Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, Туранчокс, eee, Ymka, Бармалейка, Burs

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 11

СообщениеСр янв 01, 2020 16:20 

Шукаю компаньйонів для походу по Горганах (Долинський, Рожнятівський р-ни Івано-Фр. обл). Період: сніжна пора після усіх свят, тобто лютий, можливо початок березня. Орієнтовна тривалість походу 5 повних днів (4 ночі). Конкретна дата обговорюється учасниками. Маршрут також може по ситуації коригуватися. Плановий маршрут: організовую транспорт з Долини до с. Підліски - г. Нягра - г. Соколова - г. Горган Ілемський - г. Яйко Ілемське + хребет - г. Гича - г. Молода - г. Грофа - г. Вел.+Мал. Канюсяк - с. Осмолода - далі маршрутка і/або мій транспорт до м. Долина.

Обов'язкова наявність снігоступів. Лижі для даної місцевості слабо підходять.

Для тих, хто реально хотів би і може взяти участь, а не просто побалакати - спілкуємось у Viber - 095-5091550. Юра
Похід НЕ КОМЕРЦІЙНИЙ !!!
------------------------------------
Последний раз редактировалось jra Сб янв 04, 2020 14:23, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеЧт янв 02, 2020 10:21 

Ночівлі в наметах чи колибах?

СообщениеЧт янв 02, 2020 11:02 

Щонайменше одна ніч в наметі (перша). А далі залежить, чи не будуть колиби зайняті, ну і чи встигнемо добратися, бо всяке може бути.

СообщениеВт мар 17, 2020 15:36 

Все, похід відбувся. З 19.02 по 24.02. Група у складі аж 2-х осіб та моєї собаки. Мені особисто дуже дивно і водночас прикро, але з понад 500 осіб, які переглянули оголошення, зголосилась лише одна, причому жінка ! Постає питання, навіщо взагалі заходити в цей розділ (по інших оголошеннях я бачу ситуація аналогічна), якщо 99,9 % насправді нікуди не збираються йти.

Але це все дурниці, головне, що ми отримали справжню і незабутню насолоду від 6-ти днів зимового походу. І дарма, що маршрут не був увесь пройдений, скоріше лиш половина з нього. На те були об'єктивні причини (багато поваленого лісу після недавнього буревію, поломка однієї пари снігоступів посеред маршруту, внаслідок малої компанії великі витрати часу для бівачних робіт тощо). 4 ночі в наметі і одна остання в лісництві. Прекрасна погода, невеликий мороз. Снігу від 80 до 130 см. В кінці маршруту попали правда і в штормовий вітер. Вперше йшли з пластиковими саньми, на яких лежав весь основний вантаж. Хочу сказати, що сани в зимовому поході - це просто бомба. Рюкзаки важили лише 5-6 кг (власне сам рюкзак, спальник, каремат, одяг і інші дрібні особисті речі). При тому, що я йшов перший, прокладав стежку і усі шість днів тягнув сани (намет, посуд, пічка, 20 шт 40-см кілків з верби для відтяжок, усі продукти, два повні термоси, 3 кг собачого корму, поламані снігоступи), а деколи ще й донизу віз на санях компаньйонку, я жодного разу не відчув бажання скинути нарешті рюкзак. Втома звичайно була, але її не порівняти з тією, коли б усе з саней розіпхати по рюкзаках. Жодного разу на привалі не виникало нестримне бажання кудись упасти і заснути. Коротше, сани в поході рекомендую на всі 100%. Так, були й не дуже приємні моменти, як от підмоклі від конденсату спальники, натерті ноги, невелика річка, яку довелося брати вбрід. Але все це лише додало вражень. Було б нас 3-4, то було б суттєво легше й швидше йти, менше часу витрачали б на привалах, пройшли б можливо увесь маршрут. Та все одно, відпочили душею на славу!

Посты: 2526

СообщениеВт мар 17, 2020 15:49 

1. 500 - это не количество людей просмотрело, а количество просмотров. Разницу, надеюсь, Вы понимаете. Только я один зашел сюда минимум раз 5.
2. Такая досада, обычно, возникает от неоправданного ожидания. Это часто последствие сетевой жизни с его стремлениями увеличения лайков и просмотров, с соответствующей оценкой.
3. Просматривают по очень разным причинам. Оценка возможности своих планов, оценка нового человека на форуме, сбор ранее не попадавшейся нитки маршрута, новая инфа любой направленности (по саням думаю многим интересно), некоторые создают темы (что очень приветствуется) о пройденном маршруте и дают здесь ссылку, вставить свои 5 копеек узнать что-то...
4. Рад за Вас. Удачных походов. Буду благодарен за Ваш рассказ с фото и видео (если есть). Мне по саням особенно интересно.

СообщениеВт мар 17, 2020 16:25 

Відчуття невиправданих сподівань виникають у мене не через життя в мережі, бо насправді я належу до того кола осіб, котрі в соціальних мережах з'являються хіба що епізодично, а від того, що подача оголошення, а це було не тільки на цьому форумі, дала мінімальний результат. Хоча й цей результат мене спас, оскільки похід мало не зірвався. Двоє моїх друзів, які мали гарантовано йти, практично в останній момент були змушені через роботу відмовитись від участі. І ця дівчина аж із Сєвєродонецька, яка єдина виявила бажання приєднатися, фактично спасла ситуацію. Я за це їй безмежно вдячний. Оскільки через народження дитини я декілька років не мав можливості вирватися в кількаденну мандрівку, то зрив зимового походу, до якого я серйозно готувався, став би для мене такою собі міні-катастрофою.

Матеріали по походу, по санях викладу згодом.

Посты: 1407

СообщениеВт мар 17, 2020 19:17 

jra писал(а):Матеріали по походу, по санях викладу згодом.

було би цікаво.
і взагалі по організації бівуака - бо набір спорядження виглядає трохи дивним, як на мене

СообщениеВт мар 17, 2020 19:47 

Л.С. писал(а):... набір спорядження виглядає трохи дивним, як на мене

Что смущает? Колья?
jra писал(а):...20 шт 40-см кілків з верби для відтяжок,...

Посты: 1407

СообщениеВт мар 17, 2020 23:19 

Виктор66 писал(а):Что смущает? Колья?

пічка
великі витрати часу для бівачних робіт

СообщениеСр мар 18, 2020 00:11 

Конечно интересно будет посмотреть и что до печки. Однако, меня это не удивило.
Я не помню, что бы кто-то на форуме, в турпоходе по Карпатам, шел с санями. А раз так, то и наличие печи тоже не удивило.
Да. Действительно не рационально ни по времени, тем более в коротком походе, ни по трудозатратам. Однако, не всегда все измеряется этим.
Так было, лишь однажды, со мной в сентябре 2012 года. Просто захотелось поработать инструментами, и именно в Карпатах.

Изображение

А походных дней на все про все было лишь пять, чтобы порукоблудствовать и отдохнуть лишь сутки, добираясь с Днепропетровской области.

Изображение

Изображение

Изображение

Ни о какой рациональности обычного похода и речи не могло идти. Просто... Для души.

Так и в данной теме, я не удивился, что парень попробовал сани и печь.
Что до печи, то на санях - это нормально даже для одиночки. Встречал такое в Ютубе. Вот только там не по горам.
У меня больше вопросов по саням в горах. Их то как раз и не применяют туристы именно из-за сложности передвижения по пересеченной местности с относительно большими перепадами высот. Для этого нужно уметь ими обращаться, и желательно не одному. Ну, кому доводилось заниматься в горах спасработами с санями, тот знает. Вот это и интересно посмотреть.
Да еще и девчушку покатал. Молодца.

Посты: 2341

СообщениеСр мар 18, 2020 11:44 

jra писал(а): Хочу сказати, що сани в зимовому поході - це просто бомба.

У меня вопрос вызвали сани в горах - по резко пересеченной местности иногда они могут превратиться в обузу. Вверх их нужно тянуть, вниз они норовят ехать сами. Я только один раз в далеком СССР такое пробовал, отказался из-за неудобств, которые они вызвали во время движения. После этого они у меня начали стойко ассоциироваться с походами по более менее ровной местности
Здесь ТС пишет прямо противоположное моему опыту, это интересно. Подожду фото/видео материалы

Что до печки, сам факт ее наличия не удивил, особенно учитывая, что ее изначально планировали катать на санках, а вот что именно за печка, посмотреть интересно.

СообщениеСр мар 18, 2020 12:23 

Під пічкою я мав на увазі не щось велике, а турбопічку від львівського виробника "Airwood-stove". Щодо кілків. А як закріпити на метровому снігу намет алюмінієвими кілками на 15 см та 4-ма трекінговими палицями? Якщо потрібно мін. штук 20, щоб нормально усе розтягнути. Переодстанню ніч при відсутності ще 4-х розтяжок по каркасу вітер ледве не вдвоє складав намет. Більшість петель відтяжок вузькі. Потрібні були гладенькі кілочки, не з смереки. В перший вечір добра година пішла, щоб їх знайти і нарізати. Тому й возили наступні дні з собою. Сани в тому й прикольні, що навіть 5 лишніх кілограмів мало що відчутні.
Коли вивчав це питання, то передивився море відео з цілого світу. В Росії хлопці робили заміри по навантаженню. По горизонтальній поверхні на снігу навантаження складає 1/10 від маси, тобто +5 кг на сани те саме, що + 0,5 кг в рюкзак.

Тягнути сани догори звичайно важче, але якщо я не вмер за 6 днів, тягнучи усе сам, то зрозуміло, що все зовсім не так погано. А були такі різкі підйоми, що ого-го. Та ми все-таки часто вирішували брати в лоб 200 м, ніж 1 км обходити траверсом по маркуванню, що теж не подарунок. Треба просто йти коротким серпантином. Задній має в руках мотузку і підправляє сани, коли їх завалило вбік. Крім цього я ще не встиг до походу доробити до них склізи, щоб вони краще контролювали траєкторію. До того ж сани вперед тягнеш не мотузками, а на жорсткому зчепленні (перехрещені поліпропіленові труби). Це дає в рази більший контроль на поворотах і повний контроль при русі вниз.

Коли ти усе несеш в рюкзаку, то на коротких зупинках ти просто переводиш подих, а плечі, спина як працювали, так і працюють. З саньми будь яка зупинка - це повний відпочинок. Плечі, спина не втомлюються взагалі.

СообщениеСр мар 18, 2020 12:47 

jra писал(а):Під пічкою я мав на увазі не щось велике, а турбопічку від львівського виробника "Airwood-stove".

Мммда. Облом.

jra писал(а):Щодо кілків. А як закріпити на метровому снігу намет алюмінієвими кілками на 15 см та 4-ма трекінговими палицями?...

Ну, мы же такого не предлагали. А 20 шт. деревях - интересно посмотреть.

jra писал(а):Сани в тому й прикольні, що навіть 5 лишніх кілограмів мало що відчутні...

Так мы же и не спорим. Нас убеждать в полезности саней не надо. Вопрос только что до гор.

jra писал(а):Тягнути сани догори звичайно важче, але якщо я не вмер за 6 днів, тягнучи усе сам, то зрозуміло, що все зовсім не так погано...

Вот и покажете и прокомментируете. Лучше один раз увидеть...

Кстати, не забудьте пригласить в тему рассказа и Вашу спутницу. Интересно будет знать и ее мнение.

СообщениеСр мар 18, 2020 13:15 

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 200

СообщениеСр мар 18, 2020 21:58 

Со снарягой все понятно, а вот собакен явно не для зимних походов......

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Сколько ушей было у Мао Цзэдуна? (Введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.