Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - Sherlock.
Модераторы: slv, Екатерина, Жанна, Albertishe, Belka, Туранчокс

1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 32

СообщениеПн май 21, 2018 22:33 

rev, ааа, ясно. Ну у мене на фото, де текст там модель Atmos/Aura, тому і інша тканина))
------------------------------------

СообщениеВт май 22, 2018 11:40 

Ехх, прям сьогодні у фб на барахолці знову наткнувся на ще одну підробку Osprey, можна ще навіть сказати дуже неякісна репліка Osprey.
Тепер дам на розгляд підробку моделі Aether 70 AG 2018року, а то в в цій моделі китайозки вже виправили текст і треба більш детально дивитись.
Привожу порівняльні фото рюкзака, які один продавець під іменем Андрій Щербенок залив у фб для продажу своїх підробочок і фото із офіціного сайту Оспрей, де можна дивитись і крутити рюкзак 360 градусів.

Ось ссилка на товар-підробку недобросовісного продавця Андрія Щербенока https://www.facebook.com/groups/turyst.barahol/permalink/792835724256265/?sale_post_id=792835724256265

І ось ссилка прям на нього https://www.facebook.com/profile.php?id=100006858014934 Якщо будете бачити рюкзаки Оспрей від нього, то знайте, що він толкає підробки і не ведіться на нього

Изображение

Изображение

Посты: 489

СообщениеВт май 22, 2018 14:19 

А от в мене таке цікаве питання: якщо підробка пошита з таких же матеріалів і з такою ж якістю (все прошито, нитки не стирчать, шви рівні), то чим вона гірша за оригінал?

Посты: 315

СообщениеВт май 22, 2018 14:28 

Напишу о своем рюкзаке Osprey Kestrel 48. был куплен на этом форуме. Только что вернулся с походу по ЧХ, 6 дней в одиночку. Брал спальник Тримм Баланс на -2, палатка Турбат Руна - 2 , газ, кухня, одежда. На верхний клапан затянул резинку и туда еще взял пенки галоши вместо тапочек (не пожалел, было сыро и мокро на стоянках). Каремат сбоку, стропы не хватает его стянуть. Надел чехол (шил отдельно из зонтичной ткани). Если увидеть на фото все это еще стянул дополнительной стропой, чтобы при порыве ветра который тогда был, не срывало чехла. Вес изначально был около 20, хотя пишут что максимальная нагрузка 17 кг, думал может что отлетит, но все нормально, выдержал. Спинка отличная по моему росту (180) легла идеально еще можно и длиннее сделать. Может и подделка, но свою функцию делает, стоит дешевле чем в магазине.
Изображение

Посты: 864

СообщениеВт май 22, 2018 14:34 

На вид не подделка :) Нормальный Оспрей из новых. А вот по литражу - да не мешало бы взять поболе, и не ходить обвешаным как елка, в карпатском жерепе это чревато :) |#smile703|

Посты: 315

СообщениеВт май 22, 2018 14:50 

Мне этого хватает, 58 литровых по скидках не было, хотя и на других рюкзаках пенку цепляю сбоку. Летом перейдем на тапки, будет меньше вещей.

СообщениеВт май 22, 2018 15:18 

shpion, всі підробки, які я зустрічав на тактильні відчуття не як оригінал, але дуууже сильно схожі. А от на рахунок відтінків кольорів, то коли ориігнал стоїть біля підробки, то зразу помічаєш відмінність відтінків кольорів.
Також не треба забувати про гарантовану і провірену роками зносостійкість тканин фірми Оспрей і інших коплектуючих(піни і так далі). Про фізичну зносостійкість підробок ми нічого сказати не можем, бо це треба почекати декілька років.
Також відповідаю чим вона гірша і це найважливіше! А гірша вона тим, що в порівнянні підробки з оригіналом відчуваєш, що розподілення ваги при нагруженому рюкзаку(більше 13кг) гірше у підробки чим у оригінала. А все із-за конструктивної недосконалості підробок.
Я, наприклад, це порівнював із моделю Атмос, Ксеніт і Аесер. І найкраще це відчувалось у моделі Ксеніт. Там взагалі лажа із мягкими вставками на поясному ремні позаду. Вони мають трошки інші вигини, їх менше в обємі і розташовані трошки не так, як хотілося б.
Взагалі від себе скажу, що може багато кому спинки підробок і все інше повністю гуд але мені, як розбалуваному роками носіння таких брендів це взагалі не канає і підробки явно не для мене. А ще не подобається, що ці підробки так сильно приховують, що вони підробки, що тепер в Україні буде така ситуація, як з Дойтером, що будуть люди, які приходять в магазин і говорять, що в них рюкзак розлісся через 2 місяці носіння і , що ваші Оспреї це повне гуно!

Посты: 28

СообщениеВт май 22, 2018 21:02 

Закину свої фотографії Ксеніта)
http://piccy.info/view3/12280086/9eb16144098838ca844e3fbe5fb6781d/orig/ - оригінал
http://piccy.info/view3/12265408/932668fa607c642d1b92401303e8e0ad/1200/ - неоригінал
Подивітся в чому різниця спинок) А далі дійсно косі шви матеріал лямок не тот більш твердий та не піддаєтся трансформації.

P.S Піднімаємо хайп це неділо)

Посты: 89

СообщениеВт май 22, 2018 21:56 

shpion писал(а):А от в мене таке цікаве питання: якщо підробка пошита з таких же матеріалів і з такою ж якістю (все прошито, нитки не стирчать, шви рівні), то чим вона гірша за оригінал?

Невже Ви вірите, що підроблений товар може дорівнювати якістю оригіналу? Навіть якщо фальсифікатор мав би такі технічні можливості, щоб випустити абсолютно рівноцінний товар, він все одно б знижував його якість. Бо сенс підробки в тому, щоб зробити дешеву річ, а продати дорого, як оригінальну. Підробники домагаються не якості, а зовнішньої схожості, щоб обдурити клієнта. Виняток можуть становити не підробки, а клони товарів відомих виробників, які самі вже стали брендом - наприклад, продукція всім відомої NatureHike. Хто хоче мати щось подібне на американський продукт, але по нижчій ціні, купує товари цієї китайської компанії. Але тут (якщо абстрагуватися від шкоди піратства, як явища) все відносно чесно: покупець знає, що він купує, а NatureHike дорожить завойованою нішею на ринку і випускає продукцію прийнятної якості. Врешті вона має свої представництва і сервіс, куди можна звернутися у випадку якихось проблем.

Недобросовісні ж продавці контрафактної продукції, зокрема рюкзаків Osprey, видають свій товар за оригінальний. Розказують покупцям досить вірогідні побрехеньки про причину дешевизни їхнього товару, але ніколи не признаються, що він є підробкою. І люди ведуться. Платять за одне, а отримують інше, не маючи можливості зважити всі ризики і співставити ціну з якістю товару. Чи не обман це і шахрайство чистої води, які є не лише аморальними, а й протизаконними? (До речі, в багатьох державах не лише продаж, але й покупка контрафактної продукції є кримінально караною).

Щоб не бути голослівним, кину посилання на сторінки одного з таких продавців:
https://www.olx.ua/list/user/WEOB/
http://eurotourist.club/viewtopic.php?f=57&t=116274

І, на випадок, якщо вони будуть видалені, додам скріншоти:

Изображение

Изображение

Изображение

Той Osprey Xenith 75, на який я посилався у одному з попередніх постів, саме його товар. І він має всі перелічені мною і шановним Dmutres ознаки підробки. Деякі з цих ознак видно навіть на фото цієї моделі на скріншоті сторінки з цього форуму - наприклад, пояс Isoform замість Bioform, а також (якщо добре придивитися) водонезахищені блискавки на двох великих фронтальних кишенях. Решту ознак я бачив на власні очі, тому добре знаю про що говорю. А тепер порівняйте побачене з описом цієї моделі на тому ж скріншоті: "Рюкзак Osprey Xenith 75 литров. Оригинальные, новые".

За інші рюкзаки цього ж пана говорити не буду, бо в руках не тримав. Можливо захоче відгукнутися хтось, хто купував інші моделі і розкаже тут про їх відповідність оригіналу.

Насамкінець додам ще один скріншот з OLX - вже з номером телефону продавця, щоб було видно, що це саме та людина, яка присутня й на цьому форумі:

Изображение

Також готовий вести тут із названим мною продавцем публічну дискусію, а також, при потребі, надати інші докази підробленості принаймні тієї одної вказаної мною одиниці його товару.
Последний раз редактировалось Viaggiatore Ср май 23, 2018 08:14, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 86

СообщениеВт май 22, 2018 23:17 

Viaggiatore писал(а):
shpion писал(а):Також готовий вести тут із названим мною продавцем публічну дискусію, а також, при потребі, надати інші докази підробленості принаймні тієї одної вказаної мною одиниці його товару.

я с ним списывался, когда примеривался к объему.
доказательства, конечно, нужны.

СообщениеСр май 23, 2018 08:09 

Я в Травела брав рюкзак підтверджую що це підробка, зверху скинув дві силки на ксеніт. Плюс сильно відрізняєтся колір.

Посты: 86

СообщениеСр май 23, 2018 10:18 

SkyMantle писал(а):Я в Травела брав рюкзак підтверджую що це підробка, зверху скинув дві силки на ксеніт. Плюс сильно відрізняєтся колір.

вам виднее, если подделка на руках. Но на фото мало что видно. На первом фото, так понимаю, объемные вставки пояса не отсоединены и шва не видно, на втором они сняты. Поэтому сравнивать - неясно как). Если правильно понял.

СообщениеСр май 23, 2018 10:52 

rev писал(а):
SkyMantle писал(а):Я в Травела брав рюкзак підтверджую що це підробка, зверху скинув дві силки на ксеніт. Плюс сильно відрізняєтся колір.

вам виднее, если подделка на руках. Но на фото мало что видно. На первом фото, так понимаю, объемные вставки пояса не отсоединены и шва не видно, на втором они сняты. Поэтому сравнивать - неясно как). Если правильно понял.

Перша фотографія оригінал сфотографований в магазині, друга фотографія моя підробка яку я відправив назад.

СообщениеСр май 23, 2018 11:04 

rev, та там у Xenith все не так. як у оригінала!
Як я казав вище, що підробки Xenith зроблені найбільш погано. Там всі "подушки" зміщенні і розташовоні точно там. де не мали б, плюс ці "подушки" тонші і менш мягкі. Мягкість на копчик зовсім не така і при загрузці навіть призводить до дискомфорту. Поясний ремінь у підробки виходить з рюкзака не під правильним кутом, а трошки вверх. Тому при загрузці вічутно, як заді рюкзак більше провисає цим самим додаючи дискомфорт в плечах і на всю спину.
Короче кажучи, ці підробки Xenith повна лажа по всіх параметрах
Последний раз редактировалось Dmutres Ср май 23, 2018 11:17, всего редактировалось 1 раз.

Посты: 89

СообщениеСр май 23, 2018 11:06 

SkyMantle писал(а): підробка яку я відправив назад.

Цікаво довідатися, як Вам вдалося домогтися повернення рюкзака і грошей. Як правило, такого роду продавці жодними зобов'язаннями себе не обтяжують.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать восемь минус девять = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.