Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Sherlock.
Модераторы: slv, Жанна, Екатерина, Туранчокс, Albertishe, Belka, Серж-Brodyaga

1, 2, 3, 4, 5, 6, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 12

СообщениеСр июл 27, 2011 19:52 

Всім привіт
вирішив собі придбати рюкзак, скільки можна зичити)
у Івано-Фарнківську в магазинах практично одна Терра
я собі підібрав
Рюкзак Terra Incognita Discover 70 -870грн
знижка 10% діє ,тобто остаточна 783грн.
Але я питався в інших людей...всі по різному реагують як на фірму Терра так і на інші
одні кажуть шо Терра фуфло, інші кажуть що нормальна, так і про Командор.
Один друг підказав фірму Pinguin
на рахунок цього підшукав рюкзак у сусідньому місті Калуш
Рюкзак Pinguin Explorer 75 - 784 грн.
Зараз в роздумах...
буду радий вашим порадам.

Посты: 2271

СообщениеСр июл 27, 2011 20:00 

Конкретно эту модель терры не бери себе ни в коем случае. Довелось наблюдать в походе у знакомого - система крепления клапана ужасна, без дополнительных костылей он сползает. Нафиг надо такое счастье, на новом рюкзаке еще дошивать чего-то...
По терре вообще информация о браке встречается достаточно часто, в первую очередь в новых партиях. Лично я бы держался подальше, но тут уже тебе решать.
А в остальном - не парься в основном производителем, выбирай по удобству. Практически все украинские производители (коммандор, каприкорн, трэвэл экстрим и т.д. исключение терра) делают достаточно надежные рюки, вопрос в удобстве спины и наличию рюшечек (карманов, стяжек и т.д.) по вкусу, что глубоко индивидуально. Пингвин тоже весьма неплох, классом по ходу чуть повыше украинских.
То есть, нужно идти и мерять.

Посты: 4867

СообщениеСр июл 27, 2011 20:01 

Що Терра нормальна кажуть ті кому пощастило "виграти в лотерею" - їм трапився небракований рюкзак, і при цьому вони не дружать з інтернетом де багато інфи про проблеми Терри. Однозначно Пінгвін!

Посты: 812

СообщениеСр июл 27, 2011 20:11 

Хоть у меня от Терры были только положительные впечатления(от около 10 изделий), про Дискавер могу сказать, что это жуткий рюкзак - неудобный(для меня), куча лишней фурнитуры и строп, вес слегка неадекватный.

Да, и материалы у них в рюкзаках(в палатках более-менее) не блещут. Хотя если сравнивать рюкзаки этого года с 2010 и 2009, улучшение есть.
Последний раз редактировалось tror Ср июл 27, 2011 20:14, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 1199

СообщениеСр июл 27, 2011 20:12 

або херсонський мирон ))

Посты: 221

СообщениеСр июл 27, 2011 20:26 

tror писал(а):про Дискавер могу сказать, что это жуткий рюкзак

Абсолютно согласен:)

Бери Пингвин! Отличный вес, отличное качество.

СообщениеСр июл 27, 2011 20:45 

цікаві звісно відгуки)
дякую за них) буду ломати голову дальше)
ще є питання
який би ви порадили рюкзак від фірми Терра ціною до 900 грн?

СообщениеСр июл 27, 2011 20:55 

б-ушный который перепродают тут те кто в 1 вылазку с ним вышел ))

Посты: 812

СообщениеСр июл 27, 2011 21:06 

А еще лучше, если найдете терровский 2006-2007 года в нормальном состоянии - там и материалы и пошив хорошие(у меня за 4 года активного использования Триала 75 ничего не порвалось).

Посты: 2271

СообщениеСр июл 27, 2011 21:47 

JenyaBD писал(а):який би ви порадили рюкзак від фірми Терра ціною до 900 грн?

Никакого.
Внешняя красивость не стоит лотереи с качеством. А визуально в магазине наличие проблем вы определить не сможете, на это не стоит рассчитывать.

Посты: 2559

СообщениеСр июл 27, 2011 22:52 

У ПанАльпа неплохие рюкзачки, есть ещё [url=http://www.huskyua.com.ua/рюкзак-ultralight-sulphur-70-л-сірий-оранжевий-836_dba.html]Husky Sulphur[/url]

СообщениеЧт июл 28, 2011 00:25 

kariokan писал(а):б-ушный который перепродают тут те кто в 1 вылазку с ним вышел ))
А краще 3-4 вилазки. Всі глюки які є повилазять.

СообщениеЧт июл 28, 2011 07:42 

що ви скажите на рахунок рюкзаків фірми Campus?
Рюкзак Campus Sarong 65(75)

Посты: 1010

СообщениеЧт июл 28, 2011 09:16 

в моєї дівчини такий Кампус. Вона всім задоволена, але разом з тим говорить, що в останні роки Кампус сильно спаскудився (

Маю кількох знайомих з ось таким Панальпом: http://www.panalp.com/shop/descript.php?str=36 - всі задоволені.
Ще можна старі-добрі моделі Каприкорна і Командора подивитись...

СообщениеЧт июл 28, 2011 10:06 

Кампус и раньше не славился качеством, внешне конечно ничего, но качество просто ахтунг! Лучше действительно ПанАльп, поддержим отечественного производителя!

Посты: 96

СообщениеЧт июл 28, 2011 10:45 

У мене Volantor 70. Пройшов з ним три походи (5, 7 та 11 днів зі стартовим завантаженням 27,5 , 26 та 23 кг відповідно (так, саме в такому порядку))) + декілька ПВД + позичав друзям.
Повністю задоволений. Один раз підшивав дрібницю - кріплення нижньої дуги трохи надірвалось, можна було і не міняти, але так, на всяк випадок зробив. Що нервує - коли нагинаєшся з рюкзаком, то він тріщить - відлипає липучка для регулювання спини. Розгинаєшся - знову приклеюється, ну і сміття туди потрапляє.
Але то все дрібниці в порівнянні з надійністю і функціональністю, тим паче за такі гроші (на той час 535 грн). Можливо, я просто виграв в лотерею, але відгук маю залишити.

Посты: 165

СообщениеПт июл 29, 2011 07:15 

Добрый день, ребята.
Порекомендуйте, пожалуйста, рюкзак для ПВД (пару-тройку суток, марш-броски по несколько десятков км). Мой рост ок.190см, вес ок.120кг., травмы спины.

СообщениеПт июл 29, 2011 08:24 

Про Пінгвін відгуки тільки хороші. Надійний, відносно неважкий. Радив би однозначно його. У мене був, але я продав по причині великого ДЛЯ МЕНЕ об"єму. А Терра... Не хочу повторюватись. Нові рюкзаки від Кампус на вигляд достатньо цікаві, "щупав", але не знаю на рахунок надійності і функціональності.

Посты: 1010

СообщениеПт июл 29, 2011 08:45 

Xorius

для ПВД - може бути достатньо 40 літрів, а може не вистачити і 60-ти. Залежно від того, наскільки важка і об"ємна інша споряга (намет, спальник, каремат...)

ходіть по магазинах, міряйте. тут головне не виробник, а зручність для спини.

Посты: 155

СообщениеПт июл 29, 2011 10:41 

До JenyaBD. ПанАльп справді непогані рюкзаки випускає : матеріали достойні, якість пошиву також відповідна, естетична складова присутня і великий плюс - це адекватна ціна. До прикладу, можете глянути вживу в "Туристі" на Північному Бульварі. Там стояв рюкзачок ПанАльп Santis50 ( виглядає на 65-70л), а ціна - 560грн. Аж самому захотілось його придбати (правда нащо :)))))

СообщениеПт июл 29, 2011 11:05 

bratysko
дякую)
З рюкзаком Pinguin не виходить нічого( у нас немає(пів року як не завозять), у Калуші теж.
чесно кажучи сумнівався на рахунок Туристу, але думаю, що відвідаю його )
дякую за поради :)

СообщениеПт июл 29, 2011 11:43 

Strange_R писал(а):Xorius
для ПВД - може бути достатньо 40 літрів, а може не вистачити і 60-ти. Залежно від того, наскільки важка і об"ємна інша споряга (намет, спальник, каремат...)
ходіть по магазинах, міряйте. тут головне не виробник, а зручність для спини.

Спасибо за отклик. Мне достаточно и 35л. (максимум 50). Сам обратил внимание на мироновский "Штурм 50": широкий, плоский с ковриком (как раз на 10-15мин. перерыв прилечь - отдышаться) - цена высоковата, но "земноводное уже задавил". Если б можно было примерить в Луганске - сомнений бы не осталось и взял бы его. У нас с ассортиментом плоховато - регулярно брожу по нашим городским точкам, пока ничего не нашел.

СообщениеПт июл 29, 2011 12:35 

А если такой: http://www.panalp.com/shop/descript.php?str=35

Изображение

СообщениеСб июл 30, 2011 10:48 

Ражду також завітати до офіційного магазину Husky в Івано-Франківську. За 3 роки які вони працюють Україні фірма зарекомендувала себе дуже добре. Недавно собі якраз прикупив рюкзак в цьому магазині, матеріал хороший, на спині сидить класно + ще багато дрібничок роблять дуже позитивне перше враження, в поході проявив себе тільки з хорошої сторони, одним словом задоволений повністю. Спочатку хотів Пінгвін брати, але за рахунок його відсутності в Україні і знижки 20% в честь відкриття магазину вибрав Хаскі.

СообщениеСб июл 30, 2011 11:35 

Xorius писал(а):Добрый день, ребята.
Порекомендуйте, пожалуйста, рюкзак для ПВД (пару-тройку суток, марш-броски по несколько десятков км). Мой рост ок.190см, вес ок.120кг., травмы спины.
Спина... Тут тільки міряти однозначно, у кожного спина індивідуальна. Спробуйте поміряти легкі Дойтери, загружені всяким скарбом що буде в турмагазині. Можл. Терра якась підійде, але вона скрипить і рветься по дрібницях. Капрікорни були ще нейлонові неважкі з каркасом - чи то Плейн, чи Рейнджер.

СообщениеСб июл 30, 2011 11:43 

Ivan26 писал(а):Ражду також завітати до офіційного магазину Husky в Івано-Франківську. За 3 роки які вони працюють Україні фірма зарекомендувала себе дуже добре. Недавно собі якраз прикупив рюкзак в цьому магазині, матеріал хороший, на спині сидить класно + ще багато дрібничок роблять дуже позитивне перше враження, в поході проявив себе тільки з хорошої сторони, одним словом задоволений повністю. Спочатку хотів Пінгвін брати, але за рахунок його відсутності в Україні і знижки 20% в честь відкриття магазину вибрав Хаскі.

я заходив на їхній сайт, там рюкзаків немає ((
вчора був в їхньому районі - Вовчинецька 121...там такого магазину не побачив навіть...

СообщениеСб июл 30, 2011 13:05 

як нема?? Я сам вже не раз там бував... Магазин знаходиться прямо біля дороги Вовчинецької вулиці...орієнтиром може послужити церква через дорогу(чи то монастир)...зупинка недалеко. Не замітити їх тяжко оскільки мають велику вивіску Husky. Магазин відкрився недавно тому практично всі рюкзаки в наявності(принаймні коли я брав то так було). Знижка 20% була до 20 липня, але якщо можливо надумаєте брати Хаскі маю їх карточну на знижку(10%).

Посты: 3

СообщениеСб июл 30, 2011 13:09 

Два попередні поста про Хаскі були моїми(Гость, Ivan26), вибачаюсь за плутонину просто сиджу через телефон.

СообщениеСб июл 30, 2011 13:39 

звязувався з ними.
сказали , що рюкзаки будуть через 2 тижня.
знижка 5%, якщо зараєструватись у їхньому клубі)
на прокат можна взяти хіба що)
які ще є інтернет магазини у нашому місті по продажі рюкзаків?..) ..можливо я не всюди дивився)

СообщениеСб июл 30, 2011 13:53 

namet.com.ua
Доречі якщо є більше фінансів краще брати deuter. Дорогий, але служити буде довго і справно, сам спочатку хотів брати але фінанси не дозволили.
Доречі до теми про рюкзак Пінгвін. Є в наявності в магазині x-rest.com.ua правда ціна 912 грн. Як на мене трохи дорогувато.

СообщениеСб июл 30, 2011 14:42 

markos1992 писал(а):namet.com.ua
Доречі якщо є більше фінансів краще брати deuter. Дорогий, але служити буде довго і справно, сам спочатку хотів брати але фінанси не дозволили.
Доречі до теми про рюкзак Пінгвін. Є в наявності в магазині x-rest.com.ua правда ціна 912 грн. Як на мене трохи дорогувато.

в namet.com.ua тільки Кампуси є.
якби ж то були фінанси в такій кількості в якій потрібно)) якби якби))
також думаю що дорого...у багатьох інтернет -магазинах саме така ціна на Пінгвіни.

таке питання...можливий викуп рюкзака з прокату? якщо так, то він буде коштувати повну ціну?

СообщениеСб июл 30, 2011 15:23 

baboshyn писал(а):
Xorius писал(а):Добрый день, ребята.
Спина... Тут тільки міряти однозначно, у кожного спина індивідуальна. Спробуйте поміряти легкі Дойтери, загружені всяким скарбом що буде в турмагазині. Можл. Терра якась підійде, але вона скрипить і рветься по дрібницях. Капрікорни були ще нейлонові неважкі з каркасом - чи то Плейн, чи Рейнджер.

Спасибо за отклик!
Если б увидел у нас что достойное - мерил/приобретал. Но, с выбором в Луганске очень туго.

СообщениеСб июл 30, 2011 17:14 

JenyaBD писал(а):
markos1992 писал(а):namet.com.ua

в namet.com.ua тільки Кампуси є.
якби ж то були фінанси в такій кількості в якій потрібно)) якби якби))
також думаю що дорого...у багатьох інтернет -магазинах саме така ціна на Пінгвіни.

таке питання...можливий викуп рюкзака з прокату? якщо так, то він буде коштувати повну ціну?

Точно вам сказати не можу але думаю працівники не будуть проти щоб хтось купив рюкзак, правда він буде трохи поношений. Максимум що його могли експлуатувати це 20 днів а реально то пару походів може пережив як не менше. На прокат вони дають рюкзак Guzzle. Радив би його взяти на прокат, почути як він поводить себе в поході ну і далі вирішувати викуповувати чи ні.

СообщениеСб июл 30, 2011 20:56 

Xorius, ще варіант - якщо літраж від 35 л, можна прогуглити варіанти з недорогими розгрузками- нашими або натівськими. Чисто теоретично припускаю, на практиці не пробував. Плюс поясна сумка хорошого об"єму - пробував, хороша штука, наприклад літр (читай - кілограм) води можна в ній нести. Зі своєї практики як "розім"яти" спину - для профілактики в похід міорелаксанти - мідокалм, можуть без рецепта не продати, але я завжди пояснював що поїзд скоро, нема коли йти за рецептом :) Продавали. Плюс вправи на релаксацію - тут в книжці http://www.trofimenko.com.ua/articles.html на останніх сторінках pdf-файла. У нас була велика тема про спину і сустави, там ще багато корисного: http://eurotourist.club/viewtopic.php?p=237063&all=1

СообщениеПн авг 01, 2011 22:41 

В загальному ситуація така
Є один ПанАльп за 800 грн в Туристі.
Пінгвінів немає ...хіба що в Києві, де дорожче на 200 грн.
є Кампус recon 70 -900 грн правда
Друг порадив Терру Vertex 80..казав , щ ойшов..нормально сидить на спині.
Хаскі...Хаскі хіба що прокат..
от така от ситуація...
завтра беру ..у вівторок ., бо в середу іду в гори зранку.
Щось скажете хорошого із цього всього мені?)

СообщениеПн авг 01, 2011 22:46 

Берите Панальп и удачи вам в походе, надеюсь с погодой повезет!

СообщениеВт авг 02, 2011 00:13 

А яка саме модель "ПанАльпа" продається в "Туристі"?
Якщо це "Zengo 75+10L", то я б не брав, бо неохота носити рюкзак масою 3,5 кг!!!! В цю ціну (800грн) теоретично попадає (інформація з сайту виробника) і Trango 65L - оцей викликає більше позитиву :)
Щодо Кампуса, то та шафа ціною 900 грн - це занадто(((
Про Теру багато ходить негативних відгуків, особисто я ніколи не стикався з їхніми рюкзаками, тому тут я Вам не порадник . Все вище написане ІМХО.

СообщениеВт авг 02, 2011 09:04 

Есть Husky Sulphur 70л весом 1870g, Fjord Nansen Baltoro 70+10 1950g, Travel Extreme Denali 70 1480g, Trimm Gorgany 75 1900g, Milo Ganden 70+10 2050g, ну и тот же PanAlp Trango 65 2220g. Как видите, вариантов хватает, все стоят в пределах 1000грн., чуть больше.

СообщениеВт авг 02, 2011 12:35 

Та так то воно так, але може десь і не так (с). Якщо мати десь 1000грн і головне час, то вибрати є з чого, але ТС вже завтра їде в гори...
Мені здається, коли ще непізно, то логічніше взяти на прокат, а потім купити вже своє (до якого лежить душа). Тим паче у розділі "Покупка/продажа" є достойні претенденти на посаду "власного рюкзака". Трохи запізно я вклинився в Вашу тему (багато роботи-ніякого нету) - можливо допоміг би реально у придбанні рюкзака, пошукав би якісь знижки по знайомих (Кампус, Актив, Спорт і Відпочинок). Одним словом - успіхів та гарної погоди!!!

СообщениеВт авг 02, 2011 16:36 

дякую))
позичив рюкзак)
на прокаті вже не було)) так що повезло , що позичив, а так би терру брав.
а так думаю потім спокійно може брати Хаскі, коли привезуть.(Гузл на 70л) або мож пінгвіни появляться))

СообщениеСр авг 03, 2011 02:20 

AFAIC that's the best asnwer so far!

Посты: 1101

СообщениеСр авг 03, 2011 08:19 

Travel Extreme Denali 70 1480g
буквально на днях смотрели такой рбкзак. очень качественная вешь за свои деньги. по ощущениям у теры вертекс 80 ткань тоньше. (не говорю про вертекс про) этот пустой легчеспина регулируется, набедреный пояс широкий. в общем хороший рюкзак без всяких там феничек рюшичек.

СообщениеСр авг 03, 2011 10:40 

Учитывая что он сделан из очень прочной 1000й Кордуры, вес действительно низкий, в нем даже используются замки УКК, в отличии от той же Терры(кроме серии Про) также учитывая цену, лучше вряд ли что то найдешь.

СообщениеСр авг 03, 2011 11:10 

Щодо Деналі70 - справді непоганий рюкзак, проте маса не відповідає дійсності. Десь тут на форумі хтось писав, що справжня вага біля 1,8-1,9кг((( На жаль так...

СообщениеСр авг 03, 2011 11:20 

Ну, это надо пойти в магазин и взвесить, тогда будет понятно какой реальный вес.

СообщениеСр авг 03, 2011 11:56 

marshebrum писал(а):Ну, это надо пойти в магазин и взвесить, тогда будет понятно какой реальный вес.

Тут Ви повністю праві. В цьому ціновому діапазоні таким собі опонентом "Made in UA" може бути щей Командор Експерт75 (маса 1,8кг), проте спинка в Командора не така комфортна, як у ТЕ.

СообщениеСр авг 03, 2011 12:11 

I really nedeed to find this info, thank God!

Посты: 582

СообщениеЧт авг 04, 2011 12:19 

bratysko писал(а):Щодо Деналі70 - справді непоганий рюкзак, проте маса не відповідає дійсності. Десь тут на форумі хтось писав, що справжня вага біля 1,8-1,9кг((( На жаль так...

це все одно ще не важкий ,порівняйте з дойтером

СообщениеСб авг 06, 2011 09:00 

Ребята, неужели нет вариантов рюка с "длинной спиной", небольшого объема (40-60л.) и плоского (не сосископодобного)?
Дайте же варианты, пожалуйста!

Посты: 582

СообщениеСб авг 06, 2011 15:38 

Vaude посмотрите

СообщениеПн авг 08, 2011 14:55 

Всім привіт)
Прийшов з походу)
Пора і нормальний рюкзак купити.
я думаю от такий варіант
РЮКЗАК Husky GUZZLE 70 Л
Уже є від них карточка на 5% знижки.
Що скажете?

СообщениеВт авг 09, 2011 16:43 

Привіт всім. Допоможіть з вибором наплічника. В горах практично не був. Збираюсь лише почати займатись туризмом. Відповідно, знань-0. Для початку мандрівки Карпатами (3-14 днів), можливо Крим. На даний момент не має змоги купити кілька рюкзаків різного обєму, тому планую взяти десь на 80-90л. Пізніше купимо менший для дружини, який і буде виконувати при потребі роль штурмового для мене. Отже, бюджет, який можу виділити - близько 1000 грн. На разі придивляюся до Fjord Nansen Nanga Parbat 85+10 і Loap Advance 85

Так як рюкзак - перший, бачити переваги/недоліки не вмію. В матеріалах-не спец, тому не знаю в якому-кращий. Loap Advance 85 - легший, але має менше "наворотів", які зрештою, для мене не критичні. Міряв лише Fjord Nansen(з палаткою і спальником), ніби зручно. Але знову ж таки, рюкзак - перший, бог його знає, як воно має бути.

Покритикуйте/похваліть вибір, о гуру! :) Бо від форумів і магазинів голова пухне, а хочеться надійну і зручну річ за розумні гроші.

Зы. Сорі за "многобукоф" :oops:

СообщениеВт авг 09, 2011 17:26 

Руслан, купи у вогныка http://eurotourist.club/viewtopic.php?t=70848 - отличный рюк, все на нем прочувствуешь, даже через год отходив - сможешь продать его за 400, минимум 350 грн, но зато потом если чтото не подошло - уже точно будешь знать и чувствовать где должны быть плечи, спина какая тебе подходит, объем какой нужен. не гонись за новыми - это общий совет для новичков. не повторяй чужих ошибок ( и моей) - вместо новых б-у купил и шо слон доволен Мироновским Конаном-90, девушке тоже подобюрал б-у вместо нового - и всё, удобства абсолютные :)

Посты: 1051

СообщениеВт авг 09, 2011 18:55 

Руслан. Я б порекомендував для початку добре подумати над об"ємом рюкзака. Я колись не думав і потім міняв на менший. Можна виділити два типа туристів - одні кажуть що для чоловіка рюкзак повинен бути не менше 100л. А іншим повністю вистачає 60л. Одні несуть на 5-6 днів 25кг, інші 15кг, а то й 11кг. Я веду мову про підбір всієї снаряги яка буде у Вашому рюкзаку. Мені здається,що середній термін походу для більшості туристів - 5-6 днів. А якщо ви підете на 14 днів, то мабуть краще буде зробити десь 2 заходи в населений пункт для добору продуктів.
На літо в Карпати можна взяти спальник вагою 1 кг маленького об"єму з хорошою компресією, а можна - спальник на 1,8кг з об"ємом у два рази більшим. Двомісну палатку на 2,5 кг, а можна на 3,5кг. Відповідно об"єми різні. Ну і одяг - хтось бере 3-4 футболки, шорти, запасні штани і запасні кросівки, а хтось 2 футболки і легкі шльопки. А ще продукти, різні типи посуду...
Моя порада - Ви прикиньте що вам потрібно для Карпат та Криму. Ну і якщо ви

СообщениеВт авг 09, 2011 19:32 

Могу порекомендовать [url=http://www.huskyua.com.ua/рюкзак-ultralight-sulphur-70-л-сірий-оранжевий-836_dba.html]Husky Sulphur 70[/url]

СообщениеВт авг 09, 2011 20:23 

kariokan писал(а):Руслан, купи у вогныка http://eurotourist.club/viewtopic.php?t=70848 -
хм, варіант, мабуть, не позбавлений сенсу. Але є певні труднощі з організацією самого процесу куплі/продажу. Живу у Львові, продавець - у Києві, якщо я правильно зрозумів. Їхати в Київ, мабуть недоречно. З часом зараз в мене не дуже. Але подумаю над пропозицією.

турист83 писал(а):Руслан. Я б порекомендував для початку добре подумати над об"ємом рюкзака....
Моя порада - Ви прикиньте що вам потрібно для Карпат та Криму. Ну і якщо ви

Справа в тому, щи при виборі обєму виходжу з наявного спорядження. Маю намет 3х-місний, який трохи таки займає місце. Спальник також старенький з ніякою, практично, компресією. Може з часом поміняю те все, але то не скоро. Крім того, сам ходити не планую, принаймні перші кілька походів. Отже ще можуть бути казанки, сокирка, ще там щось. Ну і решта:одяг, продукти, посуд і т.д.
Інший момент: може статись, що захочемо піти з дитиною. А це вже інші критерії "багажу". І ще одне. Рюкзак також хочу використовувати як і багажну сумку при поїздці на те ж море "дикарями". Іншими словами з рюкзака я хочу створити універсальний "девайс" по переносці вантажу. Якщо він і буде наполовину порожній, - це не так критично, мабуть. Крім того вище писав, що дружині куплю менший з часом, яким і буду коритсуватись при потребі.
Ось така логіка. Вибрані мною 85л, думається, не так вже і багато. Але якщо, при виборі обєму, дійсно, на Вашу думку, припускаюсь якоїсь типової помилки "новачка", то перегляну позицію в сторону зменшення обєму десь до 70л.

marshebrum писал(а):Могу порекомендовать [url=http://www.huskyua.com.ua/рюкзак-ultralight-sulphur-70-л-сірий-оранжевий-836_dba.html]Husky Sulphur 70[/url]

Про вказаний бренд, чесно кажучи, нічого не чув, та й не бачив у наших магазинах. Ще пориюсь в неті.

СообщениеВт авг 09, 2011 20:47 

У друга есть такой, пока доволен :D

СообщениеВт авг 09, 2011 20:57 

Гость писал(а):є певні труднощі з організацією самого процесу куплі/продажу. Живу у Львові, продавець - у Києві, якщо я правильно зрозумів. Їхати в Київ, мабуть недоречно. З часом зараз в мене не дуже. Але подумаю над пропозицією.

Руслан, емае труднощ1в - на тому тижн1 я домовився з продавцем з 1вано-Франк1вська, а живу аж на п1вдн1. вчора рюкзак в1дправлено, завтра мае при1хати до мене. перев1зник - Нова пошта, т1ки нею користуюсь - дешевша, над1йна.
завтра п1ду туди, гляну на товар, як п1д1йде - грош1 Новою ж Поштою 1 передаю на 1Вано-Фр. Як не подобаеться бо щось не те - то рюк назад по1де. у все :)

плат1ж - наложений, при отриманн1 товару. тому без ризику. бачиш що береш :)

витрати - на пересилку (20-25 грн) та оплату обратно (15 грн десь ).

Т1ки обережно з незнайомими продавцями - якщо наперед просять кошти, та покупцями що просять на прим1рку. Тут е тема про засранця з сСимферополя що просто крав так товари в людей. Хто над1йний тут - я тому 1 сам просто наперед до отправки кошти пересилав на карту банк1вську. але то пров1рен1 люди.

так шо - ризику н1якого при пересилц1 та наложенёй оплат1 :)

таким чином в кого бажаеш спокёйно придбати можно все що заманеться :)

так що - вибирай шо пропонують, та поштою домовляйся отримувати. можна так нав1ть на прим1рку реч1 отримувати домовившись - якщо не п1д1йшло вже то можна за пересилку сплатити самому до тебе й назад до продавця, а на пошт1 дадуть дивитись товар, м1ряти й таке 1нше :)

Дореч1 - оск1льки будеш тягати об"ем - то бери см1ло л1тр1в 70-90, я 90 взял - бо тягаю 1 палатку 1 каремат в чохл1 (так дореч1 зручно дуже, та спальника д1вчини мерзлячки (зимовий здоровий). б1льший1 - не треба, менший обв1шувати - можна але коли не болтаеться - зручно, особливо на важкому спуску з в1тром... а дружин1 - вже невеличкий треба буде...

мен1 особисто сподобалися херсонськ1 Мирони, та кажуть з недорогих - ки1вськ1 добр1, поки не почнеш ходити - все однак не зрозум1еш вс1 тонкощы - не regeq зразу дорогий рюк не пом1рявши й не походивши - краще напрокат взяти щоб прочуствовати спочатку та пот1м знати шо таке пояс, спина, форма рюку, об"ем... як1 тоб1 треба точно :)

СообщениеВт авг 09, 2011 21:10 

marshebrum писал(а):У друга есть такой, пока доволен :D

:)
На рідному сайті, щось нічого не доступно :roll:
До речі, чому саме Ultralight Sulphur 70 л, а не скажімо Brooklet чи Survivor 75л? Лише через досвід користування у друга?

СообщениеВт авг 09, 2011 21:25 

kariokan писал(а):
Руслан, емае труднощ1в - на тому тижн1 я домовився з продавцем з 1вано-Франк1вська, а живу аж на п1вдн1. вчора рюкзак в1дправлено, завтра мае при1хати до мене. перев1зник - Нова пошта, т1ки нею користуюсь - дешевша, над1йна.
завтра п1ду туди, гляну на товар, як п1д1йде - грош1 Новою ж Поштою 1 передаю на 1Вано-Фр. Як не подобаеться бо щось не те - то рюк назад по1де. у все :)

Щось про таке не подумав. Я не про гроші переживав, той хто ходить в гори на мав би дурити (теоретично). Просто купляти кота в мішку не хотілось. Все одно треба бодай вдягнути, подивитись. Бум думати :idea:
kariokan писал(а):
мен1 особисто сподобалися херсонськ1 Мирони, та кажуть з недорогих - ки1вськ1 добр1, поки не почнеш ходити - все однак не зрозум1еш вс1 тонкощы - не regeq зразу дорогий рюк не пом1рявши й не походивши - краще напрокат взяти щоб прочуствовати спочатку та пот1м знати шо таке пояс, спина, форма рюку, об"ем... як1 тоб1 треба точно :)

Та ті київські не такі вже й дешеві. (Якщо мова про Командор) Десь біля 700 грн. Там де є 700, знайдеться й 1000. Але ж немає в нас їх. :( Про Мирони взагалі мовчу.

СообщениеВт авг 09, 2011 22:32 

Руслан_ писал(а): Я не про гроші переживав, той хто ходить в гори на мав би дурити (теоретично).
так але той хто не ходить тут нашого брата вже нажаль дурив був, тому обережн1сть з незнайомеми - нажаль необх1дна...

СообщениеСр авг 10, 2011 09:37 

kariokan писал(а):
Руслан_ писал(а): Я не про гроші переживав, той хто ходить в гори на мав би дурити (теоретично).
так але той хто не ходить тут нашого брата вже нажаль дурив був, тому обережн1сть з незнайомеми - нажаль необх1дна...
Ваша правда. Але ми трохи відволіклись. Так ніхто відгуків і не написав про конкретні рюкзаки (Loap Advance 85 та Fjord Nansen Nanga Parbat ) Мабуть, відсутність новин(інформації) - добра новина :?

СообщениеСр авг 10, 2011 11:49 

По поводу Хаски, друг уже несколько месяцев его юзает, достаточно интенсивно, пока всё в порядке, качество на уровне, можете взять другую модель, вряд ли хуже будет, просто Сульфур он самый легкий, но и дороже чем остальные, все равно вам выбирать.

СообщениеСр авг 10, 2011 16:38 

Був сьогодні у їхньому магазині. Приміряв рюкзак Гузл 70л. Нормально стоїть на спині.
Можливо будуть доступні рюкзаки SUPPORTER 70+10 Л.
А Сульфур.. не знати коли будуть.
У Сульфура до речі і дизайн класний)і легший на 700г ніж Гузл.

Посты: 299

СообщениеСр фев 27, 2013 13:09 

А Турбаты кто пользовал?

Посты: 9

СообщениеПт июн 24, 2016 15:47 

Добрий день!
Обираю рюкзак 65-75 л бюджетом до 1800 грн. для декількаденних походів по Карпатах, експлуатувати будуть почергово обидві статі.
Вибір зупинився на таких 4 варіантах:
1) Karrimor Bobcat 65 (відгуків небагато, але останніми роками люди почали відзначати погіршення якості; не зрозуміло, що за тканина; візуально за оглядом, який знайшов від одного з нет-магазинів - обмежена можливість для обвісу рюкзака спорядженням);
2) RedPoint Terrain 75 (в принципі - фаворит - і за функціоналом, і за виглядом);
3) Neve Nanga 64 (кордура з оксфордом підкупили);
4) щось від Волкова (Кодар, Далар, Орлан або Терскі на 60 л) - підкупає якістю, не підкупає - зовнішнім виглядом після редпоінт.
Які хто має думки з приводу вибору? Може хтось запропонує альтернативу.

СообщениеСр июн 29, 2016 23:47 

gornostayiv писал(а):Добрий день!
Обираю рюкзак 65-75 л бюджетом до 1800 грн. для декількаденних походів по Карпатах, експлуатувати будуть почергово обидві статі.
Вибір зупинився на таких 4 варіантах ...

В ході додаткового аналізу відпав Бобкет і деякі волковці. Остаточний набір варіантів:
1) RedPoint Terrain 75;
2) Далар 60;
3) Орлан 60+10;
4) Neve Nanga 64.
Знову таки - буду дуже вдячний за думки з приводу того, на чому варто було б зупинитися на ваш погляд. Вибір достатньо важкий, оскільки рюкзаки зі схожими характеристиками та в одному ціновому діапазоні. З відгуками ознайомився, практично всі - схвальні. Між волковцями напевне схиляюсь до Орлана з розширеним порівняно з Даларом набором кишень (НЯР - модель відносно нова). По командору також не можу зрозуміти, як їм вдалося вийти на вагу 1,7 кг.

СообщениеЧт июн 30, 2016 00:18 

gornostayiv писал(а):Знову таки - буду дуже вдячний за думки з приводу того, на чому варто було б зупинитися на ваш погляд.

мерять, мерять и снова мерять |#smile603|
из озвученных Камандор или Волковский,
если примерка одинаково удобна выбираем по "рушечкам" кол-во расположение карманов, доп стропы стяжки и тп
РедПоинт не советую, там проблемы с лямками и с боковыми стяжками, и есть сомнения по объему он явно меньше 75л

СообщениеЧт июн 30, 2016 23:30 

Гість писал(а):из озвученных Камандор или Волковский,
РедПоинт не советую, там проблемы с лямками и с боковыми стяжками, и есть сомнения по объему он явно меньше 75л

Дякую!
Із усіх озвучених у місті є можливість поміряти Неве, завтра спробую.

Посты: 1121

СообщениеПт июл 01, 2016 09:37 

Гость писал(а):из озвученных Камандор или Волковский,
если примерка одинаково удобна выбираем по "рушечкам" кол-во расположение карманов, доп стропы стяжки и тп

По количеству рюшечек перевес будет на стороне Командора, а по качеству пошива и надежности - на стороне Волковского. Концепция Волковских рюкзаков - это минимализм и в некоторой степени аскетизм, хотя весь необходимый минимум там сделан достаточно качественно и достаточно продуманно.

Посты: 1053

СообщениеПт июл 01, 2016 13:36 

Сергей-К писал(а):По количеству рюшечек перевес будет на стороне Командора, а по качеству пошива и надежности - на стороне Волковского. Концепция Волковских рюкзаков - это минимализм и в некоторой степени аскетизм, хотя весь необходимый минимум там сделан достаточно качественно и достаточно продуманно.

Чо ви несете, які рюшечки?

Изображение
Бачив наживо кілька раз ті рюки Волкова. Підвіска імхо командора покраще буде, форма незрозуміло нащо витягнута. Чуток вища ціна в командора. Але та різниця леко компенсовується позичивши когось картку на знижку в якийсь турмагаз

СообщениеПт июл 01, 2016 19:37 

shkar писал(а):Чо ви несете, які рюшечки?

Бачив наживо кілька раз ті рюки Волкова. Підвіска імхо командора покраще буде, форма незрозуміло нащо витягнута. Чуток вища ціна в командора. Але та різниця леко компенсовується позичивши когось картку на знижку в якийсь турмагаз

Я пишу, а не несу. Разницу чувствуете? И пишу впечатления от личного сравнения. У меня есть как рюкзак от Командора (правда штурмовой на 50 л), так и Волковский на 80 плюс гармошка = 110 л сумарно. А вы о чем пишете? Или несете, как вам больше нравится.
Кармашков разных больше у Командора, как больше и швов при прочих равных, а еще есть надписи прстроченные. У Волковских рюкзаков полная аскетичность в этом плане. Но зато плюс - на морде ни шва, а только кордура 1000 ден. Можно смело ложить рюкзак мордой вниз и сидеть на сидушках. Подвеска у рюкзаков не идентичная, но примерно одного уровня (я имею в виду не штурмовой рюкзак от Командора, а побольше). Вполне допускаю, что кому-то может показаться командоровский удобнее. Но это сугубо лчное. Кому-т может и наоборот. Швы у Волковских рюкзаков прошиты более добротно. Я свой Командоровский уже подшивал несколько раз по мелочам. Еще в Командоровском моем почти сразу начала отслаиваться пленка внутри рюкзака. В Волковском такого не было. Еще в Волковских некоторые места усилены дополнительными швами.

Посты: 1053

СообщениеПт июл 01, 2016 23:14 

тобто кармашки-рюшки то, що виробник додав свою лейбу? |#smile749| І випираюча на 20 см передня кишеня рюк волкова то не "кармашка" звичайно) То про які такі рюшки йде мова? Гачок для ключів в клапані?
Ну та те, що у 1 людини трохи швидше посипався рюк бренду х порівняно з брендом у (при чому зовсім не тої моделі, про яку мова), охоче вірю, але це зовсім не показник. В купи знайомих служать вже років по 15 певно. Але це теж не показник

СообщениеПт июл 01, 2016 23:44 

У Волкова есть модели и без этого кармана на морде, который к тому же скорее всего еще и съемный - как в армейских рюкзаках. Я когда себе брал рюкзак, то таких карманов у нег не было вообще. Раньше можно было только на пояс доставить карман опционально. Так что думаю, есть модель и без этого кармана.
А аскетичность - это надо подержать 2 рюкзака в руках, тогда станет понятно. Командоровский по сравнению с Волковским выглядит более сложным по крою. Например, на клапане даже по фото видны доп вставки. У Волкова количество швов сведено к минимуму. Меньше уже просто не получится.
А что касается времени, то у меня и Волковский, и Командоровский служат достаточно долго, но качество пошива было видно с самого первого дня. И что касается количества, то у жены брата тоже Волковский рюкзак, только купленный года на 2 позже. Там добавилась 1 ручка, которой на моем еще нет (очень полезная ручка добавилась). В стальном же все также - те же материалы, те же качества швов. И то же самое могу сказать и про Командоровские рюкзаки. Не у меня одного полезла пленка внутри на Командоровском рюкзаке. Рюкзак после этого выбрасывать не надо, он служит еще после этого, но сам факт... У Волковского почему-то ничего не слазит. И швы подшивать не надо от того, что кто-то милиметры сэкономил материала при загибе ткани.

СообщениеПт июл 08, 2016 16:25 

Ще раз дякую всім, хто відгукнувся, за вмотивовані відповіді! Все написане дуже допомогло під час вибору.
Вдалося побачити вживу і поміряти Neve Expert 75 - саме на ньому вибір і зупинив. Продавець довів, що 75 експерт порівняно з 64 нангою - універсальніший варіант.
Орлан/Сапсан - перші кандидати у разі виникнення потреби.

Посты: 2933

СообщениеПт июл 08, 2016 18:15 

Нормальный выбор. Думаю вам его хватит на долго и на планируемые задачи вполне.

Посты: 2

СообщениеВт ноя 07, 2017 09:30 

Доброго времени суток.
Помогите, пожалуйста, выбрать правильный рюкзак.
Необходим для 30-дневной поездки по Индии.
1) Не планирую сдавать в багаж при посадке в самолет, то есть должен поместиться в формат cabin size (45*56*25) (до 40л?)
2) Все время буду носить на себе (не планирую оставлять в хостелах, мало ли что)
3) Желательно, что бы открывался, как чемодан (для удобства)
4) Крепкий, так как не исключено, что ему придется ездить на крышах автобусов, хотя планирую перемещаться на поездах.
5) боковой карман для бутылки с водой.
Жить планирую в хостелах, из тур снаряги только спальник и налобник.
Из вещей аптечка, зарядки,пара обуви и легкие шмотки.
Я вижу 3 типа рюкзаков:
-спортивно-походного типа https://www.decathlon.de/trekkingrucksack-forclaz-50-l-id_8300838.html но 50 л.
-военные рюкзаки, что то на подобии https://www.ebay.com/itm/MEDIUM-Black-Military-Level-III-Transport-MOLLE-Assault-Pack-Back-pack-2287/181583667732?hash=item2a473ae214:g:gcUAAOSwBahU-65G
-"адаптированные" рюкзаки, больше городского типа https://www.amazon.com/AmazonBasics-ZH1603233R1F-Carry-On-Travel-Backpack/dp/B01MR890RQ
Хотелось бы вложиться в бюджет до 80 долларов.
Спасибо!

Посты: 2306

СообщениеВт ноя 07, 2017 15:19 

Kruder писал(а):1) Не планирую сдавать в багаж при посадке в самолет, то есть должен поместиться в формат cabin size (45*56*25) (до 40л?)

Допустимый размер ручной клади зависит от авиакомпании, и часто он меньше (55 х 40 х 20). У лоукостеров размеры могут быть еще меньше; также существуют различные ограничения на вес ручной клади (вплоть до 5 кг). Если летите только туда и обратно -посмотрите на сайте авиакомпании.

Kruder писал(а):2) Все время буду носить на себе (не планирую оставлять в хостелах, мало ли что)

Для частых переездов и для постоянного городского ношения 40-литровый рюкзак - громоздок (особенно плотно заполненный). (Для моделирования можно взять обычный небольшой чемодан размера "ручная кладь", навесить его на спину при помощи пары длинных ремней (можно сделать их из скотча) и покрутиться в таком виде перед зеркалом). Различные дорожные рюкзаки-чемоданы (ручная кладь, объем 40-45 литров) обычно не предполагают постоянного ношения - по прилету их оставляют в отеле, а по городу ходят с наплечной сумкой, городским рюкзаком и т.п. Городские же рюкзаки ограничиваются обычно максимальным объемом около 25-30 л, - на него лучше и ориентироваться при выборе, "вписывая" в него свой "походный" набор (при отсутствии необходимости жить в палатке, носить с собой запасы еды/воды и т.п., и тем более в условиях теплого климата - сделать это несложно). Кроме рюкзака, желательно иметь с собой небольшую поясную сумку (с возможностью ношения на поясе/груди) - для вещей, которые всегда должны быть "под рукой" (при этом документы и деньги лучше все же хранить в потайном кармане), а также легкую и недорогую складную дорожную сумку.

В целом таскать на себе по городу рюкзак весом даже всего лишь в несколько кило очень быстро надоедает (особенно по жаре). Спальник, запасную одежду, кипятильник, тапочки, зубную щетку и другие не представляющие особой ценности вещи обычно можно сложить в складную сумку и оставить в хостеле. Все остальное в рюкзак, - и бегите.

Посты: 389

СообщениеСр ноя 08, 2017 13:50 

Kruder писал(а):Помогите, пожалуйста, выбрать правильный рюкзак.
Необходим для 30-дневной поездки по Индии.

Постоянно носить 40-ку в городе в жарком и влажном климате == испорченная поездка.

Старайтесь вписаться в 25-30. Такой формат можно смело тащить с собой в наземный транспорт и не сдавать в багаж. На полку в автобусе нормально лезет городской (с формой прямоугольного чемодана) рюкзак, где-то 45х35х20. С другой стороны, при пешем передвижении такой чомик не очень удобен, поскольку полностью блокирует вентиляцию спины.

Я путешествовал с Deuter Trans Alpine 30 (поскольку такой рюкзак у меня уже был) - он в нижней части глубже (при переездах приходилось заполнять эту часть меньше), и сужается к верху (не заполняет доступный объем). С другой стороны, если застегнуть поясной ремень и дать слабину в плечевых, спина проветривается приемлемо.

Про то, что ваша одежда по возможности НЕ должна быть из хлопка вы надеюсь знаете. Если еще не знаете, то узнаете, когда попытаетесь высушить свою маечку. |#smile784|

Рюкзаки с сетчатой спиной к сожалению не подходят для такого формата - нежная конструкция и малый полезный объем при больших внешних габаритах .

В качестве набрюшника неплохо зарекомендовал себя Deuter Belt II. Мне в нем еще одного отделения на молнии очень не хватало для правильной организации, а так, при визуально небольшом размере, в него лезет удивительно много, включая даже бутылку с водой.

Все лишнее барахло лучше оставлять в отдельной торбе в хостеле. Что удивительно, у меня пока ничего не пропадало, хотя именно по "настоящей" Индии налет у меня относительно небольшой.

Посты: 2

СообщениеПт ноя 10, 2017 13:55 

Sherlock писал(а):Для частых переездов и для постоянного городского ношения 40-литровый рюкзак - громоздок (особенно плотно заполненный).

dmka писал(а):Старайтесь вписаться в 25-30.

Спасибо за советы, вы правы. У меня не было опыта хождения с 40- литрвым рюкзаком, это будет утопией.

Как вы смотрите на тактические рюкзаки? например из 900D нейлона https://www.lapolicegear.com/lapg-bg-12h-pack-atlas.html
Мне в тактических рюкзаках нравится то, что они открываются, как дорожный чемодан, что облегчает доступ
Насмотрел еще "гражданские" на 6PM на какие обратить внимание?
https://www.6pm.com/p/the-north-face-iron-peak-backpack-moon-mist-grey-duck-green-prior-season/product/8720585/color/740918
https://www.6pm.com/p/burton-bravo-pack-splinter-camo-print/product/8989045/color/663389
https://www.6pm.com/p/dakine-canyon-28l-stacked/product/8822920/color/669424
https://www.6pm.com/p/jansport-onyx-equinox-34-black-onyx/product/8691115/color/119014

Заодно, посоветуйте, пожалуйста складную дорожную сумку (в клеточку мы не хотелось:))
Спасибо!

Посты: 389

СообщениеПт ноя 10, 2017 19:41 

Kruder писал(а):Как вы смотрите на тактические рюкзаки?

Форма годная, прямоугольная, и материал хороший, но недостатки тоже есть.

• Спинка, полностью облегающая спину и плечи - жарко будет. Ну или носить на одном плече с искривлением позвоночника.
  • Большие наружные карманы - вычистят, даже не заметите. А если их не использовать, в главном отделении будет бардак.
  • Ненужный антураж в виде строп и липучек = вес + пыль и грязь
  • В путешествиях я предпочитаю выглядеть как 100% гражданский. Это моя личная ИМХА* |#smile785|
*А то кругом кипит борьба бобра с козлом, а ты потом объясняй зачем у тебя в кармане Garmin предмет, напоминающий шпионский коммуникатор, который показывали в вечернем кино )))

По моделям не подскажу - сам пока в поиске. А езжу в очередной раз с упомянутым дойтером |#smile603|

Kruder писал(а):Заодно, посоветуйте, пожалуйста складную дорожную сумку (в клеточку мы не хотелось:))

• В клеточку - вполне годный вариант. Я в такую пакую ручную кладь, когда в горы с большим рюкзаком летаю.
  • Транспортный мешок из прочной пластиковой ткани, литров на 60, с ручкой. Если его можно закрыть на замок (не такой, как для багажа, а обычный легкий с ключом), то вообще зашибись. К ручке привязываешь бирку с именем и телефоном, если оставляешь на несколько дней, а сам едешь в "радиалочку".
  • Или мягкая спортивная сумка без лишних наворотов ~20л. Купить на olx и попинать ее ногами, чтобы не выглядела сильно привлекательно.

Посты: 2306

СообщениеПт ноя 10, 2017 23:44 

Kruder писал(а):Как вы смотрите на тактические рюкзаки? например из 900D нейлона https://www.lapolicegear.com/lapg-bg-12h-pack-atlas.html
Мне в тактических рюкзаках нравится то, что они открываются, как дорожный чемодан, что облегчает доступ

Весит этот рюкзак почти 1.6 кг. И весь месяц его придется таскать на себе.

Один из рюкзаков, с которыми я езжу - банальный городской Deuter GoGo.

Изображение

Весит он на целый килограмм меньше. В нем нет кучи карманов (только внешний, внутренний и под ноутбук), нет органайзеров для карандашей, узковата верхняя ручка (лечится) и т.п., - зато можно ехать налегке, или можно взять с собой больше ручной клади. Какие-то вещи (ветровку, например) можно закрепить снаружи. Полное, "чемоданное" открывание при таком объеме неважно: когда рюкзак открыт наполовину, и так видно, что там внизу; укладка вещей тоже никакой сложности не представляет. Кроме того, где-нибудь в городе, на скамейке, Вам вряд ли захочется открывать рюкзак нараспашку и демонстрировать всем, что внутри (скорее Вы поставите его рядом/на колени и будете заглядывать сверху), а в хате можно спокойно достать все вещи и разложить их на шконке. Ну и стоит заметить, что если молния сломается, рюкзак, закрывающийся всего лишь наполовину, в значительной степени сохранит свою функциональность (проще "зафиксировать" горловину).

У этого рюкзака есть тонкий съемный пояс-ремешок, но его проще сразу снять. Когда нужно принести из магазина сразу ящик пива, поясная сумка просто "перематывается" назад и рюкзак "ставится" на нее (значительная часть нагрузки при этом перемещается на бедра). Не супер-удобно, но в крайнем случае выручает.

В общем и целом - для бэкпекинга, не связанного с длительными походами по пересеченной местности, можно просто смотреть на городские линейки рюкзаков у Osprey, Deuter, Lowe Alpine и других известных производителей. При известном стоицизме - на еще более облегченные варианты, типа таких. Различные же "тактические" рюкзаки здесь, как правило, ни к чему.

Оффтоп
dmka писал(а):В качестве набрюшника неплохо зарекомендовал себя Deuter Belt II. Мне в нем еще одного отделения на молнии очень не хватало для правильной организации, а так, при визуально небольшом размере, в него лезет удивительно много, включая даже бутылку с водой.

Кстати, вот такой топорик в чехле в нее тоже как раз помещается:

Дрова рубить им тяжко, разве что в прыжке с разбегу, - но для борьбы с ослом сгодится. Ну и контрольный осиновый кол затесать - тоже.

Sherlock писал(а):Кроме рюкзака, желательно иметь с собой небольшую поясную сумку (с возможностью ношения на поясе/груди) - для вещей, которые всегда должны быть "под рукой"

Kruder писал(а):Заодно, посоветуйте, пожалуйста складную дорожную сумку

Складных дорожных сумок сейчас валом, - что в местной продаже, что на амазонах-алиэкспрессах. В качестве довольно удачного примера приведу давно купленную "Патагонию":

Достоинства:

- легкая (около 250 г), при этом достаточно прочная (в т.ч., как показала длительная эксплуатация, на истирание - раньше чем еще через пару лет менять вряд ли придется);
- объем при полном заполнении около 35 литров, то есть немало;
- небольшой рюкзак (например, тот же Deuter GoGo) в нее вполне ложится;
- имеет внешний и внутренний карманы, в один из которых сама и складывается;
- длинные ручки не только позволяют нести сумку на плече, но и адаптированы к переноске в качестве рюкзака (лямки широкие, вполне удобно). При необходимости - рюкзак на одно плечо, сумку на другое, или одно спереди, а другое сзади, и напролом;
- есть пара компрессионных ремешков;
- есть внешние петли (позволяют закрепить что-либо снаружи с помощью шнура/резинки;
- центральная (а не круговая) молния - проще открывать-закрывать, нет пробуксовываний на поворотах.

Единственное, что пришлось модифицировать в этой сумке - вшить ответную часть для маленького навесного замка (можно было этого и не делать, пристегиваясь к одной из петель - но мне так удобнее). Ну и на дно при укладке часто нужно класть что-то более-менее жесткое (в целом сгодится даже плотная туристическая сидушка).

Сейчас эта модель снята с производства (новая имеет улучшения, однако не всем они важны, а получилась новая модель почти вдвое тяжелее и вдвое дороже). Естественно, если какой-либо функционал (из перечисленного выше) неважен - можно найти и варианты в разы дешевле (и где-то модифицировать под себя). Кстати, вот нечто внешне весьма похожее.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.