Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Sherlock.
Модераторы: slv, Жанна, Екатерина, Albertishe, Belka, Серж-Brodyaga

1 ... 8, 9, 10, 11, 12, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 3381

СообщениеПн май 15, 2017 13:40 

пару слів про новий "дівайс" від мого старшого сина...
пристрій допомогає швидко закіп*ятити воду або розтопити сніг У ЗИМОВИЙ ПЕРІОД(у літній краще не приміняти, потім поясню):
- при застосуванні під час вітру КПД пальника збільшується на 30-40%
- при застосуванні у безвітряній ситуації КПД від 200 до 300 %
недолік : при плюсовій температурі більше ніж 10-15 гр С, нагрівається пластикова частина пальника і починає підгорати(плавитись) , це як що використовувати більше ніж 5-10 хв...
лист жесті 0,3-0,4 мм (не підкажу де можна купити, тільки оптова продаж із підприємств великою кількістю)
розміри : 420/120 мм
плюс довжина "язика" 10 мм, шириною 50 мм
паз на відстані 10 мм шириною 55 мм, товщина 1-1,2 мм,паз центрований, "язичок" також центрований відносно пазу
виріз під ручку кружки(стандартна літрова) по центру листа 20/35 мм
отже фото :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

пристрій легко переноситься у наплічнику у розгорнутому стані (між стінкою наплічника та наприклад спальним мішком), можна гнути як завгодно а потім вирівнювати за пару хвилин, вага - пару десятків грам(до 25-30гр), монтується за 10-20 секунд від моменту як взяли його у руки, тобто миттєво, так само і знімається;
НЕ ТОРКАТИСЬ ДО ПРИСТРОЮ ПІД ЧАС РОБОТИ ПАЛЬНИКА І ДО 5 ХВ ПІСЛЯ !!! ОБПЕЧЕТЕ ПАЛЬЦІ !
ручка кружки МАЙЖЕ НЕ НАГРІВАЄТЬСЯ, її можна торкатись у любий момент;
я топив сніг і закип*ячував 1 л води у мороз мінус 10-15 гр, під час вітру за 10-15 хв, без вітру до 10 хв, економія газу та часу - феноменальна, витрати на сам пристрій - копійки...

Посты: 69

СообщениеПн май 15, 2017 13:56 

а балон не нагрівається ?

СообщениеПн май 15, 2017 16:00 

TBoych писал(а):а балон не нагрівається ?

тільки як що Т= 15гр С та вище, і час використання при такій Т більший за 5-10 хвилин, взимку при низьких Т балон злегка гріється та й то як що немає вітру та плюсовка...я використовувув пристрій на протязі 3-4 місяців, близько 12-ти походів, відгук : СУПЕР ! то саме підтверджую і про утеплювач з ізолону...

Посты: 3488

СообщениеВт май 16, 2017 08:24 

сашко писал(а): КПД від 200 до 300 %
- perpetuum mobile?

СообщениеВт май 16, 2017 09:11 

можливо я невірно приміняю термін "КПД", але час нагріву 1 л води при однаковій подачі газу, на вітру з використанням пристрою зменшився на 30%, без вітру вода закіпала у різних випадках від у два до у три рази швидше(Т була близько нуля гр С)...у "бойових" умовах, при Т мінус 10-15 гр С , я топив сніг та закип*ячував 1л води за 15-20 хв у залежності від умов(біля намету, у будинку), це непоганий результат як на зиму і без води(сніг), і це при СЕРЕДНІЙ подачі газу, не максимальній...

СообщениеВт май 16, 2017 10:59 

Збільшення швидкості закипання і ККД то різні речі.
А так то це найзвичайнісінький вітрозахист плитки. Думаю, якщо взяти Джетбойл, то результат буде ще кращий.
У часи, коли юзав горєлку-свисток (таку яка накручується на балон, типу твоєї, Сашко) я від такої конструкції відмовився через невисоку стійкість (два рази чай перевертав) і дуже сильне нагрівання верху балона.

Посты: 134

СообщениеВт май 16, 2017 12:17 

Все уже украд придумано до Вас.

ветрозащита для горелки

СообщениеВт май 16, 2017 12:51 

animarua писал(а):Все уже украд придумано до Вас.

ветрозащита для горелки

а ось тут посперечаюсь на всі 100 :
всі ці прототипи навіть близько не схожі із моїм(тобто мойого сина) пристроєм:
- монтаж унікальний, захист надівається в натяг на стойки пальника;
- це дає суттєву перевагу - захист "мертво" сидить на пальнику ;
- вага захисту рівно у 10 раз менша ніж у тих що продаються (сам продав пару тижнів тому такий новий, вага - 225гр, китай https://toprope.com.ua/ua/turizm/palnikiswtlo/vitrozahist/fire-maple-fmw-508);
- вартість : в мене майже нуль, китай продає від 250 і до 350 гривень;
- захист що роблять з фольги, здуває вітер вмить як що поривістий-раз, по друге фольга не дає того тепло-ефекту як в мене, провірте, я перевіряв не раз;
- жестяний захист має і пластичність і прочність одночасно, його практично неможливо знищити;
отже висновок : ми з сином ніц не вкрали, суто наша розробка - один, друге : це супер-пупер бюджетний варіант бо не всі з нас проміняли свободу та бюджетність на гроші та перспективні роботи(вибачте але це моя особиста думка, маю право), і трете : якість результату, економічність, удобство;
хто спробує зробити і випробує взимку хоча б раз - зрозуміє що це є бінго...

СообщениеВт май 16, 2017 13:11 

Ymka писал(а):Збільшення швидкості закипання і ККД то різні речі.
А так то це найзвичайнісінький вітрозахист плитки. Думаю, якщо взяти Джетбойл, то результат буде ще кращий.
У часи, коли юзав горєлку-свисток (таку яка накручується на балон, типу твоєї, Сашко) я від такої конструкції відмовився через невисоку стійкість (два рази чай перевертав) і дуже сильне нагрівання верху балона.

трекінгова палиця - надзвичайнісенький патик, "бучка", але є одне але...((та й серед трек-палиць є масса відмінностей які надто важливі щоб їми нехтувати, тут можна цілу статтю писати про трек-палиці або про вітрозахист, і, доречі, ми випробували декілька прототипів, з різними вимогами і умовами, але цей - універсальний і робочий, інші мали суттєві недоліки (перегрів пальника, балона і т.п.)...))...
ну і постріл у затилок (жартую!) : ось Джетбойл : https://kamchatka.com.ua/g6370413-gazovaya-gorelka-turisticheskaya?gclid=CjwKEAjwxurIBRDnt7P7rODiq0USJADwjt5DyJm1_S_qw-dRPekWsme_Ssr3ccGwTBmQPkzyIkgoXBoCs7rw_wcB

а ось Павло Артемишин, який його купив і користував ходячи зі мною взимку у похід на протязі 4 днів :https://vk.com/id17458987?z=photo17458987_456239028%2Fphotos17458987

а потім по приїзду він його ПРОДАВ...чому ?? бо він вібачте але невдобний нахрєн, якісно тілько воду закип*ячує, варити на ньому - анріал...а ціна ? ви дивилися ? - котелки від 2000 гривень, пальники з котелком від 5000 гривень...можливо я один тут в Україні живу за 200 баксів у місяц ? всі вже у Європі ? нєдумаю, як каже Кисєльов...

СообщениеВт май 16, 2017 18:47 

А задача Джетбойла не приготування їжі, а приготування окропу - повісив на гак в скелі, снігу натопив, водичку закип"ятив, залив чайок і сублімат.
В тебе Сашко просто вдосконалений і ергономічний вітрозахист саме під твою плитку, який мінімізує тепловтрати. Якщо не забуду, то може вечерком скину фото своєї кухонної системи. Вітрозахист також вартує практично нуль, ККД не міряв ( не 200% точно :) ), балон не перегрівається, можна підлаштувати під різні умови (вітер, температура етс), Висота також регулюється. Називається цей вітрозахист - кусок гофри для витяжки, чуть- чуть модернізований (один проріз ножем). Вага - в межах похибки ваг, запаковується в казанок, вартість для мене нульова, бо залишились обрізки після ремонту. Юзаю вже років 5, живе ця штука роки два активного користування.

Посты: 853

СообщениеПн май 22, 2017 10:11 

сашко писал(а):
Ymka писал(а):Збільшення швидкості закипання і ККД то різні речі.

трекінгова палиця - надзвичайнісенький патик, "бучка", але є одне але...((та й серед трек-палиць є масса відмінностей які надто важливі щоб їми нехтувати, тут можна цілу статтю писати про трек-палиці або про вітрозахист, і, доречі, ми випробували декілька прототипів, з різними вимогами і умовами, але цей - універсальний і робочий, інші мали суттєві недоліки (перегрів пальника, балона і т.п.)...))...
ну і постріл у затилок (жартую!) : ось Джетбойл : https://kamchatka.com.ua/g6370413-gazovaya-gorelka-turisticheskaya?gclid=CjwKEAjwxurIBRDnt7P7rODiq0USJADwjt5DyJm1_S_qw-dRPekWsme_Ssr3ccGwTBmQPkzyIkgoXBoCs7rw_wcB

а ось Павло Артемишин, який його купив і користував ходячи зі мною взимку у похід на протязі 4 днів :https://vk.com/id17458987?z=photo17458987_456239028%2Fphotos17458987

а потім по приїзду він його ПРОДАВ...чому ?? бо він вібачте але невдобний нахрєн, якісно тілько воду закип*ячує, варити на ньому - анріал...а ціна ? ви дивилися ? - котелки від 2000 гривень, пальники з котелком від 5000 гривень...можливо я один тут в Україні живу за 200 баксів у місяц ? всі вже у Європі ? нєдумаю, як каже Кисєльов...

Я бачу туристичні скрєпи ще сильні в нашого похідного брата. Може то продати свій Джетбойл , таскаю всюди років чотири з собою. А виявляється він якийсь неудобний і не дуже тойво, правовірний. Йду певно згадаю молодість, наточу шашку сокиру, візьму брезентуху і нарубаю собі файно гілок смереки під ватяний спальник. Ну і міфи що брендові і технологічні речі можуть коштувати мегадорого треба помалу руйнувати . Є Штати і сейли де все купується. Ясно що за ніякі 5 тис я би ніколи не купив пальник (мій Джетбойл мені обійшовся десь у 80 долврів із доставкою, при тодішньому курсі цілком адекватна ціна на річ якою користуватимешся у довготривалій перспективі ). Ну і пельмені, борщ і макарон у ньому готували ;)

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус восемь = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.