Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Sherlock.
Модераторы: slv, Жанна, Екатерина, Туранчокс, Albertishe, Belka, Серж-Brodyaga

1 ... 36, 37, 38, 39, 40, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 1531

СообщениеСб сен 16, 2017 20:32 

Зря не взяли гарантийную, без неё сложно будет что-то доказать
Интересна реакция производителя

Посты: 194

СообщениеПн сен 18, 2017 13:43 

Игорь_zp писал(а):
Red Point писал(а):На даний момент у нас діє розпродаж тентів (без дуг, тільки тент та чохол), вартість тенту складає - 1000 грн.
Якщо вас ціна влаштовує, залиште будь ласка свій контактний номер телефону для звя`зку.
З повагою,
Команда Red Point

Добрый день. Подскажите, а отдельно тенты на палатку Steady_2 есть в наличии?

Здравствуйте,

На данный момент у нас есть 2 тента в наличии.
Напишите нам на электронную почту info@redpoint.ua или позвоните по номеру (044) 507 13 49

С уважением,
Команда Red Point

Посты: 74

СообщениеПн сен 18, 2017 13:48 

Viaggiatore писал(а):А от зробити для рюкзака плаваючий клапан...

Вопрос конечно интересный. В принципе, многое ведь можно добавить. Но, думаю, каждое дополнение будет производителю стоить $ или даже $$. Сейчас в Розетке рюкзак стоит 1690 грн.. Как бы не Дойтер. ) Готовы ли Вы платить больше? Ну, допустим, готовы. На 100 гривен. Но тут возникает конкуренция запросов. Вот я, может, хочу сбоку бантик, и крепления для четырех ледорубов, и тоже готов за них заплатить. За бантик - 100 грн, за 4 крепления - 4 х 50. А Вася хочет встроенный блымающий фонарик, и готов платить за него еще на 200 грн больше. Как тут поступить? Добавить первое + второе + третье (1690 + 100 + 100 + 4 х 50 + 200 = 2290)? Но тогда я полученный рюкзак за эту сумму уже не куплю. Ведь мне лично не нужны ни плавающий клапан (как и многим другим людям, ни блымающий фонарик. И Вася тоже не купит. У него вообще ни одного ледоруба нет, а на клапан ему насрать. Остаетесь один покупатпель - вы. Но тут уже у нас получается мелкосерийное производство. Еще 500 грн к затратам, = 2790 грн. Покупайте.

Посты: 74

СообщениеПн сен 18, 2017 13:50 

Евгений 2012 писал(а):Зря не взяли гарантийную, без неё сложно будет что-то доказать

По поводу гарантийки - я бы лично товар без гарантийки покупал разве что с дисконтом в 30-40%. После тщательного осмотра. Хотя вот как бы помогла гарантия в этом конкретном случае - не представляю. Ведь кроме слов владельца, ничего нет. А может он на рыбалке напился, прожег дырки, упал на палатку и так далее.

СообщениеПн сен 18, 2017 15:57 

Дырки согласен, а вот швы и оттяжки, дело другое

Посты: 5

СообщениеПн сен 18, 2017 20:05 

Пехота писал(а):
Viaggiatore писал(а):А от зробити для рюкзака плаваючий клапан...

Вопрос конечно интересный. В принципе, многое ведь можно добавить. Но, думаю, каждое дополнение будет производителю стоить $ или даже $$. Сейчас в Розетке рюкзак стоит 1690 грн.. Как бы не Дойтер. ) Готовы ли Вы платить больше? Ну, допустим, готовы. На 100 гривен. Но тут возникает конкуренция запросов. Вот я, может, хочу сбоку бантик, и крепления для четырех ледорубов, и тоже готов за них заплатить. За бантик - 100 грн, за 4 крепления - 4 х 50. А Вася хочет встроенный блымающий фонарик, и готов платить за него еще на 200 грн больше. Как тут поступить? Добавить первое + второе + третье (1690 + 100 + 100 + 4 х 50 + 200 = 2290)? Но тогда я полученный рюкзак за эту сумму уже не куплю. Ведь мне лично не нужны ни плавающий клапан (как и многим другим людям, ни блымающий фонарик. И Вася тоже не купит. У него вообще ни одного ледоруба нет, а на клапан ему насрать. Остаетесь один покупатпель - вы. Но тут уже у нас получается мелкосерийное производство. Еще 500 грн к затратам, = 2790 грн. Покупайте.

Я не знаю, де Ви берете такі цифри затрат на виробництво, але не думаю, що дві-три стяжки, необхідні для кріплення плаваючого клапана зроблять рюкзак настільки дорожчим. Чи потрібна ця опція в даному конкретному рюкзаку (а не в усіх абстрактних рюкзаках узятих разом у опитуванні на яке Ви посилаєтеся)? Так от у Red Point SpeedLine 30 вона таки необхідна, бо рюкзак має тубус для збільшення об'єму, але його практично неможливо застебнути, коли цей тубус і клапан повністю заповнені (під повністю заповненим тубусом я розумію стандартне його заповнення, яке дозволяє до кінця затягнути його верхню шнурову затяжку). Таким чином тубус Red Point SpeedLine 30 не до кінця виконує свою функцію, позбавляючи рюкзак універсальності. Тому плаваючий клапан для цього рюкзака є не "свістєлкою" і т. д., а необхідною деталлю, що забезпечує його заплановану виробником і очікувану покупцем функціональність. Правда ще можна з рюкзака взагалі викинути тубус або перекроїти і збільшити вшитий клапан, але чомусь не віриться, що це буде кращим виходом з ситуації. Врешті вирішувати виробникові, а ми, покупці, будемо "голосувати гаманцем".
До речі, обґрунтовані покупки можливі лише за наявності об'єктивної інформації. Обмін такою інформацією стосовно туристичного спорядження є, як я розумію, одним із головних завдань цього форуму. Тому прохання, заради забезпечення саме об'єктивності інформації, висловлюйтесь про конкретний товар лише якщо Ви особисто з ним мали справу, детально і в різних ситуаціях його протестували. Категоричні судження про абстрактні речі, опитування невідомих людей про невідомі рюкзаки, відгуки типу "купив товар, ще не пробував, але мені він сподобався" навряд чи комусь реально стануть у пригоді.

СообщениеПн сен 18, 2017 20:11 

Пехота писал(а):
Евгений 2012 писал(а):Зря не взяли гарантийную, без неё сложно будет что-то доказать

По поводу гарантийки - я бы лично товар без гарантийки покупал разве что с дисконтом в 30-40%. После тщательного осмотра. Хотя вот как бы помогла гарантия в этом конкретном случае - не представляю. Ведь кроме слов владельца, ничего нет. А может он на рыбалке напился, прожег дырки, упал на палатку и так далее.

Евгений 2012 писал(а):Дырки согласен, а вот швы и оттяжки, дело другое

Згідний, що наявність гарантійки значно спрощує ситуацію. Але її відсутність не робить покупку товару безнадійно невиправданою.
По-перше, за Законом покупець має право протягом 14 днів повернути товар, якщо він йому не підійшов. Удома я розклав Steady 2 Ext і уважно роздивився. Дірок, плям, непрошитих швів та іншого браку не виявив. Маючи більш ніж 30-річний досвід походів і експлуатації спорядження, якістю намету був задоволений. Намет, відповідно, не повернув. Правда, я не здогадався смикати його за штормові відтяжки, поливати їх та замки водою). Конденсат, як відомо, в домашніх умовах теж не утворюється.
По-друге, є норми Закону "Про захист прав споживачів":
Пункт 11 статті 8: "Вимоги споживача розглядаються після пред’явлення споживачем розрахункового документа, а щодо товарів, на які встановлено гарантійний строк, - технічного паспорта чи іншого документа, що його замінює, з позначкою про дату продажу ... У разі втрати споживачем технічного паспорта чи іншого документа, що його замінює, їх відновлення здійснюється у порядку, визначеному законодавством". Тобто головним документом, який має бути в наявності є чек, що підтверджує факт купівлі-продажу конкретного товару в певний час, у певному місці і за певну ціну. Гарантійний талон підлягає відновленню.
Частина 2, пункту 2 статті 7 цього ж Закону: "Гарантійні зобов'язання у будь-якому випадку включають також будь-які зобов'язання виробника (виконавця) або продавця, передбачені рекламою". Питання: чи підпадає під цю норму розміщене на сайті оголошення про річний гарантійний термін на даний товар?
По-третє, ст. 614 Цивільного кодексу України встановлює презумпцію вини відповідача. Припустимо, теоретично, що справа дійшла до суду. Так от там не мені доведеться доводити, що я "на рибалці не напився і не знищив намет", а продавцеві чи виробникові треба буде пред'явити докази неправильної експлуатації намету. Відповідно, в нього не буде ні свідків, які були зі мною в поході та бачили, як виникли пошкодження, ні інших доказів. Дірки не пропалені (це видно на фото, інакше вони б мали темні оплавлені краї), походження плям можна встановити хімічною експертизою, співставивши їх склад зі складом барвників шнурів і блискавок намету. Правда причину механічного ушкодження місця кріплення до тенту петлі штормової відтяжки можна трактувати по різному: вітер, падіння на намет. Але, знову ж, виходячи з презумпції вини відповідача, доводити факт неправильної експлуатації повинен буде виробник і доказово, а не голослівно.
Не забуваймо також, що туристичне спорядження покликане забезпечувати виживання людей у можливих екстремальних умовах. Відповідно воно повинне мати необхідний запас міцності, в тому числі й "дуракостійкості", інакше число нещасних випадків буде зашкалювати. Наприклад, якщо перечеплення через штормові відтяжки є практично стандартною ситуацією, то й виробник має передбачати запас їх міцності і на такі випадки. Мій, згаданий у попередньому пості, старий намет Fjord Nansen з фібергласовими дугами за 12 років експлуатації пережив і неодноразові перечеплення через відтяжки, і пряме падіння на нього 100-кг дяді, і вітер на Джарилгачі, який буквально складав намет. І досі все в ньому ціле. Служив би й дотепер, якби не моє бажання полегшити спорядження та мати більш вітростійкий намет із зовнішніми алюмінієвими дугами (дивився я і на Fjord Nansen Veig 2, але Red Point Stedy 2 Ext переважив більшою заявленою водостійкістю, меншою ціною, українським виробництвом і позитивними відгуками).

Захист прав споживачів спорядження, напевне, є цікавою і потрібною темою для багатьох учасників форуму. Можливо до обговорення долучаться присутні на ньому юристи. А я лише висловив свої непрофесійні припущення з цього приводу.
Метою ж мого поста було не намагання отримати компенсацію чи зробити антирекламу продукції Red Point. Кожна фірма має більш і менш вдалі моделі, а серед вдалих моделей можуть бути одиниці браку. Тому я не суджу про якість спорядження Red Point загалом, а описую лише конкретні зразки їх товарів, з якими мав справу і зауваження щодо них. Можливо, виробникові ці зауваження підуть на користь, бо, як зауважив у телеінтерв'ю один крупний бізнесмен, свої бізнес ідеї в готовому вигляді він брав із книг скарг. А туристам, щоб вибрати якісне спорядження, треба мати якомога більше об'єктивних, а не рекламних і замовних, відгуків про нього.
Дякую за увагу.

Посты: 194

СообщениеВт сен 19, 2017 09:00 

Viaggiatore писал(а):З інтересом читаючи позитивні відгуки про якість спорядження Red Point, вирішив підтримати українського виробника. Придбав два рюкзаки SpeedLine 30 та намет Steady 2 Ext. Після сезону їх експлуатації хочу висловити свої враження.

Намет Steady 2 Ext я придбав у грудні 2016 року після довгих пошуків у Інтернеті, бо це якраз був той час, коли стару партію цього товару вже повсюдно розпродали, а нову в Україну ще не завезли. Знайшовши намет у одному з тернопільських Інтернет-магазинів, я настільки зрадів, що навіть не відправив його назад, коли він прийшов поштою без гарантійного талону виробника. Врешті, позитивні відгуки про якість спорядження від Red Point, переконували мене, що все буде добре. Однак експлуатація намету показала, що мої сподівання були явно завищені.

Загалом моя оцінка намету "2,5" бали із "5".

Доброго дня,

Дуже дякуємо за зворотній зв'язок, максимально детально проаналізуємо отриману від вас інформацію та вживемо заходів, щоб подібних ситуацій в майбутньому не траплялось . Для нас дуже важливо, щоб кожна модель нашого асортименту була надійним партнером для споживачів.

Зі свого боку готові провести детальний огляд і ремонт/замінну комплектуючих вашої палатки Steady 2 Ext .

Для продовження діалогу просимо зв'язатися з нами по пошті info@redpoint.ua.

З повагою,
Команда Red Point

Посты: 881

СообщениеЧт ноя 16, 2017 15:20 

Очень жаль хороший трехсезонный спальник давно перестали выпускать. Я про Lightsome 233.
Аналогов в линейке по весу и характеристикам сейчас у производителя НЕТ.
Наверное слишком хороший был да?

СообщениеСб ноя 25, 2017 18:11 

На стор. 39 і 40 цієї теми я висловив критичні зауваження щодо якості намету Steady 2 Ext. Тепер, заради справедливості, мушу відзначити відповідальне ставлення Red Point до виконання своїх гарантійних зобов'язань. Пошкоджені деталі (тент і внутрішній намет) мені замінили на нові. Претензій до виробника більше не маю.

Сподіваюся також, що Red Point зверне увагу на пропозиції щодо вдосконалення конструкції цього намету: покращення вентиляції і (можливо) додавання футпринта.

СообщениеСб ноя 25, 2017 22:11 

За это кампании респект |#smile746|

Вообще, считаю хорошим ходом со стороны кампании регистрацию на этом форуме - и к народу поближе и идеи можно обсудить и реклама себя, что тоже немаловажно для продаж.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.