Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Sherlock.
Модераторы: slv, Екатерина, Жанна, Albertishe, Belka, Туранчокс

1 ... 4, 5, 6, 7, 8, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 245

СообщениеВс янв 14, 2018 19:36 

В брендовые вещи, включая снаряжение, всегда заложена наценка за бренд.

Одразу скажу, что моя думка не є істиною в останній інстанції, але я думаю що надбавки за бренд не існує як такої.

Наприклад: як формується ціна на китайський спальник(умовно): купляємо пух та набиваємо його в оболонку. - Дешево то сердито. Недоліки: фірма може на 700-му пуху, написати 800-й, а некваліфіковані робітники, можуть криво пошити та зібрати виріб.

Наприклад: як формується ціна на американський спальник(умовно): купляємо пух в перевіреного виробника, оброблюємо його якоюсь хімією (яку тре було винайти/купити), старанно шиємо оболонку, проводимо контроль якості (фірма існує дано і ніхто не хоче вдарити обличчям в багно), проводимо сертифікацію по EN, вкидуємо бабло в рекламу... - Дорого але якісно. Недоліки: на кінцевий продукт лягає безліч накладних витрат, від чого він стає дорожчим.

Висновок: купуючи продукцію маловідомих виробників ми приймаємо участь у лотереї. Може пощастить і якість буде нижчою на 1 грам, а ціна меншою в рази. А може не пощастити і отримаємо продукт, що повністю не відповідає заявленим характеристикам та очікуванням.
------------------------------------

Посты: 1406

СообщениеВс янв 14, 2018 20:23 

Igor-Kuzya писал(а):Висновок: купуючи продукцію маловідомих виробників ми приймаємо участь у лотереї. Може пощастить і якість буде нижчою на 1 грам, а ціна меншою в рази. А може не пощастити і отримаємо продукт, що повністю не відповідає заявленим характеристикам та очікуванням.

++

Посты: 2043

СообщениеВс янв 14, 2018 21:18 

Igor-Kuzya писал(а):
В брендовые вещи, включая снаряжение, всегда заложена наценка за бренд.

Одразу скажу, что моя думка не є істиною в останній інстанції, але я думаю що надбавки за бренд не існує як такої.

Наприклад: як формується ціна на китайський спальник(умовно): купляємо пух та набиваємо його в оболонку. - Дешево то сердито. Недоліки: фірма може на 700-му пуху, написати 800-й, а некваліфіковані робітники, можуть криво пошити та зібрати виріб.

Наприклад: як формується ціна на американський спальник(умовно): купляємо пух в перевіреного виробника, оброблюємо його якоюсь хімією (яку тре було винайти/купити), старанно шиємо оболонку, проводимо контроль якості (фірма існує дано і ніхто не хоче вдарити обличчям в багно), проводимо сертифікацію по EN, вкидуємо бабло в рекламу... - Дорого але якісно. Недоліки: на кінцевий продукт лягає безліч накладних витрат, від чого він стає дорожчим.

Висновок: купуючи продукцію маловідомих виробників ми приймаємо участь у лотереї. Може пощастить і якість буде нижчою на 1 грам, а ціна меншою в рази. А може не пощастити і отримаємо продукт, що повністю не відповідає заявленим характеристикам та очікуванням.

Поэтому не надо покупать кота в мешке. Я писал о хороших конкурентах, которые уже успели проявить себя на рынке. Это не обязательно китайцы, хотя, как правило они чаще всего.
Взять, к примеру naturehike, еще недавно покупать их продукцию было лотерейным билетом, сейчас делают на достаточно хорошем уровне.

Посты: 4409

СообщениеВс янв 14, 2018 23:54 

Купил на Ebey за 125 $ такой спальничек. 775 пух, 2300 вес на минус 35...Sierra Design.

Изображение
Так что можно и так нарыть.

Посты: 3071

СообщениеВт янв 16, 2018 22:06 

slv писал(а):Купил на Ebey за 125 $ такой спальничек. 775 пух, 2300 вес на минус 35...Sierra Design.

Так что можно и так нарыть.

Это что бу? Я помню по скидке брал от них на -10 за 200 баксов.

Посты: 4409

СообщениеВт янв 16, 2018 23:55 

Б.У.
У нас в магазинах спальники такого уровня под 20000 стоят.
https://www.ebay.com/itm/Sierra-Designs-Powerfill-Goose-Down-775-Large-Sleeping-Bag-Minus-30F-Rated/202120186670?hash=item2f0f4d4b2e:g:TfYAAOSw0wRaEx2o

Посты: 498

СообщениеСр янв 17, 2018 17:47 

Ось тільки вдалося обкатати такий спальник Eolus 800 Fill Power 0°F. Скажу відразу, я задоволений. Правда я ще пошив легку ковдру-конденсатник на 400 грам. Одну ніч ночував в колибі то було на стільки жарко, що прийшлося спати в самих трусах, хоча під ранок все ж вдягнув термік, похолодало так, що вода набрана в кружку, майже вся замерзла. Наступну ніч ночував вже біля Слона в наметі, було -17, допоки намет не обледенів з середини, спати прийшлося в флісці, потім скинув. Ковдра своє діло виконує на всі 100, спальник вологий лише в районі голови. Хоча крайню ніч все просто текло в наметі. Так що вважаю, що якщо пух, то повинен бути обовязково конденсатник.

СообщениеЧт янв 18, 2018 11:27 

Igor-Kuzya писал(а):Одразу скажу, что моя думка не є істиною в останній інстанції, але я думаю що надбавки за бренд не існує як такої.

Та ні, націнку роблять всі, але якщо товар ходовий і відомий, те що ви назвали "бренд", то її роблять більшою. Щоб на одиниці товару мати більший прибуток.
Собівартісь виробництва значно більша при контролюванні якості, але потім, пілся постачальників та магазинів, ціни товарів зростають в два і більше рази. В середньому націнка кожного посередника 20-30%. А плата за "бренд" — це також вкладені в сучасний ремонт магазинів гроші, в дизайнерів, в сайти та рекламу, які теж включаються в ціну. А якщо товар ходовий - то всеодно можна ціну піднімати й далі.
Зате з свого досвіду знаю, що є плата за "не бренд", коли товар дешевий і націнки сягають 40-60%, щоб отримувати з нього нормальний прибуток. Це може стосуватися не всіх товарів, але таке є.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.