Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Туранчокс, eee, Ymka, Бармалейка, Burs

1, 2, 3, 4, 5 ... 18, ВСЕ

Місце проведення BOGRACH-PARTY 2020
хата під Молодою 7%  7%  [ 2 ]
витоки Чорної Тиси 64%  64%  [ 18 ]
Ай-я
Плаєк під Ігровцем 4%  4%  [ 1 ]
warlock7688
Американська хата 11%  11%  [ 3 ]
vinzer01
Радуль 7%  7%  [ 2 ]
Мезипотоки 7%  7%  [ 2 ]
Всего голосов : 28
Автор Сообщение

Посты: 3327

СообщениеВт янв 28, 2020 08:43 

|#smile739| Тему створено :)
А щоб не нудьгувати, ось вам трохи чтива..

Бограч_Party Ctrl+Alt+Del

Изображение

Список учасників:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1a4Ss0xCgwLsNI3w9JOuuBDH1WI1v7FSEbghjelfQwvI/edit#gid=0
------------------------------------

Посты: 2250

СообщениеВт янв 28, 2020 15:11 

Роман, приветствую! Рад видеть твою тему.
Хорошо изложено о Бограче (по ссылке).

Посты: 38

СообщениеВт янв 28, 2020 15:40 

Treker писал(а):Тему створено :)
А щоб не нудьгувати, ось вам трохи чтива..
Бограч_Party Ctrl+Alt+Del

Роман, был рад в декабре познакомиться поближе и пообщаться. Обсуждали с тобой тему овер100 людей, меня ещё тогда заинтересовало приложить к этому лапку. Так что если тема жива готов вписываться в обсуждение |#smile748|

Посты: 342

СообщениеВт янв 28, 2020 16:04 

Treker писал(а):А щоб не нудьгувати, ось вам трохи чтива.

Я вже сі,слюнов вдавив)))

Посты: 3967

СообщениеВт янв 28, 2020 19:20 

На травневий мене, як завжди, не буде.
Щодо інших міроприємств, я вже десь описував мої думки щодо цього, повторюватися не буду

Посты: 1863

СообщениеВт янв 28, 2020 19:41 

...

вітаю , Ромку |#smile746| ...

Посты: 1690

СообщениеСр янв 29, 2020 23:41 

Роман Тимофійчук.Дуже радий,що ТИ повернувся на сторінки цього культового форума.
Далі.....
Я -Олекса Шелухін(той "бухий,що зайо......вав всіх на Козмещику. |#smile735| ).
Хочу одразу вибачиться за свою ганебну поведінку.Передивляючи відео Стаса,я зрозумів,що знаходячись з вами-то був не я.То був той у мені,який за допомогою алкоголю,не вміє тримати себе в "обоймі".Я до сих пір караю себе своєю совістю,що накоїв тоді.
Але .....життя продовується.Я живу,ходжу в наші Карпатські гори і......звичайно,УСІХ ЗАПРОШУЮ на весняний "Бограч-патти".
Сам ,особисто,пропущу це фешенебельне дійство,бо маю поїздку за кордон(і теж у горби).
Мої думки з приводу продовження проведення Патті...
Промовчу.....Роман дав всі підстави на продовження таких зустрічей,але....обирати і знаходити істину треба загалом...
Маю ЧЕСТЬ....
Усім небайдужим до наших Карпат-ЛЕГКОЇ ХОДИ і КОМФОРТНОЇ ПОГОДИ !!!! |#smile805| |#smile614|

Посты: 82

СообщениеЧт янв 30, 2020 13:48 

......................................

Доброго дня, шановне товариство!

Ромко, дякую тобі за створену тему, а також за нашу зимову зустріч - то було супппер;-)

Шелакс, та вже не вибачайся)))) Є як є)))) Розкажеш потім при зустрічі за закордонну поїздку ;-)

Шановне товариство, може ми спробуємо обговорити дату і місце проведення наступного "Бограч-Паті", бо часу ще ніби вдосталь, але відпустки потрібно бронювати заздалегідь.
Одразу пропоную (не визначаю, а пропоную ;-) ) дату проведення 02,05,2020

Посты: 1638

СообщениеЧт янв 30, 2020 13:51 

Хто почав - має право ( і відповідальність) :-) на вибір місця і дати! |#smile606| Запропонована дата 02,05,2020 - нормік, в залежності місця.

Посты: 342

СообщениеЧт янв 30, 2020 19:15 

можна на радулі 11км від шебене..хатка велика(без пічки) нари є (на чел 10..місця під палатку е..

Изображение

Або можна на пол.баба людова..від шебене 9км..

Изображение

Посты: 1638

СообщениеПт янв 31, 2020 10:15 

Влад почав норм. Радул - єтто карашьо. |#smile715|

Посты: 4642

СообщениеПт янв 31, 2020 10:48 

Изображение

Посты: 2231

СообщениеПт янв 31, 2020 21:34 

Всім доброго вечора!!!! Тіко но переступив поріг, повернувся з Горбів, а тема вже є!!!! Романовий пост ще не читав. Пізніше відпишу.

Посты: 45

СообщениеВс фев 02, 2020 12:26 

пол. Межипотоки 02.05
От Богдана 10 км, а до Рахова добираться по-моему всем удобно.

Изображение

Посты: 2231

СообщениеВс фев 09, 2020 23:27 

День добрий шановне товариство.
Бограч - це не тільки казан або смачна страва, це ще зустріч декількох десятків * на N туристів в Карпатах за для реального, а не віртуального знайомства, пошуку попутників і друзів для наступних подорожей, і не тільки в походах Карпатами...., що підтверджено семирічним існуванням теми. Це ще нагода проїхати декілька сотень кілометрів заради спільного чищення та різання морквочки.....
Ключове, це ЗУСТРІЧ ФОРУМЧАН. Формат: в призначений день туристи сходяться в призначену точку, знайомляться, діляться враженнями про свої походи, про маршрути, про спорядження і т. п і т. д. Бограч вірішили готувати тому, що учасники які відізвались, а потім прийняли активну участь у зустрічи, захотіли приготувати страву з місцевої кухні, а не "банальні шашлики" (я нічого не маю проти шашликів, особливо в хорошій компанії). Прийшлося прикликати GOOGLE на допомогу, перечитати з десяток рецептів та історію походження страви. За основу взято рецепт Ігора Меліки, докинути де що з інших рецептів, а в подальшому, в залежності від сезону і наявності тих чи інших інгрідієнтів, побажання учасників що до гостроти страви вносити корективи. Тож двох однакових бограчів не могло бути апріорі. Оскільки один одного ще не знали, то й слово бограч стало паролем ))))) Звідси і ці зустрічи почали називати Бограчем.
Місце. В той не далекий час, в межах Всесвіту, поїзди їздили тільки до Франківська, а не до Ворохти чи Рахова. Основна маса учасників збиралась біля входу на пішохідний міст, де розподілялись продукти, і найнятим бусом добирались до точки старту. Основна кількісь учасників це: кияни і східний регіон, центральні, південні і західні області. Це не строга статистика, а приблизі спостереження. Такий розподіл і зобумовлює вибір місця. Не кожний має можливість по декілька раз за рік поїхати в Карпати. Люди їдуть добу, а то й більше в поїзді, потім ще 3-4 год автобусом поки стануть на тропу. Тож хочуть використати можливість як най ефектитвніше, побільше побачити, більше пройти. І це НОРМАЛЬНО. Тут вже кожен визначається з пріорітетом.... Не нормально, коли пропонуючі місце, не враховується проста річ:, як доправити продукти і казани до місця, і при цьому щоб бограч був готовий до настання темноти, і най болючіше - як організувати зворотню доставку тих самих казанів. Цілком зрозуміло, що гуляти з тим казанком не зручно. Я не беру до уваги ті не дуже часті моменти коли виручали учасники на машинах, їм за це респект і повага. Я хочу бути впевненим, що після Бограчу, без нагадування, люди не розбіжуться по маршрутах, а спочатку потурбуються і вирішать як і хто доправить чисті казани до Франека. І бажано це вирішувати ще "до того как...". Повертаємо голосування і відразу пропозиція: як я пропонував раніше - чия пропозиція виграє, той з командою, яка його підтримала, опікується подальшою доставкою казанів до Франека і призначає наступне місце. Інші пропозиції в студію.

Міркування з приводу Бограчу на Межипотоках.... Там з дровами напряжно. Місце популярне. Майже всі тягнуть туда. Води, місця під палатки хоть на 100+ люду, а вот дровця далеко шукати прийдеться. Плюс продукти і баняки туда і назад тягнути. Погоду вгадати - спрогнозувати теж проблематично. Я основні крітерії по вибору місця кожного разу викладав в темі зустрічей. І за ці роки прийшов до висновку, що Бограч треба проводити недалеко від авто або ЖД станцій. 3-4 години ходу. Так, що б і діти могли дійти, і всі бажаючі, незалежно від фіз. підготовки чи певної кількості ходових днів. за ради чого і створювалась тема, а приготуваняя бограчу , то вже наповнення до процесу спілкування. Привезли - донесли - приготували - спожили - помили - повернули до місця зберігання. Тож вибирати учасникам.
Що до місць в прикордонній зоні. Та тільки перевірка у погранців при наявності дозволів, може зайняти досить довгий час. Поки доїхали, відмітились у погранців, дійшли до місця - вже друга половина дня. Поки поставили намети, організували дрова, вода, кострище маємо сутінки, і через годину - півтора ....".коли той бограч, нарешті, буде..." А фактор погоди, коли діти в групах... Ми це вже не раз проходили
Складається враження, що пропонуючи місця з ускладненим добиранням, є намаганням обмежити кількість учасників.
Я проти використання у назві Бограчу і проведення зустрічи як "альтернативна". Я за те, що би могли приїхати і прийняти участь всі бажаючі, як це було задумано топстартером. Може, дійсно, є сенс, проводити одночасно в двох-трьох місцях, але меншою кількістю людей, де кому зручніше і хто кого хоче бачити, з ким хоче зустрітись, при цьому викладати в темі, як звичайно, свої фото, відео, висловлювати враженяя про свій похід. Але ніяких "междусобойчиків", чи " тут збираються тільки свої". Це вже не Бограч, не зустріч форумчан. В такому випадку простіше знайти зручне рівне місце, не дуже потужне джерело, і за потреби невелику колибу....
На сьогодні бУкВів достатньо ))))

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Сколько ушей было у Мао Цзэдуна? (Введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.