редактировалось Дед Пихто Пн апр 13, 2015 12:38, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПн апр 13, 2015 09:21 

А я більше по "старінкє" - мапа, компас |#smile603|

СообщениеПн апр 13, 2015 13:19 

Дед Пихто писал(а):Андрей Лунячек, большая просьба опубликовать хоть небольшой отчёт после похода, а также поделиться уже привязанной картой для навигатора, если это возможно.

Безусловно, буду писать статью с фотографиями, поделюсь и снятыми в походе координатами полезных объектов: достопримечательностей, родников и т.д. Треки тоже выложу. Выложу и привязанную карту. Правда, на ней могут иметь место неточности, т.к. 12 кусков карты не везде хорошо друг с другом состыковались. Один из уже привязанных кусков сопоставлял вчера с привязанной километровкой. Где-то полностью совпало, где-то было расхождение около 50 м.

СообщениеПн апр 13, 2015 13:23 

Кузьма. писал(а):А я більше по "старінкє" - мапа, компас |#smile603|

Одно другого не исключает. Я ношу с собой и навигатор, и бумажную карту с компасом и расписанным на бумажке планом маршрута.
До 2013 года тоже ходил только с картой и компасом, причём успешно. Потом купил навигатор и теперь хожу ещё успешнее. |#smile805|

СообщениеПн апр 13, 2015 17:13 

[quote="Дед Пихто"]Кузьма, дякую за цікаву інформацію. Ви знахідка |#smile746| для цієї теми , та й форуму в цілому.

Дякую на доброму слові.
|#smile710|

СообщениеВт апр 14, 2015 22:46 

Кузьма. писал(а):Пропоную такий варіант-
спуститися в каньйон за катедральним костелом(1)сходами Фаренцгольца(2) побачити Польську браму(2) пивоварню баронесси Евеліни Юній(4) перед Новопланівським мостом(5) перейдете кладкою на лівий берег і дійдете до старих шлюзів(6) перейдете на правий берег і пройдетесь вздовж казарм фортеці(7) через Руську браму(8) вийдете до Замкового мосту(9).Повз ГЕС вийдете до Хрестовоздвиженської церкви і продовжуйте рухатись правим берегом до мосту "Стімка лань". Нижче "Лані" червоним зигзагом помітив крутосхил, але здається там має бути стежка натоптана рибалками.Так і вийдете до Цибулівської ГЕС.

Дякую за детальний опис і карту! Як погода не підведе - викладу, що вдасться побачитию

СообщениеСр апр 15, 2015 17:11 

visnyk, відписав у приват.

СообщениеСр апр 15, 2015 20:57 

Дійсно, десь накосячив. Продублював приват.

СообщениеЧт апр 16, 2015 12:58 

ребтки, всем привет!

первый раз в жизни идем в поход, честно скажу, сложно разобраться с картами. помогите, пожалуйста.

думали пойти каменец-подольский-княжполь (автобусом) - китайгород - демшин - субич - студениця

я искала через гугл карты и не могу понять, почему он мне выбирает далеко не самые короткие пути, может где-то нельзя пройти, а я просто не знаю? из тех карт, что на форуме выкладывали, я не видела карт с тропами, существуют ли такие? как вы ориентируетесь на местности?))

и еще, есть сомнения, что мы сможем такой поход осилить за 3 дня, думаю, надо сокращать...

СообщениеЧт апр 16, 2015 14:49 

кристина_12 писал(а):ребтки, всем привет!
первый раз в жизни идем в поход, честно скажу, сложно разобраться с картами. помогите, пожалуйста.
думали пойти каменец-подольский-княжполь (автобусом) - китайгород - демшин - субич - студениця
я искала через гугл карты и не могу понять, почему он мне выбирает далеко не самые короткие пути, может где-то нельзя пройти, а я просто не знаю? из тех карт, что на форуме выкладывали, я не видела карт с тропами, существуют ли такие? как вы ориентируетесь на местности?))
и еще, есть сомнения, что мы сможем такой поход осилить за 3 дня, думаю, надо сокращать...

Да, учиться вам нужно многому.
1. Прокладывать маршрут для вас должна не программа, а вы сами. Для автомобилистов есть программы, которые автоматически прокладывают маршрут. Для тех, кто ходит пешком по дикой природе, таких программ нет. Проложить можно только вручную, ставя кучу точек и рисуя при помощи мышки ломаную линию на карте.
2. В качестве карт для дикой природы хороши топографические карты (например, Генштаба СССР) и спутниковые снимки. На спутниковых снимках (за исключением мест с густым лесом) можно разглядеть дороги и тропинки.

Советую прокладывать маршрут в программе SAS Планета: http://www.encyclopedia-stranstviy.com/2014/03/sasplanet.html
Эта программа работает с онлайн-картами, включая топографические карты и спутниковые снимки. Она качает их из интернета.

Ещё хорошую карту прислал мне Кузьма. Но она состоит из 12 кусков, которые я сейчас склеиваю вместе. Когда закончу - выложу здесь. Думаю, мне нужно ещё несколько дней.

Ну и ещё для общего ознакомления предложу прочесть мою статью "Как разработать интересный маршрут для похода": http://www.encyclopedia-stranstviy.com/2013/11/kak-razrabotat-marshrut.html

P.S. Любопытно, мы собираемся идти примерно по такому же маршруту. Почитайте предыдущие страницы. Я там активно расспрашиваю Кузьму о родниках, бродах, мостиках и всякой всячине, а он мне очень подробно отвечает.

СообщениеЧт апр 16, 2015 14:56 

спасибо за ответ)

знаю, что автоматом не проложат, именно такую карту, с точками, мы уже и нарисовали))))
а сайт посмотрю)

СообщениеЧт апр 16, 2015 15:34 

Привет! На майские т.же собираемся в пеший поход на неделю по Товтрам. Если можно, поделитесь картой (той, что Кузьма отправлял). Меня вполне устроит не склеенная ). Заранее благодарна. katto@ukr.net

СообщениеЧт апр 16, 2015 22:06 

Склеивать карту я уже начал несколько дней назад. Если подсуетиться, есть шанс сегодня-завтра закончить. Хочется всё же сразу выложить её в склеенном виде.

СообщениеСб апр 18, 2015 02:12 

Карта готова. Качайте отсюда: https://cloud.mail.ru/public/5ZciSVmkR7qo/Kamenets-Podolskii.rar

В архиве сама карта и файл привязки.

12 фрагментов не везде хорошо склеились, есть небольшие нестыковки. То же и с координатами. В одних местах карта точно совпадает с координатами, в других есть небольшие отклонения.

Посты: 4

СообщениеВс апр 19, 2015 19:13 

Всім привіт, збираємось на 3 дні за таким маршрутом:
с. Суржинці - с. Китайгород - долина річки Тернава - с. Субіч - долина р. Дністер - стоянка біля с. Рогізна (25 км) - с. Рогізна - с. Калачківці - с. Колодіївка - рекреаційна зона біля с. Каштанівка (Бакотська затока) (20 км) - Бакотський монастир - с. Стара Ушиця (10 км).
Чи є там місця, крізь які потенційно не можна пройти, і де саме на стоянках вода (в адміністрації НПП сказали, що там вона є)?

СообщениеПн апр 20, 2015 19:56 

Изображение
Червоним позначив де берегом не пройти, або важко пройти.
Зараз на Дністрі висока вода тому рекомендую після Китайгорода йти верхами до Калачківець. Там можете спуститись в долину Студениці і , або знайдете перевіз, або підніметесь вище і перейдете річку вбрід щоб потрапити в Колодіївку.

СообщениеПн апр 20, 2015 21:51 

Дуже дякую! А що скажете про джерела питної води на стоянках?

СообщениеПн апр 20, 2015 22:42 

Кузьма. писал(а):

Дублюю пост про джерела. Сторінка 7 цієї теми.
Ну і не забувайте про криниці в селах |#smile806|

СообщениеПн апр 20, 2015 22:58 

Дуже дякую! Завдяки цій темі і Кузьмі зокрема тепер можна скласти деталізований маршрут |#smile746|

СообщениеПн апр 20, 2015 23:24 

Нерадісні новини з товтр.
Водоспад у Ріпинцях знищено.

Изображение

Тут новий репортаж.

СообщениеВт апр 21, 2015 22:23 

Жаль. Ваша фотка 2013 года выглядит очень впечатляюще.

СообщениеПт май 01, 2015 00:56 

Доброго дня, чи не підкажете ще, де краще стати біля Калачківців? Там, де брід через річку, нормально? ( 48°36'29.82", 26°52'36.19")

СообщениеПт май 01, 2015 06:51 

uzver91 писал(а):Доброго дня, чи не підкажете ще, де краще стати біля Калачківців? Там, де брід через річку, нормально? ( 48°36'29.82", 26°52'36.19")

Там всюду нормально будет. Но и народу на выходных тоже нормально может быть.

СообщениеПт май 08, 2015 00:27 

Сегодня вернулся из похода по маршруту: Михайловка - Супрунковцы - Суржинцы - ур. Окунь - Демшин - Субич - Калачковцы. Прошлись вдоль Гниловодки, Тернавы, выходили к Днестру в Субиче и к Студенице в Калачковцах. Пребываю в полном восторге.
Буду писать подробный отчёт, но это дело не быстрое. Если срочно нужна информация - обращайтесь. Активно пользовался навигатором, имеются точки и треки с похода.

СообщениеПн май 18, 2015 14:23 

Давненько я не постив свіжих репортажів))

Изображение

Кому цікаво тиць сюди.

СообщениеПн май 18, 2015 17:12 

Дякую, дуже цікаво! |#smile746| В червні обов"язково відвідаю багато з описаних Вами місць.

СообщениеПн май 18, 2015 19:54 

Интересно увидеть знакомые места. Пройдя дальше за Слободку Малиевецкую и Морозов можно попасть в Морозовскую Балку (соединяется с каньоном Ушицы в районе Джуржевки), в которой находиться интереснейшая система штолен (по правому борту балки). Места добычи фосфоритов.

СообщениеПн май 18, 2015 23:55 

Кузьма. писал(а):Давненько я не постив свіжих репортажів))

Очень интересный репортаж, спасибо!

А я подкину несколько фоток из урочища Окунь, снятых на этих майских.

Изображение

Изображение

Изображение

На последней фотке - наша группа, которая поднимается из урочища Окунь по тропе в Демшин. Кстати, как в основном люди ходят в урочище? Я так понял, что сверху. Мы шли снизу (от Тернавы), идти было довольно трудно (а с нами ещё и дети 7-летние были). А когда дошли до водопадов, дальше вверх пошла нормальная тропа. Недалеко от места, где тропа поворачивает на юг к Демшину, есть парочка хороших стоянок с кострищами и родник. Кстати, пока не обнаружили этот родник, успели несколько раз выпить сырой воды из речушки, текущей по урочищу (без последствий, но думайте сами, повторять это за нами или нет, всё-таки погода была не жаркая и вода очень холодная, а как дела с инфекциями в жару - не знаю).

Интересно, а из Китайгорода в верхнюю часть урочища (или к водопадам) есть тропа? А то мы обнаружили только тропу из Демшина.

СообщениеВт май 19, 2015 00:19 

Немного о Сокол-камне. Поднялись на него без проблем по хорошей дороге из Супрунковцев. Я, правда, был несколько разочарован, тем, что скала сильно заросла деревьями, и из-за этого виды с неё неважные (тут ещё и дождливая погода добавила негатива).
А вот со спуском возникли некоторые проблемы.

Кузьма. писал(а):Від Сокіл-каменя рекомендую йти верхом залісненої товтри до грунтової дороги що звертає праворуч і вниз. Нею вийдете до броду, що біля руїни млина.

Вы приводите карту:

Брод вы обозначили голубой линией и цифрой "2". Однако ваша фотография соответствует не этому броду, а другому, находящемуся на 600 м южнее (на карте я обозначил его красным овалом). И именно возле этого брода видно хорошую дорогу, поднимающуюся на холм.

Мы же пытались выйти на северный брод (по вашей голубой линии). От Сокол-камня немного промахнулись, попали на старую просеку, ведущую на юг. По ней вышли к тому месту, где вниз должна идти тропа. Обнаружили дорогу, идущую в направлении север-юг, не снижаясь. А тропы, идущей вниз, не было. Похоже, что её там сейчас вообще нет. В итоге спустились напрямик через лес и попали на тропку, идущую вдоль подножия холмов. По ней вышли к северному броду.

Думаю, что нормальная дорога (скорее всего, та, которую мы видели) идёт всё-таки на южный брод, а не на северный.

СообщениеВт май 19, 2015 08:51 

Интересно, а из Китайгорода в верхнюю часть урочища (или к водопадам) есть тропа?

Тропа есть, просто подходите к краю урочища из Китайгорода. Если мне не изменяет память их несколько.

СообщениеВт май 19, 2015 15:17 

Умгу, дійсно промашка з фоткою, пардон. На карті верхній брід, а на фото нижній.

СообщениеВт май 19, 2015 15:18 

Дед Пихто писал(а):Дякую, дуже цікаво! |#smile746| В червні обов"язково відвідаю багато з описаних Вами місць.

Якщо буде бажання - маякуйте, мо пересічемось десь |#smile806|

СообщениеВт май 19, 2015 15:20 

кержак писал(а):Интересно увидеть знакомые места. Пройдя дальше за Слободку Малиевецкую и Морозов можно попасть в Морозовскую Балку (соединяется с каньоном Ушицы в районе Джуржевки), в которой находиться интереснейшая система штолен (по правому борту балки). Места добычи фосфоритов.

Після Яцковецької вапнякової штольні мені розказали про морозівські фосфоритні, якось навідаю.

СообщениеВт май 19, 2015 22:11 

Северо-восток Супрунковцев:

Изображение

Кстати, в Супрунковцах мы обнаружили три родника: а) на севере, б) там, где костёл, в) на юге, относительно недалеко от подъёма дороги на Сокол-камень. Координаты всех родников имеются. Выложу, когда обработаю файлы с точками и треками. Но если срочно нужно - обращайтесь.

СообщениеВт май 19, 2015 22:35 

В селах то не настільки важливо, в будь-якій хаті можна набрати води.

СообщениеВт май 19, 2015 22:44 

Конечно, в сёлах не настолько важно. Но я не отношусь к особо общительным людям, и если знаю, что есть родник, то мне проще набрать воды в роднике, чем идти к кому-то просить.
А если предположить такой вариант, что шли весь день до темноты и стали на ночлег недалеко от села? Вода нужна для ужина. А по темноте не очень удобно ходить по дворам и воды просить. Как минимум, собакам не понравится. А если знаешь координаты родника, то проблем никаких. Хоть ночью за водой приходи.

СообщениеПн май 25, 2015 15:20 

І знову в нашому ефірі свіжі фотографії з Товтр.
Думаю Дід Піхто зацінить свої краї)))

Изображение

Тут більше.

СообщениеПн май 25, 2015 22:02 

Спасибо за интересный материал! Где этот водопадик, подскажете? А то Фесьовий яр на моих картах отсутствует (впрочем, как и гора Сокол).

СообщениеВт май 26, 2015 06:26 

Чемеровеччина, біля Карачківець.

СообщениеВт май 26, 2015 12:38 

Кузьма. писал(а):Чемеровеччина, біля Карачківець.

Это я уже понял. Я имел в виду более точную информацию. Не знаю, правда, когда я туда попаду, но не хочется, прийдя в Карачковцы, расспрашивать людей: "Где тут у вас яр с водопадом? А какая из этих гор - Сокол?" Я привык точное местоположение объектов узнавать заранее.
P.S. Искренне надеюсь, что мои просьбы не чрезмерны. Вы же помогли мне (и другим) с родниками, бродами и т.д., за что вам большое спасибо. Я в свою очередь, когда отредактирую данные моего навигатора, выложу тут точные координаты объектов, встреченных мной в походе на майских праздниках.

СообщениеВт май 26, 2015 16:26 

Хех, на мою думку, в поході, чи мандрівці, має бути присутній пошук, пригода, дослідження, так часом вдається відкрити щось нове, ще нікому не відоме. Спілкування з місцевими також дає купу цікавої інформації та позитивних емоцій - спогади, легенди, казки, і інші краєзнавчі та етнографічні цікавинки. Спробуйте і самі переконаєтесь. |#smile806|

СообщениеВт май 26, 2015 19:10 

Зацінив |#smile746| ! Ось ще
http://zonderbear.livejournal.com/3330.html?thread=5378
Кузьма. писал(а):Хех, на мою думку, в поході, чи мандрівці, має бути присутній пошук, пригода, дослідження, так часом вдається відкрити щось нове, ще нікому не відоме. Спілкування з місцевими також дає купу цікавої інформації та позитивних емоцій - спогади, легенди, казки, і інші краєзнавчі та етнографічні цікавинки. Спробуйте і самі переконаєтесь. |#smile806|

Згоден з Кузьмою, та все ж

Сокіл в червоному овалі. Де "дзюркач" я не знаю. Буде час завітаю туди незабаром. Треба й собі пересідати на ровер |#smile805|

СообщениеВт май 26, 2015 23:19 

Кузьма. писал(а):Хех, на мою думку, в поході, чи мандрівці, має бути присутній пошук, пригода, дослідження, так часом вдається відкрити щось нове, ще нікому не відоме. Спілкування з місцевими також дає купу цікавої інформації та позитивних емоцій - спогади, легенди, казки, і інші краєзнавчі та етнографічні цікавинки. Спробуйте і самі переконаєтесь. |#smile806|

У каждого свой стиль похода. Мой собственный стиль походов сложился за много лет, и меня он устраивает. Я люблю ходить по дикой природе. С местными жителями общаться не люблю. А что касается приключений и исследований, то их будет хватать в любом случае, как ни готовься. Вместо того, чтобы тратить время на поиски водопада, я узнаю его точное местоположение заранее и в походе выйду прямо к нему без блужданий, а время, которое сэкономил, потрачу на поиски другого водопада (или ещё какой-то никому не известной достопримечательности). Зачем тратить время на поиск чего-то уже найденного и описанного другими, когда можно это же время потратить на поиски чего-то никому ещё не известного, найти и описать?

Не хотите рассказывать, где водопад - не надо.
Я его всё равно уже нашёл, спасибо интернету. Координаты водопада Дзюркач: 48.912516N 26.526202E

Ну и деду Пихто спасибо за подсказку касательно горы Сокол.

СообщениеСр май 27, 2015 00:22 

Полезные точки по маршруту Гниловодка-Тернава-Демшин-Субич-Калачковцы.
Точки сняты мной лично на местности при помощи навигатора.

Водопадик в селе Михайловка: 48,788838° 26,792197°

Родники в Супрунковцах:
- северный: 48,764570° 26,773679°
- там, где костёл: 48,749692° 26,774476°
- южный: 48,740939° 26,779836°

Один из мостиков через Гниловодку на юге Супрунковцев: 48,736751° 26,777993°

Скала Сокол-камень: 48,726573° 26,778685°

Один из двух бродов (северный) через Гниловодку возле Княжполя: 48,711787° 26,782424°

Поляна со столиком возле брода: 48,712001° 26,782159°

Водопад-плотина возле Княжполя: 48,707243° 26,779995°

Родники ниже по течению от Княжполя:
- первый: 48,704365° 26,779703°
- второй: 48,699155° 26,780481°

Мостик через Тернаву ниже слияния её с Гниловодкой: 48,684264° 26,788906°

Брод через Тернаву возле Фурмановки: 48,656703° 26,771326°

Урочище Окунь:
- стоянка нижняя: 48,634863° 26,796842°
- стоянка верхняя: 48,635153° 26,811748°
- родник возле верхней стоянки: 48,634817° 26,812040°
- самый нижний из водопадов: 48,634848° 26,802261°

Магазины:
- в Демшине: 48,626177° 26,816222°
- в Субиче: 48,598407° 26,838963°
- в Калачковцах: а) 48,601410° 26,859300°, б) 48,601340° 26,858136°

Родники в Субиче (два из нескольких):
- ближе к селу: 48,598277° 26,832560°
- ближе к обрыву: 48,598749° 26,830998°

Посты: 3071

СообщениеПт май 29, 2015 15:54 

На реке Збруч

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеПт май 29, 2015 22:00 

Здорово! Надо будет и туда как-нибудь отправиться!

СообщениеПт май 29, 2015 22:42 

При прогулке по р. Збруч можно посетить карстовую пещеру "Атлантида". Расположена в с. Завалье на левом берегу (вниз по течению, чуть ниже села). Услуга платная. Как по мне, то удовольствие на любителя, так как требует навыков лазание по узким проходам, фонаря и сменной одежды в виде комбинезона, из-за мокрой глины.

СообщениеПт май 29, 2015 22:46 

Я точно не любитель узких проходов. Ходил в пещеры с фонарём, но только в те, в которые пройти легко.

Посты: 46
Откуда: Чемерівці, Хмельниччина - Видинів, Івано-Франківщина

СообщениеСр июн 03, 2015 00:02 

Для справедливості скажу, що Товтри цікаві не лише в південній, а й у північній частині. Особливість останньої - більші висоти, більша залісненість, менша густота населення, мальовничий Збруч. При потребі можу виступити гідом (не комерція!!!), так як живу практично в центрі Товтр. Колись, за Совітів, був маршрут з Кам'янця-Подільського (Нігин?) верхами до г. Бохит (Тернопільська обл.). Пошукаю в екологів, може знайду.

СообщениеСр июн 03, 2015 06:18 

d-r Igor писал(а):Для справедливості скажу, що Товтри цікаві не лише в південній, а й у північній частині. Особливість останньої - більші висоти, більша залісненість, менша густота населення, мальовничий Збруч. При потребі можу виступити гідом (не комерція!!!), так як живу практично в центрі Товтр. Колись, за Совітів, був маршрут з Кам'янця-Подільського (Нігин?) верхами до г. Бохит (Тернопільська обл.). Пошукаю в екологів, може знайду.

Привіт! Було б дуже цікаво |#smile805| !

СообщениеСр июн 03, 2015 11:17 

Днестр зимой (выше с.Врублевцы) и летом (ниже с.Грынчук)...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеСр июн 03, 2015 22:54 

Здорово!

СообщениеВс июн 14, 2015 20:38 

Розповідь про те, що ми втрачаємо.

Изображение

Читати тут.

СообщениеПн июн 15, 2015 00:04 

Гады

СообщениеПн июн 15, 2015 11:26 

Если не ошибаюсь, то про эту проблему писали в "Подолянине" (местная газета). Местные подняли вопрос на уровне "района", дошли до Мельниченка (депутат верховной зрады), но сомневаюсь что это как то разрешит проблему. Все договорено, все оплачено, а народ по боку. Такая у нас держава.

СообщениеПн июн 15, 2015 14:58 

Может, надо было бы в разные СМИ попробовать написать?

СообщениеВт июн 16, 2015 22:37 

В нашей стране каждый день вылазит столько лайна, что такой "мелочи" не заметят.

СообщениеВт июн 16, 2015 23:11 

Я попросил кинуть инфу про этот водопад в крупную украинскую группу в соцсети ВКонтакте (около 50 тысяч участников), надеюсь, хоть чем-то это поможет. Хотя бы посещаемость блога Кузьмы поднимет )))

СообщениеСр июн 17, 2015 06:57 

Подякував за піклування про мій блог)))))
Андрей Лунячек,є питання стосовно карт на андроїд. Поставив на смарт OsmAnd і качнув карту Хм. обл. а програма чогось кидає цю карту в розділ до онлайнових.

СообщениеСр июн 17, 2015 15:31 

Растровые карты формата .sqlitedb нужно класть в папку osmand/tiles. Векторные карты формата .obf (мира и Украины) должны находиться в папке osmand. Про настройку программы и загрузку векторных карт читайте здесь: http://www.encyclopedia-stranstviy.com/2015/05/osmand-navigator-android-ios.html
Про работу с растровыми картами читайте здесь: http://www.encyclopedia-stranstviy.com/2015/06/osmand-karty-raznye.html

СообщениеСр июн 17, 2015 15:39 

Кстати, ту карту, которую вы мне присылали из 12 фрагментов (500-метровка окрестностей Каменец-Подольского), нельзя ли где-то у вас отсканировать одним куском? Или хотя бы четырьмя. А то у меня не получилось слепить вместе 12 кусков без искажений. А хочется сделать хорошую точную электронную карту, которой могли бы пользоваться и вы на своём смартфоне.

СообщениеСр июн 17, 2015 21:42 

На жаль ні, скани до мене потрапили через другі руки. Оригінал знаходиться десь у Княжполі.

СообщениеСр июн 17, 2015 23:37 

Жаль. Может быть, осенью-зимой попробую довести до ума имеющиеся 12 кусков, чтобы получилась точная карта.

СообщениеЧт июл 09, 2015 22:39 

Як подоляки приймали участь у Gorgany Race 2015 і що з того вийшло дивитись тут.

Изображение

СообщениеПн июл 20, 2015 11:35 

С обоими участниками знаком (которые с судьей на фото). Пересекался с обоими но не в туризме...С тем что выше, то когда то по работе. Он был (может и есть) админом в Медоборах. Второй, если правильно понимаю и есть Кузьма? Пересекались раньше в молодости, если не ошибаюсь на музыкальном поприще. Тяжеляк, Хмельницкое пограничное... Не?

СообщениеПн июл 20, 2015 16:24 

Так і є, бачу лице знайоме, Саня? |#smile805|

СообщениеПн июл 20, 2015 19:29 

Да, он самый. |#smile806|

СообщениеПн июл 20, 2015 22:31 

Круто, ми ж років зо двадцять не бачились.))

СообщениеВт июл 21, 2015 11:20 

Да... где то так. Но мир оказался тесен. )))

СообщениеВт июл 28, 2015 18:49 

Свіже в блозі.
Де рятуватись від спеки.

Изображение

Деталі тут)))

СообщениеВт июл 28, 2015 21:45 

В Михайловке были, правда, в парк не заходили.
Там есть небольшой водопадик, сбегающий маленькими струйками.
Координаты: 48,788838° 26,792197°

Изображение

Посты: 1391

СообщениеСб сен 12, 2015 17:20 

Вопрос, а реально ли обойти Батокский залив по верху или низу до Колодиевки?
Мы пошли от Белой горы поверху направо вдоль леса по направлению к дороге на дет. лагерь "Бакота",

Изображение
встретили человека перед пасекой, который сказал, что так не пройти, а по низу овраги, придется мочить ноги, и вообще, ходить так тупо, лучше ездить на видовые точки и матрасить в них. Трека на тот участок у меня не было, поэтому решили поехать в Соевый яр, где более менее было все понятно.
В результате прошли так http://www.gpsies.com/map.do?fileId=zwkjkfpwobaxwfrq
Фотка с Субичей

Изображение
В общем искали альтернативу теплому климату осеннего крыма, тропы заросшие/нехоженные, но и мусора особо нет

СообщениеСб сен 12, 2015 19:43 

Абсолютно реально по низу. Там на машинах объезжают, не то, что пешком.

Посты: 1391

СообщениеСб сен 12, 2015 20:53 

я правильно понимаю, это по тропке от пещ монастыря нужно топать в сторону источника 3 и дальше? по словам местного я так понял, что там заканчивается дорога какими то домиками под сдачу (видно он имел ввиду дет. лагерь) и все.
Есчо одна фоточка

Изображение

СообщениеПт сен 25, 2015 16:45 

Товариш підігнав 500-метрівку КП района в jpg, якою програмою можна з неї зробити sqlitedb для андроїда? А, і мо комусь теж тре, то звертайтесь.

СообщениеПт сен 25, 2015 16:54 

Кузьма. писал(а):Товариш підігнав 500-метрівку КП района в jpg, якою програмою можна з неї зробити sqlitedb для андроїда? А, і мо комусь теж тре, то звертайтесь.

Присылайте карту мне, я сделаю.
Можете на почту: serval185@gmail.com
Можете на файлообменник закинуть и ссылку выложить.

СообщениеПт сен 25, 2015 18:44 

Андрій, відправив.

СообщениеПт сен 25, 2015 22:25 

Спасибо, карту скачал. Карта хорошая, качеством лучше той, что вы ранее выкладывали из 12 частей. И охват территории немного больше.

Тут самое долгое - это карту привязать. Для точности буду привязывать по 16-ти точкам. Это нужно выкроить вечер, когда есть время, и не сильно устал. А остальные операции (конвертация в нужные форматы) будут попроще.

Не хочется себя ставить в какие-то временные рамки, скажу примерно так: до следующей пятницы стопроцентно сделаю. Если будет время - сделаю раньше, допустим, в районе среды.

СообщениеПт сен 25, 2015 22:47 

Добре є.

Посты: 174

СообщениеСб сен 26, 2015 07:05 

Добрый день! Сможете потом этой картой поделиться?! Мы как раз в средине октября собираемся в 3х дневный поход в Подольские Товтры)

СообщениеСб сен 26, 2015 07:30 

Та запросто))

СообщениеСб сен 26, 2015 09:06 

Спасибо! |#smile746|

СообщениеВт сен 29, 2015 12:05 

Добрый день! Через недельку собираемся в ПВД (на 3 дня) в Подольские Товтры. Рано утром в пятницу планируем доехать до Старых Ушиц, от туда и начинать наш поход. Компания 4 человека (2 пары). Подскажите, пожалуйста, как лучше построить маршрут, что бы охватить максимально больше красивых мест и ближе к вечеру воскресенье вернутся в Каменец-Подольский на поезд. Может есть какие-то треки с готовыми маршрутами?!
Огромное спасибо за помощь!!!!

СообщениеВт сен 29, 2015 21:32 

Нащо вам та Стара Ушиця, виходьте на повороті на Бакоту, відвідаєте монастир, і низом, понад річку йдіть до Колодіївки. Там перейдете вбрід Студеницю і піднімайтесь в Калачківці. Звідти два варіанти - або зразу на Субіч, або петлею через Рогізну на той жеж Субіч-Демшин-Китайгород-Фурманівка-траса - КП.

СообщениеВт сен 29, 2015 21:44 

А можна і навпаки, Бакоту на солодке залишити.

СообщениеСр сен 30, 2015 11:02 

В июне прошел от Бакотского монастыря до Фурмановки, как и пишет Кузьма. Вот мой трек.

Изображение
Трек не обработанный. Несколько раз я ходил в таких местах куда лучше не забредать. Ну и июнь не октябрь. Поэтому по треку требуются пояснения. От Субича и до трассы на Каменец-Подольский, наверное, лучше идти как у Андрея Лунячека.

СообщениеСр сен 30, 2015 23:50 

Мы на майских ходили от Михайловки до Калачковцев, основную часть пути шли вдоль Гниловодки и Тернавы. Прошли за 4 дня. В тех местах можно сделать хороший трёхдневный маршрут. Начать в Супрунковцах, заночевать у реки в районе Фурмановки. Вторая ночёвка - в урочище Окунь между Китайгородом и Демшином. На третий день дойти до Субича, посмотреть на Днестр и скалы на берегу, и оттуда уехать. Маршрут интересный и зрелищный.

СообщениеПт окт 02, 2015 02:07 

Карта Каменец-Подольского района (юго-западная часть Хмельницкой области). 500-метровка Генштаба СССР.

Для OziExplorer (.jpg + .map): https://cloud.mail.ru/public/Kx3A/KpyozvJR3

Для Android и iOS (программы OsmAnd, RMaps, Locus Map, Galileo): https://cloud.mail.ru/public/Ds5v/qjkuwid3H

Для навигаторов Magellan: https://cloud.mail.ru/public/4c4b/f36TZAJqJ

СообщениеПт окт 02, 2015 06:35 

Спасибо, Андрей!

СообщениеПт окт 02, 2015 08:42 

Пожалуйста!

СообщениеПт окт 02, 2015 09:34 

Все спасибо за подсказки по маршруту. Андрей Лунячек, Вам спасибо за 500-метровку. Кузьма, подскажите, пожалуйста, место где речку нужно переходить вброд насколько глубокое? И как обстоят дела с водой на маршруте Бакота-Колодиевка-Калачковцы-Субич-Демшин-Китайгород-Фурмановка?

Спасибо!

СообщениеПт окт 02, 2015 10:03 

bomba.xxl писал(а): Кузьма, подскажите, пожалуйста, место где речку нужно переходить вброд насколько глубокое?

Где то там, где на треке у Деда Пихто. Там есть броды глубиной до колена и менее. В этом году очень сильно упала вода в Днестре и впадающих в него реках, так что может и меньше будет, чем на моем фото. Как ориентир спуск или подъем полевой дороги (Колодиевка-Калачковцы). Выглядеть будет где то так.

Изображение

Жаль, раньше там были не хоженые туристами места. Ни тебе кострищ, попиляных деревьев, даже сушняк не тронутый стоял... И на удивление пастухи там срач не устраивали. Так себе, кизяк местами лежал, да и только. Но кизяку положено, он удобрение.

СообщениеПт окт 02, 2015 11:50 

Туранчокс, спасибо за развернутый ответ!

СообщениеПт окт 02, 2015 15:16 

bomba.xxl писал(а):Все спасибо за подсказки по маршруту. Андрей Лунячек, Вам спасибо за 500-метровку. Кузьма, подскажите, пожалуйста, место где речку нужно переходить вброд насколько глубокое? И как обстоят дела с водой на маршруте Бакота-Колодиевка-Калачковцы-Субич-Демшин-Китайгород-Фурмановка?

Спасибо!

В связи с возведением Днестровской ГЕС очертания Днестра и впадающих близлежащих рек не соответствуют картам генштаба. Реальность можно увидеть на гуглмапс. Не существуют село Теремцы. Что бы попасть на брод идите от Колодиевки прямо на Патринцы у Студеницы. Там брод, хат никаких уже нет. В июне глубина брода была сантиметров 20-30. Вот фото

Изображение
Ещё несколько фото из похода

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
С водой проблем не будет. У монастыря три родника. Километра через 3-4 ещё родник чуть в стороне от дороги. В каждом селе колодцы. В Субиче у каплычки, при спуске к монастырю, тоже родники. В урочище Окунь я брал воду прямо из ручья, но кипятил.

СообщениеПт окт 02, 2015 15:52 

Дед Пихто, спасибо!!!!!

СообщениеПт окт 02, 2015 18:49 

Андрій, дякую.

СообщениеПт окт 02, 2015 23:54 

Кузьма. писал(а):Андрій, дякую.

Нема за що )))
Знайдете ще якісь цікаві мапи (наприклад, 500-метрівки) - звертайтеся.

СообщениеСб окт 03, 2015 00:11 

bomba.xxl писал(а):И как обстоят дела с водой на маршруте Бакота-Колодиевка-Калачковцы-Субич-Демшин-Китайгород-Фурмановка?

В дополнение к тому, что здесь уже написали, отмечу, что на майских праздниках мы брали воду в реках и кипятили, потом использовали. В частности, брали в Тернаве возле Фурмановки. В урочище Окунь я пил воду без кипячения, но позже мы нашли там родник.

Я уже выкладывал ранее в этой теме координаты ряда точек, продублирую некоторые из них здесь.

Брод через Тернаву возле Фурмановки: 48,656703° 26,771326°

Урочище Окунь:
- стоянка нижняя: 48,634863° 26,796842°
- стоянка верхняя: 48,635153° 26,811748°
- родник возле верхней стоянки: 48,634817° 26,812040°
- самый нижний из водопадов: 48,634848° 26,802261°

Магазины:
- в Демшине: 48,626177° 26,816222°
- в Субиче: 48,598407° 26,838963°
- в Калачковцах: а) 48,601410° 26,859300°, б) 48,601340° 26,858136°

Родники в Субиче (два из нескольких):
- ближе к селу: 48,598277° 26,832560°
- ближе к обрыву: 48,598749° 26,830998°

СообщениеПн окт 05, 2015 09:06 

Андрей, огромное спасибо!

СообщениеПн окт 05, 2015 09:18 

Пожалуйста )))

СообщениеВс ноя 22, 2015 21:48 

Давно я сюди не дописував, а от сьогодні приніс свіжачок.

Изображение

Кому цікаво тиць сюди

СообщениеВс ноя 22, 2015 23:18 

Мда... Сильно упала вода, сильно.

СообщениеПн ноя 23, 2015 15:10 

С такими темпами скоро только фарватер останется, печалька...

СообщениеВт ноя 24, 2015 12:06 

Вода в Днестре начала заметно прибывать. Возможно связано с паводками в Прикарпатье.

СообщениеЧт дек 03, 2015 11:14 

Скажите, никто не может подсказать, где находится товтра Панська? У меня коллега по работе интересуется. Что-то у него с этой товтрой связано. Возможно, там были добыты какие-то насекомые, имеющиеся у него в коллекции. Поиск в Гугле не помогает. Есть намёки, что товтра Панська находится на территории нацпарка "Подільські товтри", возможно - в северной его части, где нацпарк граничит с заповедником "Медоборы". Буду признателен, если кто-то подскажет местоположение товтры.

СообщениеЧт дек 03, 2015 17:47 

Андрей Лунячек писал(а):Скажите, никто не может подсказать, где находится товтра Панська? У меня коллега по работе интересуется. Что-то у него с этой товтрой связано. Возможно, там были добыты какие-то насекомые, имеющиеся у него в коллекции. Поиск в Гугле не помогает. Есть намёки, что товтра Панська находится на территории нацпарка "Подільські товтри", возможно - в северной его части, где нацпарк граничит с заповедником "Медоборы". Буду признателен, если кто-то подскажет местоположение товтры.

під номерами 40, 77 та 147
http://www.tovtry.km.ua/ua/natur/tovt160.html

СообщениеЧт дек 03, 2015 22:40 

По звичці залишу тут свіжі репортажі з печер.

Изображение

Изображение

Номер раз

і номер два

СообщениеПт дек 04, 2015 00:54 

Дед Пихто писал(а):
Андрей Лунячек писал(а):Скажите, никто не может подсказать, где находится товтра Панська? У меня коллега по работе интересуется. Что-то у него с этой товтрой связано. Возможно, там были добыты какие-то насекомые, имеющиеся у него в коллекции. Поиск в Гугле не помогает. Есть намёки, что товтра Панська находится на территории нацпарка "Подільські товтри", возможно - в северной его части, где нацпарк граничит с заповедником "Медоборы". Буду признателен, если кто-то подскажет местоположение товтры.

під номерами 40, 77 та 147
http://www.tovtry.km.ua/ua/natur/tovt160.html

Спасибо! Не думал, что их аж три штуки!

СообщениеПт дек 04, 2015 17:48 

Я тут флудну трошки.
Питання до Андрей Лунячек як фахівця - чомусь в османд карти стали дуже нечіткі, розмиті. А спочатку все було гут.
Як то виправити?

СообщениеПт дек 04, 2015 22:53 

Кузьма. писал(а):Я тут флудну трошки.
Питання до Андрей Лунячек як фахівця - чомусь в османд карти стали дуже нечіткі, розмиті. А спочатку все було гут.
Як то виправити?

Не представляю, что это может быть. Рассказывайте подробнее. То есть, одна и та же карта раньше была чёткая, а теперь - нет? Это касается какой-то одной карты или разных карт? Каких именно? Можете сделать скриншот экрана? Или хотя бы сфоткать?

СообщениеСб дек 05, 2015 21:13 

Раніше всі завантажені генштабівки були чіткі, а зараз стали розмиті. Всі. Крім "Локальної векторної карти", що була завантажена разом з програмою. Скріншоти чомусь не зміг зробити, тільки сфоткав на інший телефон.

Изображение

СообщениеВс дек 06, 2015 02:26 

Даже не знаю, что сказать. Первый раз такое вижу. Идей никаких нет.

СообщениеВс дек 06, 2015 20:28 

Вилікувалось переустановкою OsmAnd.

СообщениеВс дек 06, 2015 21:06 

Вертаючись до теми.
Екологічне лихо на Дністрі.

Изображение

Изображение

Изображение

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlp1/v/t1.0-9/s720x720/12313989_1011827215551739_7793685013626266517_n.jpg?oh=5aaef07cc4eabd88917141ef4f3af355&oe=56E19934

Изображение

Дива не сталося. Навіть після сильних злив в Карпатах, води в Дністровському водосховищі не побільшало. Через масову загибель гідробіонтів-фільтраторів (губок та молюсків) та накопичення побутового сміття - річка поступово перетворюється на брудну стічну канаву. Мар'ян Тарасенко.

СообщениеВс дек 06, 2015 23:27 

Кузьма. писал(а):Вилікувалось переустановкою OsmAnd.

Отличное решение!

СообщениеПн дек 14, 2015 02:36 

Наконец закончил свой рассказ-отчёт о нашем походе на майских праздниках вдоль рек Гниловодка и Тернава.

Изображение

Читаем здесь: http://www.encyclopedia-stranstviy.com/2015/12/khmelnitskaya-2015-mikhailovka-gnilovodka.html

СообщениеЧт дек 24, 2015 14:48 

Добре погуляли.
Добре що сподобалось.
І знову пофлудю, Андрію, ще одну карту зробиш для османда? Архівну.(кинув в приват)

<
СообщениеПт дек 25, 2015 02:13