Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Sherlock.
Модераторы: slv, Екатерина, Жанна, Серж-Brodyaga, Туранчокс, Albertishe, Belka

1 ... 16, 17, 18, 19, 20, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 32

СообщениеСр май 23, 2018 11:13 

SkyMantle, ще заодно напишіть всі банківські реквізити продавця і обовзяково імя і фамілія, щоб коли люди провіряють його в неті натакались на наш топік і розуміли, що купують
------------------------------------

СообщениеСр май 23, 2018 11:15 

Ось тут ще в добавок добавлю фото про підробки osprey Xenith ( подделка Osprey Xenith ), щоб люди мали на, що дивитись. Я тут вже навіть полінився і вже нічого не писав, бо по Ксенітам там ітак все видно і вдивлятись не треба

Изображение

Посты: 28

СообщениеСр май 23, 2018 11:47 

Дам тільки номер та ФІО
Коваленко Олег. 0505885317

СообщениеСр май 23, 2018 12:33 

Viaggiatore писал(а):
SkyMantle писал(а): підробка яку я відправив назад.

Цікаво довідатися, як Вам вдалося домогтися повернення рюкзака і грошей. Як правило, такого роду продавці жодними зобов'язаннями себе не обтяжують.

Dmutres може підтвердити що я дійсно повернув кошти так як в нього замовив Aether, чим тепер задоволений.

СообщениеСр май 23, 2018 12:39 

аа узнав, тебе)) Ти думаю мав на увазі, що тобі саме той евротуристський продавець підробок повернув гроші і після цього ти купив вже собі ооригінальни Aether через мій магазин))
даа було діло)

Посты: 85

СообщениеСр май 23, 2018 12:55 

SkyMantle, я Вам вірю без всяких підтверджень. Мені цікавий механізм повернення коштів від недобросовісного і офіційно ніде не зареєстрованого продавця. Хоча б у Вашому конкретному випадку. Дякую.

СообщениеСр май 23, 2018 13:04 

Viaggiatore писал(а):SkyMantle, я Вам вірю без всяких підтверджень. Мені цікавий механізм повернення коштів від недобросовісного і офіційно ніде не зареєстрованого продавця. Хоча б у Вашому конкретному випадку. Дякую.

Слова і спілкування рішили питання, Я відправив йому рюкзак він мені гроші. На цьому честно розійшлись.

Посты: 308

СообщениеЧт май 24, 2018 08:18 

Dmutres писал(а):аа узнав, тебе)) Ти думаю мав на увазі, що тобі саме той евротуристський продавець підробок повернув гроші і після цього ти купив вже собі ооригінальни Aether через мій магазин))
даа було діло)

Я чет не пойму темы, пишем о рюкзаках ОСПРЕЯХ или меряемся в кого круче магазин. Мне все равно где покупать рюкзак, я выбираю сам продавца. Покажет себя плохо в походе, напишу что плохой и не носите его. В данном случае выдержал поход значит нормальный. Продавца Олега лично не знаю и не защищаю может он что то и продал паленое не буду судить. А в Непале все магазины продают НОР ФЕЙСЫ, Дойтеры днем с огнем не найдеш, и здесь на форумах пишут что Нор фейс оригинал у меня тоже возникают сомнения, но каждый выбирает себе вещь по карману. Пишу как турист, рюкзак выдержал и думаю еще послужит. Если порвется так и напишу что дер.... (не годиться.)

Посты: 467

СообщениеЧт май 24, 2018 08:59 

От адекватний комент.
Я от теж лоханувся і що тепер, плакати. Буду юзати, поки що лайтово в Карпатах. Витримає - буду брати в вищі гори.

СообщениеЧт май 24, 2018 09:10 

Я думаю, що обговорення методів розпізнавання підробок Osprey та викриття недобросовісних продавців було корисним саме тим, щоб надалі "лоханулись" якомога менше людей. У принципі кожен вибирає сам чи купувати оригінал, чи підробку. Але цей вибір має бути свідомим і покупець має точно розуміти, шо саме він купує.
Последний раз редактировалось Viaggiatore Чт май 24, 2018 10:17, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеЧт май 24, 2018 09:43 

В такій формі висловлювання своїх думок не приведе до діалогу а тільки до срачу.
Чому вибирають Оспрей - якість вага, саме основне їхня спинка і висока ціна(. І тепер як піднався хайп у тих хто купив такі рюкзаки бомбить, чи не через те що прийнявши факт и змирившись з ним що попалась підробка. Дійсно можна відкинути косий шов, інший матеріал та колір але не тоді коли є критичний дефект. Мені приїхав Ксеніт 75 яке було моє здивування від дискомфорту в поясниці з пустим рюкзаком знаючи наскільки він зручний. Почав копати виявилась зовсім інша спинка, зверху дві фотографії демонструють різницю, на оригіналі де знаходятся силіконізовані островки є сині піні вставки на репліці такого небуло. З таким дефектом вже неможливо було ходити в гори.Мені вдалось повернути кошти за що вдячний продавцю. Тим хто вже купив ці рюкзаки у вас все добре з посадкой та комфортом вам пощастило, для тих хто це прочитав і все таки планує взяти рюкзак знайдіть десь оригінал поміряйте його навантаженим перевірьте спинку а далі вже не діти не мені вас за ручку водити. Дякую...

Посты: 86

СообщениеЧт май 24, 2018 10:56 

поддержу, что важно, чтобы покупатель получал то, что заявлено, а не качественную подделку. Касательно того человека с olx - он не кидала, если вернул деньги, но раз уж выяснили, что это подделка, то смысла брать у него товар нет.

другое дело, если на каждый чих реагировать и кричать, что это подделка, отталкиваясь от единственной партии в магазине. Это я к тому, что выше преположили, что мой Ксенис 105 - подделка. Буду рад продолжить вскрывать правду о нем - подделка это или нет :)

СообщениеЧт май 24, 2018 12:25 

rev писал(а):поддержу, что важно, чтобы покупатель получал то, что заявлено, а не качественную подделку. Касательно того человека с olx - он не кидала, если вернул деньги, но раз уж выяснили, что это подделка, то смысла брать у него товар нет.

другое дело, если на каждый чих реагировать и кричать, что это подделка, отталкиваясь от единственной партии в магазине. Это я к тому, что выше преположили, что мой Ксенис 105 - подделка. Буду рад продолжить вскрывать правду о нем - подделка это или нет :)

Якщо брали з горган можете бути впевнені що це оригінал. В противному фоторграфуйте рюкзак та фото на бочку)

Посты: 112

СообщениеЧт май 24, 2018 13:56 

Viaggiatore писал(а):Невже Ви вірите, що підроблений товар може дорівнювати якістю оригіналу? Навіть якщо фальсифікатор мав би такі технічні можливості, щоб випустити абсолютно рівноцінний товар, він все одно б знижував його якість. Бо сенс підробки в тому, щоб зробити дешеву річ, а продати дорого, як оригінальну. Підробники домагаються не якості, а зовнішньої схожості, щоб обдурити клієнта.

Ну, относительно рюкзаков оно может и верно, но в целом чересчур категорично. Вот реальный пример из одной из "сфер". Брендовая обувь, розничной стоимостью около $700 за пару. Точность копии завод обеспечивает 100%. При этом, при желании, можно сделать товар и лучше оригинала (использовать более дорогие и качественные материалы). Делать это, правда, ни к чему, да и 100%-ое сходство при этом уже теряется. Но мало ли, может заказчику надо - так завод всегда готов предложить. Можно, наоборот, экономить, в качестве опускаться. На дешевые копии завод вообще не закупает весь исходный размерный ряд для клонирования, а тупо масштабирует один размер ("на глазок"). Ну и делает из того, из чего заказчик и хотел - из говна.

При 100% сходстве розничный продавец может как знать, так и не знать, что продает неоригинальный товар, - "это зависит". Покупатель - покупает товар оригинального качества. Гарантия, "если чё", выполняется. В сговоре находятся ряд операторов рынка, проигрывают оригинальные бренды. 100% копия стоит на заводе порядка $50. Это недешево, я вам скажу.

СообщениеЧт май 24, 2018 18:02 

Я більше не буду сперечатися про співвідношення якості оригіналу і підробок. Хто в цьому плані оптиміст, нехай купує підроблений китайцями Apple і думає, що має смартфон рівноцінний оригіналу. І так далі по списку, по всіх групах товарів. Але навіть, якщо припустити можливість отримання від підробки однакової з оригіналом якості за нижчу ціну, слід пам'ятати й про деякі інші важливі моменти. Топ-фірми в будь-якій галузі є рушіями прогресу і позбавлення їх прибутків, які можна вкласти в наукові розробки та покращення якості продукції, гальмує розвиток, в тому числі й туріндустрії. Фальсифікатор же нічого не розробляє і не рухає вперед - він лише копіює. Він не несе видатків на контроль якості, супровід і сервісне обслуговування товарів. Він паразитує і грабує чесного виробника, відбираючи в нього частину ринку і сіючи сумніви в якості його продукції. Щоб компенсувати видатки і втрати, чесний виробник мусить тримати високу ціну на товар і тим самим стимулює виготовлення та купівлю дешевшого фальсифікату. Замкнене коло, яке можна розірвати лише суворими законами і свідомістю та законопослушністю громадян. Захід давно зрозумів цінність авторських прав і прав на товарні знаки, досить ефективно бореться з піратством і створює умови для процвітання чесного бізнесу. Ми ж піратський рай, країна суцільного економічного беззаконня, а потім дивуємося, чому формально живем у Європі, а фактично в Африці.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать семь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.