Помощь | Правила | Поиск
Регистрация | Вход
Переключиться в мобильный режим

Главный модератор - ХАМмер.
Модераторы: Sherlock, Жанна, Екатерина, eee, Л.С., Биолог, Albertishe, Вячеслав, Belka, Серж-Brodyaga

1, 2, 3, 4, ВСЕ
Автор Сообщение

Посты: 8

СообщениеВт янв 26, 2016 16:32 

Привіт усім учасникам форуму!

Я вирішила розпочати дану тему з ціллю зменшення шахрайства в сфері туризму.

В цьому році перед Новорічними святами шахрайство в сфері туризму, на жаль, набрало високої популярності: шахраї розміщують рекламу місця відпочинку на популярних сайтах, беруть передоплату з туристів і потім зникають. Мені це відомо, тому що я працюю на туристичному порталі і нам часто телефонували засмучені бажаючі відпочивати, які вже перерахували чималі кошти за неіснуючі будинки в Карпатах.

Зі своєї сторони хочу надати поради і буду рада "гарним" людям, які також готові поділитись корисною інформацією.

Отже, перед тим як здійснити передоплату:
1) запросіть точну адресу котеджу/будинку та перевірте її в інтернеті;
2) зверніться в службу таксі курортного міста/села та запитайте таксиста про навність адреси та будинку по ній. Таксисти охоче вам допоможуть, якщо ви їм поповните мобільний рахунок на 20-30 грн. Все ж це набагато менша сума, ніж передоплата за будинок, погодьтесь);
3) запитайте, які місця відпочинку (інфраструктура) знаходяться поруч та перевірте вірогідність інформації;
4) запросіть усі можливі документи власника будинку (напр., свідоцтво СПД);
5) зв'яжіться з власником по Skype, щоб він показав вам даний будинок ззовні і зсередини;
6) зазвичай усі місця відпочинку рекламуються на багатьох тур-порталах. Звірте ту інформацію, яку вам надали, із інформацією про даний будинок на тур-порталах. Якщо вона співпадає, то скоріш за все це реальний будинок;
7) не ведіться на занижені ціни. Зазвичай шахраї зазначають вдвічі занижену ціну і цим приваблюють до себе увагу.

На разі це всі наші поради. По мірі появи нових ми їх відразу тут зазначимо. І ви доповнюйте даний список! Поборімо шахрайство в туризмі разом!

Посты: 3137

СообщениеСр янв 27, 2016 21:37 

уже то, что появилась тут некая Ируся, меня (не ну не ржать !) -уже напрягло, ожидаю дальнейшего развода ...ну..не меня, надеюсь...я ж напрягся...всё же появление какое то стрёмное: из ниоткуда и сразу всем нам в помощь... хотя...кто такая ? каков мотив "обличения злодеев" ? - сложно судить хотя уже сужу...ну да ладно...как по мну, так это похоже на ненавязчивое предложение воспользоваться услугами этой дамы,яка працює на туристичному порталі...

Посты: 1207

СообщениеСр янв 27, 2016 21:46 

Сашко, Вы о чём, простите? Нормальные, дельные советы, без рекламы (пока). Чего бы их не разместить на тур. форуме?

СообщениеСр янв 27, 2016 22:21 

Alex_1987 писал(а):Сашко, Вы о чём, простите? Нормальные, дельные советы, без рекламы (пока). Чего бы их не разместить на тур. форуме?

я о том, что жуликов нужно бороть КОНКРЕТНО : кинули тебя, но перед этим дают тебе № карточки и ФИО (!), и вот ты берёшь, задаёшь в нете данные, находишь акаунты этих херов, их возможные адреса, и всё это с ЗАЯВЛЕНИЕМ подаёшь в милицию (упс...теперь - полицию), я так поступил когда жену во Львове кинули на предоплате за квартиру(проживание), жулика взяли за воротник и мало ему не было, поверьте, всё довели до необходимого финала...а призывы - всё это конечно хорошо...но КАЖДЫЙ из нас - лох, я - в том числе, и нужно всё же по возможности их сажать : вор должен сидеть в тюрьме...((( а девушка - стрёмная, более стрёмная чем то, о чём она пишет...)))...

Посты: 27

СообщениеСр янв 27, 2016 23:18 

А Сашко как всегда правду матку рубает )))))) я в захваті !!! |#smile606|

Посты: 29

СообщениеСр янв 27, 2016 23:52 

Коротко из прочитанного: " не дайте обмануть себя в другом месте - покупайте у нас." (с)

Посты: 368

СообщениеЧт янв 28, 2016 02:06 

Вперше чую про такі неіснуючі будинки. Хіба що якісь генії шукали собі житло на сміттєзвалищах типу OLX. А так на порталах (не буду писати бо реклама, гугляться миттєво) всі хати-готелі описані, розписані і верифіковані. Єдине що може бути це незгодність опису з наявним житлом. Але поповнювати рахунок таксьорам тільки щоб вони перевірили наявність готелю... де ви таких лохів знаходите?

СообщениеЧт янв 28, 2016 09:33 

count_enable писал(а):Вперше чую про такі неіснуючі будинки. Хіба що якісь генії шукали собі житло на сміттєзвалищах типу OLX. А так на порталах (не буду писати бо реклама, гугляться миттєво) всі хати-готелі описані, розписані і верифіковані. Єдине що може бути це незгодність опису з наявним житлом. Але поповнювати рахунок таксьорам тільки щоб вони перевірили наявність готелю... де ви таких лохів знаходите?

я могу подробно расказать и всё стало бы на свои места, но нет сенса ибо не об этом сейчас разговор, а о том, что девушка - стрёмная, с дальним забросом, т.е. уклон в то, на что она и бьёт (кто кричит "вор!" тот как правило...)...пост №1 и по ходу он и последний (№ энд) как бы я её на разговор откровенный не провоцировал (( не повелись ? - знать нужно валить отседа...))...
ГОТОВ ПРИНЕСТИ ЕЙ ОФИЦИАЛЬНО СВОИ ИЗВИНЕНИЯ, если таковых потребует заявив об этом и просто поговорив с нами о том, какие причины есть у неё что б шастать по тур-форумам и "пужать" жуликами нас, итак уже в хлам запуганных...

СообщениеЧт янв 28, 2016 10:40 

Дякую за всі коментарі! Рада за учасника "Сашко", що вдалось розібратись із шахраєм у Львові. Можливо якби всі, кого кинули на гроші, змогли так розібратись із шахраями, то шахраїв би було набагато менше.
Я не роблю реклами тур-порталу, на якому працюю. Ніяких посилань на портал, його лозунгів в описі не надавала. Лише зазначила, що працюю у сфері, щоб ви зрозуміли, що в мене інфо від прямих людей, яких кинули шахраї. Перед Новорічними святами таких було дуже багато. У соц мережах нашого порталу ми (команда тур-потралу) застерігали людей не вестись на шахраїв і вирішили ще на тур-форумах розмістити дані поради.

Буду рада, якщо вони комусь будуть корисні! В принципі це все.

Посты: 368

СообщениеЧт янв 28, 2016 11:59 

сашко писал(а):я могу подробно расказать и всё стало бы на свои места
У Львові приватна квартира - вірю, та в Карпатах ніколи про таке не чув. Портал1 і Портал2 показують більше тисячі ночлігів, і всі елементарно перевіряються.

5) зв'яжіться з власником по Skype, щоб він показав вам даний будинок ззовні і зсередини;
Оце просто порадувало. Бабуся Параска що живе там де і київстар не ловить буде бігати з ноутом по хаті і показувати столичним хіпстерам свій етно-коворкінг з лаунжем і фудкортом. Для цікавості подзвоніть навіть в якийсь продвинутий готель у Яремчі і попросіть їх показати його по скайпу. Чималі шанси що покажуть вам дещо інше.

Посты: 2859

СообщениеЧт янв 28, 2016 12:46 

Как то попахивает от этой темы "хитрой" рекламой с элементами легкого дебилизма...

СообщениеЧт янв 28, 2016 12:56 

Якби випадки шахрайства в інтернеті не стали настільки масовими, я б не писала про це на форумі. Наш народ зневірився в зв'язку із сьогоднішньою ситуацією в країні і допомога вже сприймається "стрьомною". Замість того, щоб ділитись корисною інформацією щодо того, як уникнути шахрайства, в коментарях йде розслідування хто така ця "Irusia" і що вона собі задумала. Народ, я не буду тут щось доказувати і тим більше рекламуватись. Хто хоче, можу в приват надіслати свій лінк на особисту сторінку в фб, але щоб мене не спамили.

Посты: 2859

СообщениеЧт янв 28, 2016 13:10 

Давайте факты.

Посты: 1821

СообщениеЧт янв 28, 2016 13:10 

Камрады, выразив свои подозрения, недоверие, предлагаю всетаки остановиться на принципе невиновности, предположив искренние намерения ТС, дабы не грешить, отвергая вероятно искреннюю руку дающего, оскорбляя излишним недоверием.

СообщениеЧт янв 28, 2016 13:16 

Туранчокс писал(а):Давайте факты.

- приблизну кількість людей, яких кинули і які після цього зателефонували до нас?
- назви сайтів, на яких туристи знайшли оголошення про неіснуючий будинок і здійснили передоплату?
Сформулюйте конкретно запитання, які факти надавати.

Быстрый ответ
Имя пользователя:
Заголовок:
Смайлики
|#smile805| |#smile807| |#smile806| |#smile24| |#smile706| |#smile709| |#smile710| |#smile714| |#smile715| |#smile718| |#smile722| |#smile725| |#smile726| |#smile728| |#smile729| |#smile735| |#smile737| |#smile739| |#smile748| |#smile766| |#smile746| |#smile749| |#smile772| |#smile773| |#smile615| |#smile614| |#smile612| |#smile606| |#smile603| |#smile602| |#smile792| |#smile785| |#smile784| |#smile780| |#smile778| |#smile701| |#smile703| |#smile716| |#smile740| |#smile752| |#smile757| |#smile761| |#smile764| |#smile765| |#smile770|
Ещё смайлики…
Добавить изображения
Advanced BBCode Box 3: Страница помощи   Жирный текст Наклонный текст Подчеркнутый текст Зачеркнутый текст Верхний индекс Нижний индекс Горизонтальная линия Выравнивание по левому краю Выравнивание по центру Выравнивание по правому краю Маркированный список Нумерованный список Элемент списка
Код Цитата Спойлер Скрытие от гостей Вставить текст не касающийся темы (оффтоп) Ссылка на Web адрес Вставить Email адрес Вставка в сообщение ссылки на IMG изображение Вставить иконку Вставить слово поиска Вставить ссылку на BBvideo видео ABBC3_YOUTUBE_OLD Вставить Видео с Youtube
Цвет шрифта
Вопрос
Двадцать один минус шестнадцать = ? (введите ответ цифрами):
Этот вопрос предназначен для предотвращения автоматической отправки форм спам-ботами.