Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Sherlock.
Модераторы: slv, Жанна, Екатерина, Туранчокс, Albertishe, Belka, Серж-Brodyaga

1, 2, 3, 4, 5, 6, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 155

СообщениеСр авг 03, 2011 11:56 

marshebrum писал(а):Ну, это надо пойти в магазин и взвесить, тогда будет понятно какой реальный вес.

Тут Ви повністю праві. В цьому ціновому діапазоні таким собі опонентом "Made in UA" може бути щей Командор Експерт75 (маса 1,8кг), проте спинка в Командора не така комфортна, як у ТЕ.

СообщениеСр авг 03, 2011 12:11 

I really nedeed to find this info, thank God!

Посты: 582

СообщениеЧт авг 04, 2011 12:19 

bratysko писал(а):Щодо Деналі70 - справді непоганий рюкзак, проте маса не відповідає дійсності. Десь тут на форумі хтось писав, що справжня вага біля 1,8-1,9кг((( На жаль так...

це все одно ще не важкий ,порівняйте з дойтером

Посты: 165

СообщениеСб авг 06, 2011 09:00 

Ребята, неужели нет вариантов рюка с "длинной спиной", небольшого объема (40-60л.) и плоского (не сосископодобного)?
Дайте же варианты, пожалуйста!

Посты: 582

СообщениеСб авг 06, 2011 15:38 

Vaude посмотрите

Посты: 12

СообщениеПн авг 08, 2011 14:55 

Всім привіт)
Прийшов з походу)
Пора і нормальний рюкзак купити.
я думаю от такий варіант
РЮКЗАК Husky GUZZLE 70 Л
Уже є від них карточка на 5% знижки.
Що скажете?

СообщениеВт авг 09, 2011 16:43 

Привіт всім. Допоможіть з вибором наплічника. В горах практично не був. Збираюсь лише почати займатись туризмом. Відповідно, знань-0. Для початку мандрівки Карпатами (3-14 днів), можливо Крим. На даний момент не має змоги купити кілька рюкзаків різного обєму, тому планую взяти десь на 80-90л. Пізніше купимо менший для дружини, який і буде виконувати при потребі роль штурмового для мене. Отже, бюджет, який можу виділити - близько 1000 грн. На разі придивляюся до Fjord Nansen Nanga Parbat 85+10 і Loap Advance 85

Так як рюкзак - перший, бачити переваги/недоліки не вмію. В матеріалах-не спец, тому не знаю в якому-кращий. Loap Advance 85 - легший, але має менше "наворотів", які зрештою, для мене не критичні. Міряв лише Fjord Nansen(з палаткою і спальником), ніби зручно. Але знову ж таки, рюкзак - перший, бог його знає, як воно має бути.

Покритикуйте/похваліть вибір, о гуру! :) Бо від форумів і магазинів голова пухне, а хочеться надійну і зручну річ за розумні гроші.

Зы. Сорі за "многобукоф" :oops:

Посты: 1199

СообщениеВт авг 09, 2011 17:26 

Руслан, купи у вогныка http://eurotourist.club/viewtopic.php?t=70848 - отличный рюк, все на нем прочувствуешь, даже через год отходив - сможешь продать его за 400, минимум 350 грн, но зато потом если чтото не подошло - уже точно будешь знать и чувствовать где должны быть плечи, спина какая тебе подходит, объем какой нужен. не гонись за новыми - это общий совет для новичков. не повторяй чужих ошибок ( и моей) - вместо новых б-у купил и шо слон доволен Мироновским Конаном-90, девушке тоже подобюрал б-у вместо нового - и всё, удобства абсолютные :)

Посты: 1054

СообщениеВт авг 09, 2011 18:55 

Руслан. Я б порекомендував для початку добре подумати над об"ємом рюкзака. Я колись не думав і потім міняв на менший. Можна виділити два типа туристів - одні кажуть що для чоловіка рюкзак повинен бути не менше 100л. А іншим повністю вистачає 60л. Одні несуть на 5-6 днів 25кг, інші 15кг, а то й 11кг. Я веду мову про підбір всієї снаряги яка буде у Вашому рюкзаку. Мені здається,що середній термін походу для більшості туристів - 5-6 днів. А якщо ви підете на 14 днів, то мабуть краще буде зробити десь 2 заходи в населений пункт для добору продуктів.
На літо в Карпати можна взяти спальник вагою 1 кг маленького об"єму з хорошою компресією, а можна - спальник на 1,8кг з об"ємом у два рази більшим. Двомісну палатку на 2,5 кг, а можна на 3,5кг. Відповідно об"єми різні. Ну і одяг - хтось бере 3-4 футболки, шорти, запасні штани і запасні кросівки, а хтось 2 футболки і легкі шльопки. А ще продукти, різні типи посуду...
Моя порада - Ви прикиньте що вам потрібно для Карпат та Криму. Ну і якщо ви

Посты: 2559

СообщениеВт авг 09, 2011 19:32 

Могу порекомендовать [url=http://www.huskyua.com.ua/рюкзак-ultralight-sulphur-70-л-сірий-оранжевий-836_dba.html]Husky Sulphur 70[/url]

СообщениеВт авг 09, 2011 20:23 

kariokan писал(а):Руслан, купи у вогныка http://eurotourist.club/viewtopic.php?t=70848 -
хм, варіант, мабуть, не позбавлений сенсу. Але є певні труднощі з організацією самого процесу куплі/продажу. Живу у Львові, продавець - у Києві, якщо я правильно зрозумів. Їхати в Київ, мабуть недоречно. З часом зараз в мене не дуже. Але подумаю над пропозицією.

турист83 писал(а):Руслан. Я б порекомендував для початку добре подумати над об"ємом рюкзака....
Моя порада - Ви прикиньте що вам потрібно для Карпат та Криму. Ну і якщо ви

Справа в тому, щи при виборі обєму виходжу з наявного спорядження. Маю намет 3х-місний, який трохи таки займає місце. Спальник також старенький з ніякою, практично, компресією. Може з часом поміняю те все, але то не скоро. Крім того, сам ходити не планую, принаймні перші кілька походів. Отже ще можуть бути казанки, сокирка, ще там щось. Ну і решта:одяг, продукти, посуд і т.д.
Інший момент: може статись, що захочемо піти з дитиною. А це вже інші критерії "багажу". І ще одне. Рюкзак також хочу використовувати як і багажну сумку при поїздці на те ж море "дикарями". Іншими словами з рюкзака я хочу створити універсальний "девайс" по переносці вантажу. Якщо він і буде наполовину порожній, - це не так критично, мабуть. Крім того вище писав, що дружині куплю менший з часом, яким і буду коритсуватись при потребі.
Ось така логіка. Вибрані мною 85л, думається, не так вже і багато. Але якщо, при виборі обєму, дійсно, на Вашу думку, припускаюсь якоїсь типової помилки "новачка", то перегляну позицію в сторону зменшення обєму десь до 70л.

marshebrum писал(а):Могу порекомендовать [url=http://www.huskyua.com.ua/рюкзак-ultralight-sulphur-70-л-сірий-оранжевий-836_dba.html]Husky Sulphur 70[/url]

Про вказаний бренд, чесно кажучи, нічого не чув, та й не бачив у наших магазинах. Ще пориюсь в неті.

Посты: 2559

СообщениеВт авг 09, 2011 20:47 

У друга есть такой, пока доволен :D

Посты: 1199

СообщениеВт авг 09, 2011 20:57 

Гость писал(а):є певні труднощі з організацією самого процесу куплі/продажу. Живу у Львові, продавець - у Києві, якщо я правильно зрозумів. Їхати в Київ, мабуть недоречно. З часом зараз в мене не дуже. Але подумаю над пропозицією.

Руслан, емае труднощ1в - на тому тижн1 я домовився з продавцем з 1вано-Франк1вська, а живу аж на п1вдн1. вчора рюкзак в1дправлено, завтра мае при1хати до мене. перев1зник - Нова пошта, т1ки нею користуюсь - дешевша, над1йна.
завтра п1ду туди, гляну на товар, як п1д1йде - грош1 Новою ж Поштою 1 передаю на 1Вано-Фр. Як не подобаеться бо щось не те - то рюк назад по1де. у все :)

плат1ж - наложений, при отриманн1 товару. тому без ризику. бачиш що береш :)

витрати - на пересилку (20-25 грн) та оплату обратно (15 грн десь ).

Т1ки обережно з незнайомими продавцями - якщо наперед просять кошти, та покупцями що просять на прим1рку. Тут е тема про засранця з сСимферополя що просто крав так товари в людей. Хто над1йний тут - я тому 1 сам просто наперед до отправки кошти пересилав на карту банк1вську. але то пров1рен1 люди.

так шо - ризику н1якого при пересилц1 та наложенёй оплат1 :)

таким чином в кого бажаеш спокёйно придбати можно все що заманеться :)

так що - вибирай шо пропонують, та поштою домовляйся отримувати. можна так нав1ть на прим1рку реч1 отримувати домовившись - якщо не п1д1йшло вже то можна за пересилку сплатити самому до тебе й назад до продавця, а на пошт1 дадуть дивитись товар, м1ряти й таке 1нше :)

Дореч1 - оск1льки будеш тягати об"ем - то бери см1ло л1тр1в 70-90, я 90 взял - бо тягаю 1 палатку 1 каремат в чохл1 (так дореч1 зручно дуже, та спальника д1вчини мерзлячки (зимовий здоровий). б1льший1 - не треба, менший обв1шувати - можна але коли не болтаеться - зручно, особливо на важкому спуску з в1тром... а дружин1 - вже невеличкий треба буде...

мен1 особисто сподобалися херсонськ1 Мирони, та кажуть з недорогих - ки1вськ1 добр1, поки не почнеш ходити - все однак не зрозум1еш вс1 тонкощы - не regeq зразу дорогий рюк не пом1рявши й не походивши - краще напрокат взяти щоб прочуствовати спочатку та пот1м знати шо таке пояс, спина, форма рюку, об"ем... як1 тоб1 треба точно :)

СообщениеВт авг 09, 2011 21:10 

marshebrum писал(а):У друга есть такой, пока доволен :D

:)
На рідному сайті, щось нічого не доступно :roll:
До речі, чому саме Ultralight Sulphur 70 л, а не скажімо Brooklet чи Survivor 75л? Лише через досвід користування у друга?

СообщениеВт авг 09, 2011 21:25 

kariokan писал(а):
Руслан, емае труднощ1в - на тому тижн1 я домовився з продавцем з 1вано-Франк1вська, а живу аж на п1вдн1. вчора рюкзак в1дправлено, завтра мае при1хати до мене. перев1зник - Нова пошта, т1ки нею користуюсь - дешевша, над1йна.
завтра п1ду туди, гляну на товар, як п1д1йде - грош1 Новою ж Поштою 1 передаю на 1Вано-Фр. Як не подобаеться бо щось не те - то рюк назад по1де. у все :)

Щось про таке не подумав. Я не про гроші переживав, той хто ходить в гори на мав би дурити (теоретично). Просто купляти кота в мішку не хотілось. Все одно треба бодай вдягнути, подивитись. Бум думати :idea:
kariokan писал(а):
мен1 особисто сподобалися херсонськ1 Мирони, та кажуть з недорогих - ки1вськ1 добр1, поки не почнеш ходити - все однак не зрозум1еш вс1 тонкощы - не regeq зразу дорогий рюк не пом1рявши й не походивши - краще напрокат взяти щоб прочуствовати спочатку та пот1м знати шо таке пояс, спина, форма рюку, об"ем... як1 тоб1 треба точно :)

Та ті київські не такі вже й дешеві. (Якщо мова про Командор) Десь біля 700 грн. Там де є 700, знайдеться й 1000. Але ж немає в нас їх. :( Про Мирони взагалі мовчу.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.