Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Sherlock.
Модераторы: slv, Екатерина, Жанна, Albertishe, Belka, Туранчокс

1, 2, 3, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 4868

СообщениеЧт сен 01, 2011 15:32 

Як ви вважаєте, комфорт 7-3, екстрім -12 підійде? Спальник Hannah Night. Раніше ходив лише влітку зі спальником Deuter Dreamlight 500.
------------------------------------

Посты: 1078

СообщениеЧт сен 01, 2011 18:25 

На сайтах бачу таке: "Температурный режим ( Макс / Комфорт / Экстрим ): +13 /+8/ 0." Утеплювача простенького 2х100гр. Так що думаю вказані характеристики з Ткомф. +8 якраз будуть правдиві. Якщо назовні температура впаде до 0...-2, в палатці буде +3..+5, то треба буде напевно утеплятися.

Посты: 1488

СообщениеЧт сен 01, 2011 18:53 

Я цього літа часто з собою брав ось такий спальник: http://a-sistem.ru/halti-sportlite-550-long.html. Жовтень не літо звісно, надто в Карпатах але й температурні характеристики слабші ніж у вашого. Отже влітку бувало що під ранок дрижаки проймали. В останню вилазку з ровером на Петрос довелось заночувати поблизу Козьмещика і було тепло хоч спав під тентом. Думаю через те що цього разу взяв з собою біві з тайвека.

Посты: 195

СообщениеЧт сен 01, 2011 19:22 

турист83 писал(а):На сайтах бачу таке: "Температурный режим ( Макс / Комфорт /Екстрім ): +13 /+8/ 0." Утеплювача простенького 2х100гр. Так що думаю вказані характеристики з Ткомф. +8 якраз будуть правдиві. Якщо назовні температура впаде до 0...-2, в палатці буде +3..+5, то треба буде напевно утеплятися.

Користуюсь Campus Light 200 http://www.campus.ua/catalog/goods/light200. Звісно не супер фірма..
Наповнювач Холофайбер 6, 200гр./м2
Заявлені характеристики ( Макс / Комфорт / Экстрим ): +15 /+9темп. комф. .....+3 темп. лім. комф/ -4.
Так воно і є в реальності.
Не давно на чорнгірському ночували то біля Бребенескула в ночі впалоа температура до +4, в наметі було +8, під ранок почало трохи холодом потягувати по тілу, спав в футболці.
Думаю на осінні карпати треба щось мінімум щоб 300 гр/м2 того холофайбера було, щоб темп. комф. була близько 0 чи +2.
Або щось з пуховиків http://www.campus.ua/catalog/goods/downpro300, коли вага має значення. Сам підшукую щось таке

СообщениеЧт сен 01, 2011 20:05 

Я б також радив щось 2х150гр, якщо типу холофайбер. Може бути і відносно тепло вночі але... В 2009р. вкінці вересня було ночами десь +10град на Боревці. А в 2010р. вкінці серпня в районі біля Хом"яка - +3.
Цікавлячись спальниками, перепробувавши деякі з них, маю думку що Холофайбер1, що 4 чи 6 - приблизно те саме. Є Пінгвін Трамп - Холофайбер 6 утеплювач 1х100гр/м2, Ткомф десь 16град - холодний однозначно.

СообщениеЧт сен 01, 2011 21:55 

турист83 писал(а):На сайтах бачу таке: "Температурный режим ( Макс / Комфорт / Экстрим ): +13 /+8/ 0."
У мене якась стара версія, на ярличку саме те що написав, знак тестування по EN і утеплювач інший - Izotherm Dura :D
турист83 писал(а):Я б також радив щось 2х150гр, якщо типу холофайбер. Може бути і відносно тепло вночі але... В 2009р. вкінці вересня було ночами десь +10град на Боревці. А в 2010р. вкінці серпня в районі біля Хом"яка - +3.
Ага, ну тоді для мене все достатньо оптимістично. Саме десь при +8 нормально спав у 600-грамовому Дойтері. На жовтень поверх Ханаха просто вкриватимусь курткою прімалофтовою

СообщениеПт сен 02, 2011 06:27 

Бівакзак з тайвека краще за курточку :)

Посты: 77

СообщениеПт сен 02, 2011 13:56 

baboshyn писал(а):Як ви вважаєте, комфорт 7-3, екстрім -12 підійде? Спальник Hannah Night. Раніше ходив лише влітку зі спальником Deuter Dreamlight 500.

СообщениеПт сен 02, 2011 20:58 

Pavlo Malovaniy писал(а):У мене для весни, літа ( у горах), та осіні hannah "Bivak" - Чудова модель, хоча зимою не ризикую брати :)
Це суперський за співвідношенням ціна/якість спальник, сам продав декільком людям такий, хвалили його теплоту. Але за об"ємом для мене великуватий.

Посты: 335

СообщениеСб сен 03, 2011 12:39 

baboshyn писал(а):Як ви вважаєте, комфорт 7-3, екстрім -12 підійде? Спальник Hannah Night. Раніше ходив лише влітку зі спальником Deuter Dreamlight 500.

турист83 писал(а):На сайтах бачу таке: "Температурный режим ( Макс / Комфорт / Экстрим ): +13 /+8/ 0." Утеплювача простенького 2х100гр. Так що думаю вказані характеристики з Ткомф. +8 якраз будуть правдиві. Якщо назовні температура впаде до 0...-2, в палатці буде +3..+5, то треба буде напевно утеплятися.

Осень в Карпатах не пробовал, но по майским впечатлениям (отписывался ТУТ)... Лучше смотреть в сторону спальников с комфортом ... "небольшой минус", скажем -2. Причина проста, да, на те же +4 спальник будет чуть легче и занимать меньше места. Но если поход проходит во время плюсовых средних, и вдруг подморозило, то значит в комплекте с снегом будет точно ветер, тепло из палатки будет выдувать, а то и не даст ее поставить, вот тут то резерв спальника рассчитанного на "небольшой минус", окажется полезным. А разница ведь всего лишь где-то в 100-150г наполнителя. Этот май ходил с спальником на +4, так все ночевки были со снегом "за бортом"и с заметным минусом, хорошо, была возможность поменяться на чуть более теплый, иначе полноценного сна не получил бы (одна девушка в группе к летнему пуховому взяла синтетику на -2, ей было не важно, что использовать как конденсатник). Так что теперь считаю "осенний универсал", это спальник на "небольшой минус", именно на случай попадание в "жопу", когда за бортом -6(-8 ) с ветром и метелью, а в палатке.... ну эти самые "небольшой минус". Хотя понятно, что обычная осенняя ситуация - это +8 "в домике". По крайней мере, после этого мая в Карпатах, понял, что моя 800-ка Лафума (http://www.rei.com/product/798905/lafuma-extreme-800-40-sleeping-bag-long-special-buy) может считаться "осень/весна" только в Крыму, где было нормально и в середине ноября. А вот для Карпат.... это чуть ли не "летний", по крайней мере не для "настоящей Карпатской осени/весны" когда только сходит/появляется снег

Посты: 77

СообщениеСб сен 03, 2011 14:44 

[/quote]Це суперський за співвідношенням ціна/якість спальник, сам продав декільком людям такий, хвалили його теплоту. Але за об"ємом для мене великуватий.[/quote]
Ви легкохід?? Але чому?? чи просто в рюкзак не влазить?? мені наприклад декілька сот грамів у спальному мішку не важливі, адже інколи вага відповідає комфорту!! :D

СообщениеСб сен 03, 2011 15:58 

Цим постом я ризикую викликати черговий холівар :D Але якщо люди не просто відстоюють свою думку тому що так ходять, а ще здатні зрозуміти інших то можна спробувати. Отже починав я одразу з малого рюкзака і трохи оптимізованого спорядження. Проходив кілька етапів в отимізуванні спорядження і проходжу ще й досі, і не знаю коли закінчу. Іноді змінюю свою думку на протилежну, іноді повертаюсь до початку. Комфорт. Чому багато хто вважає що комфорт це багато і смачно попоїсти в поході і з максимальними зручностями мати бівак? Адже бівак це короткий відтинок часу в мандрівці який не є основним в ній. Основне це шлях. Процес подолання відстані, ось що дійсно головне. І це не моя особиста думка. Якщо спробувати осмислити свої мандрівки зрозуміємо що саме так воно і є. Я собі теж забезпечую досить високий рівень комфорту відпочинку. Навіть вищий часто як у тих хто носить величезні рюкзаки, повні так званого комфорту. Наведу приклад цьогорічної моєї мандрівки Мармароси-Чорногора. Йти довелось з групою києвлян. Всі несли здоровенні рюкзаки 80-100л у мене ж був на 60, заповнений менше як на 35. Я вже солодко спав коли в групи тільки доводилась до готовності вечеря. Їли дуже багато. Ну так певна річ, щоб нести таку кількість харчів та "комфорту" треба багато їсти :) Схоже на ланцюгову реакцію або на замкнене коло, треба більше їсти щоб можна було більше нести а більше нести щоб можна було більше їсти. Вранці я завжди на 1-1,5 год раніше виходив на маршрут при тому що вставав пізніше за них. З "комфортом" так само. Я не закликаю страждати при ночівлі в угоду легкому рюкзаку. Я наприклад не страждаю в мандрівці відсутністю комфорту. І намет є у мене, і в спальнику тепло, і навіть надувну подушку маю. Але мій рюкзак важив на старті 10-12кг проти 20-25кг їхніх. Тепер можна побачити що основне що є в мандрівці - шлях і мені на шляху було комфортніше як людям з великими та важкими рюкзаками, хай навіть наповнених великою кількістю "комфорту"...... Ееее... тойво... нікого не образив? :roll:

Підсумовуючи свою писанину зверну увагу автора топіка ще раз на бівакзак з тайвека, baboshyn ви прбували його користувати коли небудь? Якщо ні то спробуйте з вашим теперішнім спальником. Може це якраз те що треба.

Посты: 241

СообщениеСб сен 03, 2011 16:22 

Вы бы дали свою раскладку по питанию, многое бы прояснилось.

СообщениеСб сен 03, 2011 16:46 

А що по Вашому може прояснитись з моєї розкладки в темі про спальник? :) Моя розкладка не є секретом але в цій темі не буду викладати.

СообщениеСб сен 03, 2011 17:33 

step писал(а):А що по Вашому може прояснитись з моєї розкладки в темі про спальник? :) Моя розкладка не є секретом але в цій темі не буду викладати.

Основное - это продукты. Ну может кто тащит кучу одежды и косметики...

Посты: 195

СообщениеСб сен 03, 2011 18:23 

Згоден з думкою що носити не варто багато.
В серпні йшли по Чорногорі на 4 дні, вага рюкзака в кожного з нас не перевищувала 13 кг. нас було 5. І їли ми і спали з комфортом. Було 2 намети Hannah Troll S, Trimm Comet 2.
Звісно і спальники карімати, змінне взуття і тд.
Їжі було 3600 грам. на кожного включаючи Воду, Пальник, Газ, Сокиру, та 2 Казанки на всіх.
Тобто хтось ніс казанки той ніс вже 2800гр. їжі.
Хто ніс пляшку води 1,5л. то вже ніс 2100гр. їжі і тд.

Все ми розраховуємо і ділимо порівно. Після того як з їдаємо частину то розвантажумось потрохи на всіх.

Намети теж ділимо (важать по 3 кг) на 2 частини десь по 1500гр. на одного.

СообщениеСб сен 03, 2011 20:05 

Не знаю як у вас! Але у мене продукти займають по об'єму, десь відсотків 50-60 всього, що я маю на собі. А що стосовну одежі, то одежа завжди має працювати! Маю на увазі не тягати із собою ще по одній запасній одежі (крім зими).
:)

СообщениеВт сен 06, 2011 13:00 

step писал(а):Всі несли здоровенні рюкзаки 80-100л у мене ж був на 60, заповнений менше як на 35. Я вже солодко спав коли в групи тільки доводилась до готовності вечеря. Їли дуже багато. Ну так певна річ, щоб нести таку кількість харчів та "комфорту" треба багато їсти :) Схоже на ланцюгову реакцію або на замкнене коло, треба більше їсти щоб можна було більше нести а більше нести щоб можна було більше їсти.
Та це просто капєц, мене й самого дивує - як люди готові більшість затрат часу в поході виділити на тягання харчів ) Часу мало, хочеться більше пройти - причому не зігнувшись в три погибелі і витріщаючись під ноги (щоб бува не навернутися з вантажем).
Дехто по кілограму на день носить. А у мене виходило грамів 300-400 (субкалорійна дієта).

Підсумовуючи свою писанину зверну увагу автора топіка ще раз на бівакзак з тайвека, baboshyn ви прбували його користувати коли небудь? Якщо ні то спробуйте з вашим теперішнім спальником. Може це якраз те що треба.
Так, от саме прочитав і з"явилась ідея спробувати склеїти бівакзак. Декілька днів лишилось. Шукатиму бутилатний або акрилатний клей: http://www.vestmet.ru/hydro-vapor-sealing/tyvek/tyvek-scotch/

Pavlo Malovaniy писал(а):
Це суперський за співвідношенням ціна/якість спальник, сам продав декільком людям такий, хвалили його теплоту. Але за об"ємом для мене великуватий.

Ви легкохід?? Але чому?? чи просто в рюкзак не влазить?? мені наприклад декілька сот грамів у спальному мішку не важливі, адже інколи вага відповідає комфорту!! :D
Влазить в рюкзак, але я легкохід. Чому - з багатьох причин, з тих що вище написав ну і просто здоров"ям дорожу :D

УВАГА!! А ось це дуже важливо:
Гость писал(а):А що стосовну одежі, то одежа завжди має працювати! Маю на увазі не тягати із собою ще по одній запасній одежі (крім зими).
Гіпотермію можна вхопити і в квітні в Криму з наслідками аж до летальних (приклад з групою студентів під Ай-Петрі). Тому сухий "спальний" комплект і утеплюючий стояночний комплект обов"язкові. Навіть в червні. Колись постив фото зі снігом у червні на Несамовитому.
Не брати запасний одяг і брати при цьому важкий раціон з великою кількістю води в ньому (на зразок тушонки) - не найкращий вибір.

Посты: 5

СообщениеВт сен 06, 2011 13:58 

Минулого року на початку жовтня замерзав на Чорногорі у Pinguin Micra (+25° +2° -5°). це при тому що накладав усі можливі лахи і сам зовсім не мерзляк. Уночі температура значно нижче 0 падала. Цього року йтиму уже із Дойтерівською Екзосферою (-20°С -4°С +2°С). 400 грам - то не так вже й страшно як довгі безсонні ночі під завивання вітру. А особливо чимчикування по каменям не виспавшись як слід.
Як варіант - можна рятувальну ковдру у спальник легкий класти - більш-менш виспатися можна, але все одно відновлення сил не повне.
Хоча, все залежить куди йдете також..
Последний раз редактировалось Or3st Вт сен 06, 2011 15:46, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеВт сен 06, 2011 15:33 

Павел писал(а):по майским впечатлениям (отписывался ТУТ)... Лучше смотреть в сторону спальников с комфортом ... "небольшой минус", скажем -2.

Or3st писал(а):Минулого року замерзав на Чорногорі у Pinguin Micra (+25° +2° -5°). це при тому що накладав усі можливі лахи і сам зовсім не мерзляк. Уночі температура значно нижче 0 падала.
Мдааа, є про що задуматись... Ну що ж, буду уповати на свій прімалофтовий тулупчик і на чесність тестування Ханаха. І може ще на бівакзак. А то вибираю з тих спальників які вже є - у мене альтернатива для Ханах Найт тільки важчий на півкіло зимовий ФауДе.

СообщениеЧт сен 08, 2011 19:12 

УВАГА!! А ось це дуже важливо:
Гость писал(а):А що стосовну одежі, то одежа завжди має працювати! Маю на увазі не тягати із собою ще по одній запасній одежі (крім зими).
Гіпотермію можна вхопити і в квітні в Криму з наслідками аж до летальних (приклад з групою студентів під Ай-Петрі). Тому сухий "спальний" комплект і утеплюючий стояночний комплект обов"язкові. Навіть в червні. Колись постив фото зі снігом у червні на Несамовитому.
Не брати запасний одяг і брати при цьому важкий раціон з великою кількістю води в ньому (на зразок тушонки) - не найкращий вибір.[/quote]
Звичайно!!Ще раз хочу наголосити, що "стосовну одежі, то одежа завжди має працювати!", але потрібно обов'язково враховувати пору року, місцевість та саме головне це стан здоров'я людини та фіз. підготовка на той час коли вона планує йти в похід(!)

Посты: 5297

СообщениеЧт сен 08, 2011 20:12 

очень важная составляющая - коврик.
Как пример, этим авгутсом бродили по полонинам Карпат. Женская часть спала на неоэирах, мужская на ижевках. Когда три дня лил дождь и по верхам, температура и днем была не высокй. Пар не редко был виден при дыхании. Одну ночь поменялись с женой и сам спал на надувашке. Было гораздо телпее на нем спать.

Посты: 58

СообщениеЧт сен 08, 2011 21:08 

Так выглядел Поп Иван в прошлом году 4-го октября.
Изображение
Ночью был приличный морозец. Когда мы поднимались с Дземброни то встретили группу, которая не решилась пройти Черногорский - у них были летние спальники и в первую ночью ребята сильно замерзли. Я спала в Rock Empire Циклотур + ижик + термобелье + флиска - было очень прохладно, хотя я мерзлячка. Так что лучше иметь запас по теплу спальника и одежды :wink:

Посты: 25

СообщениеВт окт 11, 2011 08:29 

Хто користувався спальниками Терра Інкогніта cерій Asleep і Pharaon як вони тримають температуру? На скільки заявлені характеристики відповідають дійсності?
Планую ходити квітень-жовтень

Посты: 95

СообщениеВт окт 11, 2011 09:02 

користуюся спальником trimm highlander +20/-2/-9
літом сплю не застібаючись, осінню тепло, навіть би сказав місцями жарко якщо ніч не морозна

Посты: 315

СообщениеВт окт 11, 2011 11:23 

Sugar писал(а):користуюся спальником trimm highlander +20/-2/-9
літом сплю не застібаючись, осінню тепло, навіть би сказав місцями жарко якщо ніч не морозна

Аналогічно. Спальник від Терри Pharaoh 300 по ідеї мав би бути аналогом Хайлендера, але як воно насправді - хз

СообщениеВт окт 11, 2011 11:33 

Использовал на прошлой неделе Оймякон фирмы Tramp. Хотя он рассчитан на низкие температуры до -10, но я сомневаюсь в таких его возможностях.

Для прошлой недели спать было тепло - ходили на Грофу.

Посты: 136

СообщениеВт окт 11, 2011 13:24 

фараон 400, +15-10-18, примерно -6-7 было с ветерком, одна ижевка, термуха+шерсть носки, флиска тонкая, (пришлось расстегивать), шапочка тонкая, если бы не подъем по лагерю то спал бы и спал бы

СообщениеВт окт 11, 2011 15:03 

надумав взяти хороший спальник, і зупинив свій вибір на виробнику Husky, от тільки вагаюсь яку взяти модель хоча б на комфорт -10... придивився до спальника Enjoy
можливо хтось користувався? як він себе поводить при таких температурах? і чи не буде в ньому жарко якщо температура буде близько 0 ?

Посты: 251

СообщениеВт окт 18, 2011 08:38 

на позднюю осень и раннюю весну:
http://el-cap.kiev.ua/ru/Katalog-tovarov/Trehsezonnye-spalniki/Spalnik-Rock-Empire-Cyclotour-Regular.html

На Кавказе летом, ночевки до 4700. Крайние температуры -8... -10 за бортом с учетом высоты и ветра.
Карпаты все сезоны кроме тех периодов когда -30 может влупить)
Ни разу не мерз.

Но изначально - выбор индивидуальный... все зависит от собственного теплообмена.
Видел человека который на НГ ходил с таким и не мерз (!!) при средней температуре ночью -22...-28

Посты: 877

СообщениеВт окт 18, 2011 13:27 

Хотел бы выбрать спальник подходящий в карпаты на майские праздники.
Мой пингвин мистрал не годится. Про комфорт -5 имхо врут, а может я мерзлячий.

Совсем запутался помогите разобраться. В Карпатах был 1 раз но ночевал один день только в палатке из-за наводнения. Запомнилась только высокая влажность и еле греющий из-за нее мистрал.

Конкурентов пока 3.
1) fjord nansen TROMS. (+1 -5). 1200 g (на самом деле 1500грамм). Подошел бы если бы поход был чуть позже+ на весенний крым.
утеплитель MICROfill Super-Therm,тестирован по ЕН. Нет указаний о количестве слоев утеплителя
2) fjord nansen thoreland. (--4 -10) . Нет теста по ЕН(разные данные на разных сайтах). Нет указаний о количестве слоев утеплителя. Весит 2100 якобы.
утеплитель MICROfill Super-Therm
3) Rock Empire Arctida (-3 -9). Тестирован по ЕН. весит 1830 грамм.
утеплитель 7-ми канальный, 2*160 ( DuPont® Thermolite Quallo).
есть большие сомнения про заявленную температуру.

СообщениеСр окт 19, 2011 13:02 

MAG писал(а):3) Rock Empire Arctida (-3 -9). Тестирован по ЕН. весит 1830 грамм.
утеплитель 7-ми канальный, 2*160 ( DuPont® Thermolite Quallo).
есть большие сомнения про заявленную температуру.

Пользуются два моих товарища. Оба довольны.
Зимние Карпаты/Кавказ лето.

Посты: 251

СообщениеСр окт 19, 2011 13:03 

Сорри, это был я :)

Посты: 877

СообщениеЧт окт 20, 2011 09:36 

Есть еще 2 кандидата:
Pinguin Topas Primaloft (2х100) Primaloft Sport (Температура комфорт: -6 °C, Tемпература максимум: -15 °C) 1,45 kg 1200 грн
и
SPIRIT Primaloft ( Primaloft Sport сверху, сбоку 300 / под спиной 250 g/m2) 1,80 kg (комфорт -12 экстрим- 22) но 1500 грн.

Вопрос на сколько пингвин накинул температуру (он это любит, знаю)
и на сколько реально греет Primaloft Sport 200 (2x100) g/m2 ?

Посты: 14

СообщениеПт окт 21, 2011 20:12 

Поделюсь своим опытом - вчера только вернулся (Черногорский хр.)
Ночная температура была от -5 до -18С

Мой Fjord Finmark с температурным режимом +24 (+12/+6) -11 подкачал.
У товарища был Deuter с похожим темп.режимом - также подкачал.
Только Pinguin с оптимальной температурой -23С оказался на высоте.

Вывод для себя: октябрь, Карпаты, зимний спальник.

Посты: 268

СообщениеВт ноя 01, 2011 01:05 

Осіннь в карпатах досить різна.Помятаю як років 7 назад в колибі під о.Ворожеску в листопаді прокинувся від холоду і надягав всі речі з рукзака,спальник був +8 комфорт кечуа а було нижче -10.Потім якись час носив Пінгвін савану.Нарікань небуло регулював одягом.На цю осінь взяв Rab 400 1010грам. Температура вказана -6 рахую достатньо.Хоча відношу себе до мерзляків.

Посты: 1851

СообщениеВт ноя 01, 2011 03:00 

Изображение)))))))))000 а я зимою тааскаю Норс ФЕйс Дарк Стар
ПРИМАЛОФТ ІНФІНІТІ -
спиться-----------------пофігу хоть на снігу
ПЕРИНА - вага 2 кг -

.
Изображение

осінь в карпатах --беру Пінгфін Експерт - -( на мінус 29 він не виглядає) але мінус 15 спиться приємно .
то шо хтось пише шо можна осінню в міну 5-10 спати в спальнику розрахованому на критичних - 7 градусів нище нуля - це чістай вади панти
і одягати на себе побільше одягу це НЕПРАВИЛЬНО
головне правильна пІДСТИЛКА
бо надувний літній коврик чи каремат не розрахований на мінусову температуру - це основна проблема холоду
краще одяг підстелити під себе - спати і гортексі чи в шерстяній термі
а рештою накритися

мій колишній самшив пуховий з бабціної перини вагою 2 кг теж рулив ..
але вже 15 років --тому заслужено лежить на поличці

Посты: 268

СообщениеВт ноя 01, 2011 08:46 

Ругулювання одягом маю на увазі чи по нателці брати пларки чи ні.А про коврик повністю згідний тому і ношу надувайку big agnes розраховану на -9 (що набагато тепліше іжика).Також мож сідушку поставити в районі поясниці :)
А Пінгвін експерт хоча і маю не таскаю через вагу і ще більше обєм. :x Хоча з температурами в казаними в ньому згідний комфорт там при-17 в поларка є хороший. :D
А чим ближче до зими ти більше думаю прозимовий сальник.В розумінніякй брати осінній чи зимовий :o

Посты: 663

СообщениеВт ноя 01, 2011 09:02 

Тема плавно перетекла в "Спальники для ноября в Карпатах"..."

СообщениеВт ноя 01, 2011 13:51 

Потім піде декабрь (грудень) в Карпатах

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.