Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Екатерина, Жанна

1, 2, 3, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1851

СообщениеСр апр 05, 2017 12:28 

Особисто для мене це виглядає не як звіт - в якому є підсумок - позитив - негатив - а як якесь самолюбування і самоціль з самоствердженням і акцентом на якихось значках аля сходження - . Сама термінологія сходження передбачає якусь технічну сторону альпінізму - використання страхівки встановлення точок і тд.
Ок. Зимове сходження на Ґоверлу в кирзових чоботах
З палкою в шапці вушанці- як то роблять інколи не туристи з Заросляку )) їм тож кваліфікацію і значок на груди ?))
Одні ходять в гори за враженнями інші за кваліфікаціями?)) Тут в такому разі більша частина форумчан заслужені герої герої альпіністи .
Значки пора випускати - герой альпініст Карпат. Герой альпініст Чорногора . Герой альпініст Горгани і тд )) для розпізнавання всі значки чіпляти на лямку наплечника для баласту - щоб не здуло при черговому сходженні на Чорногору))
------------------------------------

Посты: 1733

СообщениеСр апр 05, 2017 19:31 

jerry писал(а):...

а хтось хоче писати-знімати ... не треба обламувати ...

Посты: 203

СообщениеЧт апр 06, 2017 22:16 

jerry писал(а):Особисто для мене це виглядає не як звіт - в якому є підсумок - позитив - негатив - а як якесь самолюбування і самоціль з самоствердженням і акцентом на якихось значках аля сходження....

Перш ніж робити такі висновки,та представляти їх обговоренню людей,покажіть якусь свою творчу роботу на даному форумі(окрім комерційних постів)??????

Посты: 115

СообщениеЧт апр 06, 2017 22:40 

не нужно ссориться ) я думаю каждый имеет право на выражение своих эмоций) где то даже согласен с критикой нет в моих видео изюминки все монотонно и скучновато(

СообщениеПт апр 07, 2017 10:30 

Творчість ?? Ну залию я 0.5% відео чи фот з власних терраьбайтів якихось соло бігунів по Андах чи сходженнях десь на Памірі )) чи відео чергової спроби на Деналі. І що ? Сервер форму скоро лусне від загрузок)) .Дадуть Медаль чи відразу значок альпініста?? Чи буду сидіти і чекати щоб мені за творчість дали пальмову гілку в Каннах?)) І оскара за кращу зйомку того що вже 1001 разів було знято ?
Нічого нового в маршруті по Хайвею Чорногора ..Яка тут творчість ?? Можеб ютюб зібрав більше переглядів і лайків ?))
Критики ніякої немає - звернув увагу на сарказм - стань альпіністом - категорійне сходження на Чорногору . . .Під проводом Сніжного Барса))) багато пафосу. . Тре було хочаб натягнути з 5-6 шшнурків з Ґоверлі прив'язавши і до і стовпа і підніматися на жюмарах чи якомусь прусіку)) а потім спускатися хочаб на якомусь Т блоц)) булоб забавно для відео)) і булоб восхождєніє))
і от біда - прапор України десь загубили чи не взяли ? Як же без прапора?))

Посты: 1552

СообщениеПт апр 07, 2017 11:20 

jerry писал(а):...

Про медаль за Черногору в целом согласен, "альпинизм в Украинских Карпатах" звучит уж как-то сильно пафосно.

Но про "творчiсть" - отнюдь. Всегда проще что-то похаять с видом эксперта, чем создать что-то новое. Мне нравится просматривать форумные отчёты, даже об исхоженных местах. (Хоть я персонально предпочитаю фото.)

СообщениеПт апр 07, 2017 11:34 

Завжди чомусь українці сприймають висловлювання чужої думки як критику чи хаяння))
Про творчість - зніму шляпу якщо відео знято не аля моє гоупро я крутий альпініст.- а хочаб моє гоупро - зимове сходження на Шпиці з сторони Ґаджини в лоб ( колись класифікувалося як 2 А).
І власне на читання думок - автор якому велика повага за зйомку монтаж і викладення відео ( хоча воно нагадує відео для особистого сімейного архіву- в мене таке син знімає в 11 років і монтує собі ролики на смартфоні ) власне автор як професійний відеооператор буде рости і покращувати свої фільми для каналів з мандрівництва. Можливо федерація альпінізму навіть затвердить Чорногору з елементами сходження як якийсь маршрут для початкової класифікації з альпінізму .

Посты: 1552

СообщениеПт апр 07, 2017 11:43 

jerry писал(а):Творчість ?? Ну залию я 0.5% відео чи фот з власних терраьбайтів якихось соло бігунів по Андах чи сходженнях десь на Памірі )) чи відео чергової спроби на Деналі. І що ? Сервер форму скоро лусне від загрузок)) .Дадуть Медаль чи відразу значок альпініста?? Чи буду сидіти і чекати щоб мені за творчість дали пальмову гілку в Каннах?)) І оскара за кращу зйомку того що вже 1001 разів було знято ?
...
і от біда - прапор України десь загубили чи не взяли ? Як же без прапора?))

Я понимаю, стиль - великое дело. Но цитата выше немного не соответствует "висловлюванню чужої думки", а больше напоминает "хаяние" творчества вообще. Если б оно как-то помягше было подано, люди бы лучше уразумели смысл |#smile805|

СообщениеПт апр 07, 2017 12:09 

)) нагадує - достукатися до глухого всерівно що показувати Рембранта сліпому . Для одних Голівуд старі Еверест вау шедевр для інших мильна опера . Як в кожній творчості є ті хто плескають в долоні і є ті хто не плескають в долоні . Режисери знімають - критики критикують )) і одне і інше має право на життя бо і одне і інше покращує творчість)) не висловлював в би своєї думки в темі як би не було термінів альпінізму і сходження. Можливо це глибокий сарказм з самооправдання автора над самим собою ?)) Стосовно сходження і самопосвяти в альпіністи на зимовій Чорногорі ? Яка думка автора ?

СообщениеПт апр 07, 2017 12:43 

Но народ не разбегаемся значки все равно получим) но не все)
А теперь ВНИМАНИЕ КОНКУРС (только для зарегистрированых пользователей) кто первый до выхода следующей серии даст правильный ответ каким образом и почему нам вполне удастся выполнить все нормы на значек и получить его
Автор підкидає дровішек і чекає реакції))
Вапрос - чувак на фото не має жодного значка і не виконує жодних норм )) як можна таке класифікувати?))

Изображение

СообщениеПт апр 07, 2017 12:45 

Так че тут думать есть затвержденные ФАИСОМ маршруты 1а,1б,2а,2б на Черногорском хребте в Карпатах( без верёвок буров, закладок да и без кошек можно иногда обойтись)! По факту пошёл и находил на Чорногоре значке альпинист Украины и половину третьего разряда и ни я это придумал))) Формулировки для своего видео брал именно с офф сайта с описаниям маршрутов в Фаисе ссылку скидывал выше) там так и написано Сходження на Говерлу 1б и так далее)) так что чего чего а пафоса не вижу в названии своего видео и да с нами был Снежный барс в возрасте 65 лет) для себя извлёк некоторые интересные моменты в походе с таким челом)
P. S лично мое мнение про альпинизм в Карпатах просто поставлю улыбку))) но федерация на сколько я понял включила эти маршруты с целью популяризации альпинизма в украине, плохо это или хорошо не мне решать))

СообщениеПт апр 07, 2017 12:48 

https://fais.kiev.ua/pro-klasifikatsiyu-marshrutiv-v-karpatah/

СообщениеПт апр 07, 2017 12:52 

Я згоден- трошки запізнився з посиланням ))чекав що інші може підтягнуться )) автор мене обігнав. )) так що компас нічєйний))

СообщениеПт апр 07, 2017 13:00 

jerry писал(а):Я згоден- трошки запізнився з посиланням ))чекав що інші може підтягнуться )) автор мене обігнав. )) так що компас нічєйний))
Почему ни чейный) пишите контакты в личку постараюсь завтра отправить!

СообщениеПт апр 07, 2017 13:10 

Дякую )) але як колишній спортсмен з спортивного орієнтування маю компаси ще з 80 тих років .

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.