Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Sherlock.
Модераторы: slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, Albertishe, Belka

1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 46

СообщениеВт янв 30, 2018 18:33 

Viaggiatore писал(а):Viaggiatore

а вы не могли бы сфотографировать скомпресированный спальник, рядом с чем-то, например с двухлитровой бутылкой? |#smile603|
------------------------------------

Посты: 89

СообщениеВт янв 30, 2018 19:26 

motocat писал(а):а вы не могли бы сфотографировать скомпресированный спальник, рядом с чем-то, например с двухлитровой бутылкой? |#smile603|

Пластикової пляшки вдома не виявилося, тому сфотографував Turbat Vatra 2s 185 біля скляної 3-літрової банки. При цьому в мене склалося враження, що спальник, який провисів цілу зиму в розпрямленому стані, компресується ще краще ).

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Посты: 46

СообщениеВт янв 30, 2018 20:45 

Супер, спасибо ОГРОМНОЕ!!! Очень выручили!

Посты: 177

СообщениеВт янв 30, 2018 22:19 

Тысячу раз уже обсуждалось, что греет не бренд производителя спальника, а наполнитель, и его количество в г/м2. В Турбате 2 слоя по 75г/м2 Термолайта Квалло, который есть немного проапргрейдженным холлофайбером. При таком наполнении его реальная(в соответствии со всякимии EN-ами) температура комфорта будет около +8 - + 4 градусов. Остальное зависит от индивидуальной холодоустойчивости и возраста/пофигизма,а также коврика(немаловажно).
P.S. Имею в пользовании спальник на таком же наполнителе(Trimm Highlander 2*100 г/м2). Температура комфорта соответствует заявленной - около нуля. Вес 1500грамм с компрес. мешком.

СообщениеВт янв 30, 2018 23:07 

abacab9 писал(а):Тысячу раз уже обсуждалось, что греет не бренд производителя спальника, а наполнитель, и его количество в г/м2. В Турбате 2 слоя по 75г/м2 Термолайта Квалло, который есть немного проапргрейдженным холлофайбером. При таком наполнении его реальная(в соответствии со всякимии EN-ами) температура комфорта будет около +8 - + 4 градусов. Остальное зависит от индивидуальной холодоустойчивости и возраста/пофигизма,а также коврика(немаловажно).
P.S. Имею в пользовании спальник на таком же наполнителе(Trimm Highlander 2*100 г/м2). Температура комфорта соответствует заявленной - около нуля. Вес 1500грамм с компрес. мешком.

Дійсно хороша думка порівняти спальники Trimm, які мають сертифікат EN 13537 і аналогічний з Turbat Vatra наповнювач, щоб приблизно вичислити температурний режим українського спальника за європейськими стандартами. І що вийде? Є спальник Trimm Impact із 100 г/м кв. Thermolite Quallo і T-limit + 4 C, є Trimm Highlander з 2 шарами аналогічного наповнювача (в сумі - 200 г/м кв.) і T-limit - 3 C, а також є Turbat Vatra 2s із 150 г/м кв. цього ж Thermolite Quallo. Нескладна математика дозволяє приблизно вирахувати, що T-limit турбатівського спальника матиме середнє значення між аналогічними показниками спальників від Trimm, тобто + 0,5 С. Аналогічно можна приблизно визначити і T-comfort Turbat Vatra: +9 С у Trimm Impact i + 2 C у Trimm Highlander дадуть середнє значення + 5,5 С для Turbat Vatra. Обидва отримані показники будуть близькими до заявлених українським виробником + 4 С T-comfort i 0 C T-limit.

P. S. Я не рекламую продукцію Turbat і не маю до цієї компанії жодного відношення. Але я за об'єктивну інформацію, яка допоможе людям вибрати підходяще для них спорядження. Саме тому я й описав свій "балконний" тест спальника Turbat Vatra 2s, бо він є досить об'єктивним: чітко заміряна термометром температура, яка мала середнє значення між заявленими T-comfort i T-limit спальника, килимок із R-Value, що відповідає температурним умовам тесту, спання в термобілизні, тощо. І моя особиста витривалість до холоду теж не спотворила тест, бо, зважаючи на мій досить поважний вік, я точно не можу бути екстремально витривалою людиною.

Посты: 195

СообщениеВт янв 30, 2018 23:23 

Viaggiatore писал(а):...Саме тому я й описав свій "балконний" тест спальника Turbat Vatra 2s, бо він є досить об'єктивним: чітко заміряна термометром температура, яка мала середнє значення між заявленими T-comfort i T-limit спальника, килимок із R-Value, що відповідає температурним умовам тесту, спання в термобілизні, тощо. І моя особиста витривалість до холоду теж не спотворила тест, бо, зважаючи на мій досить поважний вік, я точно не можу бути еталоном витривалої людини.

Теж мав можливість тестувати спальник Vatra3s на п.Шумнескій в серпні при +5-6 в літній термобілизні(верх)..реально підмерзав |#smile805| ,при тому що я не мерзляк.
Враховуйте ще те шо в горах до вашої температури на "балконі" додатково буде -3-5 t/c за рахунок вітру та нічних коливань температури.
До речі як було сказано вище-гріє не бренд та а к-сть наповнювача г/м2. ping.Micra він 120г.\м2
Последний раз редактировалось Kopan Вт янв 30, 2018 23:46, всего редактировалось 2 раз(а).

СообщениеВт янв 30, 2018 23:40 

До порівняння спальників від Trimm i Turbat можу додати ще й таке. Чеські спальники важчі за рахунок їх більших розмірів, довшої блискавки і, можливо, тканин (останнє не уточнював). Вони добре підійдуть габаритним людям, а от Turbat - туристам середньої і худорлявої статури. Я особисто ношу 52 розмір одягу і ще якось вміщаюся в Turbat, але при спанні таки відчуваю бажання мати трохи більше простору, особливо в плечах. Зате тим, хто вмістився в Turbat не треба носити зайвої ваги ).

СообщениеВт янв 30, 2018 23:58 

Kopan писал(а):Теж мав можливість тестувати спальник Vatra3s на п.Шумнескій в серпні при +5-6 в літній термобілизні(верх)..реально підмерзав |#smile805| ,при тому що я не мерзляк.
Враховуйте ще те шо в горах до вашої температури на "балконі" додатково буде -3-5 t/c за рахунок вітру та нічних коливань температури.

Найекстремальніша ночівля в Turbat Vatra 2s (не 3s!) була в мене на перевалі в Альпах на висоті близько 2500 м. Температуру поміряти не міг, але за відчуттями, було не сильно вище + 5 С. Вітер був такий, що порвав відтяжку намету. І, як я писав вище, холод відчувався, але переважно тому, що спальник продувався разом із наметом. Спав у синтетичній термусі і флісі.

Більше до цієї теми не повернуся, бо це вже дійсно стає схожим на безплатну рекламу Турбата. Але все ж залишаюся при думці, що ці спальники є цілком придатними для трьохсезонного використання на помірних висотах. Крім того вони мають незаперечні переваги: малу вагу і ціну та ін.

В інших людей може бути інша думка і інший досвід - це природньо. Абсолютної істини знайти напевне не вдасться, але до неї можна хоча б наблизитися, збираючи інформацію з різних джерел ).

Посты: 195

СообщениеСр янв 31, 2018 00:03 

Viaggiatore писал(а):.. це вже дійсно стає схожим на безплатну рекламу Турбата. Але все ж залишаюся при думці, що ці спальники є цілком придатними для трьохсезонного використання на помірних висотах. Крім того вони мають незаперечні переваги: малу вагу і ціну та ін.
В інших людей може бути інша думка і інший досвід - це природньо. Абсолютної істини знайти напевне не вдасться, але до неї можна хоча б наблизитися, збираючи інформацію з різних джерел ).

Згоден з Вами закриваєм дискусію.. |#smile714|

СообщениеСр янв 31, 2018 08:03 

У меня еще остался последний вопрос |#smile603|
Turbat Vatra 2s будет совершенно невозможно ночевать летом не в горах? На море например или просто в кемпингах или городах?
Будет слишком жарко летом?

Посты: 864

СообщениеСр янв 31, 2018 08:56 

motocat писал(а):У меня еще остался последний вопрос |#smile603|
В Turbat Vatra 2s будет совершенно невозможно ночевать летом не в горах? На море например или просто в кемпингах или городах?

Дело не в том, что жарко, спальником можно укрываться по пояс или как то еще, а дело во внутренней ткани, которая может быть не очень приятна к телу, котрое на море без термухи голышом :)

СообщениеСр янв 31, 2018 16:44 

ukrspid писал(а):
motocat писал(а):У меня еще остался последний вопрос |#smile603|
В Turbat Vatra 2s будет совершенно невозможно ночевать летом не в горах? На море например или просто в кемпингах или городах?

Дело не в том, что жарко, спальником можно укрываться по пояс или как то еще, а дело во внутренней ткани, которая может быть не очень приятна к телу, котрое на море без термухи голышом :)

Обіцяв більше не вертатися до цієї теми, але раз є питання, то, напевне, правильно відповісти. Внутрішня тканина Turbat Vatra на вигляд непрезентабельна, але до тіла приємна і не парка (принаймні за моїми відчуттями). Довжина блискавки дозволяє використовувати спальник і в якості покривала: коли його повністю розщепити, то лише ноги до коліна доведеться засунути в спальник, а решта тіла буде як під ковдрою, яку можна відкинути чи в яку можна закутатися. Центральне розміщення блискавки також дозволяє комфортніше вивільняти обидві руки із спальника в положенні на спині.

Тепер про практику. У липні я провів у Turbat Vatra 2s 10 ночей на кемпінгах під час автомандрівки Румунією і Болгарією. Погода була дуже жарка, більшість ночей спали не в горах, а на рівнині. Але навіть на кемпінгу біля моря, де нічні температури були ніяк не нижче + 20 С, мені спалося досить комфортно. Спав, звичайно, не в самому спальнику, а під ним, як під покривалом.

Посты: 238

СообщениеПн мар 12, 2018 11:56 

Є в когось реальний досвід експлуатації Turbat Kuk 350?

http://turbat.ua/catalog/sleepingbags_tbt/spalnyk-puhovyi-turbat-kuk-350.html

Чи принаймні хтось бачив/мацав?

Посты: 864

СообщениеПн мар 12, 2018 12:35 

Igor-Kuzya писал(а):Є в когось реальний досвід експлуатації Turbat Kuk 350?

http://turbat.ua/catalog/sleepingbags_tbt/spalnyk-puhovyi-turbat-kuk-350.html

Чи принаймні хтось бачив/мацав?

На фейсбуке Пропоходы целую акцию провели, и там много инфы. Типа супер-пупер пух, отлично все :) Как по мне - меня не устраивает цена :)

Посты: 1122

СообщениеПн мар 12, 2018 13:02 

ukrspid писал(а):На фейсбуке Пропоходы целую акцию провели, и там много инфы. Типа супер-пупер пух, отлично все :) Как по мне - меня не устраивает цена :)

4,5к грн. Думаю в більшості є картки знижок в турмагазинах, або є змога таку картку позичити. вийде біля 4к. На даний момент це десь 150 вічнозелених. За такі гроші навіть в штатах на розпродажі треба буде довго вишукувати. До прикладу
https://www.sierratradingpost.com/sierra-designs-30-zissou-plus-2-season-sleeping-bag-700-fill-power~p~332xg/
з доставкою вийде ті ж 150. Пух простіший (700 качиний проти 750 гусячого). Простіші (зате по ідеї міцніші) тканини і як результат вага 960 проти 650. в Турбата зовнішня тканина з DWR. Не треба чекати 4 тижні доставки, не треба вишукувати розпродажі. По суті Турбат поставив ціну посередині між брендовими і китайським. ІМХО доволі продуманий і виправданий підхід. Якщо будуть акції як зараз на куртки -30%, то взагалі буде жир
Головне питання як пошито. А то згадую в терри колись була серія легких спальників, де нитки розлазились за 1 сезон))

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.