Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Екатерина, Жанна, eee, Туранчокс, Burs, Ymka, Бармалейка

1, 2, 3, 4, 5 ... 26, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3925

СообщениеСр окт 17, 2018 12:27 

Думаю, пора починати тему. З огляду на те, що два тижні будемо обговорювати дату, потім ще місяць локацію, то варто почати обговорення.

Изображение

1. Дата: 08-12-18
2. Учасники https://goo.gl/vgjLB4
3. Місце проведення: пол.Щівник

Изображение
варіанти які раніше посіlдали 2-3 місця
пол. Берлибашка. 1-2#19, 3#20
пол. Гича. 3#19
пол. Блажів. 2#20
пол. Михайлова хата з тарілкою. 2#21
пол. Хом'яків. 3#21
пер. Прислоп біля Колочави. 2#22
пол. Гаджина / пол. Маришевська. 3#22
біля Буркута на Черемоші 2 иісце на Бограч#23

Мета зустрічі. Зустрітись з друзями, познайомитись з новими однодумцями , обмін досвідом, знайти нових друзів і попутників для наступних походів і т.п спілкування. Формат зустрічі. День перший. Прибуття до місця проведення, знайомство, спілкування, обговорення маршрутів, самостійне формування груп. Все відбувається в процесі приготування бограчу всіма учасниками. На наступний день розходимось по маршрутах . За бажанням можна знову зійтись на перетині маршрутів. Після походу в темі викладаються фото і звіти груп про їхній похід. Чому готується саме бограч? - http://eurotourist.club/viewtopic.php?p=465099#p465099

ВХІД для ВСІХ бажаючих В І Л Ь Н И Й.

ВИХІД: вартість продуктів ДЛЯ БОГРАЧУ поділена на кількість учасників.
Продукти на подальший похід кожен бере на себе або домовляється з попутниками про розкладку.

а почалось все з теми: Обо всём на Свете - Грандиозная Встреча Туристов
Перший! Бограч на Середній. Травень 2012
Боржава Осінь 2012
Встречи форумчан в Карпатах - Международный день гор 2012
Рущина. Майские встречи форумчан в Карпатах 2013
Зустрічі форумчан восени в Карпатах - Кострич 21.09.2013
Міжнародний день гір в Карпатах.07.12.2013 Урочище Перемичка
Зустріч форумчан 1-го травня. Пантир. Бограч 2014
Осінній бограч - 2014. оз.Несамовите. Екоакція. 6-7 вересня
День Гір . Бограч 2014 13 -14 грудня Перелісок у Тараса.
12-й весняний БОГРАЧ-2015 під Яйком-Ілемським
БОГРАЧ #13. Моторошний... 26-27 вересня на ДТ
День гір 2015. Полонина Лабєска 11.12.15
Манявський пісний бограч #15. Зустріч форумчан 30.04.16
Яструби під Скуповою. Бограч #16. Зустріч форумчан 07.05.16
Міжнародна зустріч на ДТ Полонина Плісце 24.09.16 Бограч #17
10-11 12.2016 Туркульська. Святкування Дня Гір. Бограч #18
29.04.2017 Полонина Боярин. Бограч #19
23.09.17 День Туризму Ювілейний Бограч під Бребенескулом #20
Бограч №21 Міжнародний День Гір 9-10 грудня 2017 р. Татул
28.04.18 полонина Верхня Зелениця травневий Бограч #22
Бограч#23 День Туризму 29.09.18 полонина Шешорська.
------------------------------------

Посты: 668

СообщениеСр окт 17, 2018 13:12 

Ymka писал(а):Думаю, пора починати тему. З огляду на те, що два тижні будемо обговорювати дату, потім ще місяць локацію, то варто почати обговорення...
Продукти на подальший похід кожен бере на себе або домовляється з попутниками про розкладку.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1B_ZVzQ7PyTAYf7gPZdvLznHaqy3lcB_DnLZ7sBD3Mn8/edit#gid=0 таблица на месте.

СообщениеСр окт 17, 2018 14:09 

Тут такоє, дата - 11 грудня, по ходу вівторок.
Тут або вихідні швидше - 8-9 грудня
вихідні пізніше - 15-16 грудня
або варіант - католицьке Різдво 22-25, від минулого року це вихідний, не виключено, що буде 4 дні підряд.
Короче, хто вміє, то прикрутіть голосувалку, з крайньою датою, а там буде видно

Посты: 31

СообщениеСр окт 17, 2018 18:30 

Ymka писал(а):Тут такоє, дата - 11 грудня, по ходу вівторок.
Тут або вихідні швидше - 8-9 грудня
вихідні пізніше - 15-16 грудня
або варіант - католицьке Різдво 22-25, від минулого року це вихідний, не виключено, що буде 4 дні підряд.
Короче, хто вміє, то прикрутіть голосувалку, з крайньою датою, а там буде видно

Я конкретно за 15-ое. Раньше, 8-го нет смысла справлять - праздника нет, 11-ое вообще рабочий день. А после 15-го многие смогут взять отпуск или за свой счёт на пять дней, приплюсовать рождественские выходные и получить много-много пьянок и весеселья, как я например :)

Посты: 737

СообщениеСр окт 17, 2018 21:12 

У разі перемоги на Різдво точно не буде мене. Голоснув 8-9.ю щоб продовжити до 11го гуляти
Тут головна інтрига місце)
http://stezhky.org.ua

СообщениеЧт окт 18, 2018 16:21 

Сам запропонував 25, але не зможу ніяк, помінялись плани.
До речі, а голосувалка щодо дати доки?
Ну і варіанти локацій також пасувало б прикрутити, аби мож було голосувати

Посты: 1639

СообщениеЧт окт 18, 2018 17:16 

На рахунок місця,моя пропозиція пол.Борсучина 1201 неподалік Ворохти.Всім зручно добиратись.Продовження -вверх на Кукулбский хребет, а далі кому як захочеться. |#smile805| |#smile715|

Посты: 316

СообщениеЧт окт 18, 2018 19:00 

Можна і на плісцю, зимою там ще не було... місця багато і близько)) |#smile715|

СообщениеЧт окт 18, 2018 19:32 

vladislavv писал(а):Можна і на плісцю... місця багато і близько)) |#smile715|

Від Калуша ? Чи від Київа? |#smile603|

СообщениеЧт окт 18, 2018 19:55 

Shelax71 писал(а):Від Калуша ? Чи від Київа?

Однаково.. Киіів-Франік Трансфер(осмолода)....або Киіів- ворохта трансфер..Не бачу різниці!!!!
А нам з цього боку, калуш-долина- стрій-і т.д.. довше і тяжче))) І на рахунок котлів подумай..

СообщениеЧт окт 18, 2018 20:32 

vladislavv писал(а):Однаково.. Киіів-Франік Трансфер(осмолода)....або Киіів- ворохта трансфер..Не бачу різниці!!!!
А нам з цього боку, калуш-долина- стрій-і т.д.. довше і тяжче))) І на рахунок котлів подумай..

Влад,у Ворохті трансфер не потрібен.Вийщов з потягу і топаєш помалу на Борсучину.І менше ніж 9,5 км на Плісце від Осмолоди,до якої ще тре добратись.Але то таке...Варіанти пропонуйте і будем обговорювати |#smile726|

СообщениеПт окт 19, 2018 10:10 

Ну Борсучина то знатна попса вже, все ближче і ближче до бограчу в центрі Ворохти і Яремче

Посты: 2140

СообщениеПт окт 19, 2018 10:29 

У неділю проходив пол. Борсучня. Хотів переговорити з газдою, але нікого не застав. Тіко пси гавкали. Десь маю візитівку. Знайду - передзвоню.
На весні говорив з газдою що як і по чому. В кімнаті з нарами і матрасами 15-20 місць в два яруси стіл лавки. Здається є пічка. Вартість 50 грн. Зараз може дорожче. В палатках на дворі буде якась символічна. Є велика веранда стіл, лавки. Місця під палатки. Дрова він забезпечує. Домовились, що ближче до грудня переговоримо конкретніше.

СообщениеПт окт 19, 2018 11:01 

Сорі, но Борсучина я точно пас. То вже матрас матрасом конкретний

СообщениеПт окт 19, 2018 11:38 

Bruklin писал(а):Ну Борсучина то знатна попса вже, все ближче і ближче до бограчу в центрі Ворохти і Яремче

Попса для місцевих, а для більшості з центру і сходу, та щей у зимку... Не складне продовження... У випадку негоди на переходах, є де сховатись у колибах, або зійти у цівілізацію.
А ти часом не помітив коли народ зійшовся на Шешульську?
Скільки народу приймало участь в організації "дрова,вода і нарізці продуктів"? В основному ті самі, що і кожного разу.
Помивка казанів - теж ті самі.
Говорилося: чия пропозиція місця виграє, той і опікується (організовує) доставку казанів у Франек. АГА... розігналися. Про не згоду зразу не казав ніхто, а прийшлося до діла: - "...я на таке не підписувався".
Згадай як збирались на "Переліску у Тараса". Частина йшла через Близницю. Погода зіпсувалась, прийшлось повертатись і обходити низами.
На перемичці теж, 6 чол. не дійшли від Квасів. А іншу групу СЛВ, як Сусанін, водив цілу ніч по ярах, де стежку сам же промаркував.
Я за оптимальний вібір місця і дати для більшості бажаючих прийнти участь у зустрічах, без зайвих ускладнень, тим більше в зимовий період. А похід в е.....ня, то вже як продовження, згідно своїх уподобань і можливостей.
Тому рішення про місце прийматиметься після переговорів з власником Борсучної.
Та й великих колиб, придатних для зимового "Бограчу" не так багато.

Посты: 326

СообщениеПт окт 19, 2018 12:43 

Згоден з Azimut. А я ще не визначився, буду чи не буду.

СообщениеПт окт 19, 2018 12:50 

Ну я оголосив свою думку, міняти її не збираюся
І да, я не підписувався під занесення казанів назад, це була ініціатива громадськості, яку я в принципі розглядаю як дорадче бачення, але ніяк не обов"язкове для виконання рішення.

Посты: 310

СообщениеПт окт 19, 2018 14:13 

Я за "тим ближче, тим краще". Пошуки Шешурської багато чому навчили.... Нехай буде матрас, я їду поговорити і порізати моркву, а не сушити мешти півночі..

По жерепу ходити дуже просто і швидко. З гілочки на гілочку, десь перестрибнути, десь нахилити... (досвід закріплено на Мікулєсці)

Посты: 60

СообщениеПт окт 19, 2018 14:45 

Адя писал(а):Я за "тим ближче, тим краще". Пошуки Шешурської багато чому навчили.... Нехай буде матрас, я їду поговорити і порізати моркву, а не сушити мешти півночі..

|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile746|

СообщениеПт окт 19, 2018 15:28 

Azimut.tr писал(а):Тому рішення про місце прийматиметься після переговорів з власником Борсучної.

А ось це не зрозумів. Тобто ви вже все вирішили? Що значить рішення про місце прийматиметься після переговорів?

СообщениеПт окт 19, 2018 15:38 

Гм, я так пам"ятаю, що два зимові бограчі були на занюханій Лабєсці, так що розмір колиби значення не сильно має. По моєму, відпочили що тоді що тоді шикарно, в принципі, як завжди. Тим більше, що зимою зазвичай народу менше буває раза так в два.

СообщениеПт окт 19, 2018 17:24 

Bruklin писал(а):
Azimut.tr писал(а):Тому рішення про місце прийматиметься після переговорів з власником Борсучної.

А ось це не зрозумів. Тобто ви вже все вирішили? Що значить рішення про місце прийматиметься після переговорів?

Це значить, що невідома ні бажання власника прийнти такий форум, ні вартість, ні умови більш детальні. Може в нього на той час вже будуть відвдувачі..... А може ціну заломить....
Стосовно великої колиби.... То вже таке... На Лабесці хоч і колиба не дуже зручна(мала висота), але грітися було де, і зимов бограчі минулі роки збирають більше 40 чол. На перший зимовий у 12-му було рівно 30. Я місце розглядаю з точки зору деякого комфорту для учасників з рзними можливостями, в основному в плані досвіду зимових походів, снаряги. Хтось змок, хтось змерз, у когось "бельишко не по сезону и туфли на тонкой подошве"...і т.п. Адя правильно написала, а як вже прийдеться сушитися, то що б по головах один одному не ходити. На Шешульський до казана, як в автобусі в час пік, приходилось протискатись, і дуже вважати що би когось окропом не "освятити". І на місце народ приходить не змучений, то й гуртом все роблять, а потім вже і "дернути"можна |#smile715| , і по співати.... |#smile671|

Посты: 1815

СообщениеПт окт 19, 2018 19:32 

Azimut.tr писал(а):
Bruklin писал(а):Ну Борсучина то знатна попса вже, все ближче і ближче до бограчу в центрі Ворохти і Яремче

... А похід в е.....ня, то вже як продовження (або початок), згідно своїх уподобань і можливостей.
...

погоджуся ...

СообщениеСб окт 20, 2018 06:25 

Добре,матьорі трешові пацики аля Брук і Умка.Обісрали мою пропозишн і не подали жодної своєї...Х..з цим.Тоді скажіть мені,пліз,які вимоги ставляться до проведення ЗИМОВОГО БОГРАЧ-патті ???

СообщениеСб окт 20, 2018 07:45 

Пропозиція 2.Пол.Гаворська між в.Гавор і в.Гечура. Центральні Горгани.Від центра с.Максимець: 5-6 км.Дві колиби.

Посты: 31

СообщениеСб окт 20, 2018 10:39 

Azimut.tr писал(а):

Попса для місцевих, а для більшості з центру і сходу, та щей у зимку... Не складне продовження... У випадку негоди на переходах, є де сховатись у колибах, або зійти у цівілізацію.

Попса даже для жителя страны озёр, болот и лесов, где самая красивая гора - бывшая городская свалка. Уж лучше тогда на Кукул, прийти/уйти можно разными путями, что с Ворохты, что с Вороненки. Колыб много, цивилизация близко. Кому нужен трэш - прямиком на Говерлу.
Shelax71 писал(а):...скажіть мені,пліз,які вимоги ставляться до проведення ЗИМОВОГО БОГРАЧ-патті ???

1. Прогуляться в хорошей компании любуясь краявидами до места, где можно варить бограч.
Всё :)

СообщениеСб окт 20, 2018 11:15 

Shelax71 писал(а):Добре,матьорі трешові пацики аля Брук і Умка.Обісрали мою пропозишн і не подали жодної своєї...Х..з цим.Тоді скажіть мені,пліз,які вимоги ставляться до проведення ЗИМОВОГО БОГРАЧ-патті ???

Я Михальову вже другий рік пропоеую єслі шо.

СообщениеСб окт 20, 2018 12:03 

Ymka писал(а): Михальову

Тут класно,е місце де бограч варити під дахом(велике приміщення),а ще краще і блище це по дорозі це Луковиця...
Изображение

СообщениеСб окт 20, 2018 13:18 

Shelax71 Пропозиції в першому пості, очі піднімаємо догури і там букви є

Azimut.tr Лабєска, Туркульска ппц які величезні колиби. В пропозиціях є великі колиби, але ти принципово граєш кіна, тіпа ми в єбєня хочемо. Які єбєня Гаджина? Проблема добиратися? Погані відходи? Які єбєня Михальова? Трансфер простий, дохід також, навіть казани вивезуть. Маленька колиба на Шешурській? А нагадайте з яких пір на осінній бограч ми орієнтуємось на колибу? Несамовите, під Яйком, під Бребенескулом. Нагадати погоди на двох останніх локаціях?
Мокрі ноги? Так вибачайте, це гори. Пішли не кращою стежкою від Марічейки, а через Смотрич на Шешурську, так то Бруклін винен? Сніг пішов теж Бруклін ноги замочив усім і одяг? Може просто хтось любить нити. По баблу не виходило, я пояснив як зробити. Трансефри організував. В приготуванні участь брав. Якщо треба навести порядок і змусити усіх працювати, теж можу за допомогою якоїсь матері. Якщо сидіти і нити, воно ніхєра не зробиться.

Двайте перейменуємо бограч на збір форумних нитиків, і тоді буде зрозуміло для чого ми збираємось.
Я всього навсього сказав, що Босучина попса і тут гівна полилось. Да вам не в гори ходити кайф, вам на форумах на вентилятор накидувати в кайф. Ну розважайтесь, єк подобається, мені більше до вподоби гори)

СообщениеСб окт 20, 2018 16:51 

Azimut.tr писал(а):що невідома ні бажання власника прийнти такий форум, ні вартість, ні умови більш детальні. Може в нього на той час вже будуть відвдувачі..... А може ціну заломить.

Олеже!А хіба вже проголусовали за борсучин? Я щось пропустив???

Посты: 1575

СообщениеСб окт 20, 2018 17:15 

Для Владислава:
Ніфіга ти не пропустив :-) Я просто моніторю тоті моменти, де піде тєма заносу-зносу казанів енд азерс оргенізейшен. Бо - НЕ ВПЕРШЕ - всі всьо..., а назад- анайсідіє...... Тосьо зробе - сам видів. Поки що я дивлюся і чудуюся, як нарід спригує із зобовязань попереднього бограчу. Ну є така скотчська натура у наших, бля...Тіко Я (З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ), а всі решта-гівно) :-)

СообщениеСб окт 20, 2018 17:30 

Ymka писал(а):
Shelax71 писал(а):Добре,матьорі трешові пацики аля Брук і Умка.Обісрали мою пропозишн і не подали жодної своєї...Х..з цим.Тоді скажіть мені,пліз,які вимоги ставляться до проведення ЗИМОВОГО БОГРАЧ-патті ???

Я Михальову вже другий рік пропоеую єслі шо.

цю ???

Изображение

СообщениеСб окт 20, 2018 19:08 

Питання Азимуту про розмови на зворотній дорозі після останнього разу. Що? ... Будеш нести котли і решту і в наступні рази на своєму горбі?

СообщениеСб окт 20, 2018 23:01 

vladislavv писал(а):
Azimut.tr писал(а):що невідома ні бажання власника прийнти такий форум, ні вартість, ні умови більш детальні. Може в нього на той час вже будуть відвдувачі..... А може ціну заломить.

Олеже!А хіба вже проголусовали за борсучин? Я щось пропустив???

Та шо за кіпіш?????
Як можна пропонувати, коли не відомі умови. Власник тої полонини, зробив притулок. Дізнаюсь що і як, тоді запропоную в голосовалку.
Була би колиба нормальна і відкрита на зиму, то не треба було би і щось дізнаватись.
Нема чого тут "ярлички" ліпити..., виясняти що таке велика чи не велика та чи інша колиба, і т.п. Наявність колиби і пічки восени - то тільки плюс, зимою - необхідність.
Все простіше. Зима, день короткий, фактор погоди...., що не зрозуміло? Як що збиратись десь далеко і високо - люди сходяться на протязі довшого часу, і багатьом вже не до спілкування і бограчу. Відповідно і лишній клопіт з розподілом і розписом продуктів. Приклади вже наводив. Оптимально коли більшість приїде в одну точку, а вже потім рухаються до місця форуму. Так було в перші роки проведення заходу.
Так, Андрію, я вот і повторю, що помити і знести казании вниз погоджуються одні і тіж люди. Заздалегіть жоден не запропонував свої "плечі". На ранок потроха більшсть розходиться, а почесний і благородний труд по прибиранню і знесенню казанів лишаеться на тих, хто виходить пізніше. Минулий раз Адя чуть не билась зі мною за казан, але ж ....серед туристів є і чоловіки. Як що хтось взяв на себе якусь частину організаційних питань, нарізці, заготовках, то хтось міг би взяти на себе оту більш благородну і почесну частину.
І ще варіант - машиною все привезли і назад звезли. Тоді мсце підбираємо біля дороги |#smile603|, під мостом, послуги авто чи гелікоптера включаємо у витрати.

Посты: 32

СообщениеПн окт 22, 2018 13:54 

Знову читаю навколобограчевий срач, і вже вкотре у мене постає запитання: хлопці, ви що, серйозно вважаєте, що згода з пропозицією Олега обрати таке місце для бограча, куди було б нескладно і зручно добиратися всім - лосям і черепахам, умовно місцевим і учасникам з інших міст і країн, куди (що теж важливо) не буде проблем оперативно і одночасно доставити продукти і казани, щоб не доварювати бограч уночі - робить когось із вас менш крутим і менш трушним туристом? Я розумію, що срач щодо місця - це вже давня традиція, але, на мою думку, це не добра традиція, адже кожного разу ми всі мусимо читати по кільканадцять сторінок взаємних образ, сварок, неприємних натяків тощо... Але ж бограч - це не псувати один одному нерви, а щось зовсім інше, це зустріч друзів та однодумців, тих, із ким приємно і просто поспілкуватися, і моркву порізати, і поспівати, і посміятися, і горбами прогулятися...

СообщениеПн окт 22, 2018 17:43 

Alsie писал(а):Знову читаю навколобограчевий срач, і вже вкотре у мене постає запитання: хлопці, ви що, серйозно вважаєте, що згода з пропозицією Олега обрати таке місце для бограча, куди було б нескладно і зручно добиратися всім - лосям і черепахам, умовно місцевим і учасникам з інших міст і країн, куди (що теж важливо) не буде проблем оперативно і одночасно доставити продукти і казани, щоб не доварювати бограч уночі - робить когось із вас менш крутим і менш трушним туристом? Я розумію, що срач щодо місця - це вже давня традиція, але, на мою думку, це не добра традиція, адже кожного разу ми всі мусимо читати по кільканадцять сторінок взаємних образ, сварок, неприємних натяків тощо... Але ж бограч - це не псувати один одному нерви, а щось зовсім інше, це зустріч друзів та однодумців, тих, із ким приємно і просто поспілкуватися, і моркву порізати, і поспівати, і посміятися, і горбами прогулятися...

Ось і є носітєль всього бограчоказанства з доставкою назад. А решта народу - йде пакарять якісь ачірідниє ґори )))))))

Посты: 1543

СообщениеПн окт 22, 2018 22:49 

А чем всё-же предложенное Плисце плохо? Все влезут и походить есть где. Осмолода - центр цивилизации. Прибывая в 6 киевским поездом во Франковск, в 10 уже там, всего с 1 пересадкой. Это я про общественный транспорт...
vladislavv, что это за домина на фотке - г. Луковиця? Она открыта?

СообщениеПн окт 22, 2018 23:27 

Alex_1987 писал(а):А чем всё-же предложенное Плисце плохо? Все влезут и походить есть где. Осмолода - центр цивилизации. Прибывая в 6 киевским поездом во Франковск, в 10 уже там, всего с 1 пересадкой. Это я про общественный транспорт...
vladislavv, что это за домина на фотке - г. Луковиця? Она открыта?

Да никто не говорит. что плохо. Туда и Андрей Стр, на "подлодке" подрулить сможет.
Только не в 10 там, а чуть попозжее. если на общественном. Но ехать надо в будни, и назад выбираться тоже не в входные, если "толпой".

Посты: 252

СообщениеВт окт 23, 2018 07:18 

Изображение

Изображение

Изображение

Стан колиби на пол.Гаджина плачевний. І тут туристи непричому. Самі пастухи після себе оставили страшний бардак.

Посты: 4465

СообщениеВт окт 23, 2018 13:41 

Мені пастухи сказали, що планують ставити нову хату. а ту закинуть або спалять.

СообщениеВт окт 23, 2018 15:10 

Alex_1987 писал(а):vladislavv, что это за домина на фотке - г. Луковиця? Она открыта?

Да колиба була відкрита думаю що так і е(нова зовсім) дві кімнати пічка..
Alex_1987 писал(а):всего с 1 пересадкой.

Про це і я писав)))) |#smile715|

СообщениеВт окт 23, 2018 18:34 

vladislavv писал(а):Да колиба була відкрита думаю що так і е(нова зовсім) дві кімнати пічка..

Интересно (я про пол. Луковица). Прямо приют целый, не хуже горганских. А что это за благотворительность такая? От парка туристам?

Посты: 118

СообщениеСр окт 24, 2018 08:22 

vladislavv писал(а):Да колиба була відкрита думаю що так і е(нова зовсім) дві кімнати пічка..

то навіть колибою гріх називати - цілком пристойна хата, ліжка, скло на вікнах.

Надворі ше є навісик а-ля дровітня - трохи засраний, але там теж від вітру мож ховатися

СообщениеЧт окт 25, 2018 09:06 

Alex_1987 писал(а):

Интересно (я про пол. Луковица). Прямо приют целый, не хуже горганских. А что это за благотворительность такая? От парка туристам?

Так, це від парківців. Ми там Новий Рік 2018 святкували

Посты: 1906

СообщениеЧт окт 25, 2018 10:33 

Привіт всім! Хотілося б бути. Якось склалася традиція, що виходить на Бограч в Карпати вибиратися тільки взимку....
Тай ступи вже річним пилом покрилися.
Прошу активніше визначатися з датою, бо на першу (8.12) вже відкриті продажі квитків....
По місцю - не принципово, але головне щоб був сніг!!!І мороз!! :-)
До речі, а що з Михайловою?
Плісце - ІМХО - то вже дуже банально...Вже були там, тай кімнатки не пристосовані для великого паті, будинок хоч і великий, а кімнати маленькі...

Від себе ще міг би запропонувати полонини Браївка та Гропа на схилах Свидовця та Близниці. Але не був там всередині (був влітку, коли були зайняті газдами). Можливо хтось був, як воно там? (цікаво також для себе на майбутні подорожі).
Як на мене компромісне місцезнаходження - і не зовсім попса і є де погуляти (Близниці і далі) і відносно не дуже далеко від
місць під'їзду...
п.с. на Браївці бачив що, є труба на одній з колиб, значить є піч....Але щось не дуже схвальні відгуки знайшов на просторах інтернету...

СообщениеЧт окт 25, 2018 11:43 

Изображение

Изображение

Пару лет тому было так. Хатка малюсенькая.

СообщениеЧт окт 25, 2018 12:15 

Ай-я писал(а):До речі, а що з Михайловою?

Все норма, просто ідеться на Михайлову через Луковицю(годину мінімум)..на михайловій краще тим що е велика кімната для вогню, і все десь щось підсушити погрітись тільки біля вогню пічки не мае))),І трошкі даличенько..

СообщениеЧт окт 25, 2018 12:17 

На Браїлці на 5 (3 на першому два на другому) людей але вона дуууже маленька, поруч+ще 2 людини. На Гропі ми святкували день гір перед Переліском, половина складу. Яка там зараз колиба не знаю, тоді була більш менш.

СообщениеЧт окт 25, 2018 12:53 

Олексію, Слава, дякую. |#smile746|
Питання знято.

СообщениеЧт окт 25, 2018 17:51 

Дуже класна хата є на Балтагулі, також на Прелучній господарі залишають ключі - там вапше крута екзотика. Най Азимут траґає всьо туда. |#smile722| А потім, саацтвєцтвєнно, і назад, бо в реалі - більш не буде кому |#smile603|

СообщениеЧт окт 25, 2018 22:27 

Полонина Кукул..
Хата велика, нова й світла, з пічкою, місця поруч валом. Вода може й не замерзне. Дрова є. Приїхати у Ворохту, взяти бус за 300 грн до КПП і за пару годин дійти до колиби. Назад пішки.

СообщениеВс окт 28, 2018 19:22 

Ну то що, беремо квитки? На 8.12! Давайте визначатися з місцем!

Посты: 84

СообщениеВс окт 28, 2018 19:38 

Хочу побувати на цьому дійстві для справжніх туристів))Візьмете до гурту?))

СообщениеВс окт 28, 2018 19:54 

podorognik писал(а):Візьмете до гурту?))

Изображение

СообщениеВс окт 28, 2018 20:14 

Квитки взяли поки що туди. Назад не брали, бо не зрозуміло де буде свято! Для нас (дніпрян) це архіважливо, бо має значення кожна година. Тому дуже прошу не дуже розтягувати вибір місця. Тре знати - чи то брати на понеділок, чи встигнемо в неділю поїхати.
До речі, цього разу буде досить потужний Дніпропетровський десант. |#smile805| |#smile729| |#smile614|

СообщениеПн окт 29, 2018 10:35 

Ай-я писал(а): Браївка та Гропа на схилах Свидовця та Близниці. Але не був там всередині (був влітку, коли були зайняті газдами). Можливо хтось був, як воно там? (цікаво також для себе на майбутні подорожі).
......
п.с. на Браївці бачив що, є труба на одній з колиб, значить є піч....Але щось не дуже схвальні відгуки знайшов на просторах інтернету...

На Браївці дві колиби з пічками. Одна маленька, стара (та що на фото slv) станом на 14.10.2018 в досить ушатаному вигляді:

Изображение

Інша новенька, але на замку. Крізь вікно проглядались пічка, стіл нари. За розміром не такий шибздик як стара, але теж не на велику компанію.

Изображение

Изображение

СообщениеПн окт 29, 2018 10:53 

Ай-я писал(а):Квитки взяли поки що туди

А куди саме брали квитки?

СообщениеПн окт 29, 2018 10:58 

in_love_with_freedom у вересні замок відкривався вручну і просто був щоб здалеку бачили замок

СообщениеПн окт 29, 2018 11:04 

Bruklin, видно я занадто вихована людина — смикати замок і не подумала |#smile603|

СообщениеПн окт 29, 2018 11:38 

Изображение

А как Вам такой домик? |#smile785|

СообщениеПн окт 29, 2018 12:05 

В минулому році у вересні з Vovcheek'ом були на полонині Закукул. Там була одна величезна колиба, дві кімнати з нарами і третя - велика з місцем під багаття, великим столом. І поруч будували не меншу нову.

СообщениеПн окт 29, 2018 12:16 

Год назад на Браилке ночевал именно в этом новом домике. Конечно, он не на толу. По-моему, замка ещё не было. Старую хату даже не видел, может, был не слишком внимательным.
slv, это же не Украинские Карпаты?

СообщениеПн окт 29, 2018 12:49 

podorognik писал(а):
Ай-я писал(а):Квитки взяли поки що туди

А куди саме брали квитки?

До Тернопіля, для дніпрян з відсутністю прямого сполучення з Карпатами це єдиний вихід. Далі бус.

СообщениеПн окт 29, 2018 16:22 

Коли буде голосувалка? Може, час вже?

По жерепу ходити дуже просто і швидко. З гілочки на гілочку, десь перестрибнути, десь нахилити... (досвід закріплено на Мікулєсці)

СообщениеПн окт 29, 2018 16:41 

Еще раз предложу Кукульскую полонину.
Пара фоток.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеПн окт 29, 2018 17:42 

slv писал(а):

А как Вам такой домик? |#smile785|

Сомневаюсь,что такое ест в наших Карпатах.Хотя в последнее время они меня удивляют приятно |#smile807|

СообщениеПн окт 29, 2018 17:43 

Голосувалку за місце проведення відкриваємо? |#smile726|

СообщениеПн окт 29, 2018 18:20 

slv писал(а):Еще раз предложу Кукульскую полонину.

Ночевал этой зимой в колыбе на фото. Печка так себе, но домик очень даже приличный |#smile746|
Как по мне, проблема с Кукулом, что из вариантов продолжения - только Кукул (если кто не был)... Ну или Говерла, но надо спускаться с хребта.
Грофа - Паренки - Попадья с Плисце как-то оригинальнее зимой, что-ли.

СообщениеПн окт 29, 2018 18:40 

На Козьмещик и далее
На Костричу и далее.
Логистика простая. Мне от мысли а Осмолоду ехать и назад, желание пропадает.

СообщениеПн окт 29, 2018 19:06 

что там с дровами на Кукуле ???
могу предложить Козьмеску , но только ж это не ебеня |#smile602| ...

СообщениеПн окт 29, 2018 19:44 

Когда Славик настойчево предлагает вариант КП,то стоит задуматься.Если сопоставить все предложенные варианты,то мне ближе те,которые ближе по добиранию,т.к. это ЗИМНИЙ БОГРАЧ,а не срач про где комфортно.Сам предпочитаю вначале походить,а затем присутствовать(помогая повару в приготовлении |#smile715| ).Поэтому мне пофиг,куда подтягиваться.Будет хата с тарелкой,или Кукул,или еще что-мне пофиг.
Модераторы,мать Вашу,включайте голосование за место |#smile520|
хто тут?

СообщениеПн окт 29, 2018 22:02 

Козьмеска- не плохо, но не просторно, и хатка пониже и поуже. Да и печка хуже.
Дров возле хаты много колотых и колод, а в пределах 200 м по-ровному есть сухостой.
Можно заслать гонцов занять колыбу.

СообщениеПн окт 29, 2018 22:34 

Яка голосувалка?за що голосувати? Було по суті всього три варіанти :Михайлова, Борсучина та Кукул. І що це все? В Карпатах місця більш немає? Давайте якось сміливіше пропонуйте варіанти! |#smile706| |#smile615|

СообщениеПн окт 29, 2018 22:53 

Bruklin писал(а):Shelax71 Пропозиції в першому пості, очі піднімаємо догури і там букви є

Ай-я,Ти хочешь,щоб тебе опустили так само,як і мене? Пропозицій тут вже занад то.

СообщениеПн окт 29, 2018 23:15 

И Плисце |#smile706|
Не, ну понятно, что Кукул - золотой стандарт. Но можно действительно что-то пооригинальнее. Мне лично колыба на Мунчелике нравится, но это не на толпу. Можно, впрочем, вообще о Лесневском хребте подумать... Или Хомяк-Синяк - зимой красиво должно быть, если погода будет.

СообщениеВт окт 30, 2018 05:36 

на Михайловій 30 грудня на дрова хіба що дошки були і паркани розбирати .

СообщениеВт окт 30, 2018 06:44 

Shelax71 писал(а):
Bruklin писал(а):Shelax71 Пропозиції в першому пості, очі піднімаємо догури і там букви є

Ай-я,Ти хочешь,щоб тебе опустили так само,як і мене? Пропозицій тут вже занад то.

Чесно кажучи, не побачив де тебе так опустили....))
Взагалі не бачу нічого поганого в будь якому спорі, це ж життя і всі люди мають різні погляди. До речі, дуже багато твоїх пропозицій стало місцями зустрічі. Наприклад останнього зимового разу на Татулі. І було реально круто!
Що стосується Кукула... То тут неоднозначно. 99.9% людей були там і в усіх місцях продовження маршруту (Кострич, Говерла і тд). Тому не дуже цікаво. Більш того, в 15 році була Лаб'єска. Але з іншого боку, не спорю, зручно.

СообщениеВт окт 30, 2018 07:40 

Ай-я писал(а):
Shelax71 писал(а):

Чесно кажучи, не побачив де тебе так опустили....))
Взагалі не бачу нічого поганого в будь якому спорі, це ж життя і всі люди мають різні погляди. До речі, дуже багато твоїх пропозицій стало місцями зустрічі. Наприклад останнього зимового разу на Татулі. І було реально круто!
Що стосується Кукула... То тут неоднозначно. 99.9% людей були там і в усіх місцях продовження маршруту (Кострич, Говерла і тд). Тому не дуже цікаво. Більш того, в 15 році була Лаб'єска. Але з іншого боку, не спорю, зручно.

Забув смайлік поставити після слова "опустили",от і така реакція виявилась.Звичайно ж я жартував.
За визнання моїх пропозицій по місцю проведення-дякую. |#smile805| |#smile710| Але то не головне.Якщо дивитись на список запропонованих місць+ тих,що запропонували на цій гілці форума,то вимальовується немало.Головне знайти оптимальне |#smile757|

СообщениеВт окт 30, 2018 08:50 

Shelax71 писал(а):Сам предпочитаю вначале походить,а затем присутствовать(помогая повару в приготовлении ).Поэтому мне пофиг,куда подтягиваться.Будет хата с тарелкой,или Кукул,или еще что-мне пофиг

Ось таке мишлєніє...тіпу, ви тягніть всьо в єппєня подальше, а я прийду пожерти |#smile615| |#smile715| Правильно! Ай, молодець!!! |#smile603| А про "Памір" з "куполами" ??? Там всередині можна п"ять футбольних команд запхати |#smile737|

СообщениеВт окт 30, 2018 10:19 

Короче, судячі з запропонованих варіантів, зрозуміло що можна сміливо брати квитки до Ворохти.

СообщениеВт окт 30, 2018 10:24 

На Запрутських малі холодні хати. З пічкою одна і мала. Та й місця там рівного мало.
Під Близницями є далекі хати і холодні
Хом-Синяк холодні.
Михайлова мені до смаку теж. Але трохи йти треба.
В Горганах тільки Плісце і Фашори близько, але їхати туди не добре. Навіть виїхати правильно сказати..
Можно на Станимирі ще. Близько, хатка добра.
Зрештою на Плоску)))

СообщениеВт окт 30, 2018 11:02 

Андрюха стр писал(а):
Shelax71 писал(а):Сам предпочитаю вначале походить,а затем присутствовать(помогая повару в приготовлении ).Поэтому мне пофиг,куда подтягиваться.Будет хата с тарелкой,или Кукул,или еще что-мне пофиг

Ось таке мишлєніє...тіпу, ви тягніть всьо в єппєня подальше, а я прийду пожерти |#smile615| |#smile715| Правильно! Ай, молодець!!! |#smile603| А про "Памір" з "куполами" ??? Там всередині можна п"ять футбольних команд запхати |#smile737|

Андрій,при всій повазі до тебе,але ти мене починаєшь напрягати крайнім часом.То дулі крутиш,то наїзджаєшь по якійсь зрозумілій одному тобі думці... |#smile764| Якщо треба,заберу у Олега великий казан,буду носити його три дні і вийду на місце проведення зустрічі...Звичайно,при умові,що піду. |#smile709|

СообщениеВт окт 30, 2018 12:33 

ПЛИСЦЕ забыли в голосовалке!!! |#smile703|

Всё ж таки было предложено, несмотря на все минусы. Памир же добавлен с какого-то перепугу.
Станимир и Плоская - кстати, неплохо. А на Станимире где? Хатка, обозначенная на карте, маленькая, хоть и с печкой (был там давно, правда). Да и варианты продолжения неясны...

___
Плісце вже було http://eurotourist.club/viewtopic.php?t=109792
е³

СообщениеВт окт 30, 2018 13:44 

Плісце вже було

Как и Кукул. Ну, если не считать каждую полонину хребта самостоятельным местом.
Кроме того, то было не зимой.

СообщениеВт окт 30, 2018 14:43 

Vale-n-Tina писал(а):В минулому році у вересні з Vovcheek'ом були на полонині Закукул. Там була одна величезна колиба, дві кімнати з нарами і третя - велика з місцем під багаття, великим столом. І поруч будували не меншу нову.

slv писал(а):На Запрутських малі холодні хати. З пічкою одна і мала. Та й місця там рівного мало.
Під Близницями є далекі хати і холодні
Хом-Синяк холодні.
Михайлова мені до смаку теж. Але трохи йти треба.
В Горганах тільки Плісце і Фашори близько, але їхати туди не добре. Навіть виїхати правильно сказати..
Можно на Станимирі ще. Близько, хатка добра.
Зрештою на Плоску)))

Закукул! Великі! Дві!

СообщениеВт окт 30, 2018 14:52 

Трохи не так, взимку Лаб'єска була в 15... Це той же Кукул(це для Alex_1987).

СообщениеВт окт 30, 2018 17:09 

А не погана колиба пол Луковиця(по дорозі на михайлову) і близько від зупинки(2-3 год) лізти)))
Хата велика дві кімнати,одна з пічкою, бограч е де варити.. |#smile615|

СообщениеВт окт 30, 2018 20:23 

Давайте вже голосування.

СообщениеВт окт 30, 2018 22:58 

Щивнык шеллакс предложил |#smile606| ???
нормальная хата и место .
з.ы. на Мыхайловой с дровами будет проблема , да и продуваемое место . как и Луковыця .

СообщениеВт окт 30, 2018 23:06 

На луковиці дров вагон

СообщениеСр окт 31, 2018 01:01 

З наметами незатишно.
А на Шівнику є 2 хати ( було). Продовження маса. Хоч Чивчини, хоч Марми, хоч ЧХ.
Захід від Лугів. Дорога полога. Місця валом. Ми там НР справляли.

СообщениеСр окт 31, 2018 08:30 

Shelax71 писал(а):Андрій,при всій повазі до тебе,але ти мене починаєшь напрягати крайнім часом

Брате, просто давно тебе не бачив вживую, то заскучав. А то ж не напрягаю, бо ставлю веселі смайлики |#smile737| |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile715| Я за любой кіпіш, аби ватра палала! |#smile715|

СообщениеСр окт 31, 2018 08:51 

slv писал(а):З наметами незатишно.
А на Шівнику є 2 хати ( було). Продовження маса. Хоч Чивчини, хоч Марми, хоч ЧХ.
Захід від Лугів. Дорога полога. Місця валом. Ми там НР справляли.

Якщо дивитись в тому напрямку,то я б запропонував хату при виході з лісу на пол.Олан(1377),або під самою вершиною Олан(1441).Там вообще багато будівель з двома файними хатами.Але продовження одне-на кордон через в.Кам*яна до Корбула.Підйом на першу хату можна здійснювати як з Лугів,так і з Богдана.Сама полонина суперова в плані краєвидів.

СообщениеСр окт 31, 2018 15:05 

На кордон трохи дєбрі.

СообщениеСр окт 31, 2018 18:37 

Khimik_ писал(а):На луковиці дров вагон

сухостій в лісі . ліс 10 метрів від хати . а от на Михайловій далеченько .

СообщениеЧт ноя 01, 2018 13:12 

Ok. Т.е. Плисце принципиально не было добавлено в голосовалку, потому что оно вроде как было, хоть и летом. Но Кукульские полонины в лидерах, хоть на Кукуле уже проводился непосредственно зимний бограч. Не то, чтобы мне очень хотелось видеть Плисце местом встречи, я понимаю контраргументы, но какая-то так себе демократия...

* уползаю в сторонние наблюдатели *

СообщениеЧт ноя 01, 2018 14:07 

Ладно мій варіант з Борсучиною відхилили одразу.Ладно мої варіанти з пол.Гаверянкою(від с.Максимець) та пол.Олан (від с.Луги або с.Богдан) проігнорували....Мабуть задовбав вже я своїми пропозиціями.Но пропозицію від Vladislava за пол.Плісце за що пропісочили?
Встаю на бік Alex_1987 і тишком-нишком буду спостерігати і посміхатись за цим "референдумом" |#smile630|

СообщениеЧт ноя 01, 2018 14:14 

Таким чином, після супержорсткої та бескомпромісної боротьби, але з величезною перевагою перемагає Кукул!!!!
|#smile729| |#smile603| |#smile606| |#smile606| |#smile606| |#smile606| |#smile606| |#smile09|
Изображение

СообщениеЧт ноя 01, 2018 14:45 

Shelax71 писал(а):Но пропозицію від Vladislava за пол.Плісце за що пропісочили?

Льоша..ти не бачиш яка тут мафія)))) За що би не голосував, як вождь скаже так і буде)))
Тут навіть голосувалку за яке число, і то с хімічили))) Як завжди дивимось і чекаем)))
На кукулі в такі дні колиба може бути занята(хтось думав над цим?)

СообщениеЧт ноя 01, 2018 14:52 

8 - це четвер. Навіть якщо зайнята, там є достатньо і місця, і колиб для туси

СообщениеЧт ноя 01, 2018 14:56 

Всегда можно заслать козачка для занятия колыбы.

СообщениеЧт ноя 01, 2018 15:03 

slv писал(а):заслать козачка для занятия колыбы.

Я і так перший поіду,(а якщо занято)))
Адя 8 це субота,,

СообщениеЧт ноя 01, 2018 15:20 

ой, календарь не оторвала... Все равно я за Кукул )

СообщениеЧт ноя 01, 2018 16:07 

Я календарь переверну
И вновь восьмое декабря...

СообщениеЧт ноя 01, 2018 16:12 

slv писал(а):Я календарь переверну
И вновь восьмое декабря...

Но почему,но почему
На Кукул снова нам идти
Ведь были лучшие места
8-го декабря

Посты: 1765

СообщениеЧт ноя 01, 2018 16:20 

Да, демократия еще та...На Лабеске зимний бограч был два раза, в 2012 и 2015 годах , если не ошибаюсь. Давайте возьмем за правило - зимний бограч или на Барсучине, или Лабеске, или на Кукуле. И зачем голосовать? Поднялись, приготовили бограч, поели, на следующий день спустились в Ворохту и домой.

СообщениеЧт ноя 01, 2018 17:03 

Народ, та на Кукулі людей буде шо огого, цей момент не враховуємо?

СообщениеЧт ноя 01, 2018 19:01 

Ymka писал(а):Народ, та на Кукулі людей буде шо огого, цей момент не враховуємо?

их будет тьма , а нас рать ...(с)

СообщениеЧт ноя 01, 2018 19:56 

Передивився сторінки цієї теми.Виникло запитання до модераторів:з якого переляку на голосувалку поставили Гаджину? |#smile735| .Хто її пропонував? Ви хоч знаєте,як туди зимою добиратись з продуктами і котлами,якщо не буде авто а-ля джип?
Інші варіанти похеряли,а Гаджина стоїть першою у списку.З якого будуна? Чи хтось з вас вже наперед вирішив |#smile785| ,де буде зустріч,а Гаджину для кількості вліпили? |#smile706|

СообщениеЧт ноя 01, 2018 20:51 

Shelax71 писал(а):Передивився сторінки цієї теми.Виникло запитання до модераторів:з якого переляку на голосувалку поставили Гаджину? |#smile735| .Хто її пропонував? Ви хоч знаєте,як туди зимою добиратись з продуктами і котлами,якщо не буде авто а-ля джип?
Інші варіанти похеряли,а Гаджина стоїть першою у списку.З якого будуна? Чи хтось з вас вже наперед вирішив |#smile785| ,де буде зустріч,а Гаджину для кількості вліпили? |#smile706|

Певно, що з того списку, куди ти мене послав дививитися )))
2-3 місця з минулих голосувань. Але чомусь лишилася вона одна з того списку.
Мені Гаджина довподоби, бо як раз з четверга туди не кваплячись нескладним маршрутом через Кострич з Кривопільського доберуся. Ну і збігати на Ребра або Шпиці в радіалку теж прикольно. А ще потрібен звязок, бо я типу на роботі. Там якщо не помиляюся звязок є, поправте якщо не так?
Взагалі всі місця то є гуд, бо головне зустріч та Бограч, правда Щивник то "печалька" - ще півдоби на добирання до вже існуючої доби.....Але то таке, вже особисте, треба буде і туди доберемося))

СообщениеЧт ноя 01, 2018 22:21 

Женя, прийдеться тобі знову йти з Кривопільського перевалу на Кукул. Ми того разу прогулялися з Вороненко на бограч і далі на Кривопільськй. В 2012 стартували з Ворохти, після бограчу пішли на Козьмещик. Звідти хто поїхав додому, а хто піднявся на Петрос. Куди ще можна піти з Кукула? Ні, звичайно, з Завоєлі можна піти на Говерлу, або Несамовите.Але не факт, що це буде можливо. Пам"ятаєте зимовий бограч на Туркульській? А які були плани!
В мене є пропозиція, навіть дві. Якщо при голосувані місце набирає 50% і більше, то так тому і бути. Якщо ні, то дати можливість бажаючим переголосувати. Я в принципі згоден на будь-яке місце проведення бограчу, крім Кукула.
І друге, на будь-яких наступних зустрічах не ставити на голосування місця де вже був бограч.

СообщениеЧт ноя 01, 2018 22:37 

Дед Пихто писал(а): Куди ще можна піти з Кукула? Ні, звичайно, з Завоєлі можна піти на Говерлу, або Несамовите.

Ще, правда, можна на Маришевську. Звідти, або на Шпиці, або, знову ж таки, на Кострич, або на Псарівку і далі Бистрець і т.д. Але це все вже хожене-перехожене форумчанами.

СообщениеЧт ноя 01, 2018 23:09 

Слава. Зима будет. Хату надо- теплую базу.
На Марышевской будем на морозе пить.
Летом - да, а на зиму не так густо.

СообщениеПт ноя 02, 2018 07:10 

Дед Пихто писал(а):Женя, прийдеться тобі знову йти з Кривопільського перевалу на Кукул. Ми того разу прогулялися з Вороненко на бограч і далі на Кривопільськй. В 2012 стартували з Ворохти, після бограчу пішли на Козьмещик. Звідти хто поїхав додому, а хто піднявся на Петрос. Куди ще можна піти з Кукула? Ні, звичайно, з Завоєлі можна піти на Говерлу, або Несамовите.Але не факт, що це буде можливо. Пам"ятаєте зимовий бограч на Туркульській? А які були плани!
В мене є пропозиція, навіть дві. Якщо при голосувані місце набирає 50% і більше, то так тому і бути. Якщо ні, то дати можливість бажаючим переголосувати. Я в принципі згоден на будь-яке місце проведення бограчу, крім Кукула.
І друге, на будь-яких наступних зустрічах не ставити на голосування місця де вже був бограч.

ООО!Навіть памятаєш як я йшов в 15 році...)))Приємно! |#smile805| |#smile746|
Так, вже морально готуюся повторити цей шлях...Що сказати, цілком погоджуюся з кожним словом на рахунок Кукула.
Тим паче, коли проїдеш більше 1000 км, то не цікаво ходити захоженими стежками. Я там був і влітку і взимку...
На рахунок переголосувати, в кожного є така можливість і зараз!Функціонал опитування дозволяє.
Наприклад я ще розмірковую над пропозицією Влада по Луковиці. Просто добиратися мені не дуже зручно туди, бо буду не з основною толпою, тому про прямий трансфер не мрію...
Для прикладу, я десь о 10 ранку в ІФ. У Верховині буду не раніше 15ї години (рейсовим). Давно там не їздив, але памятаю, що наступний бус десь близько 18 (тре дивитися точно). Ну і навіщо мені таке щастя?Короче вибір без вибору(((
Знову ж таки, як там на Луковиці зі звязком - мені він дуже потрібний. Влад каже що є Київстар, але наскільки він стабільний....(але це вже так, особисте)

СообщениеПт ноя 02, 2018 07:13 

slv писал(а): будем на морозе пить.

Вся сутність Бограчу в одному слові))) |#smile805| |#smile603| |#smile603| |#smile603|
Нє б сказати, Бограча їсти |#smile805| |#smile805| |#smile805|

СообщениеПт ноя 02, 2018 07:30 

slv писал(а):Слава. Зима будет. Хату надо- теплую базу.
На Марышевской будем на морозе пить.
Летом - да, а на зиму не так густо.

Слава, я о дальнейших маршрутах с Кукула или до Кукула...

СообщениеПт ноя 02, 2018 08:26 

Ай-я писал(а): Так, вже морально готуюся повторити цей шлях...Що сказати, цілком погоджуюся з кожним словом на рахунок Кукула.
Тим паче, коли проїдеш більше 1000 км, то не цікаво ходити захоженими стежками. Я там був і влітку і взимку...
На рахунок переголосувати, в кожного є така можливість і зараз!Функціонал опитування дозволяє.
Наприклад я ще розмірковую над пропозицією Влада по Луковиці. Просто добиратися мені не дуже зручно туди, бо буду не з основною толпою, тому про прямий трансфер не мрію...
Для прикладу, я десь о 10 ранку в ІФ. У Верховині буду не раніше 15ї години (рейсовим). Давно там не їздив, але памятаю, що наступний бус десь близько 18 (тре дивитися точно). Ну і навіщо мені таке щастя?Короче вибір без вибору(((
Знову ж таки, як там на Луковиці зі звязком - мені він дуже потрібний. Влад каже що є Київстар, але наскільки він стабільний....(але це вже так, особисте)

Ну дивись Женя, тут залежить скільки вас буде, можливо зможете взяти трансфер до Шибеного, а звідти до Луковиці нормальний нескладний підйом. Київстар там є і непогано тягнув, наскільки я пам"ятаю

СообщениеПт ноя 02, 2018 08:41 

Ай-я писал(а):що є Київстар, але наскільки він стабільний...

Е нормальний...(але нажаль,,,, бограч на кукулі буде)
Шото нема нашого Вождя)))))(Азімута)

СообщениеПт ноя 02, 2018 11:34 

я буду с одной, возможно двумя прекрасными девушками. Никуда кроме Кукула я их сама не поведу, поэтому если не Кукул, наша компания объявляет тендер на вакансию проводника до места Бограчевания и оттуда. Прекрасное общество гарантируем ).

СообщениеПт ноя 02, 2018 12:31 

Ymka писал(а): Київстар там є і непогано тягнув, наскільки я пам"ятаю

А ти ще щось пам"ятаєш!?

Изображение

СообщениеПт ноя 02, 2018 13:24 

Ymka писал(а):
Ай-я писал(а): Так, вже морально готуюся повторити цей шлях...Що сказати, цілком погоджуюся з кожним словом на рахунок Кукула.

Ну дивись Женя, тут залежить скільки вас буде, можливо зможете взяти трансфер до Шибеного, а звідти до Луковиці нормальний нескладний підйом. Київстар там є і непогано тягнув, наскільки я пам"ятаю

Діма, нас п'ятеро. На всяк випадок, якшо є контакти перевізника по гуманній ціні, скинь будь-ласка....
Краще я так розумію в Верховині брати?Чи стоять там на вокзалі первізники? Короче буду вдячний за будь-яку відповідь.

СообщениеПт ноя 02, 2018 13:45 

я вірно розумію, що колиба на Гаджині курна і дірява, як в цьому описі?
https://sxublenuy.livejournal.com/84468.html

СообщениеПт ноя 02, 2018 14:13 

Абсолютно верное описание. Еще и насрано. Местные на нее болт забили. Газда говорил, что будут новую колыбу ставить.
В большом кривом доме есть 1 комната поприличнее

Изображение

СообщениеПт ноя 02, 2018 14:28 

Ще взагалі не розумію, коли голосують за Щивник.
Так, звичайно, Марми, круто. Але! Йти далі, ніж до Туркульскої. Факт.
Позаминулого року, народ в БІЛЬШОСТІ приходив вночі. Це з Київського поїзду. Прийшли всі за...бані.
Шо за кайф? А як бути тим людям, які будуть добиратися в суботу? Прийти вночі на кінець богачу? Далі. Хто буде нести все барахло туди? І головне назад. Дребеня то звичайно добре, але тре думати про інші речі також....
Крім того, це поряд з кордоном, я так розумію ще треба озадачитися перепусткою....На карті,якщо зеленою маркою йти, то пост проходити...
Последний раз редактировалось Ай-я Пт ноя 02, 2018 14:39, всего редактировалось 2 раз(а).

СообщениеПт ноя 02, 2018 14:30 

slv писал(а):Абсолютно верное описание. Еще и насрано. Местные на нее болт забили. Газда говорил, что будут новую колыбу ставить.
В большом кривом доме есть 1 комната поприличнее

Славік дякую. Не варіант. Не розумію, нафіга її поставили в голосування. Це колиба для весняно-осіннього бограчу.

СообщениеПт ноя 02, 2018 15:43 

slv писал(а):Еще и насрано.

Изображение
Ай-я писал(а):раще я так розумію в Верховині брати?

Да на вокзалі іх повно,я пошукаю в мене десь е на компі телефони))
З Шебене до луквиці 2-2.5год підьом не великий,,.
знайшов
Трансфери Верховина, Дземброня, Шибене

- 0676906261 Іван Іванович власник "таблєтки" а також працівник верховинського рятувального загону, може "на ходу" вас зареєструвати. вартість до Шибеного 300 грн.
- 03432 21290 Автовокзал Верховина
- 0977710745 Тарас таксі Верховина
- 0977634896 Роман таксі Верховина
- 0988612290 номерок водія з Верховини
- 0988035322 - ДЗЕМБРОНЯ ШИБЕНЕЖадний, дере дві шкури.
- 0508780450 користувались послугами Романа бус він сам теж турист багато роскаже по дорозі йго тел
- 0975092279-Юрий. Сейчас активно не возит, но иногда берется. до Шыбеного довёз за 150 грн
0979220724 - Дмитро volkswagen T4
0976906261
0963724400
0677899551
0976065774

СообщениеПт ноя 02, 2018 15:51 

Адя писал(а):на вакансию проводника до места Бограчевания и оттуда.

Ну якщо дівчата гарні то проблем не буде))))(беру шефство |#smile728| за (умеряную плату |#smile715| )

СообщениеПт ноя 02, 2018 15:52 

Ай-я писал(а):Ще взагалі не розумію, коли голосують за Щивник.
Так, звичайно, Марми, круто. Але! Йти далі, ніж до Туркульскої. Факт.
Позаминулого року, народ в БІЛЬШОСТІ приходив вночі. Це з Київського поїзду. Прийшли всі за...бані.
Шо за кайф? А як бути тим людям, які будуть добиратися в суботу? Прийти вночі на кінець богачу? Далі. Хто буде нести все барахло туди? І головне назад. Дребеня то звичайно добре, але тре думати про інші речі також....
Крім того, це поряд з кордоном, я так розумію ще треба озадачитися перепусткою....На карті,якщо зеленою маркою йти, то пост проходити...

І це говорить людина,яка спочатку голосує за Гаджину,а затім виясняє,що то поганий варіант |#smile766|
Якщо київський потяг прибуває вчасно,то о 10.00 автобус на с.Луги.Об 11.10 ви на місці старта.
З Лугів береться трансфер,їдеться до "Уєдінєніє" і топається максимум 2.5-3 год.до в.Вихід(сам так йшов у січні).А там,зправа три хати на вибір-одна велика.Поста прикордоного там нема.Якщо в бік Стога не плануєте йти,то і дозвола не треба. |#smile715|
Последний раз редактировалось Shelax71 Пт ноя 02, 2018 16:14, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПт ноя 02, 2018 15:58 

Вот Щивнык.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

СообщениеПт ноя 02, 2018 16:08 

Shelax71 писал(а):
Ай-я писал(а):

І це говорить людина,яка спочатку голосує за Гаджину,а затім виясняє,що то поганий варіант |#smile766|
З Лугів береться трансфер,їдеться до "Уєдінєніє" і їдеться максимум2.5год.до в.Вихід(сам так йшов у січні).А там три хати на вибір-одна велика.Пост не прикордоний.А заявку відправити-3хв. часу.Все просто.Було б бажання. |#smile715|

Не зрозумів що ти маєш на увазі....
Може на зустрічі поясниш...
Але то таке. Я в першу чергу дивлюся, як группі буде цікавіше і взагалі краще йти - це пріоритет. А на Гаджині не був. Тому було цікаво. Думаю хто пропонував та ставив її на голосування не варто було ставити її, якщо вона не пристосована.

Трансфер з Лугів??Хм...от це вже питання. Таксувальники там не стоять, це треба знати контакти місцевих... Ну або з Рахова брати...
Та й взагалі - я ж не себе мав на увазі, я то не пропаду. А констатував ФАКТ. По приходу людей...Факт по аналогічному місцю на Туркульскій.
Навіть легшому по відстані я б сказав...

СообщениеПт ноя 02, 2018 16:18 

В Рахове возле церкви их тьма. Только и ждут калыма. Надо речку перейти и направо.

СообщениеПт ноя 02, 2018 16:22 

Виправив трохи свій пост попередній.За трансфер,зазвичай,треба домовлятись заздалегідь.В Рахові це вообще не проблема.У Богдані і Лугах з цим складніше.Але нічого неймовірного в цьому нема.Тим більше,за місяць до проведення зустрічи.

СообщениеПт ноя 02, 2018 16:46 

Shelax71 писал(а):А там,зправа три хати на вибір-одна велика

Изображение

А пічка е??

СообщениеПт ноя 02, 2018 17:12 

В старій більшій є - ми там жили на НР.

СообщениеПт ноя 02, 2018 17:22 

slv писал(а):В старій більшій є - ми там жили на НР.

Пічка там добра.Дрова (кубани великі-тре сокиру добру) праворуч від входу,багато.Газди добрі.Кажуть.що знають.що наш брат турист ходить тими стежками і заготовляють перед тим.як піти звідти.

СообщениеПт ноя 02, 2018 21:20 

Аналогічне питання по Щивнику. Чи є там Київстар?впевнений прийом. Питання для мене дуже важливе ((буду вдячний за відповідь.

СообщениеПт ноя 02, 2018 21:22 

Ай-я писал(а): по Щивнику. Чи є там Київстар?впевнений прийом.

Як правило закарпатська сторона МТС)) треба Льоши питати))

СообщениеПт ноя 02, 2018 21:53 

Ай-я писал(а):Аналогічне питання по Щивнику. Чи є там Київстар?впевнений прийом. Питання для мене дуже важливе ((буду вдячний за відповідь.

На в.Вихід біля каплички модної було дві поділки КС і одна МТС.Біля самої хати-нема звязку.Відстань хата-капличка 5 хв.

СообщениеПт ноя 02, 2018 23:24 

Можно на гору вылезти - она невысоко-пологая

Посты: 98

СообщениеВс ноя 04, 2018 08:54 

З Лугів до Уєдінєнія або до Бальцатула ще в 2014 просили 600 грн з двох. Альтернатива - чапати 14 км, скоріш всього шо цілиною (зима-ж).
А! Ну і погран.пост там був - нас ледь не завернули.
І, перепрошую шановне товариство, де к'ібєнімать, той Щівник, шо за нього всі так голосують? |#smile735|
Что взять нельзя.

Посты: 100

СообщениеВс ноя 04, 2018 09:33 

То ту сторону ПІЧ нижче г. Васкул

СообщениеВс ноя 04, 2018 10:09 

Изображение

З Лугів до Уединения біля 9 км. Звідти до Щівника ще 5 км. Для тих, хто прибуває в день зустрічі, однозначно треба замовляти транспорт до Уединения з Лугів, а краще з Рахова. Звісно, якщо зустріч відбудеться таки на Щівнику.
До речі, з Дземброні через ПІЧ до Щівника теж десь 15 км. Думаю їх пройти буде складніше |#smile807|
Последний раз редактировалось Дед Пихто Вс ноя 04, 2018 10:30, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВс ноя 04, 2018 10:20 

Таке враження, що голосувальники за Щивника у змові з приватними перевізниками Закарпаття... Якщо не в змові, то в долі точно.

Наскільки я пам'ятаю, потяги в Рахів приїжджають о 12 і пізніше. Ще 2 години доїзд до Лугів і далі. Світловий день (за умови сонячної погоди) закінчується о 16, якщо туман, то о 15 починає сутеніти.

Ану розкажіть мені, "матьорі", ваш план добирання з різних міст України.

СообщениеВс ноя 04, 2018 10:34 

У тому-й справа, шо логістика взимку на Щавник (на мапах) між ніяк і повний піз*єц. Будь-який більш-менш пасажирський транспорт доходить до Лугів і каже "танунєєє", а гуцули шо пожирнєй і на 66-х рядять такі ціни, шо аж красіво |#smile603| . Згадав я ту полонину - нижче г. Вихід, були там як з Igo ходили спорт.похід.
Жеж було колись - шо взимку вельми далеко не ходимо, в розрахунку на "женщін і дєтєй". Мета зустрічі - зустрітися з друзями, а не залізти хєрзна куди. Весна-осінь - та хоч кудой. Зимою... Ну браття і сєстри, давайте враховувати ВСІ фактори руху...
Что взять нельзя.

СообщениеВс ноя 04, 2018 10:36 

А чому всі розглядають варіанти добирання на Щівник з Лугів?Є ще варіант з Шибеного з плавним підйомом на полонину.Доїзд до Ворохти а далі можливо скоординатувати дії та взяти трансфер до Шибеного.Але у всіх двох випадках що з Лугів що з Шибеного буде тяжко добратися до місця проведення за світлового дня якщо приїхати потягом саме 8 числа.Тому краще буде приїхати зазделегідь,прогулятися горами а бограч залишити на кінець прогулянки))

СообщениеВс ноя 04, 2018 10:39 

burunduk писал(а):Жеж було колись - шо взимку вельми далеко не ходимо, в розрахунку на "женщін і дєтєй". Мета зустрічі - зустрітися з друзями, а не залізти хєрзна куди. Весна-осінь - та хоч кудой. Зимою... Ну браття і сєстри, давайте враховувати ВСІ фактори руху...

А взагалі це правильно,місце проведення повинно бути комфортним в плані логістики особливо в зимовий час...

СообщениеВс ноя 04, 2018 10:43 

Адя писал(а):Ану розкажіть мені, "матьорі", ваш план добирання з різних міст України.

"Матьорі", повірте, зможуть дібратись за будь яких умов. Я не з них. Якщо їду на бограч, то планую не менше 3-4 дні бути в Карпатах. На 1-2 дні не бачу сенсу. Ми не так часто зустрічаємось. З котлами і продуктами теж можна все вирішити. Хочу наголосити, та запитати, це зустріч туристів?
Последний раз редактировалось Дед Пихто Вс ноя 04, 2018 10:45, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВс ноя 04, 2018 10:43 

Я про зимовий час і кажу. День короткий, умови непрості. Снігу буде в асортименті, доріг там немає.
Я як згадаю перформанс, коли на Пепемичку лізли з Козьмещика - так вздрогну, а перед нами людей пройшло - душ 20...
Что взять нельзя.

СообщениеВс ноя 04, 2018 10:52 

Дед Пихто писал(а):Хочу наголосити, та запитати,
Скрытие отключено:
Что бы увидеть скрытое сообщение Вам необходимо зарегистрироваться и войти на форум официально

То може і формат тоді мінєйте: зустріч НАСТАЯЩІХ туристів, тих шо мінімум на 3-4 дні, а не для лохів, жінок і дітей, які тільки на вихідні (чи 2 дні) можуть вирватись і не хочуть тропити собою 5-7 км целіни, а потім по ночі прилізши мати тільки бажання здохнуть, але мусять слухати оте бухтіння, шо довго ніс сало чи хліб і всьопропало.
Слава, особисто мені 3 рази на рік хочеться побути в компанії хороших людей, з них 2 - у поєднанні з "майже єбенями". Зимою - сорян.
Что взять нельзя.

СообщениеВс ноя 04, 2018 10:59 

podorognik писал(а):А взагалі це правильно,місце проведення повинно бути комфортним в плані логістики особливо в зимовий час...

А от тепер,коли всі починають плакатись про: "йой,як то далеко....зима ж...короткий світловий день..." і т.ін. перегляньте першу сторінку цієї теми і згадайте про пол.Борсучина |#smile726|
І ще.Ті,хто ниє тепер.Де ви були,коли потрібно було подавати пропозиціі по місцю проведення?
Пі.Сі.Прошу на мене не гніватись.Пишу те,що спадає на думку після прочитаного.Стримуватись щось не хочеться.Можете мене хаяти,але аргументовано,пліз...

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:04 

Дед Пихто писал(а):"Матьорі", повірте, зможуть дібратись за будь яких умов.

А згадайте 2016 під Туркулом?? теж був бограч зимовий і не вмерли дойшли(нагадаю теж з Рахова) І всім було добре)))
Навіть Хімік доіхав машиною під хату)))
Брати трансфер з Рахова(це 25км)
Адя писал(а): потяги в Рахів приїжджають о 12

Франків в вроді 8год а Кіів 10год.
З лугів до Вихід 14,5км.. Які проблеми????)))

Я в 16році з лугів до туркула доліз(без трансфера))) е що згадати.. |#smile737|
Головне не плакати і все буде класс))) |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile715|

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:06 

Олексій, не виступай, ти-ж все-одно не підеш |#smile606|
Что взять нельзя.

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:08 

burunduk писал(а):... зустріч НАСТАЯЩІХ туристів, тих шо мінімум на 3-4 дні, а не для лохів, жінок і дітей, які тільки на вихідні (чи 2 дні) можуть вирватись...

Спочатку планувалось та було, як в першій частині твого виразу. З часом стало як в другій. Вирішуйте... Багато кого з учасників перших бограчів я вже давно не бачу, інших все рідше...

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:15 

Курвамать. Та шож такоє. Як лупити себе п'яткою в грудь - так бл*ть повний форум дєсантури. Як м'ясо общакове тягти - то бл*ть Бурундук бери 2 пайки і казан, бо біш нема кому.
Заєбіс* розказувати шо всьо успєєм, коли ти у Франику чи Долині. Як мені х*ячити почті добу і потім за 4 години подолати 14 км - всі мовчать.
Не ний, Бурундук. Не плакайся, Бурундук |#smile710|
Что взять нельзя.

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:17 

Дед Пихто писал(а):Спочатку планувалось та було, як в першій частині твого виразу. З часом стало як в другій. Вирішуйте... Багато кого з учасників перших бограчів я вже давно не бачу, інших все рідше...

Красіво. Дякую за пояснення, вельмишановний.
На превеликий жаль - настоящі туристи не розмножуються дєлєнієм і не рождаються зразу КМС чи з льодорубом в сраці. Приходиться залучати тих, шо з другої частини мого виразу. Так шо "терпи, козаче".
Что взять нельзя.
Последний раз редактировалось burunduk Вс ноя 04, 2018 11:26, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:23 

burunduk писал(а):за 4 години подолати 14 км - всі мовчать.
Не ний, Бурундук. Не плакайся, Бурундук

Тиж здоровий хлоп для тебе 14км це як три пальця ооб))) |#smile748|
А серьозно то нема нічого страшного) |#smile715| |#smile715|

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:25 

Влад,14,5 км це якщо топати по жовтій марці(по новій дорозі.Місцеві літом на "жигулях" туди бухати їздять на вихідні).Моя пропозиція:доїхати до "Уєдінєніє" і круто вверх по немаркованій дорозі до жовтої марки.А там 1,5год. і ми на місці.Єдина проблема ,яка може бути-це завали на цій немаркованій дорозі.Але думаю,що їх за цей сезон почистили.
Якщо доїхати до жовтої марки,то там відстань 6,5 км.Я у січні в ступах її йшов 3,5 год. з довгими привалами.
Последний раз редактировалось Shelax71 Вс ноя 04, 2018 11:31, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:28 

vladislavv писал(а):
burunduk писал(а):за 4 години подолати 14 км - всі мовчать.
Не ний, Бурундук. Не плакайся, Бурундук

Тиж здоровий хлоп для тебе 14км це як три пальця ооб))) |#smile748|
А серьозно то нема нічого страшного) |#smile715| |#smile715|

Як два! |#smile603|
Тіки не по снігу і без прицепа...
Что взять нельзя.

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:29 

Shelax71 писал(а):Якщо доїхати до жовтої марки,то там відстань 6,5 км.

Там міст е вроді і по жовтій в ліво. трансфером туда доіхати і все ляля)))

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:31 

burunduk писал(а):Тіки не по снігу і без прицепа...

Я буду іти першим, я протопчу для тебе)))

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:45 

vladislavv писал(а):
Shelax71 писал(а):Якщо доїхати до жовтої марки,то там відстань 6,5 км.

Там міст е вроді і по жовтій в ліво. трансфером туда доіхати і все ляля)))

Вправо.Мене лісовоз довіз до повороту на жовту марку.Я в січні ц.р. йшов 3.5 год. бо тропив.Чужих слідів там не було.
З ІФ дізель прибуває у Рахів о 08.22.Київський-о 09.52.О 10.00 стартує рейсовий.Об 11.05 він у Лугах біля магазину.При мені група з 8 осіб домовлялась з продавцем в магазині про трансфер до руїн турпритулку(зелена марка).Вона дзвонила комусь із власників буса,який мешкає в Лугах.Я спочатку хотів їхати з ними,але попався лісовоз,якій нахаляву довіз мене.

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:53 

burunduk писал(а):Олексій, не виступай, ти-ж все-одно не підеш |#smile606|

У мене 4-го грудня має бути відрядження на Чонгар.Якщо воно зірветься(дай Бог),то я буду полюбе...

СообщениеВс ноя 04, 2018 11:55 

А ще краще приїхати 7 числа в Дземброню,переночувати на Смотричі і 8 гарно забігти на Попа і звідти прямісінько спуститись на свято бограчу))

СообщениеВс ноя 04, 2018 12:01 

Отак от, спугнули Діда Піхто зі Щівника. |#smile603|(я про голосування)

СообщениеВс ноя 04, 2018 12:08 

podorognik писал(а):А ще краще приїхати 7 числа в Дземброню,переночувати на Смотричі і 8 гарно забігти на Попа і звідти прямісінько спуститись на свято бограчу))

100% |#smile746| Але краще в обсерваторіі |#smile805|
Ай-я писал(а):Отак от, спугнули Діда Піхто зі Щівника. |#smile603|

Слава(Дед Пихто) вернись...Я все прощу... |#smile602| |#smile603| |#smile603|

СообщениеВс ноя 04, 2018 12:19 

Shelax71 писал(а):
podorognik писал(а):А взагалі це правильно,місце проведення повинно бути комфортним в плані логістики особливо в зимовий час...

А от тепер,коли всі починають плакатись про: "йой,як то далеко....зима ж...короткий світловий день..." і т.ін. перегляньте першу сторінку цієї теми і згадайте про пол.Борсучина |#smile726|
І ще.Ті,хто ниє тепер.Де ви були,коли потрібно було подавати пропозиціі по місцю проведення?
Пі.Сі.Прошу на мене не гніватись.Пишу те,що спадає на думку після прочитаного.Стримуватись щось не хочеться.Можете мене хаяти,але аргументовано,пліз...

Я була і лишаюсь за Борсучину, чому її не поставили в голосовалку?

Тоді давайте робити два Боргачі - для "жінок, лохів і дітей" і для "матьорі з туристів". Я від імені жінок казана затащу, бо Азімут таки зі мною несправедливо поступив.

Чомусь забули про коломийський раховоз, який приїжджає о 12 в Рахів.

Я категорично не проти погуляти "3-4" дні, але є такі, які працюють, та і не усі такі гуляки.

Ну і, панове, давайте не забувати правило "частина учасників умнічає на форумі, частина бухає на Бограчі". Дуже часто хочеться плюнути в очі обійняти деяких дописувачів, а ніфіга... Тому я за розумне і комфортне добирання. Може, Кукул і матрас, але в мене нема аж ніякого бажання спонсорувати закарпатських перевізників.

СообщениеВс ноя 04, 2018 13:08 

Ось це вище моє повідомлення

СообщениеВс ноя 04, 2018 13:20 

burunduk писал(а):Курвамать. Та шож такоє. ...
Заєбіс* розказувати шо всьо успєєм, коли ти у Франику чи Долині...
Не плакайся, Бурундук |#smile710|

долинські би запропонували Вишків чи Три ведмеді .
з Долини буду виїзджати напередодні біля 17.00 . бо добирання що до Рахова , що до Ворохти одна хрень ...

СообщениеВс ноя 04, 2018 15:01 

Адя писал(а):Чомусь забули про коломийський раховоз, який приїжджає о 12 в Рахів.

Я долинські стрійські теж ідем за день на перед ночуем в хостелі щоб сісти на (поізд або автобус який треба))))
Просто в паніку падають)))все буде клас |#smile715|

СообщениеВс ноя 04, 2018 17:43 

Оспадє... ото підкинув на вентілятор... |#smile735|
Что взять нельзя.

СообщениеВс ноя 04, 2018 18:30 

Цікаво, а де головний організатор - модератор? Азімут, час виходити з тіні! |#smile722| |#smile706| |#smile805|

СообщениеВс ноя 04, 2018 18:32 

Адя писал(а):Тоді давайте робити два Боргачі - для "жінок, лохів і дітей" ...

Готовий побути дитиною,як що шо... |#smile806| .Але не хочу бути "лохом",будь ласка.. |#smile728|
А якщо серйозно,то хотілось би побачити в голосувалці тих людей,які записались в таблиці і мають реальні наміри бути на зустрічи.Як що так все принципово,то я зніму свою кандидатуру з голосування,бо не знаю точно чи буду(вище писав причину) і.....тоді шанси у прихильників "жінок,лохів і дітей" зрівняються з "матьорими туристами".Інтрига,бляха буде ще 4 доби....

Пи.Си.Пропозиція для модераторів:поставте в голосувалці Борсучину замість Гаджини.А то при зустрічи хтось може міцно обняти вас,як писала Адя.
скільки можна воду в ступі товкти?!
Azimut.tr писал(а): Як можна пропонувати, коли не відомі умови. Власник тої полонини, зробив притулок. Дізнаюсь що і як, тоді запропоную в голосовалку.

Посты: 66

СообщениеПн ноя 05, 2018 14:39 

Доброго дня, шановне товариство!
Проголосував за Кукул. Адже це має бути мій перший ЗИМОВИЙ похід на "Бограч-Паті", і не хочеться лізти в єбеня.
А ще, як написала Адя, не хочеться бути спонсором місцевих перевізників.

Посты: 14

СообщениеПн ноя 05, 2018 15:07 

Согласна на 100 % |#smile722|

СообщениеПн ноя 05, 2018 15:48 

Lisichka писал(а):

Согласна на 100 % |#smile722|

Альона, а чого проголосувала за Щівник? Я так розумію, що туди без перевізника тяжко.

СообщениеПн ноя 05, 2018 16:06 

Vale-n-Tina писал(а):Я так розумію, що туди без перевізника тяжко.

Валя)) З Киівский поізд вспіваете 10.00 автобус до лугів,з лугів на вихід(це біля щівника)до темноти вспівають..

Изображение

так як було під туркулом в 16 році..Іхали назад,Бус вийшов по 50гр з чоловіка))
то які це ебеня))) З Щивника можна збігати на г.Стіг, другий день на попа івана) е де погуляти. |#smile805|

СообщениеПн ноя 05, 2018 16:27 

Сірко писал(а): і не хочеться лізти в єбеня.

З Ворохти на кукул 12км(тут можуть бути заняті колиби, на день гір лізуть багато туристів)
З Лугив Вихід 14.5км

Посты: 100

СообщениеПн ноя 05, 2018 16:54 

Ну на рахунок того, що київський припхається 9-43, занадто оптимистично. літом таке рідко, а зимою там паче.

СообщениеПн ноя 05, 2018 18:16 

Народ - не тупим.
Какие 12 и 14,5 км!!!!????
Из Ворохты берется бус и едется до КПП или чуть дальше. Стоит это 250-300 грн. И, далее 5 км пешком. Летом за 2 часа спокойно лесочком идется.

Изображение

То же самое и про Щивнык - ехать надо до подъема - там прекрасная набитая дорога. И 6,5 км пологого подъема.

Изображение

СообщениеПн ноя 05, 2018 21:05 

tarantul писал(а):Ну на рахунок того, що київський припхається 9-43, занадто оптимистично. літом таке рідко, а зимою там паче.

в лютому встиг і хліба купити і каву випити .

СообщениеВт ноя 06, 2018 10:51 

Бляха, кожен рік одне й те ж саме.

СообщениеВт ноя 06, 2018 13:23 

Ай-я писал(а):Цікаво, а де головний організатор - модератор? Азімут, час виходити з тіні! |#smile722| |#smile706| |#smile805|

Не з тіні, а з лісу.... Пройшлися гарненько... Виходив на третій сторінці - прийшов, а тут вже 12 накидали....
Перечитав. І знову чомусь забули досвід минулих років. А саме фактор погоди. Задуло, засніжило і жоден перевізник не їде |#smile784|
І вся компанія сидить в Лугах, або взагалі в Рахові. Я "тіко" но з того району. 1-го від Лугів ремонтували дорогу. Жоден грузовик чи мотоцикл не їхав. Від Уедіненія легкова пройшла. На перший погляд ніби не далеко і просто, сидячи в теплі за компом. Реально в грудні там сніг. Накатають дорогу, чи замете по "розвилку" ????До Лугів ще прочистять, а далі...? Теоретично, по часі, складається так що на годину 2-3-тю можна бути на місці, і знову "але". Хмарно, сніг, вітер - і ставитись прийдеться в сутінках під ліхтарями... Звичайно, нас це не зупиняє, але тормозить приготування і обмежує час спілкування, власне, за ради чого ми і збираємось....Я веду до того, що бажано виключити, або максимально спростити складову "доїзду".

СообщениеВт ноя 06, 2018 15:39 

1. Про Борсучню. Вдалось переговорити. З 08.12 по09.12 там занято. Група до 30 чол. Хостел на нарах 75грн/ чол. Дрова, туалет, вода(хоча то джерело) Палатка 100,00 грн. не залежно від кількості мсць в палатці .... Пробував з"ясувати де логіка - явно він не зрозумів питання. Все звелося до: я тут газда, і я тут встановлюю правила. Хоча весною розмова зводилась до: домовитись завжди можна.
Відповдно, або всі в палатках, бо там планова група, або інше мсце. Тож в голосувалці нема, то й, так тому й бути...
2. З понад 140 постів, в жодному не було пропозиції як, хто і куда має доставити казани після бограчу. Я вже пропонував не раз, але підтримки не було. Повторювати не буду, немає сенсу. Тоді давайте підемо від зворотнього. Хто бере на себе почесний тягар доставити казани на наступний бограч (травневий), той і призначає місце на цей грудневий. То б то, призначає місце на свій розсуд і після грудневого бограчу забирає казани з собою, або доставляє у Франек, а в травні доставлє до місця наступного проведення зустрічи. |#smile805| |#smile807| |#smile807|
Ну і ще варіант. Зустріч там, звідки мені буде зручно забрати казани. |#smile603| В такому випадку це може бути переважно ЖД станція, інколи - автобусна зупинка. Витрати на збереження(у третіх осіб) включаємо в затрати на бограч.
3. В точку збору або після зустрічи, подальший похід можна планувати не тільки "находженими", маркованими стежками. В лісах є маса старих стежок і доріг. Знайти і пройти ними не менш цікаво. Також не слід нехтувати не високими "горбами". Види з них вдкриваються не менш захоплюючи.

СообщениеСр ноя 07, 2018 08:36 

Azimut.tr писал(а): хто і куда має доставити казани після бограчу.

Давай я знову заберу(великий),якщо передаш якось, можу і на гору винести,які проблеми)))яг-би то проблеми в казанах були))

СообщениеСр ноя 07, 2018 09:00 

Олег, не зрозуміло в чому проблема з казанами.
Ніколи ніхто (або майже ніколи) не обговорював це питання тут.
Все вирішували не місці.
6.12 буде їхати наша команда (5 осіб)
7.12 будть їхати багато людей (певно основна частина)
8.12 точно ще будуть їхати люди
Однозначно буде кому занести і знести!

По місцю. Блін, ну зрозумійте та змиріться вже, ну не хоче народ ходити Кукулом!!!Ну не хоче, не треба примушувати і вигадувати будь-які приводи та нові правила призначення місць.
Подивися на голосувалку реальних людей, які планують і хочуть бути.
І як в тому фільмі "Понять и простить" |#smile603|

Цілком підтримую ідею Діда Піхто про введення мораторію на місця типу Кукулів взагалі!

Все решту навіть не хочеться коментувати, про погоду, про нові цікаві стежки на схилах Кукула і т.ін.
За повагою |#smile805|

СообщениеСр ноя 07, 2018 09:40 

С Щивныка, кстати, можно и на Бангоф сойти - там есть прорубанная дорога. А вдоль реки 100% ездят лесовозы.

Изображение

СообщениеСр ноя 07, 2018 13:21 

Влад, Женя!!!
Занести котлы на верх почти всегда проще, чем потом найти желающих снести их вниз. И это делают в большинстве случаев одни и те же люди. Но они тоже хотят "прогуляться" пару-тройку дней, выйти в населенку где им удобно, а не таскать инвентарь или ходить по кругу. Понятно, что приезжающим из далека не удобно еще 2,3,4 дня таскаться с котлами. Поэтому и возникает вопрос куда их деть. Несколько раз я прятал их в лесу, а потом через некоторое время забирал. Но это "стремно". Все таки риск, что местные наткнутся на них, имеет место быть. Поэтому проще далеко не заходить, а снести котлы в цивилизацию и договориться, что за котлами позже кто-то придет и спокойно путешествовать далее. В таком случае кто то несет котлы в населенку , там договаривается о хранении и возвращается на маршрут.
Еще более упрощается вариант с машиной. На машине привезли в точку старта, разобрали инвентарь и продукты, занесли....., снесли к машине. Думаю, что в этом случае можно и скинуться "на бензин", если будет кто ехать на машине за "тридевять земель".
У нас тут есть "подводная лодка" сухопутной модефикации, но будет ли она так далеко от "базы"? Отсюда и желание не забираться в е...ня. Удобно и "лосям" и их "пастухам" с "лосятами" |#smile603|
Машина привезла - машина увезла, далеко не несем, отпадает вопрос распределения груза. Зимой это сложнее в виду привязанности к колыбам. Весной и осенью проще. Встретились, пообщались=приготовили |#smile32| , употребили |#smile615| запили |#smile715| и далее по планам-маршрутам. Приехали домой - выложили фотки и коменты в теме.
Много буквей я тут понаходил и понатыкивал - звиняйте. Но такой подход упростит более 10-ти страниц страстей по выбору места.
А Кукул или Щивнык.... Мне бы в Горы. Да, как по мне, Кукул не очень отличается от Лабески. Но среди нас есть и те, кто Кукул не проходил именно зимой. Я на Кукуле тоже не был, но раза 3 проходил через Лабеску |#smile805|. Поэтому мне все равно. Щивнык для многих может оказаться тяжеловат если погодка подведет и перевозчик не "дотянет до "Уединения". Летом прошлого года перевозчик довез нас только до шлагбаума. Придут вымотанные, им не до готовки будет, да и в темноте. Рассчитывайте на худший вариант, а лучшие условия воспринимайте как бонус.

СообщениеСр ноя 07, 2018 14:38 

Azimut.tr писал(а):Влад, Женя!!! Занести котлы на верх почти всегда проще, чем потом найти желающих снести их вниз. И это делают в большинстве случаев одни и те же люди. Но они тоже хотят "прогуляться" пару-тройку дней, выйти в населенку где им удобно, а не таскать инвентарь.........

Істинна правда |#smile737| де небуть, аби в хорошій компанії! |#smile715| |#smile615| |#smile728|
ПеСеСе: А Щівник- чия пропозишен? |#smile513| |#smile795| |#smile622|

СообщениеСр ноя 07, 2018 16:43 

Рискну еще место предложить. В Ст. Гуте, обходим резиденцию, на притоке Семьятин, что впадает в р.Рипна есть заброшенная общага. Комнат 6, есть печки. Но рабочие ли они, тут вопрос. Окна без стекол, но цилофан вполне решает проблему. Нар нет. Готовить на улице. Печка-плита в столовой развалина. В каком состоянии сейчас все здание - сказать трудно, года 3 там не был.

СообщениеСр ноя 07, 2018 16:50 

Azimut.tr писал(а):Рискну еще место предложить. В Ст. Гуте, обходим резиденцию, на притоке Семьятин, что впадает в р.Рипна есть заброшенная общага. Комнат 6, есть печки. Но рабочие ли они, тут вопрос. Окна без стекол, но цилофан вполне решает проблему. Нар нет. Готовить на улице. Печка-плита в столовой развалина. В каком состоянии сейчас все здание - сказать трудно, года 3 там не был.

|#smile603| |#smile603| |#smile606| |#smile606| |#smile606| |#smile703|
no coments))

СообщениеСр ноя 07, 2018 16:58 

Ай-я писал(а):
Azimut.tr писал(а):Рискну еще место предложить. В Ст. Гуте, обходим резиденцию, на притоке Семьятин, что впадает в р.Рипна есть заброшенная общага. Комнат 6, есть печки. Но рабочие ли они, тут вопрос. Окна без стекол, но цилофан вполне решает проблему. Нар нет. Готовить на улице. Печка-плита в столовой развалина. В каком состоянии сейчас все здание - сказать трудно, года 3 там не был.

no coments))

На Ч.Черемоші вище Буркута теж є нємєряно закинутих будівель.... То я так, згадалося |#smile737|
бо no comments........ вбило

СообщениеСр ноя 07, 2018 17:58 

Андрюха стр писал(а):
Ай-я писал(а):

no coments))

На Ч.Черемоші вище Буркута теж є нємєряно закинутих будівель.... То я так, згадалося |#smile737|
бо no comments........ вбило

Де Буркут, а де Ст. Гута. ????? Можна зайти і з інших сторін. Але довше.

СообщениеЧт ноя 08, 2018 16:03 

Андрюха стр писал(а):
Azimut.tr писал(а):Влад, Женя!!! Занести котлы на верх почти всегда проще, чем потом найти желающих снести их вниз. И это делают в большинстве случаев одни и те же люди. Но они тоже хотят "прогуляться" пару-тройку дней, выйти в населенку где им удобно, а не таскать инвентарь.........

Істинна правда |#smile737| де небуть, аби в хорошій компанії! |#smile715| |#smile615| |#smile728|
ПеСеСе: А Щівник- чия пропозишен? |#smile513| |#smile795| |#smile622|

mikha1928 писал(а):Щивнык шеллакс предложил |#smile606| ???
нормальная хата и место .

но самого Лёшиного поста с предложением Щивныка я не нашла, от слова "совсем".

СообщениеЧт ноя 08, 2018 16:33 

Адя писал(а):но самого Лёшиного поста с предложением Щивныка я не нашла, от слова "совсем".

Хто запропонував, той тягає казани, чи не так? В обидва боки |#smile603|

СообщениеЧт ноя 08, 2018 16:37 

Адя писал(а):но самого Лёшиного поста с предложением Щивныка я не нашла,

Льоша поняв що пахне паленним(заставлять казани нести туда і назад)зразу підчистив за собою)))))))) |#smile714| |#smile715|

СообщениеПт ноя 09, 2018 15:03 

vladislavv писал(а):
Адя писал(а):но самого Лёшиного поста с предложением Щивныка я не нашла,

Льоша поняв що пахне паленним(заставлять казани нести туда і назад)зразу підчистив за собою)))))))) |#smile714| |#smile715|

Та ні, він пішов в горби. Тренуватися - казани носити туди-сюди |#smile722|

СообщениеПт ноя 09, 2018 15:12 

Скажіть, будь ласка, до якої станції краще брати квитки з Києва? Ще - хто звідки починає маршрут 07.12?

СообщениеПт ноя 09, 2018 15:14 

Vale-n-Tina писал(а):до якої станції краще брати квитки з Києва?

Валя бери до Рахова, 7 багато ідуть)))

СообщениеСб ноя 10, 2018 16:20 

Vale-n-Tina писал(а):Скажіть, будь ласка, до якої станції краще брати квитки з Києва? Ще - хто звідки починає маршрут 07.12?

Валя, бери до Рахова. Спишись з Альоною, Лєною або Тьомичем. Вони теж їдуть на 7. Разом веселіше!))

СообщениеПн ноя 12, 2018 08:58 

|#smile702| Дааа,пацики..Ви мене без мене одружили. |#smile735| Поки я ходив по Західних Горганах чищеними Сашком,Владом та іншими небайдужими стежками-траверсами,той же Влад і Ко навісили на мене пол.Щівник і котли. |#smile603|
Нема питань.Понесу я їх і вверх,і вниз...Звичайно,якщо складеться все на користь моєї присутності.Поки що питання це зависло.
|#smile792| Тепер до відома тих,хто цікавиться питанням "Хто запропонував пол.Щивник?".Читаєм уважно 6-ту сторінку цієї теми:мikha 1928 задає мені запитання,чому я не пропоную пол.Щівник...а SLV на стор.7 просто виставляє фото самої хати.Питання:"Хто винуватий?". |#smile729|
У мене є два кандидати.Перший-Дед Піхто.Чому? Спочатку проголосував за Щівник одним з перших,а затім спригнув з теми |#smile603| Другий-еее.Чому? Та тому,що його нібито нема,але в реалі він всюди |#smile785| |#smile603| |#smile603|

СообщениеПн ноя 12, 2018 10:00 

|#smile702| ]. Другий-еее.Чому? Та тому,що його нібито нема,але в реалі він всюди |#smile785| |#smile603| |#smile603|[/quote]
Висновок: ці двоє (не Дед Піхто) явно з одного департаменту... |#smile603|

СообщениеПн ноя 12, 2018 10:06 

vladislavv писал(а):
Vale-n-Tina писал(а):до якої станції краще брати квитки з Києва?

Валя бери до Рахова, 7 багато ідуть)))
Ай-я писал(а):
Vale-n-Tina писал(а):Скажіть, будь ласка, до якої станції краще брати квитки з Києва? Ще - хто звідки починає маршрут 07.12?

Валя, бери до Рахова. Спишись з Альоною, Лєною або Тьомичем. Вони теж їдуть на 7. Разом веселіше!))

Дякую за підказку. Взяла!

СообщениеПн ноя 12, 2018 10:50 

Azimut.tr писал(а):Висновок: ці двоє (не Дед Піхто) явно з одного департаменту... |#smile603|

Голові Департаменту бограчових справ
Карпатського регіону
п.Азімуту тр.

Прошу Вас надати мені дозвіл на перебування 08.12.2018р. на пол.Щивник і приймати активну участь в приготуванні "душевного" блюда під назвою "Зимовий Бограч 24".Доставку котлів на цей захід приймаю на себе,а також обіцяю знести їх вниз після закінчення заходу.
В разі моєї відсутності цю поважну міссію передаю своїм"доброжелателям" |#smile603|

Shelax 71

СообщениеПн ноя 12, 2018 11:23 

ПеСе для Азімута! Олег , читай уважно - Льоша обіцяє знести котли вниз! Тільки вниз, а там їх покине???? |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603|
|#smile715| |#smile737|

СообщениеПн ноя 12, 2018 11:40 

Андрюха стр писал(а):ПеСе для Азімута! Олег , читай уважно - Льоша обіцяє знести котли вниз! Тільки вниз, а там їх покине???? |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603|
|#smile715| |#smile737|

От і перший "доброжелатель" намалювався |#smile603| |#smile715|

СообщениеПн ноя 12, 2018 12:08 

Андрюха стр писал(а):ПеСе для Азімута! Олег , читай уважно - Льоша обіцяє знести котли вниз! Тільки вниз, а там їх покине???? |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603|
|#smile715| |#smile737|

Так "низ" то 250м н.р.м. ... Він знає... А може сам рівень моря???? На екваторі..... |#smile784| Ну крутий пацан..., крутий |#smile614| |#smile764| Чи наступний "бограч" "на югах" проводимо...?
Не, то тре домовитись про терміни, одиниці вимірювання та поняття, які будуть використовуватись в данній темі... |#smile603| бо без |#smile715| не розібратись...
ООО! явно змова....!!! Один зносить, другий підбирає і... на 250 м н.р.м. Цей теж з того Департаменту. |#smile764| одним словом.

СообщениеПн ноя 12, 2018 12:08 

Як не буде сильно много снігу, то проблему з казанами вирішу |#smile714|

СообщениеПн ноя 12, 2018 12:19 

Azimut.tr писал(а):
|#smile715| |#smile737|

Так "низ" то 250м н.р.м. ... Він знає... А може сам рівень моря???? На екваторі..... |#smile784| Ну крутий пацан..., крутий |#smile614| |#smile764| Чи наступний "бограч" "на югах" проводимо...?
Не, то тре домовитись про терміни, одиниці вимірювання та поняття, які будуть використовуватись в данній темі... |#smile603| бо без |#smile715| не розібратись...
ООО! явно змова....!!! Один зносить, другий підбирає і... на 250 м н.р.м. Цей теж з того Департаменту. |#smile764| одним словом.

"Геля,Геля...Боже,Боже...Шо ти мелеш?" |#smile603| |#smile603| ("СВ-шоу Вєрки Сердючки")

СообщениеПн ноя 12, 2018 12:28 

Shelax71 писал(а):
Azimut.tr писал(а):Висновок: ці двоє (не Дед Піхто) явно з одного департаменту... |#smile603|

Голові Департаменту бограчових справ
Карпатського регіону
п.Азімуту тр.

Прошу Вас надати мені дозвіл на перебування 08.12.2018р. на пол.Щивник і приймати активну участь в приготуванні "душевного" блюда під назвою "Зимовий Бограч 24".Доставку котлів на цей захід приймаю на себе,а також обіцяю знести їх вниз після закінчення заходу.
В разі моєї відсутності цю поважну міссію передаю своїм"доброжелателям" |#smile603|

Shelax 71

На Ваш лист (Вх.№ 001) від 12.11.2018р. у відповідності до Закону про звернення громадян згідно п. ____, ст. ___ повідомляю листом (вих.№ 001) від 12.11.2018р о 12.18 год, що в Державному реєстрі юридичних та фізичних осіб "Департамент бограчових справ" не зареєстрований. Отже нема Департаменту - нема й Голови...
|#smile729| |#smile606| |#smile603|

СообщениеПн ноя 12, 2018 12:32 

Shelax71 писал(а):
Azimut.tr писал(а):
|#smile715| |#smile737|

"Геля,Геля...Боже,Боже...Шо ти мелеш?" |#smile603| |#smile603| ("СВ-шоу Вєрки Сердючки")

І це я ще тверезий |#smile603|

СообщениеПн ноя 12, 2018 13:21 

Khimik писал(а):Як не буде сильно много снігу, то проблему з казанами вирішу |#smile714|

І з занесенням інградієнтів також

СообщениеПн ноя 12, 2018 13:37 

Azimut.tr писал(а):І це я ще тверезий

Вміло спригнув, уникнувши головування |#smile603|

СообщениеПн ноя 12, 2018 13:38 

Ymka писал(а):І з занесенням інградієнтів також

Так тепер називаються учасники |#smile729| |#smile715| |#smile715| |#smile715| |#smile735|

СообщениеПн ноя 12, 2018 15:13 

Так ты, Олеже, к соседу вечером зайди в гости. Заодно и обсудите вопрос транспортировки ))))

СообщениеПн ноя 12, 2018 17:05 

slv писал(а):Так ты, Олеже, к соседу вечером зайди в гости. Заодно и обсудите вопрос транспортировки ))))

А что обсуждать, взял да несет, остальные завидуют..... и готовы даже заплатить, что бы он дал им понести хоть до поворота, ну хоть километр, ну хоть пол км. |#smile603| А Олексей не "промах", брать будет не деньгами, и не |#smile715| , а бограчем. |#smile615| |#smile729|

СообщениеПн ноя 12, 2018 17:53 

Azimut.tr писал(а):.... и готовы даже заплатить,

Да,я такой.Перешел на новую работу.Новый уровень,так сказать.Работаю за еду.Должность:носильщик котлов в Карпатах.Ответственная работа хочу я вам сказать.Платят готовым блюдом.А поесть я люблю.Это факт.
Мне денег не надо,мне бограч давай |#smile615|
В компании бограчистов
И капли нальем,и песню споем
Во СЛАВУ КАРПАТСКИХ ТУРИСТОВ |#smile715|

СообщениеПн ноя 12, 2018 20:57 

По транспорту. Є надійний чел з Богдана. Зідзвонюся з ним, взнаю що до чого. Він в адекваті і космічні гроші не бере. В нього є УАЗік і 66.

СообщениеПн ноя 12, 2018 21:10 

Діма, то було б супер! Нас їде п'ятеро шостого. Може Влад ще захоче...

СообщениеПн ноя 12, 2018 21:14 

Ymka писал(а): В нього є УАЗік і 66.

Люкс продукти і казани, до колиби)))
Ай-я писал(а):. Може Влад ще захоче.

подивимся,я може с Андрюхою поіду!!!блище до бограча буде видно..

СообщениеПн ноя 12, 2018 21:40 

Ай-я писал(а):Діма, то було б супер! Нас їде п'ятеро шостого. Може Влад ще захоче...

Вирішимо питання. Я, якщо буду на бограчі, то їхатиму 7-го в пт. Чим ще невідомо, як буде Хімік, то з ним.
З Миколою конкретно перебалакаю вже ближче до дати

СообщениеВт ноя 13, 2018 06:31 

vladislavv писал(а):...

якщо вірити його словам , то він за "нище" і "блище" піддає анафемі .
але знаючи , що він любить поп****ти , то може і поїдеш .

СообщениеВт ноя 13, 2018 08:58 

vladislavv писал(а):
Ymka писал(а): В нього є УАЗік і 66.

Люкс продукти і казани, до колиби)))
Ай-я писал(а):. Може Влад ще захоче.

Ти що, зібрався нас кинути?!? |#smile784|

СообщениеВт ноя 13, 2018 09:30 

Адя писал(а):Ти що, зібрався нас кинути?!?

Ні, він і вас бере з собою |#smile728|

СообщениеВт ноя 13, 2018 13:32 

Пропоную попередній збір коштів, як ми обговорювали раніше, провести до 1-2 грудня максимум, щоб був час на закупки і всьо такоє. Ми говорили про те щоб скидатись по 100 гривень, щоб не було неприємних ситуацій і Олег не бігав за кожним в пошуках пару гривень.

СообщениеВт ноя 13, 2018 15:34 

Адя писал(а):Ти що, зібрався нас кинути?!?

Я вас зустріну з хлібом і сілью біля колиби,чайом на пою обігрію)))
Bruklin писал(а): скидатись по 100 гривень,

Так це було-би правильно..
Последний раз редактировалось vladislavv Вт ноя 13, 2018 16:05, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВт ноя 13, 2018 15:59 

Номер картки, порфавор! |#smile805|
Что взять нельзя.

СообщениеСр ноя 14, 2018 08:47 

Так, це правильно, коли збираються гроші наперед. Бо потім виникає дуже багато неприємних ситуацій....
Наприклад, я завжди, на наших Бограчах, обов'язково збираю передплату в розмірі 50 грн....До речі, на ціх вихідних проводимо вже четвертий щорічний Самарський Бограч Фест-4 (це крім Азовських Бограчей |#smile805| )
Єдине, 100 грн, це ІМХО забагато...в нас виходить по 100 грн ще й з утрішнішнім Баношем...Гривень до 70 думаю норм. Повторюсь, це моя особиста думка, бо така собівартість виходить у мене.
Ну і звичано питання, кому скидати, якщо хтось візьме на себе цей обов'язок.... |#smile710|

СообщениеСр ноя 14, 2018 10:47 

Ай-я не згоден про 100 багато, а 70 норм. 30 гривень це не такі великі гроші. Скидати звісно Олегу, оскільки він закупки робить, а якщо хтось інший буде, той перекинути з картки на картку не проблема. По-перше останній бограч потягнув на 70, по-друге закупка на таку кількість продуктів інколи вимагають додаткових витрат, таксі для підвозу наприклад. По-третє, людина яка витрачає на закупку свій особистий час і сили, має зааслуговувати, не жебрати ходити по бограчу і дозбирувати нестачу і копійки. По-четверте повторення ситуацій, коли не змогли зібрати всю суму, як на останньому бограчі, неприпустимі!!! І ці гандони, які не скинулись, так і не зізнались! По-п'яте якщо щось залишиться можна використати на трансфери.
По-шосте, прошу номер картки в перший пост і в табличці графу "предоплата", де позначати хто скинув гроші.

СообщениеСр ноя 14, 2018 11:12 

Bruklin писал(а):По-шосте, прошу номер картки в перший пост і в табличці графу "предоплата", де позначати хто скинув гроші.

Все правильно.. |#smile715| Я вже зустрічав Олега на жд вокзалі,приіхав таксі пікапом,і ми з 10 хвилин носили казани продукти(а за таксі тре платити?)
Не жлобтесь НАРОД |#smile715| |#smile715| |#smile715| це все на корись бограча)) |#smile805|

СообщениеСр ноя 14, 2018 11:23 

|#smile764|
Як на мене - то 100 ше-й малувато. Проїзд, особистий час, таксі...
Шановний Azimut. Дайте. Курвамать. Номер. Картки.
Что взять нельзя.

СообщениеСр ноя 14, 2018 11:51 

burunduk писал(а):Як на мене - то 100 ше-й малувато

А на здачу Шерпів найме і на щівник винесе))))))) |#smile722| |#smile722| |#smile805| |#smile805| |#smile715| |#smile715|

СообщениеСр ноя 14, 2018 12:08 

Вот читаю і думаю, може достатньо зібрати внески по приїзді на місце. На той момент вже буде відома сума витрат і орієнтовна кількість присутніх. Ну в останній момент хтось не зможе приїхати, то потім вичисляти хто не приїхав якось теж геморно. А так прийшли, відмітились... І загальне фото теж робити поки не окосіли і всі в зборі.
Таксі беру тільки щоб вночі довезти до вокзалу, і тільки коли на руки віжкувато |#smile749| . Тож буде відомо, чи були такі витрати.
Тож може взяти за правило: приїхали-прийшли і внески |#smile778| в капелюх, а вже потім ставити табір. |#smile715|
Якось закупщик,скарбничий, бухгалтер, касир і підрахуй(кількість людей) в одній особі.... вот тут теж допомога спільноти була би доречна.
В списку вже понад 20 чол, а обговорюють тільки 3-5. Бажано почути-побачити більше думок.

СообщениеСр ноя 14, 2018 12:19 

Azimut.tr писал(а):... в останній момент хтось не зможе приїхати, то....

То рахуй,що відкупився і гроші йому не віддавати.Щось тіпа штраф за те,що не зміг.Сам часто попадаю в таку ситуацію і готовий платити без претензій |#smile805|

СообщениеСр ноя 14, 2018 12:26 

Azimut.tr писал(а):
Якось закупщик,скарбничий, бухгалтер, касир і підрахуй(кількість людей) в одній особі.... вот тут теж допомога спільноти була би доречна.

Як сусід по підїзду,та й просто як не байдужий-готовий бути помічником.Скажеш їхати за продуктами-поїду,скажеш збирати кошти-буду збирати...і т.ін.Короче,можу копати,можу не копати.Як скажеш бородатий хазяїн |#smile603| |#smile603| |#smile778|

СообщениеСр ноя 14, 2018 12:59 

Shelax71 писал(а):

То рахуй,що відкупився і гроші йому не віддавати.Щось тіпа штраф за те,що не зміг.Сам часто попадаю в таку ситуацію і готовий платити без претензій |#smile805|

У тебе висяк-борги за минулі рази :-) |#smile519| |#smile545|

СообщениеСр ноя 14, 2018 13:36 

Андрюха стр писал(а):
Shelax71 писал(а):

У тебе висяк-борги за минулі рази :-) |#smile519| |#smile545|

Я пол.Татул відкупився |#smile806|

СообщениеСр ноя 14, 2018 18:34 

Shelax71 писал(а):

Категорично НІ. Цілком може бути поважна причина, навіть як що передумав чомусь, то справа особиста. А вот коли був на місці і проспав.... тут вже питання. Гроші витрачені - продукт спожили.... |#smile784| Благо що не пропав... , а пішов на користь товариству....
|#smile615| |#smile715| |#smile603|

СообщениеЧт ноя 15, 2018 08:45 

В цьому випадку краще гроші збирати відразу по прибуттю. Кількість народу на той час вже відома. Звичайно, що прибуття відбувається в різний час. Можна покласти на видному місці тару для бабла (той ж казан, поки порожній |#smile806| ), і по списку народ тверезо |#smile715| і свідомо |#smile703| відмічається і вкладає кошти. Без лохотрона. Ну, якось так |#smile748|

СообщениеЧт ноя 15, 2018 13:40 

Андрюха стр писал(а):В цьому випадку краще гроші збирати відразу по прибуттю. Кількість народу на той час вже відома. Звичайно, що прибуття відбувається в різний час. Можна покласти на видному місці тару для бабла (той ж казан, поки порожній |#smile806| ), і по списку народ тверезо |#smile715| і свідомо |#smile703| відмічається і вкладає кошти. Без лохотрона. Ну, якось так |#smile748|

ЙЙООО. ЙЙООО !!!!

СообщениеЧт ноя 15, 2018 14:42 

Azimut.tr писал(а):ЙЙООО. ЙЙООО !!!!

На крайняк для бабла можна зрізати порожню баклажку. Їх там буде достатньо |#smile603| |#smile715|

СообщениеЧт ноя 15, 2018 15:42 

Андрюха стр писал(а):
Azimut.tr писал(а):ЙЙООО. ЙЙООО !!!!

На крайняк для бабла можна зрізати порожню баклажку. Їх там буде достатньо |#smile603| |#smile715|

Або вибирати місце з печерою, норою або краще з деревом яке має дупло |#smile606| |#smile606| |#smile606| |#smile702|

СообщениеЧт ноя 15, 2018 17:51 

короче без банкнот з Азімутом вітатися не підходимо!!! :-)

СообщениеЧт ноя 15, 2018 18:25 

|#smile603|
Повторюю (повторяю)... Взносы (внески) в дупло, нору, пещеру, баклажку или, что там найдем, а я живу под тентом, под смерекой, под навесом или в колыбе. Или что там найдется..... |#smile603|

СообщениеЧт ноя 15, 2018 18:45 

А ви згадайте,як на весілля гості приходять? Стоїть черга із запрошених.Підходять гості до пари молодої,вітають,дають конверт з грошима,відходять і їм наливають 50 грам і дають канапку. Національні традиціі можна впровадити в нашу зустріч.Як вважаєте?
Пи.Си.Азімут буде за молоду,бо жінки гроші собі складають... |#smile603| |#smile603| |#smile715| |#smile715|

СообщениеЧт ноя 15, 2018 19:12 

Shelax71 писал(а):А ви згадайте,як на весілля гості приходять? Стоїть черга із запрошених.Підходять гості до пари молодої,вітають,дають конверт з грошима,відходять і їм наливають 50 грам і дають канапку. Національні традиціі можна впровадити в нашу зустріч.Як вважаєте?
Пи.Си.Азімут буде за молоду,бо жінки гроші собі складають... |#smile603| |#smile603| |#smile715| |#smile715|

То може в тебе так..... |#smile606| В мене на весіллі дружина квіти збирала, а подарунки до моєї кишені надходили....
А в тім, ти сам вчора казав...., я за язик не тягнув..... |#smile603|
"Скажеш їхати за продуктами-поїду,скажеш збирати кошти-буду збирати...і т.ін.Короче,можу копати,можу не копати.Як скажеш бородатий хазяїн |#smile603| |#smile603| |#smile778|"
ОООО!!!! тепер я знаю, що то за .і т.ін. Молодою захотів побути? |#smile606| Признавайся, не встидайся... |#smile728|

СообщениеЧт ноя 15, 2018 19:20 

Azimut.tr писал(а):Повторюю (повторяю)... Взносы (внески) в дупло,

Я знайшов підходяще |#smile715| |#smile715| |#smile715|

Изображение

СообщениеЧт ноя 15, 2018 19:26 

|#smile746| |#smile603| Тіко без бджілок будь ласка!

СообщениеЧт ноя 15, 2018 22:35 

Цікава назва теми

СообщениеПт ноя 16, 2018 10:43 

а нах тєму перейменували?
По баблу, Олег, я виступав за те щоб все спростити для тебе, не хочеш, твоя справа, потім не жалійся ;)

СообщениеПт ноя 16, 2018 11:46 

Bruklin писал(а):а нах тєму перейменували?
По баблу, Олег, я виступав за те щоб все спростити для тебе, не хочеш, твоя справа, потім не жалійся ;)

Люди шукають тему про зустріч і орієнтуються на "бограч", то нахр.... міняти назву.???? |#smile784| Диверсія модератора..., тоді на Чукалівку, або прошу в палату до Наполеона.
Олексію, то з одного боку ніби простіше, а з іншого .... ті самі "коко" тіко збоку. Крім того з кожної суми банк візьме відсоток. Копійки, але всеж таки... гроші спільноти і + , чисто теоретично, в один прекрасний момент фіскали можуть домахатись. Ясно що банк не має розголошувати данні, але то не у цій країні. І доводь потім якомусь "мудрому", що то не прибуток від діяльності. Подібне вже мав з ними ще на початку двохтисячних.

СообщениеПт ноя 16, 2018 12:12 

Shelax71 писал(а):дають конверт з грошима,відходять і їм наливають 50 грам і дають канапку.

Ги.... подивився б їз задоволенням, як Олексія обмежують - 50г, канапку. і ауфідерзейн... |#smile603| (здалеку б на тото дивився)

СообщениеПт ноя 16, 2018 15:27 

Ну такоє, я за те, аби гроші наперід починати здавати, але десь так числа з 1-го і по 100 грн для рівного рахунку. Ну і тойво, не виключений, причому так твердо, доїзд казана та інградієнтів Хіміком.

СообщениеПт ноя 16, 2018 20:20 

А що це було????
"08.12.2018 Чукалівка. Психоневрологічна клініка. Палата #24"
Не 1 Квітня))

СообщениеПт ноя 16, 2018 20:43 

vladislavv писал(а):А що це було????
Не 1 Квітня))

Я ХЗ, комусь з модерів скучно було певне.
Причому комусь, хто знає широко відомий в узкіх кругах топонім Чукалівка (мешканець Франика як мінімум).
ПиСи не я

СообщениеСб ноя 17, 2018 00:00 

vladislavv писал(а):А що це було????
Не 1 Квітня))

То була хакерська атака ,як пару років назад з голосуванням було.Наша "палата Бограч-24" стає популярною і виходить на новий міжнародний рівень |#smile603| Вітаю всіх з цією подією і запрошую на приймання ліків |#smile715| (місце всі знають)

СообщениеПн ноя 19, 2018 09:14 

Всім привіт! На прохання колег та на всяк випадок для уточнення, питання. Я правильно розумію, що реєстрація в погранців не потрібна? І той пост, за лугами на зеленій марці, не існує (не працює)?
Изображение

СообщениеПн ноя 19, 2018 09:34 

Бывало, что там егерь сидел, но говорили, что на Бальцатул идем и все. Бывало записывал номер машины и кол-во народа.

СообщениеПн ноя 19, 2018 10:58 

...надцять разів там ходив.Тільки один раз людина не у формі,взнавши що я соло їду на ПІЧ,про всяк випадок тільки записав мій телефон,ПІБ та з якого міста.Два рази,коли віз групу туристів,записали номер буса і ПІБ старшого(гіда-провідника).Ні разу не бачив там погранців з 2008 р.Не розумію,навіщо Гутиряк поставив там знак PS(пункт прикордонної служби),якщо за 10 р.його там не було.Там КПП,яке контролює пересування лісовозів.Планують поставити відеоспостереження.

СообщениеПн ноя 19, 2018 11:24 

Ай-я писал(а): Я правильно розумію, що реєстрація в погранців не потрібна

Женя!!! Потрібна в житкій(рідкий) валюті)))))ми будем провіряти))))
Последний раз редактировалось vladislavv Пн ноя 19, 2018 12:01, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеПн ноя 19, 2018 11:34 

vladislavv писал(а):
Ай-я писал(а): Я правильно розумію, що реєстрація в погранців не потрібна

Женя!!! Потрібна в житкій валюті)))))ми будем провіряти))))

Влад, ти шо на суржику пишеш ? Виправляйся...РІДКА валюта.І не перевіряти будем,а вживати, з метою перевірки,щоб не скисла раптом.Бо ж люди з самого Дніпра їдуть |#smile603| |#smile603| |#smile729| |#smile729| |#smile715| |#smile715|

СообщениеПн ноя 19, 2018 11:46 

Пані та панове!
А чи візьме хто в прийми на одну (або дві) ніч Бурундука (1 шт.)?
Хропе як танк, п'є за двох, їсть за трьох. З плюсів - теплий, і таскає на собі багацько вкусняшок...
А то я цього разу, можливо, без компанії буду...
Что взять нельзя.

СообщениеПн ноя 19, 2018 12:08 

burunduk писал(а):і таскає на собі багацько

Так і бути Рікшою підеш))))

СообщениеПн ноя 19, 2018 18:12 

vladislavv писал(а):
burunduk писал(а):і таскає на собі багацько

Так і бути Рікшою підеш))))

Може шерпом...????
На крайняк до мене під тент, як що одномісну кітайку брати не буду. Я теж іноді храплю.

СообщениеПн ноя 19, 2018 18:41 

Ха-ха-ха...
Хіміка до мене за пояс запряжіть, то ше-й на солярі зекономим.
|#smile729|
Что взять нельзя.

СообщениеЧт ноя 22, 2018 00:55 

"Ахрана атмєна"...
Пані та панове, мене, на жаль, цього разу не буде. Дякую всім, хто зголосився допомогти!
Файного бограчу! |#smile615|
Что взять нельзя.

СообщениеЧт ноя 22, 2018 11:38 

burunduk писал(а):мене, на жаль, цього разу не буде |#smile615|

нагуглив повну масу авта і настрашився? |#smile749|

СообщениеЧт ноя 22, 2018 14:32 

Всім привіт. В мене змінилися обставини, мене не буде. Зустрінемося весною! Всім гарно погуляти!

СообщениеЧт ноя 22, 2018 15:37 

Khimik писал(а):
burunduk писал(а):мене, на жаль, цього разу не буде |#smile615|

нагуглив повну масу авта і настрашився? |#smile749|

Хімік, якщо саундрек до того тєгла буде "Mastrr of puppets", то аби в тебе гальма витривали |#smile614|
Что взять нельзя.

СообщениеЧт ноя 22, 2018 17:23