Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

СообщениеСр сен 20, 2017 17:52 

Здравствуйте.

Интересуюсь небольшим домиком на одного\два в горной местности на зимний период (январь-март). В безлюдной глуши окутанной горами и лесом. В паре километрах от нас. пункта с магазином (~30 мин. в прогулочном темпе или около того).

С базовыми условиями: гор. вода, электричество, газ, камин\грубка\печка (мангал будет в тему) и дровишками, мини-кухня, кровать\постель, стол (телек не нужен). Если будет кое-какая стиралка будет замечательно (или иметь возможность постирать вещи хоть где-то)
На WiFi не рассчитываю но 3G мастхев, все же. По сути — что-то похожее на домик лесника или егеря.

Месторасположение: по Карпатам (горам) до селе кататься почти не приходилось а потому нет привязки к конкретной местности. На пример: хотелось бы иметь возможность прогуляться в горы (без снаряги, с рюкзачком с чаем и сендвичем) для медитаций и уединения.

Подскажите, пожалуйста, направление в каком копать |#smile806|

Посты: 92

СообщениеСб окт 14, 2017 18:37 

Изображение

Изображение

Телефона немаю. Хазяїв не знаю. Колиба файна. Краєвиди супер. До Ворохти 30хв якщо йти вниз. Світла напевно теж немає хоч можливо є генератор.

Посты: 55

СообщениеВс окт 15, 2017 09:15 

Колиба дійсно файна але хазяїн там гандон!!! Були там минулого року взимку, проходили повз колибу і побачили розбитим ліве вікно, двері були відчинені. Зайшли всередину чисто із цікавості , сіли перекусили і лягли перепочити. Годині о 16-00, це було першого січня, прийшов хазяїн. Коли все то він побачив то у нього була істерика, тут Я його повністю розумію. Коли воно трохи заспокоїлось Ми йому розказали як будо насправді , він не вірив або не хотів повірити. Скажу ще одне, коли він прийшов до колиби і побачив наш то навів на нас рушницю і дослав патрон в патронник, чесно кажучи Я трохи пересрав. Всі наші намагання пояснити , що нам не було сенсу бити вікно і туди лізти йому були до сраки. У нас був зимній намет, був газовий ліхтар для обігріву, зимні спальники. Потім він сяк так визнав що то були не ми , але сказав що ми не мали права заходити всередину, а так як зайшли то маємо компенсувати вартість вікна, от так. Я не погоджувався , бо по-перше , те вікно ми не били а по друге ні де не було написів «приватна власність» або «не заходити» Скажу чесно, як би знав , що все так станется то обійшов би ту хату стороною. Мій напарник під час суперечки дістав 3 тис гривень і дав як компенсацію за вікно, але хазяїн почав говорити що того мало. Доречі, вікно розміром 50 на 80см, металопластик і двокамерний скло пакет. Ще один нюанс, як би Я бив те вікно для того щоб потрапити в колибу то Я б розбив просто скло пакет і заліз би. А там спочатку намагались відкрити типу акуратно а у підсумку розбили і раму і створку і склопакет!!!! Дебіли одним словом !!!! Того хазяїн так і психував, що йому треба міняти все вікно а не просто замінити склопакет. А для цього йому треба розбирати фрагмент дерев’яної стіни.Мені на слідуючий день, себто 2 січня під вечір треба було їхати до Буковеля по роботі і тиждень бути там. С власником колиби ми домовились, що він бере 3000 грн і мій дозвіл на зброю і ми їдемо по своїм справам, а він дізнається чи вистачить цих грошей на нове вікно і скаже нам. Якщо вистачить, то він поштою перешле мені документ а якщо ні то Я ще перекину йому грошей і тоді він таки його вишле. Так от, грошей він сказав вистачає і документ він перешле. Пройшов тиждень, другий , місяць... Я йому набирав і два рази просив передати якось чи переслати, але він вже отримав свої гроші і йому було насрати на мої прохання. На той час Я працював у групі тактичного супроводу і весь час ходив зі своєю помповою рушницею без документів, думаю не треба пояснювати , що було б якщо б мене з нею «прийняли» Врешті решт мене це вибісило, Я зателефонував і нагнув йому єбуків та порадив затусувати те посвідчення собі в очело, на що він відповів , що тепер він точно впевнений , що те вікно ми розбили, дебіл !!! Ось така хуйня малята. Звати цього чмошника Антон Братівник, телефон маю , якщо комусь треба то звертайтесь, всім добра

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.