Переключиться в полный режим
Здесь размещаются объявления о поиске попутчиков в Карпаты
Ответить

ЧорногірськийХребет+_серпень-вересень 2021_шукаю товариства

Ср июл 28, 2021 18:06

Привіт мандрівникам та поціновувачам магії гір!

Маю намір поїхати в Карпати в кінці серпня/в вересні, та розчинитися в горах на 7-10 днів.

Початок маршруту це Чороногірський хребет (Рахів-Кваси). А куди далі - ще не вирішив, але швидше за все це буде підйом з Квасів з іншого боку колії. Розглядаю можливість невеликих стоянок в мальовничих місцях.

Доїзд/виїзд: потяг (за можливості уникаю пересування автотранспортом в горах).

Якщо комусь мій план до вподоби, та є можливість долучитися - буду радий товариству:)

------------------------------------

Re: ЧорногірськийХребет+_серпень-вересень 2021_шукаю товарис

Чт июл 29, 2021 10:43

Telegram: @GeorgeBarton

Вт авг 10, 2021 08:42

Піднімався на Чорногорський хребет кілька разів. Чомусь більш за все сподобалось заходити зі сторони Дземброні. Взагалі чудовий хребет, самий мальовничий, все манить і манить=) Наскільки велика збирається компанія?

Вс авг 15, 2021 20:07

Привіт=) я вперше в житті збираюсь поїхати в Карпати в похід,також обрав Чорногірський хребет,але по готовому маршруту на Піп іван зі сторони Дземброні,шукаю компанію,планую ввиїздити з Києва 27 числа,28 серпня вранці вже буду у Ворохті,та планую 31 числа в обід вже назад додому,може давай зкооперуємось?) бо я сам точно не поїду,треба людей з досвідом) https://vpohid.com.ua/routes/v/route/68/?fbclid=IwAR3z6mJdk0eol3r_bvzvajlC7QPsnk_XZMNlx9EtvtwBJYE3gaCUh1927C0

Вс авг 15, 2021 21:53

GeorgeBarton писал(а):Привіт мандрівникам та поціновувачам магії гір!

Маю намір поїхати в Карпати в кінці серпня/в вересні, та розчинитися в горах на 7-10 днів.

Початок маршруту це Чороногірський хребет (Рахів-Кваси). А куди далі - ще не вирішив, але швидше за все це буде підйом з Квасів з іншого боку колії. Розглядаю можливість невеликих стоянок в мальовничих місцях.

Якщо комусь мій план до вподоби, та є можливість долучитися - буду радий товариству:)

Привіт=)Мене звати Сашко, я вперше планую піти в сій похід у гори,ніколи ще не був у Карпатах,тож також шукаю компанію.Так співпало що я теж хочу саме на Чорногірський хребет,але знайшов на одному тур сайті цікавий маршрут,він починається із Дземброні і потім мимо Дзембронських водоспадів,потім Вухатий камінь,потім вершина Пів Іван Чорногіський і назад вже через гору Смотрич ,хотів би ще озера відвідати,бо в мене буде аж 3.5 дні,планую 27 в п*ятницю виїхати з Києва та 28 зранку вже буду у Ворохті,а там вже буду шукати автобус до Дземброні.Ну думав так почати свій перший раз,а потяг назад у Київ буде аж у обід 31 числа у вівторок.Тож може якось домовимось і скоригуємось?) бо я вперше,досвіду у горах немає,друзям ще пропоную але в ці дні навряд вийде,лише у вересні,а я хотів би саме влітку встигнути піти)Може б я і змінив маршрут,якщо ти покажеш цікаві місця,я тільки залюбки,та ще не знаю чи полагоджу свій намет ,на Файному місті в Тернополі норм так порвало 2 слой від дощу,питання намету ще вирішую,можна було б у тебя заночувати.якщо що?)

Пн авг 16, 2021 20:04

Перепрошую що влажу в тему. З компанією в похід не допоможу, а ось щодо того як дістатися з Ворохти до Дземброні і в акурат 28 серпня з Київського потяга є цікава пропозиція. Якщо надумаєте звертайтеся через ФБ Сергій.

Пт сен 03, 2021 18:13

Спаревий Олександр писал(а):
GeorgeBarton писал(а):Привіт мандрівникам та поціновувачам магії гір!

Привіт=)Мене звати Сашко, я вперше планую піти в сій похід у гори,ніколи ще не був у Карпатах,тож також шукаю компанію.Так співпало що я теж хочу саме на Чорногірський хребет,але знайшов на одному тур сайті цікавий маршрут,він починається із Дземброні і потім мимо Дзембронських водоспадів,потім Вухатий камінь,потім вершина Пів Іван Чорногіський і назад вже через гору Смотрич ,хотів би ще озера відвідати,бо в мене буде аж 3.5 дні,планую 27 в п*ятницю виїхати з Києва та 28 зранку вже буду у Ворохті,а там вже буду шукати автобус до Дземброні.Ну думав так почати свій перший раз,а потяг назад у Київ буде аж у обід 31 числа у вівторок.Тож може якось домовимось і скоригуємось?) бо я вперше,досвіду у горах немає,друзям ще пропоную але в ці дні навряд вийде,лише у вересні,а я хотів би саме влітку встигнути піти)Може б я і змінив маршрут,якщо ти покажеш цікаві місця,я тільки залюбки,та ще не знаю чи полагоджу свій намет ,на Файному місті в Тернополі норм так порвало 2 слой від дощу,питання намету ще вирішую,можна було б у тебя заночувати.якщо що?)

Привіт, Сашко! Пробач що не відповів раніше. Так сталося що кінець Серпня я провів в Києві, а мандрівку довелося змістити на Вересень.
В тебе лише 3.5 днів в резерві, а в мене в планах загубитися на 7-10 днів, тому не певен чи достатньо в нас збігаються цілі. :)
Ответить Быстрый ответ