Переключиться в полный режим
Здесь размещаются объявления о поиске попутчиков в Карпаты
Ответить

Велопоход (24-26серпня), Ворохта-Говерла(Петрос)-Ворохта

Чт июл 18, 2019 17:07

ПРАВИЛА РАЗДЕЛА «ПОИСК ПОПУТЧИКОВ В КАРПАТЫ»
2. Создание новых тем в этом разделе разрешено только зарегистрированным пользователям.

http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=112&t=104710

Є велике бажання поїхати в похід на велику(МТБ), але досвіду немає у велопоходах по горам.
Графік уявляю приблизно такий:
24серпня поїзд прибуває у Ворохту в 11:56, до вечора треба прибути на галявину між Говерлою і Петросом, ставим палатку
25серпня палатку і все лишнє залишаємо, беремо велик і їжу, ідем на Говерлу, обережно спускаємся, потім, якщо будуть сили і час - на Петрос, повертаемся до палатки
26серпня повертаємся у Ворохту, поїзд в 13:46

передбачую складнощі з маршрутом (зараз шукаю інформацію), останній раз там був років 15 назад, нічого не памятаю вже)

пишіть хто що думає, свої номера, можливо збереться группа
сам числа 23-24 остаточно буду знати поїду чи ні

------------------------------------

Re: Велопоход (24-26серпня), Ворохта-Говерла(Петрос)-Ворохта

Пт июл 19, 2019 07:26

З Ворохти на Перемичку трохи важко прямо потрапити. Хіба через Козьмеску-Гропу-КПП...
Якщо Ви залишите намет і весь свій туристичний крам на Перемичці, і десь поїдете, то є великий шанс, що вертатись буде ні до чого.

Вс июл 21, 2019 15:27

А як, цікаво, заїздять на Перемичку ті, хто там бенкети влаштовує... Вони хоч і на позашляховиках, але на відносно "цивільних"... І джипери на Петрос як їдуть?
І чи не краще їхати з Квасів, там хоч яка, але дорога?
На Петрос виїхати, потім траверсом Петроса до Перемички.
А на Говерлу - або лишати сторожа, чи з лісником на Перемичці домовлятись за збереження речей.

Ср июл 24, 2019 12:27

Изображение
маршрут
вот такой маршрут, со стоянкой на полонине Головчевськой

а на счет сторожа, что за бред, кому моя палатка нужна с консервами?) Все ценное с собой, а на счет кражи палаток в Карпатах первый раз слышу

Ср июл 24, 2019 16:39

Ну залиште, ризикніть, потім поділитеся враженнями.

Вт июл 30, 2019 16:10

Вы пешком сначала на Петрос поднимитесь, а потом 15кг МТБ тащите)
И что, летом уже можно палатки там ставить?

Вт июл 30, 2019 18:35

Weiss писал(а):И что, летом уже можно палатки там ставить?

А кто запрещает? Там перед Петросом всегда кто-то стоит, и я неоднократно стоял. Пастухи не возмущались, лесники не приставали.
Но из-за овец-коров-собак, конечно, спокойной стоянку не назвать.

Леша31київ писал(а):а на счет сторожа, что за бред, кому моя палатка нужна с консервами?) Все ценное с собой, а на счет кражи палаток в Карпатах первый раз слышу

Вот, кстати, они (овцы-коровы) могут и "помять" палатку в отсутствие хозяев и раскладку перетрясти (собаки).
Ну а что до вероятной кражи, то лучше прислушаться к SLV! И заглянуть в тему http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=20&t=26421&start=105 Хотя чаще всего все хорошо и спокойно!

Ср июл 31, 2019 09:32

А чого по тому маршруту на велику? З набагато більшим задоволенням його проходити пішки, а не пхати чи тягати велик на собі, щоб потім ще й з ризиком для здоров'я спускатися. Я б поїхав, але точно не туди.

Хочу й сам поїздити на 2-3 ночівлі. Але десь біля себе. Прикинув такий маршрут: Долина-Липовиця-Осмолода-лісод. Дарів-по старому кордоні через г. Попадя до перев. Торунський-Вишків-Сенечів-Мізунь-Долина. Місця гарні, майже постійно їдеш. Довжина вроді біля 130 км. Немає, правда з ким. Усі велокомпаньйони десь пороз'їджджалися, або не можуть вирватись.

Ср июл 31, 2019 11:35

Особливо добре їдеться від Дарова через Попадю і далі по кордону.

Ср июл 31, 2019 12:02

slv писал(а):Особливо добре їдеться від Дарова через Попадю і далі по кордону.

Це сарказм? Частину цієї ділянки кордону, правда без Попаді, проїжджав з багажем. В цілому їхати можна.

Ср июл 31, 2019 19:40

Звичайно. В жерепі ровер добре нести. По цекотах теж. На спуску буде зона непрочищеної стежки. Кордон дещо завалений. Від Гичі червоний маркер не просто так на Свічу падає. Логічно було по кордону йти.

Вт авг 13, 2019 12:39

ходили году в 2015 с великами на Говерлу.ну опыт так себе если чесно..
по маршруту, как описывает Леша 31.
НО все же интересно,планирует ли автор реализовать свой план..?)))