Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, Туранчокс, eee, Burs, Бармалейка, Ymka

• Страница 1 из 1
Автор Сообщение

СообщениеСр июл 28, 2021 18:06 

Привіт мандрівникам та поціновувачам магії гір!

Маю намір поїхати в Карпати в кінці серпня/в вересні, та розчинитися в горах на 7-10 днів.

Початок маршруту це Чороногірський хребет (Рахів-Кваси). А куди далі - ще не вирішив, але швидше за все це буде підйом з Квасів з іншого боку колії. Розглядаю можливість невеликих стоянок в мальовничих місцях.

Доїзд/виїзд: потяг (за можливості уникаю пересування автотранспортом в горах).

Якщо комусь мій план до вподоби, та є можливість долучитися - буду радий товариству:)
------------------------------------

Посты: 2

СообщениеЧт июл 29, 2021 10:43 

Telegram: @GeorgeBarton

Посты: 7

СообщениеВт авг 10, 2021 08:42 

Піднімався на Чорногорський хребет кілька разів. Чомусь більш за все сподобалось заходити зі сторони Дземброні. Взагалі чудовий хребет, самий мальовничий, все манить і манить=) Наскільки велика збирається компанія?

СообщениеВс авг 15, 2021 20:07 

Привіт=) я вперше в житті збираюсь поїхати в Карпати в похід,також обрав Чорногірський хребет,але по готовому маршруту на Піп іван зі сторони Дземброні,шукаю компанію,планую ввиїздити з Києва 27 числа,28 серпня вранці вже буду у Ворохті,та планую 31 числа в обід вже назад додому,може давай зкооперуємось?) бо я сам точно не поїду,треба людей з досвідом) https://vpohid.com.ua/routes/v/route/68/?fbclid=IwAR3z6mJdk0eol3r_bvzvajlC7QPsnk_XZMNlx9EtvtwBJYE3gaCUh1927C0

Посты: 1

СообщениеВс авг 15, 2021 21:53 

GeorgeBarton писал(а):Привіт мандрівникам та поціновувачам магії гір!

Маю намір поїхати в Карпати в кінці серпня/в вересні, та розчинитися в горах на 7-10 днів.

Початок маршруту це Чороногірський хребет (Рахів-Кваси). А куди далі - ще не вирішив, але швидше за все це буде підйом з Квасів з іншого боку колії. Розглядаю можливість невеликих стоянок в мальовничих місцях.

Якщо комусь мій план до вподоби, та є можливість долучитися - буду радий товариству:)

Привіт=)Мене звати Сашко, я вперше планую піти в сій похід у гори,ніколи ще не був у Карпатах,тож також шукаю компанію.Так співпало що я теж хочу саме на Чорногірський хребет,але знайшов на одному тур сайті цікавий маршрут,він починається із Дземброні і потім мимо Дзембронських водоспадів,потім Вухатий камінь,потім вершина Пів Іван Чорногіський і назад вже через гору Смотрич ,хотів би ще озера відвідати,бо в мене буде аж 3.5 дні,планую 27 в п*ятницю виїхати з Києва та 28 зранку вже буду у Ворохті,а там вже буду шукати автобус до Дземброні.Ну думав так почати свій перший раз,а потяг назад у Київ буде аж у обід 31 числа у вівторок.Тож може якось домовимось і скоригуємось?) бо я вперше,досвіду у горах немає,друзям ще пропоную але в ці дні навряд вийде,лише у вересні,а я хотів би саме влітку встигнути піти)Може б я і змінив маршрут,якщо ти покажеш цікаві місця,я тільки залюбки,та ще не знаю чи полагоджу свій намет ,на Файному місті в Тернополі норм так порвало 2 слой від дощу,питання намету ще вирішую,можна було б у тебя заночувати.якщо що?)

Посты: 57

СообщениеПн авг 16, 2021 20:04 

Перепрошую що влажу в тему. З компанією в похід не допоможу, а ось щодо того як дістатися з Ворохти до Дземброні і в акурат 28 серпня з Київського потяга є цікава пропозиція. Якщо надумаєте звертайтеся через ФБ Сергій.

Посты: 2

СообщениеПт сен 03, 2021 18:13 

Спаревий Олександр писал(а):
GeorgeBarton писал(а):Привіт мандрівникам та поціновувачам магії гір!

Привіт=)Мене звати Сашко, я вперше планую піти в сій похід у гори,ніколи ще не був у Карпатах,тож також шукаю компанію.Так співпало що я теж хочу саме на Чорногірський хребет,але знайшов на одному тур сайті цікавий маршрут,він починається із Дземброні і потім мимо Дзембронських водоспадів,потім Вухатий камінь,потім вершина Пів Іван Чорногіський і назад вже через гору Смотрич ,хотів би ще озера відвідати,бо в мене буде аж 3.5 дні,планую 27 в п*ятницю виїхати з Києва та 28 зранку вже буду у Ворохті,а там вже буду шукати автобус до Дземброні.Ну думав так почати свій перший раз,а потяг назад у Київ буде аж у обід 31 числа у вівторок.Тож може якось домовимось і скоригуємось?) бо я вперше,досвіду у горах немає,друзям ще пропоную але в ці дні навряд вийде,лише у вересні,а я хотів би саме влітку встигнути піти)Може б я і змінив маршрут,якщо ти покажеш цікаві місця,я тільки залюбки,та ще не знаю чи полагоджу свій намет ,на Файному місті в Тернополі норм так порвало 2 слой від дощу,питання намету ще вирішую,можна було б у тебя заночувати.якщо що?)

Привіт, Сашко! Пробач що не відповів раніше. Так сталося що кінець Серпня я провів в Києві, а мандрівку довелося змістити на Вересень.
В тебе лише 3.5 днів в резерві, а в мене в планах загубитися на 7-10 днів, тому не певен чи достатньо в нас збігаються цілі. :)

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Сколько рук и ног было у Мао Цзэдуна? (Введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.