Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3881

СообщениеСр окт 17, 2018 12:27 

Думаю, пора починати тему. З огляду на те, що два тижні будемо обговорювати дату, потім ще місяць локацію, то варто почати обговорення.

Изображение

1. Дата: 08-12-18
2. Учасники https://goo.gl/vgjLB4
3. Місце проведення: пол.Щівник

Изображение
варіанти які раніше посіlдали 2-3 місця
пол. Берлибашка. 1-2#19, 3#20
пол. Гича. 3#19
пол. Блажів. 2#20
пол. Михайлова хата з тарілкою. 2#21
пол. Хом'яків. 3#21
пер. Прислоп біля Колочави. 2#22
пол. Гаджина / пол. Маришевська. 3#22
біля Буркута на Черемоші 2 иісце на Бограч#23

Мета зустрічі. Зустрітись з друзями, познайомитись з новими однодумцями , обмін досвідом, знайти нових друзів і попутників для наступних походів і т.п спілкування. Формат зустрічі. День перший. Прибуття до місця проведення, знайомство, спілкування, обговорення маршрутів, самостійне формування груп. Все відбувається в процесі приготування бограчу всіма учасниками. На наступний день розходимось по маршрутах . За бажанням можна знову зійтись на перетині маршрутів. Після походу в темі викладаються фото і звіти груп про їхній похід. Чому готується саме бограч? - http://eurotourist.club/viewtopic.php?p=465099#p465099

ВХІД для ВСІХ бажаючих В І Л Ь Н И Й.

ВИХІД: вартість продуктів ДЛЯ БОГРАЧУ поділена на кількість учасників.
Продукти на подальший похід кожен бере на себе або домовляється з попутниками про розкладку.

а почалось все з теми: Обо всём на Свете - Грандиозная Встреча Туристов
Перший! Бограч на Середній. Травень 2012
Боржава Осінь 2012
Встречи форумчан в Карпатах - Международный день гор 2012
Рущина. Майские встречи форумчан в Карпатах 2013
Зустрічі форумчан восени в Карпатах - Кострич 21.09.2013
Міжнародний день гір в Карпатах.07.12.2013 Урочище Перемичка
Зустріч форумчан 1-го травня. Пантир. Бограч 2014
Осінній бограч - 2014. оз.Несамовите. Екоакція. 6-7 вересня
День Гір . Бограч 2014 13 -14 грудня Перелісок у Тараса.
12-й весняний БОГРАЧ-2015 під Яйком-Ілемським
БОГРАЧ #13. Моторошний... 26-27 вересня на ДТ
День гір 2015. Полонина Лабєска 11.12.15
Манявський пісний бограч #15. Зустріч форумчан 30.04.16
Яструби під Скуповою. Бограч #16. Зустріч форумчан 07.05.16
Міжнародна зустріч на ДТ Полонина Плісце 24.09.16 Бограч #17
10-11 12.2016 Туркульська. Святкування Дня Гір. Бограч #18
29.04.2017 Полонина Боярин. Бограч #19
23.09.17 День Туризму Ювілейний Бограч під Бребенескулом #20
Бограч №21 Міжнародний День Гір 9-10 грудня 2017 р. Татул
28.04.18 полонина Верхня Зелениця травневий Бограч #22
Бограч#23 День Туризму 29.09.18 полонина Шешорська.
------------------------------------

Посты: 1552

СообщениеСб окт 20, 2018 17:15 

Для Владислава:
Ніфіга ти не пропустив :-) Я просто моніторю тоті моменти, де піде тєма заносу-зносу казанів енд азерс оргенізейшен. Бо - НЕ ВПЕРШЕ - всі всьо..., а назад- анайсідіє...... Тосьо зробе - сам видів. Поки що я дивлюся і чудуюся, як нарід спригує із зобовязань попереднього бограчу. Ну є така скотчська натура у наших, бля...Тіко Я (З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ), а всі решта-гівно) :-)

Посты: 1738

СообщениеСб окт 20, 2018 17:30 

Ymka писал(а):
Shelax71 писал(а):Добре,матьорі трешові пацики аля Брук і Умка.Обісрали мою пропозишн і не подали жодної своєї...Х..з цим.Тоді скажіть мені,пліз,які вимоги ставляться до проведення ЗИМОВОГО БОГРАЧ-патті ???

Я Михальову вже другий рік пропоеую єслі шо.

цю ???

Изображение

СообщениеСб окт 20, 2018 19:08 

Питання Азимуту про розмови на зворотній дорозі після останнього разу. Що? ... Будеш нести котли і решту і в наступні рази на своєму горбі?

Посты: 2050

СообщениеСб окт 20, 2018 23:01 

vladislavv писал(а):
Azimut.tr писал(а):що невідома ні бажання власника прийнти такий форум, ні вартість, ні умови більш детальні. Може в нього на той час вже будуть відвдувачі..... А може ціну заломить.

Олеже!А хіба вже проголусовали за борсучин? Я щось пропустив???

Та шо за кіпіш?????
Як можна пропонувати, коли не відомі умови. Власник тої полонини, зробив притулок. Дізнаюсь що і як, тоді запропоную в голосовалку.
Була би колиба нормальна і відкрита на зиму, то не треба було би і щось дізнаватись.
Нема чого тут "ярлички" ліпити..., виясняти що таке велика чи не велика та чи інша колиба, і т.п. Наявність колиби і пічки восени - то тільки плюс, зимою - необхідність.
Все простіше. Зима, день короткий, фактор погоди...., що не зрозуміло? Як що збиратись десь далеко і високо - люди сходяться на протязі довшого часу, і багатьом вже не до спілкування і бограчу. Відповідно і лишній клопіт з розподілом і розписом продуктів. Приклади вже наводив. Оптимально коли більшість приїде в одну точку, а вже потім рухаються до місця форуму. Так було в перші роки проведення заходу.
Так, Андрію, я вот і повторю, що помити і знести казании вниз погоджуються одні і тіж люди. Заздалегіть жоден не запропонував свої "плечі". На ранок потроха більшсть розходиться, а почесний і благородний труд по прибиранню і знесенню казанів лишаеться на тих, хто виходить пізніше. Минулий раз Адя чуть не билась зі мною за казан, але ж ....серед туристів є і чоловіки. Як що хтось взяв на себе якусь частину організаційних питань, нарізці, заготовках, то хтось міг би взяти на себе оту більш благородну і почесну частину.
І ще варіант - машиною все привезли і назад звезли. Тоді мсце підбираємо біля дороги |#smile603|, під мостом, послуги авто чи гелікоптера включаємо у витрати.

Посты: 24

СообщениеПн окт 22, 2018 13:54 

Знову читаю навколобограчевий срач, і вже вкотре у мене постає запитання: хлопці, ви що, серйозно вважаєте, що згода з пропозицією Олега обрати таке місце для бограча, куди було б нескладно і зручно добиратися всім - лосям і черепахам, умовно місцевим і учасникам з інших міст і країн, куди (що теж важливо) не буде проблем оперативно і одночасно доставити продукти і казани, щоб не доварювати бограч уночі - робить когось із вас менш крутим і менш трушним туристом? Я розумію, що срач щодо місця - це вже давня традиція, але, на мою думку, це не добра традиція, адже кожного разу ми всі мусимо читати по кільканадцять сторінок взаємних образ, сварок, неприємних натяків тощо... Але ж бограч - це не псувати один одному нерви, а щось зовсім інше, це зустріч друзів та однодумців, тих, із ким приємно і просто поспілкуватися, і моркву порізати, і поспівати, і посміятися, і горбами прогулятися...

СообщениеПн окт 22, 2018 17:43 

Alsie писал(а):Знову читаю навколобограчевий срач, і вже вкотре у мене постає запитання: хлопці, ви що, серйозно вважаєте, що згода з пропозицією Олега обрати таке місце для бограча, куди було б нескладно і зручно добиратися всім - лосям і черепахам, умовно місцевим і учасникам з інших міст і країн, куди (що теж важливо) не буде проблем оперативно і одночасно доставити продукти і казани, щоб не доварювати бограч уночі - робить когось із вас менш крутим і менш трушним туристом? Я розумію, що срач щодо місця - це вже давня традиція, але, на мою думку, це не добра традиція, адже кожного разу ми всі мусимо читати по кільканадцять сторінок взаємних образ, сварок, неприємних натяків тощо... Але ж бограч - це не псувати один одному нерви, а щось зовсім інше, це зустріч друзів та однодумців, тих, із ким приємно і просто поспілкуватися, і моркву порізати, і поспівати, і посміятися, і горбами прогулятися...

Ось і є носітєль всього бограчоказанства з доставкою назад. А решта народу - йде пакарять якісь ачірідниє ґори )))))))

Посты: 1556

СообщениеПн окт 22, 2018 22:49 

А чем всё-же предложенное Плисце плохо? Все влезут и походить есть где. Осмолода - центр цивилизации. Прибывая в 6 киевским поездом во Франковск, в 10 уже там, всего с 1 пересадкой. Это я про общественный транспорт...
vladislavv, что это за домина на фотке - г. Луковиця? Она открыта?

Посты: 2050

СообщениеПн окт 22, 2018 23:27 

Alex_1987 писал(а):А чем всё-же предложенное Плисце плохо? Все влезут и походить есть где. Осмолода - центр цивилизации. Прибывая в 6 киевским поездом во Франковск, в 10 уже там, всего с 1 пересадкой. Это я про общественный транспорт...
vladislavv, что это за домина на фотке - г. Луковиця? Она открыта?

Да никто не говорит. что плохо. Туда и Андрей Стр, на "подлодке" подрулить сможет.
Только не в 10 там, а чуть попозжее. если на общественном. Но ехать надо в будни, и назад выбираться тоже не в входные, если "толпой".

Посты: 215

СообщениеВт окт 23, 2018 07:18 

Изображение

Изображение

Изображение

Стан колиби на пол.Гаджина плачевний. І тут туристи непричому. Самі пастухи після себе оставили страшний бардак.

Посты: 4406

СообщениеВт окт 23, 2018 13:41 

Мені пастухи сказали, що планують ставити нову хату. а ту закинуть або спалять.

Посты: 280

СообщениеВт окт 23, 2018 15:10 

Alex_1987 писал(а):vladislavv, что это за домина на фотке - г. Луковиця? Она открыта?

Да колиба була відкрита думаю що так і е(нова зовсім) дві кімнати пічка..
Alex_1987 писал(а):всего с 1 пересадкой.

Про це і я писав)))) |#smile715|

Посты: 1556

СообщениеВт окт 23, 2018 18:34 

vladislavv писал(а):Да колиба була відкрита думаю що так і е(нова зовсім) дві кімнати пічка..

Интересно (я про пол. Луковица). Прямо приют целый, не хуже горганских. А что это за благотворительность такая? От парка туристам?

Посты: 113

СообщениеСр окт 24, 2018 08:22 

vladislavv писал(а):Да колиба була відкрита думаю що так і е(нова зовсім) дві кімнати пічка..

то навіть колибою гріх називати - цілком пристойна хата, ліжка, скло на вікнах.

Надворі ше є навісик а-ля дровітня - трохи засраний, але там теж від вітру мож ховатися

Посты: 3881

СообщениеЧт окт 25, 2018 09:06 

Alex_1987 писал(а):

Интересно (я про пол. Луковица). Прямо приют целый, не хуже горганских. А что это за благотворительность такая? От парка туристам?

Так, це від парківців. Ми там Новий Рік 2018 святкували

Посты: 1910

СообщениеЧт окт 25, 2018 10:33 

Привіт всім! Хотілося б бути. Якось склалася традиція, що виходить на Бограч в Карпати вибиратися тільки взимку....
Тай ступи вже річним пилом покрилися.
Прошу активніше визначатися з датою, бо на першу (8.12) вже відкриті продажі квитків....
По місцю - не принципово, але головне щоб був сніг!!!І мороз!! :-)
До речі, а що з Михайловою?
Плісце - ІМХО - то вже дуже банально...Вже були там, тай кімнатки не пристосовані для великого паті, будинок хоч і великий, а кімнати маленькі...

Від себе ще міг би запропонувати полонини Браївка та Гропа на схилах Свидовця та Близниці. Але не був там всередині (був влітку, коли були зайняті газдами). Можливо хтось був, як воно там? (цікаво також для себе на майбутні подорожі).
Як на мене компромісне місцезнаходження - і не зовсім попса і є де погуляти (Близниці і далі) і відносно не дуже далеко від
місць під'їзду...
п.с. на Браївці бачив що, є труба на одній з колиб, значить є піч....Але щось не дуже схвальні відгуки знайшов на просторах інтернету...

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.