Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Жанна, Екатерина

1, 2, 3, 4, 5 ... 18, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1661

СообщениеПт мар 12, 2010 13:26 

„Товтри - це місцева назва скелястої дугоподібної гряди, висота якої в межах НПП досягає 401 метрів над рівнем моря. Над оточуючою рівниною ця гряда піднімається на 60 - 65 м.” Національний природний парк „Подільські товтри” – це і багато об’єктів природозаповідного фонду, археологічних та історико-архітектурних пам’яток. Прочитав якось сусідню тему „с палаткой в Каменец-Подольск” http://eurotourist.club/viewtopic.php?t=35573&start=0 , походив по лінках, які люб’язно підказав baboshyn , і задумався. Я кожний рік по кілька разів буваю майже в самому серці цього чудового природного пам’ятника. Мало того, я і непогано знаю той чарівний куточок Поділля, де пройшло моє дитинство, і який ми з друзями тоді об’їздили на велосипедах. Боже, як давно це було. Ну що ж, прийшов час знову прогулятися тими місцями, і не тільки.
На минулі березневі свята вдалося побувати в тих краях. 7 березня був у Кам’янці, а 8-го з сином трохи прогулялись. Ось про це кілька слів і фото.
Для початку заглянемо у Старе місто Кам’янця-Подільського. Стара фортеця.
1.
Изображение
Каньйон річки Смотрич біля фортеці.
2.
Изображение
На розі площі Вірменський ринок та вул. Домініканської. На передньому плані будинок Дворянського зібрання(1857-1893рр).
3.
Изображение
Площа Польський ринок.
4.
Изображение
Дзвіниця біля кафедрального костьолу(1646-1648рр).
5.
Изображение
Тріумфальні ворота(1781р).
6.
Изображение
Петропавлівський кафедральний костьол(XVI-XVIIIст) та Турецький мінарет(1670р).
7.
Изображение
Вид на фортецю від костьолу,
8.
Изображение
Та на церкву Святого Георгія(1851,1861)
9.
Изображение
Польський магістрат (XIV-XIXст) та Вірменський колодязь (1638-1760рр)
10.
Изображение
Последний раз редактировалось Дед Пихто Вт авг 10, 2010 20:23, всего редактировалось 5 раз(а).

СообщениеПт мар 12, 2010 14:31 

Ще раніше було продумано кілька варіантів маршрутів одноденних прогулянок та можливість проведення кількаденного походу влітку. Цього разу був обраний маршрут, що показаний нижче ( генштаб 1:100000 М-35-114, 15км північніше м.Кам’янець-Подільський)

Изображение
Взагалі то, ми мали б дійти вздовж Смотрича до Карачківець, подивитися там кілька цікавих товтр, ГЕС, а вже потім повертатися. Але ми скористалися запланованим скороченим маршрутом, тому що син натер мозолі на ногах, та і погода не дуже сприяла. Тож 8 березня, ще не було і 8-ї години ранку як ми вирушили на прогулянку із робітничого селища з цікавою назвою – Сахкамінь. Було пасмурно, на термометрі -6С, з перервами посипав лапатий сніжок. Вийшли на околицю селища біля костьолу, що стоїть на пагорбі (відм.290,1) обабіч автодороги Кам’янець-Подільський – Ярмолинці.
11.
Изображение
Костьоли, щоправда як і церкви, стали звичними останнім часом в цих краях.
Взявши курс на с.Нігин, швидко дійшли до саду.Тут, в дитинстві, ми колись добряче бешкетували. Погляд назад, на селище.
12.
Изображение
Костьол непогано виглядає здалеку .З правої сторони фото, на задньому плані видно рукотворні товтри. Це відвали доволі потужного Нігинського кар’єроуправління, яке добуває та переробляє місцеві вапняки. Зліва від костьолу видно завод по переробці вапняку, місцеві називають його „фабрика”. В роки
незалежної України кар’єроуправління майже перестало працювати. І, напевно, це добре. Але я відволікся. Обійшовши сад , підходимо до Нігина. Тут повертаємо направо, і йдемо по дорозі вздовж північної околиці села. Ось вже видно Нігинські товтри. Гряда Нігинських товтр простягнулася вздовж північно-західної околиці села більше як на кілометр.
13.
Изображение
Пройдемося по верху вздовж неї. Переходимо місцеву щебеневу дорогу між селами Нігин та Залуччя, і просуваємось далі.
14.
Изображение
15.
Изображение
16.
Изображение
17.
Изображение
18.
Изображение
Дійшовши до кінця гряди(відм.316,6), кидаю погляд назад.
19.
Изображение
Ну що ж, тепер вниз до річки.
20.
Изображение
21.
Изображение
В місцевих лісах переважає граб. Вздовж стежки на кількох деревах помітки. Але що вони означають не знаю.
22.
Изображение
Хвилин десять по лісі, і ось він – Смотрич
23.
Изображение
24.
Изображение
Ще трохи, і ми обережно, через щілину у скелі, по крутому борту каньйону спускаємось до річки.
Тут, біля річки, знаходиться кілька цікавих печер. Їх називають і Нігинськими, і Залучанськими, і Черчецькими.
25.
Изображение
Ось стежка до однієї з печер,
26.
Изображение
А ось вхід
27.
Изображение
28.
Изображение
Ще одна печера.
29.
Изображение
Пам’ятний знак.
30.
Изображение
За майже сорок років нічого не змінилося. Ось тільки не пригадую цьго пам’ятного знаку. Але ми і тоді, в дитинстві, знали, що в цих печерах ховались люди з навколишніх сіл від татар. Татари дізнались про це, але люди відмовились виходити. І тоді татари розпалили багаття біля входів, і люди загинули в диму. Пора йти далі вверх по річці до Залуччя.
31.
Изображение
32.
Изображение
Ще раз погляд назад.
33.
Изображение
Ось і Залуччя з першим мостом.
34.
Изображение
Другим мостом переходимо на правий берег, і ми вже в Черче.
35.
Изображение
Трохи пройшовшись селом, ми слідуючим мостом знову переходимо на лівий берег.
36.
Изображение
Піднімаємось до північної околиці села. Звідси відкривається непоганий вид на село і Смотрич, який тут робить петлю.
37.
Изображение
Пора повертати до дому, але спочатку треба підкріпитися.
А в нього непоганий апетит.
38.
Изображение
Сипонув добрячий сніжок.
Цією дорогою , мабуть, дуже рідко їздять і ходять.
39.
Изображение
40.
Изображение
Прямо, на фото, товтра, що на карті позначена відм.298,1.
41.
Изображение
Йти стало важкувато. До капців налипали добрячі пласти чорнозему. Це вам не Полісся.
42.
Изображение
Потихеньку ми знову вийшли на ту ж автодорогу з якої починали, але вже зі сторони Ярмолинців. І не було ще і третьої години дня, а ми вже сиділи в теплій хаті, і син розглядав свої натерті ноги.
І на сам кінець, а чому прогулянки, а не прогулянка? Сподіваюсь, що зовсім скоро будуть ще прогулянки, про які я тут розповім.
Последний раз редактировалось Дед Пихто Вт авг 10, 2010 20:29, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПн май 31, 2010 18:35 

Травневі свята. І ось знову я на Поділлі. Час на прогулянку товтрами викроїв тільки 4 травня. І ввечері треба було виїжджати додому, бо 5-го вже на роботу. Прогулянка була по слідуючому маршруту.

Изображение
На нашому шляху були Вербецька товтра (Чотири кавалери) та Кармелюкова гора. Вони належать до популярних об’єктів НПП”Подільські товтри”, і туди часто возять екскурсантів з Кам’янця.
І цього разу Віктор, мій син, вирушив зі мною. Погода була не дуже. Парило, то йшов дощик, то визирало сонце. Ми взяли з собою парасольки і о 8-й годині вже чимчикували вздовж залізничної колії до станції Нігин. Ось і станція. Звідси можна виїхати до Києва поїздом Кам’янець-Подільський – Київ. Скільки пам’ятаю на станції були печі по випалюванню вапна. Стоять і працюють вони і зараз.
1.
Изображение
Виходимо за станцію в напрямку села Вербка. З правого боку з’являється Вербецька товтра (Чотири кавалери)(в.303,6). Фотографуємо її здалеку, але до неї не йдемо.
2.
Изображение
Ось і Вербка. Перед селом з лівої сторони товтра(346,0). Якщо я не помиляюся, її називають Високий горб або товтра Висока.
3.
Изображение
Йдемо по селу, а село чимале. В центрі села Дмитріївська церква (1909р), що є історико-архітектурним пам’ятником НПП.
4.
Изображение
В кінці села знову можна побачити Чотири кавалери, тільки вже з півдня.
5.
Изображение
За селом зліва ще одна товтра. І знову якщо не помиляюсь, її називають Вербецька гора(335,1).
6.
Изображение
На перехресті звертаємо вліво на Привороття Друге. Йдемо вверх.Перед Привороттям з правого боку знову товтра. Як вона називається, на жаль, не знаю.
7.
Изображение

СообщениеПн май 31, 2010 18:59 

Спуск по висипаній дорозі вниз через Привороття з кількома хатами. Зліва товтра Збручевиця , з правого боку Кармелюкова гора, внизу річка Мукша з греблею і Старим ставом.
9.
Изображение
Збручевиця
10.
Изображение
Кармелюкова гора
11.
Изображение
Переходимо греблю через місток. З лівої сторони нижче греблі старий, напіврозвалений млин. А колись давна він працював, і, кажуть, сам Устим Кармелюк приходив сюди до дочки мельника.
12.
Изображение
13.
Изображение
Спускаємось вниз до млина та річки. Світить сонце і час перекусити.
14.
Изображение
15.
Изображение

СообщениеПн май 31, 2010 19:22 

Перепочивши, знову переходимо через місток, і йдемо вздовж правого берега ставу . Повертаюсь назад і фотографую Кармелюкову гору.
16.
Изображение
Скоро підходимо до Нового ставу. Його появу тут я вже пам’ятаю.
17.
Изображение
Йдемо далі чудовою лісовою дорогою вздовж ставка.
18.
Изображение
Ставок закінчився, а з ним і дорога перетворилася в стежку.
19.
Изображение
Вздовж Мукши, лісом по стежці, доходимо до села Чечільник.
20.
Изображение
21.
Изображение
Звідти повертаємо на північний захід в напрямку кар’єрів та селища Сахкамінь. Трохи проходимо через ліс і виходимо до кар’єрів.
22.
Изображение
23.
Изображение
Бункер підривників
24.
Изображение
25.
Изображение
Колись їх у цьому лісі було кілька невеликих. Зараз майже весь ліс, з південної сторони Сахкаменя знищено, разом з лісовими товтрами (на карті заштриховано синім) Мене це вразило. Як давно я тут не був. Немає того лісу де, в дитинсві ми з друзями, весною шукали підсніжники та інші квіти, літом збирали гриби та суниці, зимою катались на лижах та бігали з „Сменою-8” за оленями... Ось і селище, десь біля 14-ї години, подорож закінчена. До нових прогулянок!

СообщениеВт авг 10, 2010 14:25 

Цього разу прогулянки почалися 3 липня з Старого міста Кам”янця-Подільського. Ми вже давно з сином хотіли провідати Хрестовоздвиженську церкву 1799-1801рр., що в передмісті на Карвасарах. Ще в дитинстві я вперше почув цю назву. Вона мені дуже подобалась, хоча й не знав що воно означає. До цих пір, якщо місцеві кажуть „на Карвасарах”, то це Бог зна де. Отож ми залишили авто на площі Вірменський ринок і подалися до Старого мосту. Пройшли біля костьолу Святої Трійці 1750-1765р.
1.
Изображение
По старих кам”яних сходах спустилися до Смотрича з східної сторони мосту. Перейшли на інший берег річки, і ось вона церква.
2.
Изображение
На задньому плані – Папська башта фортеці.
На жаль вона була зачинена, тому налюбувавшись нею ззовні, ми по підвісному пішохідному містку, що розгойдувався, перейшли на правий берег Смотричу. Фортеця з підвісного містка. Башти Папська, Ковпак та Тенчинська.
3.
Изображение
Далі я вирішив прогулятися через Старе місто до Новопланівського мосту, а потім по Руській, вздовж Смотрича, зі східної сторони, повернутися до Старого мосту. Цим маршрутом рідко ходять екскурсанти.
Гончарна башта(1583р-поч.XVIст) з Новопланівського мосту
4.
Изображение
Ось вона зблизька.
5.
Изображение
Скільки пам”ятаю, ще з дитинства, поряд з нею знаходиться ресторан „Стара фортеця”. Звідти дорога йде вниз до річки.
6.
Изображение
Ось Різницька башта (XIII-XVIст)
7.
Изображение
Кравецька башта (XIV-XVIIст).
8.
Изображение
Ці башти відносяться до системи східних міських укріплень. Назви вони отримали від цехів ремісників, які відповідали за них. Далі прохожу біля Казарм фортеці (1760-1788рр.), і вихожу до комплексу споруд Руської брами.
9.
Изображение
10.
Изображение
11.
Изображение
12.
Изображение
13.
Изображение
А ось і дорога до Старого мосту.
14.
Изображение

Посты: 2

СообщениеВт авг 10, 2010 16:01 

Декілька років тому був там, дякую за фотографії, згадав прогулянку. Крім замку, спускались аж до річки, правда в іншому місці чим оце на фото. Знайшли невеличку печеру.

СообщениеВт авг 10, 2010 17:13 

LiveRivne писал(а):Декілька років тому був там, дякую за фотографії, згадав прогулянку. Крім замку, спускались аж до річки, правда в іншому місці чим оце на фото. Знайшли невеличку печеру.

Дуже дякую! Ви перший, хто відгукнувся на цю тему. Нічого, скоро доберемось і до Вашої печерки, і до Бакотської затоки з Скельним монастирем, і до урочища Совиний яр, і до печери Атлантида. Може вже хтось там бував, і поділиться своїми враженнями?

Посты: 692

СообщениеВт авг 10, 2010 20:12 

Были когда-то в Бакотском монастыре. Красиво... Как и все на Днестре.

СообщениеСр авг 11, 2010 15:22 

4 липня ми з сином вирішили таки дійти до Карачківець, до яких ми не дійшли в березні.
Маршрут був такий.

Изображение
Погода була чудова і ми з хорошим настроєм зранку вирушили на прогулянку. Від залізниці пішли вліво по краю лісу до перехрестя, щоб звідти піти до Цикови. Цей ліс це пам”ятка природи місцевого значення „Циківська дубина”. Місцеві його так і називають. На стежці, вже майже біля перехрестя, лежала старезна повалена лісова черешня
15.
Изображение
Було видно, що впала вона зовсім недавно, але черешень вже не було, напевно об”їли дітлахи. В дитинсві ми теж любили ходити в ліс по черешні. Збирали ті що лежали під черешнею, бо залізти на неї майже завжди було не просто. До цих пір пам”ятаю гіркуватий смак тих маленьких чорних черешень. Знайти солодкі це була рідкість. З лісу ми повертались радісними, з руками та обличчями замурзаними черешнею в синій колір. Дорога до Цикови – це вузька висипана місцева дорога.
16.
Изображение
На підйомі нас наздогнала ГАЗель.Водій притормозив і люб”язно запропонував нас підвезти. Ми з вдячністю відмовились, і він здивований поїхав далі. Дійшли до Цикови. Вздовж вулиць росте багато вишень. В центрі села повернули на захід, і вийшли на дорогу до Карачківець.
17.
Изображение
Сонце припікало. Невдовзі з”явились Карачківці.
18.
Изображение
Ми пішли вниз до річки. З вулички виїхала вже знайома нам ГАЗель. Водій просигналив нам, та приязно, як старим знайомим, посміхнувся. В річці місцеві хлопці ловили рибу. З правого берегу Смотрича за містком вже було добре видно товтру Сокіл, що знаходиться на територіїї заказника загальнодержавного значення „Сокіл”.
19.
Изображение
20.
Изображение
21.
Изображение
Від річки ми почали підніматися по польовій дорозі на південь, тим самим зрізаючи петлю Смотрича. Як же гарно тут! Тиша, на душі спокій і відчуття якоїсь первозданності.
Карачківці і товтра Сокіл
22.
Изображение
І знову спуск до річки. Ми йдемо до ГЕС. Пам”ятаю, я був тут малим в 60-ті, вона тоді працювала.
23.
Изображение
24.
Изображение
О, тут чимало народу.
25.
Изображение
Переходимо на лівий берег і піднімаємось по лісовій дорозі на схід.
26.
Изображение
Ліс закінчується і повертаємо на південь, вздовж лісу. Потім знову ліс, і накінець виходим на місцину, звідки вже видно Сахкамінь, а також товтру Чотири кавалери і Кам”янець-Подільський цементний завод.
27.
Изображение
28.
Изображение
До цемзаводу звідси по прямій, напевно, кілометрів з п”ятнадцять. Ось вже поряд і виробничі споруди Нігинського кар”єроуправління.
29.
Изображение
Стежка через поле.

Изображение
Ми майже дома. До зустрічі.

СообщениеСр июл 06, 2011 17:52 

Я очень люблю черешню. Поэтому каждый год, когда она поспевает, с семьей приезжаю, хотя бы на недельку, в небольшой рабочий поселок в восемнадцати километрах от Каменца-Подольского, к своей любимой теще, у которой этой черешни в изобилии. Не в пример прошлому году, в этом году ее было навалом, также как и вишен.
1.
Изображение
2.
Изображение
3.
Изображение
4.
Изображение
Цены на них на рынке в Каменце удивляли - около 40 гривен за ведро. Но, я немножко отвлекся.
В этот раз мы с сыном решили съездить туда, куда я давно хотел попасть - к Бакотской затоке. Планировали съездить на пару дней с ночевкой. Думали поставить палатку на берегу, сын собирался половить рыбу, а я немножко погулять. Погода, правда, не радовала, но 28 июня мы решили ехать. Туда поехали через Дунаевцы и на Старую Ушицу. Я предполагал, что дорога там плохонькая, но не думал, что настолько. Я то не сильно расстроился, но тем, кто будет ехать со стороны Хмельницкого, и захочет немножко срезать, я бы этого делать не рекомендовал. Лучше ехать через Каменец - Подольский.

Изображение

Изображение
На въезде в село Грушка стоит знак "Кемпинг" и стрелка, показывающая в направлении Каштановки. В разговоре с женщиной, стоявшей у этого знака выяснилось, что если стоять с палаткой у Бакотской затоки, то нам туда, а если к монастырю - то ехать дальше по дороге в сторону Старой Ушицы. Как мы ехали отмечено на карте. Дорога ужасная, особенно за Каштановкой. В принципе доехать можно на любом авто, но лучше на внедорожнике. Исключением является последний участок, метров пятьсот, из 6 км от Грушки. Дорога идет на спуск, и при дожде без трех-четырех здоровенных пассажиров выбраться оттуда на простой машине будет непросто. Честно скажу, я не ожидал, что здесь "все так запущено", и что места тут довольно дикие.
5.
Изображение
6.
Изображение
Удивил шлагбаум в конце спуска и домик, на котором было написано, что это НПП "Подільські товри" и посещение его платное. Шлагбаум был открыт, а будочка наоборот -закрыта. Ниже шлагбаума мы ехать не стали, так как даже не при очень влажной почве мы могли оттуда не выехать. Несколько десятков метров к берегу мы прошли пешком.
7.
Изображение
8.
Изображение
. У меня была с собой распечатка генштабовской километровки этого участка. Я смотрел на карту и никак не мог понять куда же мы приехали. То, что я видел на карте и в действительности (контуры затоки и растительность), никак не стыковалось. Я понял, что тут что-то не так. Как только я добрался до интернета, а это было уже дома, то решил глянуть, как Бакота выглядит из космоса. Все стало на свои места. Хорошо здесь . Были и места под палатки и кострища, но людей не было. Погода обещала неминуемый дождь. Мы посовещались с сыном, и решили смываться пока это еще можно сделать. Обратный путь, как обычно, показался короче. При подъезде к Грушке начался cильный, но кратковременный дождь.

СообщениеСр июл 06, 2011 18:22 

В Грушке мы повернули направо. Не успели нарадоваться более-менее нормальной дороге, как увидели арку и рядом указатель, которые сообщали, что если мы хотим увидеть Бакотский монастырь, то нам направо. Доехать по указателях до самого монастыря не получилось. Дорога до монастыря проселочная и до поворота вправо (показано синим) отсыпана отсевом. От поворота дорога представляла собой месиво из грязи и была проходима только для внедорожников. Мы поехали дальше по отсыпанной дороге в сторону Днестра. Опять уперлись в шлагбаум с будочкой. На этот раз он был закрыт и присутствовал охранник. Я вышел поговорить. Дальше за шлагбаумом у Днестра находились дачи, и как было видно по всему, дачи не простого народа. Охранник сказал, что при такой погоде, съехать нам к самой реке нереально. Рассказал как проще добраться до монастыря. Машину мы оставили, там где на карте красная точка. Ориентир, слева, параллельно дороге со стороны монастыря (на карте обозначен красным крестом), видно часть металлической трубы. Оттуда минут двадцать ходу до монастыря. Сначала дорога идет поверху, потом начинается спуск по оборудованной тропе. Фото идут в той очередности, как были произведены снимки.
9.
Изображение
10.
Изображение
11.
Изображение
12.
Изображение
13.
Изображение
14.
Изображение
15.
Изображение
16.
Изображение
17.
Изображение
18.
Изображение
19.
Изображение
20.
Изображение
21.
Изображение
22.
Изображение
23.
Изображение
24.
Изображение
25.
Изображение
26.
Изображение
27.
Изображение
28.
Изображение
29.
Изображение
30.
Изображение
31.
Изображение
31.
Изображение
32.
Изображение
33.
Изображение
34.
Изображение
35.
Изображение
36.
Изображение
37.
Изображение
38.
Изображение
39.
Изображение
40.
Изображение
41.
Изображение
42.
Изображение
43.
Изображение
44.
Изображение
45.
Изображение
46.
Изображение
47.
Изображение
48.
Изображение
49.
Изображение
50.
Изображение
Ваш покорный слуга на фоне днестровских красивостей.
51.
Изображение
В непосредственной близости от монастыря есть три родника. У каждого из них вывешена информация местной СЭС о составе и качестве воды. Товарищей взымающих мзду я не обнаружил. За все время моей прогулки встретил у монастыря парня велосипедиста с фотоаппаратом и девушку с молодым мужчиной. Прогулка произвела на меня чудесное воздействие. Славное там место. Не успел я вернуться к машине, как снова полил ливень. Пока мы проехали 4 км до автодороги Каменец-Подольский - Старая Ушица он немного помыл авто и прекратился. Мы решили не ночевать, а возвращаться. Планировали заехать еще в урочище Совий Яр, которое является достопримечательностью НПП " Подільські товтри" и находится на пересечении автодороги с речкой Студеница. В самом низу у речки я съехал с дороги и мы остановились. Сделал несколько фото.
52.
Изображение
53.
Изображение
54.
Изображение
Неплохо было бы по Студенице пройтись до Днестра. Снова начал капать дождь и мы поехали дальше. Дорога до Каменца очень живописна, с затяжными спусками, подъемами и крутыми поворотами.
Все прошло не так как мы планировали, но в общем то поездка удалась. Получилась неплохая разведка местности. И надо будет непременно как-то сюда еще наведаться на несколько дней, но уже без автомобиля.

Посты: 1657

СообщениеСр июл 06, 2011 19:33 

И надо будет непременно как-то сюда еще наведаться на несколько дней, но уже без автомобиля.

Очень правильная мысль! :)
(я так и поступил)

Посты: 1657

СообщениеСр июл 06, 2011 19:50 

Очень люблю такие дороги: фото и фото
В тех местах их есть ещё:

Изображение

Изображение
но вы, похоже, туда не заглянули (хотя были совсем рядом)

Посты: 785

СообщениеСр июл 06, 2011 20:30 

Да черешня в тех краях растет в изобилии.
Причем дикая вдоль дорог и полей. Мы ее так объелись ммм...

Теперь буду делать для себя шерешневые туры )))
Так классно срывать с дерева и есть сразу же!!!

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Код подтверждения
Код подтверждения:
В целях предотвращения автоматической отправки форм, введите оба отображённых слова в текстовое поле ниже.