Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Модераторы: Sherlock, slv, Жанна, Екатерина, eee, Туранчокс, Серж-Brodyaga, Бармалейка, Burs, Ymka

1, 2, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 105

СообщениеВт авг 01, 2017 14:34 

Хочу пройти по такому маршруту :

1день День доїзд до Бистриці і 15 км до руїн притулку під горою Чорна клива.
Набір висоти невеликий, за пів дня пройти реально

Изображение

2день Сходження на г Чорна клива, Руська, Братківська мала. Ночівля на пол. Братківська
Загальний кілометраж 11км

Изображение

3день Сходження на г Братківська велика, Гропа, Дурня. Ночівля на пол Пантир.
Загальний кілометраж 14км

Изображение

4день г Пантир, перевал Легіонів, кладовище Польських легіонерів. Ночівля на Перенизь
Загальний кілометраж 17км

Изображение

5день хребет Тавпаширка. г Подини. Високогірний дендрарій. Схід в Бистрицю. І виїзд на Надвірну.
Загальний кілометраж 14км

Изображение

Я ще цим маршрутом не ходив, але досвід проплановки маршрутів великий, тому все буде добре :-)

Посты: 1519

СообщениеВт авг 01, 2017 15:54 

по день 4 ...
ото зеленим дорога ...
нудно аж зелено ... тупо по дорозі ...
зправа-зліва вирубки , а ти тупо по доозі валиш ...
нудно ...
та й взагалі ... на п"ятий день можна дойти до Ігровця і впасти на Гуту ... без напряга , якщо пееглянути поденні кілометражі ...
п.с. і падати на ночівлю на пол Братківська , аби зранку лізти наверх - то є жесть ...
п.п.с. прошу вибачити , що вліз зі своїми 5 коп ...

СообщениеВт авг 01, 2017 18:19 

Падіння висоти на пол Братківська 450 метрів. Це досить багато, але не занадто багато )) У горах так є, то вверх, то вниз ))
А от чи встигнеться пройти за день походу від г Чорна Клива аж до пол Пантир я не знаю. Не відомо коли ми приїдемо в Бистрицю і коли у перший день дійдемо до пол Стеришора. Ящко пізно вночі, і рано вставати і валити всю Братківську, то мене можуть покусати, як провідника :-) Карщих місця для стоянки по хребту Братківської на карті ГО КС не позначено.

СообщениеЧт авг 03, 2017 21:18 

Є варіант виїжджати у понеділок 7 серпня, поїздом Київ- Ворохта.

Посты: 1198

СообщениеПт авг 04, 2017 06:52 

mikha1928 писал(а):по день 4 ...
ото зеленим дорога ...
нудно аж зелено ... тупо по дорозі ...
зправа-зліва вирубки , а ти тупо по доозі валиш ...
нудно ...
та й взагалі ... на п"ятий день можна дойти до Ігровця і впасти на Гуту ... без напряга , якщо пееглянути поденні кілометражі ...
п.с. і падати на ночівлю на пол Братківська , аби зранку лізти наверх - то є жесть ...
п.п.с. прошу вибачити , що вліз зі своїми 5 коп ...

Згідний з Михайлом - тупа і нудна дорога, камені під ногами. Пару хат внизу. І кілька років тому в посушливе літо на Перенизі не було води.

Посты: 241

СообщениеПт авг 04, 2017 09:04 

Велике прохання: якщо знайдете десь між Чорною Кливою та Руською кепку, підберіть, будь ласка, вона десь там відчепилась від рюка, але їй, певно, страшно і одиноко...

По жерепу ходити дуже просто і швидко. З гілочки на гілочку, десь перестрибнути, десь нахилити... (досвід закріплено на Мікулєсці)

СообщениеПт авг 04, 2017 09:15 

Адя писал(а):Велике прохання: якщо знайдете десь між Чорною Кливою та Руською кепку, підберіть, будь ласка, вона десь там відчепилась від рюка, але їй, певно, страшно і одиноко...

Вже ведмідь в кепочці шикує |#smile729| |#smile780|

Посты: 16

СообщениеПт авг 04, 2017 10:03 

Ведмеді вони чесні, чужого не беруть.

Изображение

СообщениеПт авг 04, 2017 10:25 

|#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603| |#smile603|

СообщениеПт авг 04, 2017 10:56 

ihorlv писал(а):Падіння висоти на пол Братківська 450 метрів. Це досить багато, але не занадто багато )) У горах так є, то вверх, то вниз ))
А от чи встигнеться пройти за день походу від г Чорна Клива аж до пол Пантир

Від Братківської до Грофи максимум півтори години ходу, ми так за 40 хвилин долетіли. Ну і від Чорної Кливи до Руської трохи є де вбитися силами, там жереп і ЖЕРЕП, хоча місцями чищено.

Після Руської трохи не доходячи до кінця жерепу є гарна стоянка - з водою (а якщо не знайдете воду, то біля стовпчика 40/4 ціла криничка, це трохи вище від стоянки), рівним місцем для наметів і місцем для вогнища. Не пам'ятаю точно між якими стовпчиками на це місце стежка, ввечері можу подивитись вдома на мапі. Вам правильно сказали - скидатись тільки заради ночівлі дуже нераціонально, краще вже розбити табір і просто по хребту побігати-погуляти.

По жерепу ходити дуже просто і швидко. З гілочки на гілочку, десь перестрибнути, десь нахилити... (досвід закріплено на Мікулєсці)

Посты: 3486

СообщениеПт авг 04, 2017 12:36 

Міша все вірно сказав, приєднуюсь...
Адя : ГроППППППа а не Грофа, це ж смертельно...
падати на Підбратківську - смішно, краще нести з під Ч.Кливи (там є на руїнах не доходячи них потіки, аж два, але ви показали на мапі НЕ ТЕ що сказали, бо РУЇНИ там у ДВОХ місцях, одні на 300 м нижче вершини Кливи, на старій стежині яку не кожен втримає а на мапі вона показана та не на всіх, ще й галімо показана, я нею ходив раз з 10-ть, важко тримати, а от реальні руїни ПІД самою вершиною, з боку Свідовця - до цієї площадки йде ДОРОГА, траверсна, вузька як райтшток, десь 1,5-2 м завширшки, на останніх мапах від АССА вона є, там видно де саме джерело, там і стоянка 10/20 м плоска, з тіньочком(пара дерев є)...
ВОДА - це основна ваша проблема а не місце стоянки, місце знайти - 10-20 хв. часу по ходу маршруту, а от ВОДА - ми носимо на Чорній полонині і на підходах до неї по 2-2,5 л води на людину в сутку, піднабираємо де тільки є варіант, ВОДА - скарб у Горганах, стоянки - нефік дєлать, он Адя запропонувала стоянку з джерельцем на схилі прямо на стежинці(джерело вверх по схилу М.Братківської 100-120 м від низа перемички між нею та Руською, по лівому боку, маленьке і вода тече з нього всього 2 м і потім зникає);
йти на Кладовище Легіонерів - це взагалі сумний відрізок, ЦІКАВІШЕ у сто разів йти з пер.Легіонів (Рогодзи) на Тавпіширку(сине маркування), а по Тавпіширці на Сивуля, н пол.Рущина, і вже з Рущини, після забавки на Сивулях йти можна на Бистрицю, а мона і перейти хр.Сивуля, вийти на т/с Боревка, і вже з неї, після ночівлі на ній, перейти через Ігровець на Гуту, чорним маркуваням маршрут, на мапі є...
вибачте але я там виходив всі ці ділянки по 10-20-50 разів, трохи шарюсь у тому що кажу, тіпа афтарітєт...

СообщениеПт авг 04, 2017 12:42 

Адя, краще складіть нам компанію )) А маршрут можна і підкорегувати на місці. Просто я ж мушу щось спланувати, щоб мати якусь приблизну картину ))

СообщениеПт авг 04, 2017 12:45 

Изображение

Хтось може хрестика поставити, де саме те місце для стоянки

СообщениеПт авг 04, 2017 12:48 

сашко, я не проти йти на Сивулі, при умові що ви підете і Адя )))

СообщениеПт авг 04, 2017 12:52 

Я взагалі б йшов собі і дивився на сонечко і мозок відключив, а то якщо йдеш невідомим маршрутом і з тобою ще група людей, котрі також там не були... Просто я не хочу валити по 12 годин на день, мені б хоітлося 8 год на день

СообщениеПт авг 04, 2017 14:37 

сашко писал(а):Адя : ГроППППППа а не Грофа, це ж смертельно...

У меня профдефформация с названиями, фамилиями и любыми словами, которые не имена но пишутся с большой буквы. Надо в подписи сделать предупреждение, а то ж реально кого-то загублю...

ihorlv писал(а):Хтось може хрестика поставити, де саме те місце для стоянки

Сашко правий, я ще той "показник", але... Стежка Через ото все з Чорної Кливи одна. Проходите Руську. (Чи, бляха, не проходите, я без мапи зараз). Кордон перетинає величезна стежина, я б навіть сказала, магістральна стежина. Вона піднімається на хребет і спускається, нізащо не прогавите, там таке одне місце. Ми від грози тікали, воно нас дуже врятувало. Так-от. На цьому перехресті йдете наліво, якщо обличчям до Братківської а Чорна Клива позаду, і тоді метрів через 50 буде вам райське місце ) На Стежківській мапі є це "перехрестя", трохи раніше 40/4 стовпчика

СообщениеПт авг 04, 2017 17:20 

Агов! Все класно, але ніхто не йде ??!!! :-)

СообщениеСб авг 05, 2017 10:54 

Виїзд у понеділок відмінився, можемо розглянути інші дні

СообщениеСб авг 05, 2017 10:56 

ihorlv писал(а):Агов! Все класно, але ніхто не йде ??!!! :-)

йди сам...це ж цікавий досвід...

СообщениеСб авг 05, 2017 21:15 

сашко писал(а):

йди сам...це ж цікавий досвід...

погоджуся з сашком ...
а ми потім прочитаємо звіт і переглянемо фотки ...

СообщениеСб авг 05, 2017 21:23 

|#smile24| Самому нудно

СообщениеВс авг 06, 2017 06:45 

ihorlv писал(а):|#smile24| Самому нудно

навпаки ... ідеш-відпочиваєш ... ні під когось не підлаштовуєшся ( ти ж не знаєш яку групу тут би набрав ) ...

СообщениеВс авг 06, 2017 10:47 

mikha1928 писал(а):навпаки ... ідеш-відпочиваєш ... ні під когось не підлаштовуєшся ( ти ж не знаєш яку групу тут би набрав ) ...

Зазвичай я маю постійну компанію, але цього літа ці люди не можуть.

СообщениеВс авг 06, 2017 15:13 

ihorlv писал(а):|#smile24| Самому нудно

ні, я звичайно розумію, що людині від самого себе - нудно, але як що я з собою на "ти", то і той що мною - досить цікавий компаьон ! колись мені перестало бути нудно з самим собою і так тепер посійно, тобто ДОБРЕ і іноді навіть весело....а іноді не дуже весело але і це нормально...((( зараз, коли таскаюсь з важкотами за 25 кг, то по дорозі не нудно, і на стоянці такой, бо це просто боротьба ("у вєрблюда два горба, потому что..."), але у просто походах(крім зимових, там все нетипово), коли рюк важить 7-10-12 кг(7-10 літом, 12 - у межсизоння)(взимку все не так, там рюк - 16-18 кг), отже коли рюк легкий, я не змучуюсь, тільки ноги ниють(болячки), отже на виробництво ендорфінів йде все що є: слух, очі, нюх, сприйняття,розум,чуйка, свідомість і т.п., а коли тих клятих фінів дофіга, то й вся моя натура співає і тішиться, отже - весело і не нудно, бо всього навколо і всередені - ТЬМА, навалом а це є гут...вибачте за оф-топ, щиро, даруйте, без наїзду !)))...ГАРНИХ ВАМ ПОПУТЧИКІВ !

СообщениеПн авг 07, 2017 09:07 

Нє, тільки-но звідти... А кєпка, схоже, таки там і пропишеться...

СообщениеПн авг 07, 2017 13:52 

Адя писал(а):Нє, тільки-но звідти... А кєпка, схоже, таки там і пропишеться...

Можна щось інше придумати, мені головне, не більше 8 годин ходу в день і не менше 4 днів

СообщениеВт авг 08, 2017 14:15 

Цей похід ще актуальний )) для мене

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.